idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

7,2 položek/den

První taneční sólo žáků s učitelkami a žaček s ředitelem

7:24
Školní a společenský ples v Tupesích oslavil desáté narozeniny. Jubilejní ples tradičně zahájilo taneční vystoupení kroužku mažoretek, které drezurují paní vychovatelka Martina Šimonová s dcerou Kájou.

Play-off se Hlučankám neodvratně vzdaluje

0:02
Extraligové stolní tenistky KST Hluk propásly šanci přiblížit se elitní šestce, která odemyká brány play-off. V souboji s přímým konkurentem z Havířova totiž na domácích stolech prohrály 3:6 a pět kol před koncem základní části tak jejich šance na průnik mezi nejlepší výrazně klesly.

Astronom Jiří Grygar na Velehradě!

0:02
Beseda s uznávaným popularizátorem vědy v oblasti astronomie a astrofyziky Jiřím Grygarem se koná ve čtvrtek 24. ledna v 17.

Čambala převzal kormidlo Hamé

0:02
Hamé v Babicích má nového šéfa. Do křesla ředitele závodu usedl Vojtěch Čambala, který doposud zastával pozici ředitele kvality a vývoje.

Já to tedy beru, šéfe!

0:02
Kdo by neznal satirickou komedii Petra Schulhoffa Já to tedy beru, šéfe! Dvojice náborářů se v ní za pomoci nejrůznějších praktik snaží získat nové dělníky. Jedenačtyřicet let od premiéry ožívají úsměvné scény v reálném světě, jenomže tentokrát jde o smutnou podívanou.

Týden hokeje na Slovácku

12:26
Týden hokeje, sportovní akce pro děti ve věku od 4 do 8 let a jejich rodiče, bije na dveře! Na Slovácku rozbije stan už popáté. Jaké to je být hokejistou, to si děti vyzkoušejí hned na třech stadionech.

Dělníci se zavrtali do štol pod zámkem, často se i plazí

12:26
Stovky metrů štol pod zámkem v Buchlovicích obsadili dělníci, kteří opravují a čistí rozsáhlý historický odvodňovací a větrací systém. Úkol je jasný.

Chicago lákalo více než sto dvacet zájemců

12:26
V sobotu se rozhodovalo, kdo si spolu s herci Slováckého divada zahraje v mimořádně očekávané události letošního roku - muzikálu Chicago. Divadlo totiž vyhlásilo konkurz na role vězenkyň a tanečníků a zájem všechny překvapil.

Krále Davida Chaloupku přinesou na ramenou pobočníci

21.ledna
Vlčnovská jízda králů otevírá kroniku a vepisuje jméno Davida Chaloupky, který bude slavnostně představen i s ročníkem 2001 na Krojovém plese. Tradiční slavnost se koná v sobotu 26.

Na parketu vířilo 45 tanečních párů

21.ledna
Hned několik rekordů překonal letošní ples Základní školy ve Starém Městě. Polonézu tančilo nejvíce žáků v historii a v tombole čekal dosud nejvyšší počet cen.

Tajemství Salvadora u Dalího ve Hvězdě

21.ledna
Jeden z nejznámějších surrealistických malířů ve svém díle stále skrývá mnohá tajemství. Rozluštit je pomůže nový španělský dokument Salvador Dalí - Hledání nesmrtelnosti, který můžete vidět v české přepremiéře již ve středu 23.

Nepřipsali si ani bod

21.ledna
Druholigoví vyslanci Uherskohradišťska v šestém kole vyhořeli, nezískali ani bod. Šachisté zálohy Starého Města se poklonili vedoucímu Grygovu (3:5) a Vlčnov s Kunovicemi se vrátili s nepořízenou z venkovní mise.

Klobouk dolů. Tři králové vykoledovali přes čtyři miliony!

21.ledna
Tříkrálová sbírka je opět rekordní, poprvé v devatenáctileté historii pokořila magickou hranici čtyř milionů korun! Kašpar, Melichar a Baltazar na Uherskohradišťsku vykoledovali 2 597 569 korun, na Uherskobrodsku 1 447 864 korun, dohromady tak do zapečetěných pokladniček vysbírali 4 045 433 korun. „Je to obdivuhodné číslo, všech dárců, kteří koledníky přijali v domovech a štědře je obdarovali, ...

Multižánrový grant. Novinka Nadace SYNOT!

21.ledna
Nadace SYNOT opět podpoří neziskový sektor! Jen místo tradičních čtyř grantů vypíše jediný - multižánrový, který tradičně zacílí na zdravotní, sociální, školní, sportovní a kulturní oblast. Jak hluboko nadace sáhne do kapsy, napoví mimo jiné i objem žádostí, jejichž uzavírka je 30.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes