15
new stories - click to show

Bydlení iDNES.cz

Description:

Nejčtenější server o bydlení. Návštěvy v bytech a domech slavných. Rady, jak zařídit byt či dům. Realitní inzerce

URL:

http://bydleni.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

13.3 items/week

Sexy modelka z Love Islandu Mirka Pikolová má byteček malý, ale útulný

1:28
Přední česká modelka Mirka Pikolová oplývá nejen krásou, ale i skromností a vtipem. Její byteček je poměrně malinkatý, ovšem pro jednu osobu naprosto dostačující. Nechybí roztomilé dekorace ani spirituální záležitosti.

Nábytek ze sádrokartonu je ideálním řešením, jak ušetřit za vybavení

1:28
Sádrokarton je dnes fenoménem moderní výstavby. Je praktický, snadno zpracovatelný, levný a dostupný. Z desek sádrokartonu lze však zařídit i interiér a vyrobit nábytek.

Pozemek na Kokořínsku získali od památkářů. Roubence v CHKO nic nebránilo

21.February
Manželé si nedaleko hradu Kokořín postavil svou vysněnou poloroubenku. Původně chtěli hledat starou roubenku k rekonstrukci v horách, protože rádi lyžují. Nakonec je odradila vzdálenost, a tak se začali rozhlížet právě na Kokořínsku, které mají z domova „za rohem“.

Prostopášník, génius a letec Howard Hughes si uměl užívat život i ženy

21.February
Elon Musk své doby Howard Hughes byl brilantní podnikatel, mezi jehož zájmy patřilo letectví, filmová produkce a nemovitosti. Jako celoživotní fanoušek letadel absolvoval svou první lekci létání ve čtrnácti letech, vytvořil několik světových rekordů a přežil čtyři letecké havárie.

Nevšední ubytovací zážitek nabízí starý vrtulník z doby války o Falklandy

20.February
Vrtulník Westland Wessex XT469, který byl v aktivní službě během války o Falklandy v roce 1982, byl přestavěný na luxusní ubytování pro dva hosty. Netradiční obydlí stojí na anglickém ostrově Wight.

V bytě obnažili zdi, minimalistický styl podtrhuje i nerezový blok kuchyně

20.February
Dnes se zpravidla dispozice interiérů upravuje směrem „dolů“, třeba z 3+k vzniká 2+kk a podobně, protože se spojuje kuchyň s obývacím pokojem. V tomto případě šli architekti opačnou cestou, z 2+kk bylo potřeba vytvořit 3+kk.

Nadšenci vzkřísili hrad Vízmburk. Návštěvníky láká na nevšední zajímavosti

19.February
Hrad Vízmburk v Královéhradeckém kraji vděčí za svou záchranu především brigádníkům a dobrovolníkům.

Proměna chaty po padesáti letech byla pro rodinu příjemným šokem

19.February
Chata na ostrově sice od svého postavení před 50 roky doznala určitých úprav, avšak dnešním představám majitelů již nevyhovuje. Co jim stačilo jako mladému zamilovanému páru, rodičům ve středních letech a s dvěma dospívajícími syny už nestačí. Změnu měl přinést designér Halvor Bakke a jeho tým.

Místnost zastavěná po strop je pryč. Vznikla fantastická dílna se sušárnou

18.February
Martina je moderní aktivní žena, která potřebuje pro svou milovanou práci s bylinkami vlastní dílnu, kde bude moci volně tvořit. Tu jí na chalupě v Českém ráji pomůže vytvořit její kamarádka a designérka Marie Stará Ossendorfová.

Domy na kuřích nožkách na svazích vzbuzují obdiv, ale také strach

17.February
„Stilts“ jsou domy majitelů „přejících si smrt“, tvrdí samozvaní experti. Myšlenka domů na kuřích nohách se přitom objevovala už v pohádkách a pokračovala až do architektonické módy dvacátých let 20. století. Mají své obdivovatele i dnes, i když v některých jedincích vyvolávají spíš závrať a strach.

Nepoznáte, že jde o starý dům. Majitel věřil designérce, přidal své nápady

16.February
Když Vladimír sháněl rodinný dům, pomohla mu náhoda. Pak už na ni nespoléhal, při rekonstrukci radili zkušený architekt i šikovná designérka. Při výběru firem a značek se zaměřili na ty kvalitní a většinou tuzemské.

Autobus přestavěli na bydlení. Vešla se kuchyň, ložnice, WC i sprcháč

16.February
V anglickém Devonu si můžete pronajmout jedinečný barevný autobus s názvem Joseph the Multi-Colour Dream Coach. Jde o přestavěný jednopatrový autobus s dvoulůžkovou ložnicí a kamny na dřevo, který stojí 100 liber za noc, v přepočtu 2 956 korun.

Krásné roubenky a domy na horách rovnou k nastěhování. Podívejte se

15.February
V českých horách je na prodej velké množství roubenek, chalup, domů i vil. Horské nemovitosti obklopuje krásná příroda a čerstvý vzduch. Sjezdovky mají často na dosah. Podívejte se na pět nejzajímavějších.

Co fušer a podvodník pokazil, jiný napravil. Hořkost však zůstala

15.February
Výměna vany za sprchový kout se zvrhla v horor. Majitelce zbyly jen „oči pro pláč“ a zdevastovaná koupelna. Naštěstí se díky rodině a šikovnému řemeslníkovi dočkala nápravy.

Poškrábat, pořezat, postaršit. To dřevěným podlahám sluší nejvíc

14.February
Kromě přírody, která se postará o základní genetickou výbavu dřevěných krytin (barevnost, velikost a množství suků, prokreslená léta...), se na výsledné podobě podlahy podílí samozřejmě výrazně i člověk. Zvolenou technikou povrchové úpravy totiž dokáže přírodní vzhled krytiny ještě více zdůraznit.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes