i60.cz

Popis:

i60.cz je internetový portál pro aktivní ženy a muže zralého věku - zábava a informace nejen pro seniory

URL:

http://www.i60.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,1 položek/den

Ideální prarodič má padesát let

13:43
Padesátka. To je věk, ve kterém se dříve lidé běžně stávali prarodiči. A podle psychologů je to věk pro roli babičky a dědečka ideální. Jenže teď si v tom věku lidé pořizují mimina.

Srub z ramínek na šaty

9:21
Snídaně probíhala jako obvykle, tedy ve spěchu a hlasitě. Já a moje o dva roky starší sestra jsme museli do školy a rodiče do práce, a všichni jsme si museli říct u hrnku kafe nebo kakaa, co každého toho dne čeká a jaké má povinnosti.

5 tipů pro děti i dospělé, jak si zlepšit angličtinu na internetu

8:45
Kdo používá internet, je v pravidelném kontaktu s angličtinou. Nejvíc při učení jazyků pomáhá, když člověk zapojuje co nejvíce smyslů najednou. A pokud se poslech a sledování videí spojí se zábavou, učení jde ještě rychleji.

Pochopíš

6:59
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Jak správně pěstovat fikusy

6:59
Fíkovník (Ficus) pochází nejčastěji z Indie nebo Afriky. Je nenáročný na pěstování a vyhovují mu i podmínky panelákového bytu, protože je díky svým kožovitým listům odolný vůči suchému vzduchu.

Já, babi

6:22
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Syndrom FOMO. Nová epidemie

24.září
Musím rychle zkontrolovat, co nového na sociálních sítích. Aha, sousedka tam přidala fotku z dovolené. Vypadá skvěle, lépe než já. Všichni se mají lépe než já. Můj život je na nic. Tak to je v kostce syndrom, kterému se říká FOMO. Postihuje děti, mládež, dospělé i seniory. Stal se běžnou součástí životů mnoha lidí.

Jak šel čas: Kostel sv. Václava ve Valtířově

24.září
Tento překrásný kostelík leží na skalnatém ostrohu pravé strany Labe mezi Ústím na Labem a Velkým Březnem ve vesnici Valtířov a tvoří výraznou dominantu, kterou můžeme nejlépe obdivovat z protějšího břehu řeky.

Intuitivní stravování aneb svět se vrací do normálu

24.září
Po nejrůznějších trendech ve způsobech stravování se nyní do centra zájmu dostal další. Říká se mu intuitivní. Jeho podstata je v názoru, že by člověk měl jíst to, na co má chuť a po čem se cítí dobře. Po vlnách bezlepkových diet, pojídání výhradně syrové zeleniny nebo ládování se proteiny, se zdá, že se svět vrací do normálu.

Čistec lesní zmirňuje migrénu i bolesti kloubů

24.září
Nenápadná rostlinka, která voní jako šeřík, má řadu léčebných účinků. Ještě nyní můžete sbírat a sušit její květy.

Očima spisovatele Karla Pacnera: odposlech končících monarchií

24.září
Dějiny často tvoří příběhy lidí, často neznámých či málo známých. Někdy jim historici nepřisuzují zvláštní význam, často je ve svých dílech uvádějí jakoby pod čarou. Právě o nich je kniha novináře a spisovatele Karla Pacnera Doteky dějin.

Fotosoutěž Obrázky podzimu právě začíná

23.září
Nejen kalendář, ale i počasí už ohlásilo podzim. A tak je tu naše tradiční fotosoutěž "Obrázky podzimu". Tentokrát se bude soutěžit o kovové kapesní svítilny.

Jak šel čas v Roudnici nad Labem

23.září
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Ortoped a ekonom je dobré spojení

23.září
Je zajímavé, že téměř s každým ročním obdobím se otvírá nová životní etapa: leden je jasný, jaro vítáme každoročně jako nový začátek a na podzim opět začíná nový rok. Ten školní.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes