15
new stories - click to show

Xman.cz

Description:

První opravdu mužský web na českém internetu. Xman.cz ti přináší nejen zajímavé cestovatelské reportáže a videa z adrenalinových sportů, ale i informace o novinkách ze světa techniky, mobilů, aut nebo sportu.

URL:

http://xman.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Muži

Publishes:

11.9 items/week

Kvůli vulgárnímu tetování ani nechodím k lékaři, říká žena

1:19
Hrozivé, vulgární tetování si nechala udělat kvůli tatérovi, aby se s ním sblížila. A zbavit se ho chce kvůli synovi, který kvůli němu trpí. I kvůli sobě. „Stydím se za to tak, že nechodím ani k lékaři,“ přiznala v pořadu Tattoo Fixers Extreme Gemma.

Snooker rozhodují zlomky milimetrů. Jaké triky ve sportu gentlemanů vyhrávají

27.May
V kulečníku rozlišujeme tři typy her. Nejznámější pool se hrává po hospodách. Fajnšmekři znají karambol, který se hraje na stole bez děr. Třetí hra snooker se stala televizní zábavou, kterou po nocích sledují v televizi miliony nespavců. Kdysi ji proslavili vášniví pijani či kuřáci, dnes je hrou gentlemanů. Reportér Magazínu DNES si vyzkoušel její úskalí.

Drsná Asie. Výrobce textilu víc zajímá zboží než život pracovníků, říká novinář

26.May
Když havárie bangladéšské továrny Rana Plaza z roku 2013 ukázala odvrácenou stranu luxusních butiků, vydal se na místo tragédie i polský novinář Marek Rabij. Pátrání po tom, za jakých podmínek se dnes vyrábí levný textil, zachytil ve své knize. V rozhovoru vypráví o vykořisťování, chamtivosti velkých firem i o tom, co se za necelé desetiletí v regionu změnilo.

Závěť poťouchlého staříka odstartovala v Kanadě olympiádu v rozmnožování

26.May
Slova vyřčená s odchodem na věčnost nesou hluboká poselství. Milionář se rozloučil tak, jak žil. Svérázně, překvapivě, rošťácky, zlomyslně. Jeho závěť mnohým zamotala hlavu, z leckoho si vystřelila. A vyvolala nejen v Kanadě desetileté závody v plození dětí. Soutěžilo se o velké peníze.

Škrtil, pak se omlouval. Tichý mladík se snažil znásilnit osamocené dívky

25.May
Seděla na služebně a nervózně mačkala kapesník. Nemluvilo se jí lehce. Zážitek z toho večera byl příliš čerstvý. Jako by zase cítila na svém hrdle silný stisk rukou mladíka, který se na ni ještě pár vteřin předtím usmíval, a bojovala o každé nadechnutí. Byla přesvědčená, že umírá. Z pokusu o znásilnění naštěstí dívka vyvázla, útočník si však brzy vyhlédl další oběť.

Anální sex mám ráda, ale vytetované to už mít nechci, lkala dívka

25.May
Onen druh sexu jí přináší potěšení, to platí pořád. Ovšem hlásit se k němu tetováním na zadnici už nechce. O pomoc přišla Sam požádat do pořadu Tattoo Fixers Extreme.

Mlaskání je v Číně připomínka hladu, zamilovaní čumí všude stejně, říká biolog

24.May
Ačkoliv jsou fyzické rozdíly mezi jednotlivými etniky v různých koutech světa zřejmé na první pohled, lidé zase tak moc odlišní nejsou. „Naše rozdílnost tkví převážně v kultuře,“ říká biolog Jaroslav Petr. V rozhovoru o rozmanitosti lidstva také vysvětluje, proč jedí Asijci tupými hůlkami místo ostrých příborů a proč se v Indii uctívají krávy díky jejich trusu.

Pobít, vypálit, zmizet. Caratacus děsil Římany gerilovým válčením

24.May
Pro Římskou říši v Británii byl nepřítelem číslo jedna. Bránil kmen, půdu, lid. Okupantská vojska deptal vojevůdce Caratacus se svými mobilními jednotkami partyzánskými útoky. Když taktiku změnil a vsadil na velkou, otevřenou bitvu, skončil zajatý v Římě. Císař ho však nechal žít.

Muž s penisem na předloktí. Pěstoval si ho šest let pro transplantaci

23.May
Je to vlastně příběh protkaný smutkem, groteskní fyzickou modifikací, ale se šťastným koncem. A též s mnoha otázkami. Malcolmu MacDonaldovi kvůli infekci upadl penis, díky lékařské vědě se však dočkal nového. Jenže si ho musel po šest let pěstovat na vlastní ruce.

Rentgenové oči mužů. Kde je hranice mezi obdivem a šmírováním

22.May
Teplé jarní počasí odhaluje ženská těla. Po chladném půlroce mohou muži na dámských křivkách oči nechat. Ale kde leží hranice obdivných pohledů a nechutného šmírování? A shodnou se na ní obě pohlaví? ptá se magazín Víkend DNES.

OBRAZEM: Tygří bitka o samici skončila zkrvaveným čenichem

22.May
Impozantní souboj dvou predátorských těžkých vah, ovšem s velmi prozaickým motivem. Šlo o samici. V Národním parku Ranthambhore v indickém Rádžasthánu se o ni pokoušel mladší z tygrů, starší vládce teritoria to nemohl nechat bez trestu. Jejich potyčku stihl zaznamenat tamní fotograf Aaditya Shah.

Mladý pár chtěl vyřešit finanční tíseň vraždou. Změnila se v řeznické dílo

21.May
Následující otřesný příběh se odehrál v Litoměřicích, kouzelném městě, jež je nedílně spojeno s postavou básníka Karla Hynka Máchy. Naše vyprávění však rozhodně není nijak poetické, spíš dokládá, kam až může zajít lidská touha po penězích. Dvojici mladých manželů dohnala k brutálnímu činu.

Bylo to víc profi, omezovali nám pití, říkají herci o Party Hárd dvě

21.May
Pubertální komedie Party Hárd režírovaná rapperem Řezníkem, tedy Martinem Pohlem, se stala kultem. O jejím svérázu svědčí i to, že přímo při natáčení policie jednoho z herců zadržela. Po úspěchu jedničky se pokračování natáčelo s profesionálnějším zázemí, líčili v pořadu Drive na Óčku herci. Nemohlo se například pít nonstop.

Spektákl extrémů. Proces Deppa a Heardové má jako porotu i veřejnost

20.May
Domácí násilí, ponižování, vyhrožování, narkomanie, alkoholismus, psychické nemoci, sexuální týrání. Soudní proces Johnny Depp versus Amber Heardová je prostoupený bolestí. Intimní bolestí, nabízenou veřejnosti. Fanouškům z obou táborů nabídl i následující odhalení.

Mladým už brzo nebudu stačit. Ale roupy mám pořád, říká horolezec Holeček

19.May
Dobyvatel světových velehor Marek Holeček má spoustu plánů, ačkoli ví, že dorostla nová generace, jíž nebude moci konkurovat. „Kam jsme se my složitě škrábali, tam mladí začínají a hranice zase posunou dál. Je to životní nespravedlnost, ale je to krásné,“ říká pro magazín Víkend DNES. Mluví i o tom, čím ho vyděsil dokument o něm, který brzy vstoupí do kin.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes