15
new stories - click to show

Revue iDNES.cz

Description:

revue.idnes.cz - O životě celebrit, zprávy ze společnosti, skandály v zákulisí showbyznysu

URL:

http://revue.idnes.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

5.3 items/day

S Rodenem jsme měli nejvíc průšvihů, málem nás vyhodili, vzpomíná Pavel Vítek

0:10
Pavla Vítka znají Češi roky jako zpěváka a muzikálového herce. V jeho mládí to přitom vypadalo, že se vydá na sportovní dráhu. Věnoval se totiž hokeji. „Pak jsem ale začal zpívat na tancovačkách a bylo jasno,“ říká v rozhovoru pro týdeník 5plus2 interpret hitů Mám rád vůni tvý kůže a Má svůj den, který je členem uskupení 4 Tenoři.

Nejen hollywoodská kráska. Scarlett Johanssonová se nebojí ukázat ostré lokty

17:22
Za úspěchem herečky Scarlett Johanssonové nestojí jen velký talent, ale i odvaha a rozhodnost. Herecké nadání projevovala od dětství, k sebevědomí se ovšem musela propracovat. Přineslo jí mimo jiné dvě nominace na Oscara, odhodlala se však i k žalobě na velké filmové studio.

StarDance jsem se děsila. Mám malé cíle, přežít ve zdraví, říká Kubelková

13:54
Iva Kubelková (46) bude jednou z hvězd nové řady soutěže StarDance. Modelka a moderátorka patří do desítky slavných osobností, které budou od října bojovat o titul Král a Královna tanečního parketu. V rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že moc dobře ví, jak budou tréninky i přímé přenosy náročné.

Sharon Stone se v 65 letech chlubí fotkou v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

9:29
Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se pochlubila fotkou v plavkách. Snímek vyvolal velké pozdvižení, herečka si za něj vysloužila od svých sledujících skoro tři sta tisíc lajků v podobě srdíček. Slízla však i kritiku.

Mé tělo bylo vždy největší problém, říká Šulcová. Promluvila i o úpravě rtů

27.May
Influencerka Anna Šulcová (24) ztvárnila jednu z hlavních rolí v novém českém filmu Cool Girl. V rozhovoru pro iDNES.cz popsala, čí názor je pro ni nejdůležitější a čím ovlivňuje své sledující na sociálních sítích. Svěřila se také s tím, jaký má vztah ke svému tělu a přiznala umělé zvětšení rtů.

Řekněte přátelům, co si myslíte. To občas nedá ani rodina, říká Barbora Seidlová

26.May
Jestli něco v nové české filmové komedii Život pro samouky nelze přehlédnout, pak je to nakažlivá radost, s níž se herečka Barbora Seidlová chopila role koučky a influencerky Muriel, která důvěřivým klientkám rozdává rady vycucané z prstu. „Role, ve kterých do toho herec může šlápnout, jsou vždycky zábavné,“ vysvětluje pro magazín Metro.

Herec Gardell zhubl po bandáži žaludku během jednoho roku přes 68 kilo

26.May
Třiapadesátiletého Billyho Gardella mohou diváci znát například z komediálního seriálu Bob miluje Abisholu, kde si zahrál hlavní roli obtloustlého byznysmena. Tím, že herec v posledních měsících výrazně zhubl, mnohé své příznivce překvapil.

Pepa Vojtek z Kabátů honil v lese prase. S Kozubem jsou v Gumpovi k nepoznání

26.May
Osudy psa Gumpa se dočkají pokračování. Režisér a kameraman F. A. Brabec už začal s natáčením. Původní hrdiny v čele s Richardem Krajčem doplní v roli komického padoucha například Štěpán Kozub. Rocker Pepa Vojtek, který se představí v roli řezníka, si zase na place vyzkoušel, jaké to je honit prase v lese.

Asi nepozornost řidiče, tříletou dceru vedl manžel, říká o nehodě Kohoutová

26.May
Berenika Kohoutová (33) upřesnila detaily nehody, při které na dopravním přechodu zavadilo auto o její tříletou dceru Lolu. Herečka a zpěvačka vysvětlila, že dítě vedl za ruku tatínek Kryštof Kubín. Okamžitě prý zareagoval a holčičku „vymrštil“ ze země rychle do výšky, díky čemuž se jí nic nestalo.

Nemusel jsem s homofobií bojovat napřímo, říká SuperStar Adam Pavlovčin

26.May
Účinkoval v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska, ale uspěl až v SuperStar, kterou v roce 2021 vyhrál. Zpěvák Adam Pavlovčin (27), který si říká ADONXS, v rozhovoru pro iDNES.cz promluvil nejen o hudbě, image a soukromí.

Podle právníka musel Ondřej s článkem v bulváru souhlasit, říká Kuchařová

25.May
PR zastoupení Taťány Kuchařové poskytlo redakci iDNES.cz stanovisko nezávislého právníka. Podle toho musel dát Ondřej Gregor Brzobohatý souhlas k tomu, aby Blesk mohl citovat z církevní žaloby. „Já jsem k tomu souhlas nikdy nedala, nikdo mě nekontaktoval,“ říká modelka.

Královna, Charles s Dianou i Camillou. Kdo z královské rodiny už byl v Česku?

25.May
Princ Edward ve čtvrtek ukončí svou návštěvu Česka. Prahu a další města navštívili i jiní členové britské královské rodiny. Král Karel III. byl ještě coby princ Charles v minulosti třikrát v Česku a dvakrát navštívil i Československo. V roce 1991 byl na soukromé návštěvě Prahy i s tehdejší manželkou Dianou.

Na svou hru jsme vypsaly sbírku, říkají dcery Prachaře, Rybové a Jirešové

25.May
Sestry Rozálie (19) a Josefína (18) Prachařovy spolu se Sofií Höppnerovou (18) napsaly a nazkoušely divadelní hru. Dívky z hereckých rodin to ke kumštu rodičů přirozeně táhne, ale v Show Jana Krause prozradily, že nechtějí být jen herečky.

V plánu to nebylo, říká o třetím těhotenství misska Lucie Hadašová

25.May
Česká Miss 2007 Lucie Hadašová (36) a hokejista Jaroslav Bednář (46) letos mají dvojnásobný důvod k radosti. Nejenže oslaví desáté výročí svatby, ale také čekají přírůstek do rodiny. Manželé už mají dvě dcery.

Brzobohatého převlékání se za ženu pro Písařovicovou problém není

25.May
Ke kauze Brzobohatý–Kuchařová, v níž exmanželé kvůli církevní žalobě v bulváru propírají intimnosti ze soukromí, se vyjádřila i hudebníkova nová partnerka Daniela Písařovicová (44). Za Ondřejem Gregorem Brzobohatým (40) stojí a oba jsou přesvědčení, že bulvár kontaktovala Taťána Kuchařová (35), přestože ta to popírá.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes