Bydlení iDNES.cz

Description:

Nejčtenější server o bydlení. Návštěvy v bytech a domech slavných. Rady, jak zařídit byt či dům. Realitní inzerce

URL:

http://bydleni.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

12.6 items/week

Srubu nedaleko Moskvy nechybí po rekonstrukci pec, ale ani bazén

0:10
Přestavbou vtiskly architektky Tatiana Osina a Elena Burmistrova ze studia Idea B&O roubené stavbě zcela jinou podobu. Například na rozdíl od kašny ze sovětské éry, kterou přeměnily v duchu moderního pojetí, unikátní ruská kachlová kamna zachovaly. Další zajímavé návštěvy najdete v časopise Domov.

Pořádná proměna. Úklid roky neuklízeného domu trval padesát hodin

0:10
Britská úklidová firma My Kind Of Clean se pochlubila kompletně uklizeným domem. Neuvěřitelně špinavé místnosti muselo šest profesionálních uklízeček čistit padesát hodin.

I stádo koz zvědavě sledovalo proměnu staré chaty na moderní stavbu

26.October
Chata v nádherném údolí stojí od devadesátých let minulého století. Nahradila starou, kterou zničila lavina. Mladá rodina, Kurt a Cilie, by si však přála něco víc než jen norskou klasiku.

Strašidlo z Lipníka je pryč. Nádraží opět zdobí a skvěle reprezentuje

26.October
Už od poloviny 19. století sloužila cestujícím nádražní budova v Lipníku nad Bečvou v Olomouckém kraji. Nyní se konečně dočkala zasloužené modernizace.

Žluťák z Humpolce unikl demolici. Po přestavbě se vyloupl do krásy

25.October
Architekti z kanceláře OK PLAN se vrhli na rekonstrukci třináct let starého domu se žlutou fasádou. Ten si koupila mladá žena se synem po osmi letech hledání. Za nějakou dobu se však začaly na povrch drát problémy.

V zahraničí jsou trendy, co se u nás vůbec neobjevují, říká žák Zahy Hadid

24.October
Téměř celý svůj profesní život pracuje v zahraničí. Ing. arch. Jan Klaška (39) se vyučil u světoznámé architektky Zahy Hadid v Londýně a podílel se i na podobě fotbalového stadionu v katarském Dohá, kde se (pravděpodobně) příští rok uskuteční fotbalové mistrovství světa.

Vila v džungli je splněným snem českého majitele, ale i architektů

24.October
Úchvatná Atelier villa v minimalistickém pojetí je součástí resortu Art Villas v kostarické džungli. Dokončena byla pro českého klienta s rodinou koncem minulého roku. Zaujme fasádami z hliníkových perforovaných dílců či lehkými posuvnými příčkami uvnitř, ale i spoustou dalších prvků.

Milovník Budweiseru pokryl celý dům plechovkami. Trvalo mu to šestnáct let

23.October
Americký válečný veterán Mike Amelotte si své bydlení na Floridě v Lake Worth vyzdobil vskutku originálně. Na všechny stěny a stropy domu umístil vymyté plechovky od piva. Bizarní obydlí je nyní na prodej za v přepočtu 2,3 milionu korun.

Poradna architekta: v bytě 2+1 bude jedna ze tří generací vždy tratit

23.October
Tři generace v bytě 2+1, to není záviděníhodná situace. Zejména když je potřeba zajistit osmnáctileté dceři klid na učení, mamince vlastní prostor a babičce soukromí.

Mladí manželé si zařídili byt tak chytře, že jim bude sloužit na věky

22.October
Manželé si přáli, aby jejich hongkongský byt byl bezbariérový, bezpečný, ale elegantní, nadčasový a současně funkční a flexibilní. Jejich nový domov v obytném mrakodrapu s výhledem na přístav toto vše splňuje. Majitelé věří, že kdo je připraven, není překvapen.

Bary zavřely, do toho s nejlepším interiérem se můžete alespoň podívat

22.October
Současná situace nám sice nedovoluje navštěvovat bary, přesto se do jednoho můžete podívat alespoň díky fotografiím. Není to bar ledajaký, ale vítěz soutěže Interiér roku 2019. Prostě dobrý tip do lepších časů.

Marek Ztracený staví v Železné Rudě dům. Výhled má k nezaplacení

21.October
Zatímco některé celebrity považují za nutnost žít v hlavním městě a být v centru dění, zpěvák Marek Ztracený je věrný Šumavě a Železné Rudě, odkud pochází a kde v současné době žije s přítelkyní Marcelou a synem Markem v hezkém, ale nevelkém bytě. Nyní tam staví dům, v němž chce zapustit kořeny.

Bytový projekt Sakura se pyšní nevídaným množstvím zeleně i teras

21.October
V pražských Košířích na místě brownfieldu, vyhořelého a nefunkčního plaveckého bazénu, vznikl unikátní bytový projekt Sakura. Nese jméno po asijských třešních a je v českých i evropských poměrech nevídaným počinem. Zaslouženě sbírá i světová ocenění.

Dům jim zničila exploze u souseda, nový si postavili za šest měsíců

20.October
Špatná manipulace s takzvanými složemi pro výrobu zábavní pyrotechniky poškodila v obci na Prostějovsku více než padesát domů, čtyři, včetně domu viníka, musely být strženy. O svůj domov přišli i manželé, kteří však totální přestavbu zvládli za šest měsíců.

Zdědil jsem půl chalupy, ale bratr mi dělá naschvály. Pomůže mi soud?

20.October
Zdědil jsem polovinu chalupy, druhou polovinu zdědil můj bratr. Rád bych tam s rodinou jezdil, s bratrem a jeho rodinou však nemáme moc dobré vztahy. On tam jezdit nechce, ale nechce ani, abych chalupu užíval já, píše Kamil ve svém příspěvku.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes