15
new stories - click to show

celýoturismu.cz

Description:

Odborný portál pro cestovní ruch

URL:

https://celyoturismu.cz

Catalog:

Lifestyle → Cestování

Publishes:

4.7 items/day

Na křídlech Vuelingu od prosince do Amsterodamu

11:24
Letecká společnost Vueling zavede od 3. prosince pravidelné spojení mezi Prahou a nizozemským Amsterodamem. Dopravce nabídne lety čtyřikrát týdně.

Etiketa jiných kultur: Se Španělem u stolu

11:24
Španělské stolování má řadu specifik. Třeba tapas - jejich historie je spojena s řadou legend. Přinášíme i rady, jak se chovat ve Španělsku u stolu.

Do Thajska už bez karantény!

8:31
Thajsko umožní od 1. listopadu zahraničním turistům ze 46 zemí včetně Česka návštěvu země bez nutnosti karantény. Podmínkou je očkování pro covidu-19.

Previo: Pracovníky hledá 65 % hoteliérů, pomoci může digitalizace

8:31
S řešením personálních problémů může podle Pavla Kotase ze společnosti Previo pomoci digitalizace a automatizace. Uvedl to na tiskové konferenci CzechTourism.

ČUCR: cestovní ruch patří na Ministerstvo průmyslu a obchodu

22.October
Cestovní ruch je průmysl a patří do gesce Ministerstva průmyslu a obchodu. S touto myšlenkou se obrátil prezident ČUCR Viliam Sivek na vítězné koalice.

Smartwings zpět na lince do Dubaje. Létat budou denně

22.October
Společnost Smartwings obnovila každodenní přímé letecké spojení z Prahy do Dubaje. Na linku bude během zimního letového řádu nasazovat Boeingy 737 MAX.

Blíží se TÝDEN turistických informačních center ČR

21.October
Ve vazbě na Světový den pro rozvoj informací vyhlásila Asociace turistických informačních center ČR na 25. - 31. října TÝDEN turistických informačních center.

Královéhradecký kraj chce novou destinační společnost

21.October
Nová královéhradecká krajská organizace destinačního managementu by mohla coby příspěvková organizace kraje začít fungovat od 1. prosince letošního roku.

Online vstupenky na jednom místě?

19.October
Přesnější statistiky cestovního ruchu i jednodušší nákup vstupenek. To jsou velké digitální novinky, které chystají MMR a CzechTourism.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes