Publishes:

16.2 items/day

Špatný vs. ještě horší. Teplice čeká proti Karviné bitva podzimu

8:35
Jdou od porážky k porážce, to samé ale platí i o jejich soupeři. Střet fotbalových ligových odpadlíků Karviné a Teplic bude soubojem o to, kdo si aspoň trochu zlepší své bídné podzimní postavení, a kdo naopak zabředne do sestupových problémů ještě hlouběji.

Fantastický Staněk zastavil bývalé parťáky. Od toho tam jsem, říká gólman

7:28
Kdyby propustil míč za záda, nejspíš by si žádnou kritiku nevyslechl. Jindřich Staněk ale ve složité situaci, navíc v kritickém čase, vytáhl perfektní zákrok a zachránil plzeňským fotbalistům vítězství 2:1 nad Českými Budějovicemi v 8. kole Fortuna ligy. „Přirozená reakce. Od toho tam jsem, abych se pokusil šance zneškodnit,“ popisoval klíčový moment šťastný gólman Viktorie.

S třicítkou v PSG. K Messimu se ale česká gólmanka a youtuberka nepřiblíží

0:25
Od srpna hraje za PSG. Na dresu nosí číslo 30. Má tu dvouletý kontrakt. A na svých sociálních sítích statisíce followerů. Ale Messi to není. Barbora Votíková góly nedává, snaží se jim coby brankářka zamezit. Ovšem její letní přestup do PSG, který se udál dva týdny po velkolepém příchodu argentinského génia, v Česku zaujal.

První výhra Liberce a několik derby, Plzeň otáčela. Co pohároví účastníci?

22:48
Liberec to dokázal. Otočil duel s Mladou Boleslaví (2:1) a v osmém kole Fortuna ligy poprvé zvítězil. Obrat se při 110. výročí podařil i Plzni, která zůstává na čele tabulky po výhře nad Českými Budějovicemi. Účastníci evropských pohárů Sparta, Slavia a Jablonec hrají v neděli.

Šťastná výhra, koledovali jsme si. O to víc je cenná, říká plzeňský Bílek

22:48
Musel vymýšlet, co udělat, aby se obraz hry změnil. Michalu Bílkovi se tahy povedly, Viktoria obrátila utkání, České Budějovice porazila ve slavnostní den 2:1 a drží se na čele tabulky. „Je to šťastné vítězství, nesehráli jsme dobrý zápas,“ přiznává trenér plzeňských fotbalistů.

Další fiasko ve Francii. Derby mezi Lens a Lille narušili fanoušci

20:38
Derby v 6. kole francouzské fotbalové ligy mezi Lens a Lille bylo na půl hodiny přerušené kvůli řádění fanoušků. Nepokoje během poločasové přestávky zpozdily výkop druhé půle, domácí Lens nakonec zvítězilo gólem Przemyslawa Frankowského ze 74. minuty.

ONLINE: Plzeň - Č. Budějovice, lídr navazuje na výhru proti Spartě

18:29
První tým tabulky fotbalové Fortuna ligy Viktoria Plzeň hraje v 8. kole s Českými Budějovicemi. Duel můžete sledovat v podrobné online reportáži od 19 hodin.

Slovácko - Zlín 3:0, přesilovku v derby využili Havlík, Hofmann a Holzer

18:29
Krajské derby proti Zlínu v 8. kole Fortuna ligy ovládli fotbalisté Slovácka, kteří využili přesilovku po vyloučení Václava Procházky z 23. minuty. Ve druhém poločase se postupně trefili Marek Havlík, Stanislav Hofmann a Daniel Holzer.

ONLINE: Liberec - Mladá Boleslav, Slovan ještě nevyhrál, odlepí se ode dna?

15:44
Od začátku nového ročníku získali fotbalisté Liberce pouhé dva body a jsou na posledním místě tabulky. Povede se jim v 8. kole Fortuna ligy poprvé zvítězit? Utkání s Mladou Boleslaví sledujeme od 16 hodin v podrobném online přenosu.

ONLINE: V akci je Bayern, Augsburg, Hoffenheim či Mohuč. Po nich Lipsko

15:44
Německá fotbalová liga pokračuje pátým kolem. Od 15.30 se hrají čtyři utkání. Mezi nimi například Bayern proti Bochumi nebo Augsburg s Borussií Mönchengladbach. Od 18.30 hraje Lipsko v Kolíně nad Rýnem, sledujte online vývoj skóre.

ONLINE: Janov hraje s Fiorentinou, chystá se Inter i Atalanta Bergamo

15:12
Fotbalisté Janova hostí ve 4. kole italské Serie A od 15 hodin Fiorentinu. V 18.00 se hraje duel Inter Milán - Boloňa a ve 20.45 začíná zápas mezi Salernitanou a Atalantou Bergamo. Sledujte online vývoj skóre.

ONLINE: Getafe s Janktem hraje proti Rayu Vallecano, chystá se Atlético

14:07
Český fotbalový záložník Jakub Jankto je v základní sestavě Getafe, které hraje v 5. kole španělské ligy na hřišti Raya Vallecano. Sledujte od 14 hodin online vývoj skóre.

ONLINE: Wolverhampton hostí Brentford, později hraje City a Liverpool

13:35
Wolverhampton hostí od 13.30 v pátém kole anglické fotbalové ligy nováčka z Brentfordu. V šestnáct hodin mají výkop další čtyři utkání: Burnley - Arsenal, Liverpool - Crystal Palace, Manchester City - Southampton a Norwich - Watford. Sobotní program v 18:30 uzavírá Aston Villa proti Evertonu. Sledujte utkání v podrobných online reportážích.

Právník Kamary varuje fanoušky Rangers: Nejezděte, Praha je nebezpečná

13:35
Právník Glena Kamary z Glasgow Rangers nedělá českému fotbalu i celé zemi zrovna reklamu. Právě naopak. Před cestou do Prahy na zápas Evropské ligy proti Spartě varoval fanoušky skotského klubu, že by se v české metropoli mohli ocitnout v ohrožení života. Advokát Aamer Anwar zastupoval Kamaru, který obvinil slávistu Ondřeje Kúdelu z rasistické urážky.

Do čela druhé fotbalové ligy se prodralo sparťanské béčko

12:30
B-tým pražské Sparty v 8. kole druhé fotbalové ligy vyzrál na Vyškov, v jeho drnovickém azylu zvítězil 3:2 a poskočil do čela neúplné tabulky. V dalších sobotních duelech Líšeň vyhrála v Chrudimi 2:0 a Jihlava remizovala na hřišti posledního Třince 1:1.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes