15
new stories - click to show

i60.cz

Description:

i60.cz je internetový portál pro aktivní ženy a muže zralého věku - zábava a informace nejen pro seniory

URL:

http://www.i60.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4.6 items/day

Australian Open i naše tenisová tipovačka zná své vítěze

12:48
Běloruska Aryna Sabalenková, Srb Novak Djokovič, ale také Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou. To jsou vtězové prvního letošního tenisového grandslamu. A jak dopadla tipovačka?

Flanelka za trenky aneb poslední volba jednoho důchodce

12:14
Tak to máme konečně za sebou. Miloš Zeman předá prezidentské žezlo Petru Pavlovi. Farizejství, prostořekost, pomstychtivost vystřídají důstojnost, respekt, pokora. Flanelová košile místo trenýrek.

Marta - konečně zase doma!

11:06
Tento příspěvek je volným pokračováním předcházejících příběhů o Martě a její rodině. Těšila se na návrat domů. Musela si přiznat, že se jí stýskalo. I když byla u dcery v jednom kole a vůbec se tam nenudila. I když se vídala s Petrem denně během videohovorů. A občas mluvila i s ostatními z rodiny.…

Proč se někteří lidé rozvádějí a jiní spolu zestárnou?

8:24
Šel jsem za kamarádem se domluvit na turistice. Dorazím k brance domu a nad zvonkem je jmenovka jejich dcery, která bydlí nad nimi. Zírám na nové jméno, které tam přibylo. Překvapilo mě to.

FEJETON: Jen si tak vkusně zavydírat

5:41
Brouzdám po antikvariátu a zaujal mě hřbet knížky s titulem „Citové vydírání. Jak ho rozpoznat a ubránit se mu“. Tak tohle mě teda zajímá, zrovna nedávno jsme s klukama ve vinárně na téma citového vyděračství vědecky debatovali. Takže tahám knihu z regálu…

To tu dlouho nebylo, celé íčko fandilo

20:44
Pejskaři i nepejskaři z Čech, Slezka a Moravy, v těchto dnech drží své palce, ať se Britney uzdraví. Ať ten zákrok neuškodí malinkém srdíčku,  ať si o ní můžem přečíst ještě dlouho na íčku.   Ať se každodenně tulí páníčkovi u nohou,  ať oddané oči její samotu zahnat pomohou. Ať se…

Příběhy starých fotografií: Cesta snů aneb za totáče stopem po Švajcu

28.January
V našem domě bydlela nějaká Helenka, která mě jako malou vozila v kočárku. Když mi bylo deset, ona už byla slečna na vdávání. Pracovala v hotelu International, kde se do ní zamiloval jeden fotbalista. Za rok byla svatba, Helenka se odstěhovala do Švýcarska a já začala chodit na VŠ v Praze.

Pojistka za všechny prachy aneb nejdříve pozorně čtěte a až potom podepisujte

28.January
Většina lidí přemýšlí o tom, jak zajistit sebe a své nejbližší pro případ nenadálé události. Někteří si pro tuto chvíli uzavřeli životní pojistku. Vesměs ji uzavíráme při plném zdraví a uzavíráme ji také minimálně na dobu deseti let. Málokdo si ale pečlivě pročte, co vlastně podepisuje.

Čtenářský deník č. 3

27.January
Astrid Lindgrenová : Válečné deníky 1939 - 1945 Slavná autorka literatury pro děti ( Pili Dlouhá punčocha, Děti z Bullerbynu), si ve válečných letech zapisovala - formou deníku - své prožitky a úvahy. Zatím ještě netušila, že jednou napíše knihy, které se stanou známé po celém světě. Byla manželkou…

Zpětný leasing je stále v ČR poměrně neznámá věc

27.January
Zpětný leasing je stále v ČR poměrně neznámá věc, přitom se jedná o řešení mnoha problémů, které můžete mít. Zpětný výkup vás ochrání před věřiteli a dá čas, abyste si vyřešili finanční situaci a smazali se z registrů neplatičů.

Půjčka na směnku raději ne – existují výhodnější způsoby financování

27.January
Třebaže se půjčka na směnku jeví jako snadný a výhodný způsob, jak rychle získat peníze, opak je pravdou. Jaké jsou jiné způsoby financování vhodné pro podnikatele?

Preventivní prohlídky mohou zachránit životy, pravidelně je absolvuje zhruba třetina Čechů

27.January
Mnoho Čechů stále zanedbává preventivní prohlídky hrazené zdravotní pojišťovnou. Podle Svazu zdravotních pojišťoven České republiky chodí na základní preventivní prohlídky v doporučené frekvenci jen asi 32 procent Čechů.

Muž na koni

27.January
Úvodní fotografii z roku 1928 jistě všichni dobře znáte. Mohla by se jmenovat „Muž na koni“. Je focena kousek od mého bydliště na Bílé hoře a v pozadí je ještě dobře vidět Letohrádek Hvězda. Dnes už ho z větší části zakrývají vzrostlé stromy.

Místo mého srdce: Cesta za sluncem

26.January
Touláme se Istrií, náš Peugeot točí kilometry a všemi smysly vnímáme příjemnou pohodu pozdního jadranského léta. Je polovina září a počasí je navzdory „vremenské prognoze“, vyvěšované každý týden na tabuli před recepcí porečské Lanterny, velmi příjemné.

Vonné svíčky, tyčinky, vykuřovadla. Zvyšují riziko rakoviny plic?

26.January
Topná sezóna ve znamení nebývalé drahoty, kdy při větrání máme pocit, že topíme pánu bohu do oken. K tomu je zima obdobím, kdy si rádi zútulníme a provoníme svá obydlí pomocí různých vonných produktů.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes