idobryden.cz

Description:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

8.7 items/day

Strání „vyloupilo“ Uherský Brod! „Je to kudla do zad,“ zní z ČSK

12:14
Třetiligový fotbalový klub ČSK Uherský Brod se probírá ze studené sprchy! Kádr totiž jako blesk z čistého nebe opustil trojlístek Filip Hruboš, Jan Michalec, Robin Holík, který se měl zapojit do letní přípravy. Jenže zamířili, nebo nejspíš ještě zamíří do nedalekého divizního Strání.

Lékaři z plicního hlásí novou posilu. Endobronchiální ultrasonograf odhalí nádory a jiné nemoci

12:14
Uherskohradišťská nemocnice hlásí další posilu. Plicní oddělení získalo nový endobronchiální ultrasonograf (EBUS), který je zárukou přesnější diagnostiky nádorů plic a dalších onemocnění dýchacího ústrojí.

Kdo nezažil Strážnici, jako by nebyl!

10:57
Už v pátek se otevřou brány zámeckého areálu k 74. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice a zároveň 37.

Stále chceme znít jako Melancholy Pessimism, mít svoji tvář!

9:39
KŘTINY Osobně můžu říci, že nové album je to nejlepší, co jsme kdy udělali, přiznal během rozhovoru Vlasta Killy Mahdal, zpěvák kapely Melancholy Pessimism, které v těchto dnech vychází nová placka s názvem Democracy War Crusade. Křtiny se uskuteční v sobotu 29.

Oslavy opětovně zastínil sestup

9:39
Naložit si k oslavám založení fotbalu sestup, to snad umí jen v Ořechově. Když před patnácti lety slavili šedesátiny, sestupoval Ořechov z krajského přeboru do I.

Dvacáté Horňácké kosení se nad Malou Vrbkou vydařilo po všech stránkách

9:01
Spokojeni mohli být všichni návštěvníci na jedné z nejkrásnějších kulturně-společenských událostí v přírodě v podhůří Bílých Karpat - Horňáckém kosení v nejmenší obci regionu (168 obyvatel). Na letošní jubilejní 20.

Provozy Tažírny oceli se otevřely veřejnosti

7:43
Třinecké železárny, provoz Tažírna oceli ve Starém Městě, se v pátek otevřely veřejnosti. Zájem o prohlídky závodu, zabývajícího se zpracováním tyčové oceli a drátu tažením, převýšil očekávání vedoucích pracovníků.

Pojďte ven s Akropolisem

0:17
V neděli 16. června v odpoledních hodinách se v kunovickém Areálu Jízdy králů rozezněla taneční hudba.

Slam poetry exhibice v atriu kina Hvězda

0:16
K letní scéně pod hvězdami patří Slam poetry na kopuli kina Hvězda. Nečekejte však klasický přednes poezie, stand-up komedii ani rap.

Poslední deník Květy Fialové jsem psal skoro rok

0:16
V DOBRÉM DNU jsme jako přinesli zprávu o tom, že herec Josef Kubáník dokončuje knihu, která vyjde 1. září k nedožitým devadesátým narozeninám Květy Fialové.

Velká prázdninová investice. Hradiště zaplatí tři miliony za obnovu tří dětských hřišť

0:16
Radnice v Uherském Hradišti vytáhne z kasy více než tři miliony korun, které potěší hlavně děti. Za peníze totiž opraví a zmodernizuje tři dětská hřiště.

Osvětimany odmítly postup bez fanfár

25.June
Fotbalisté TJ Osvětimany vody elitní krajské soutěže nerozčeří! Klub z podhůří Chřibů totiž odmítl dodatečný postup z druhého místa, který jim Krajský fotbalový svaz Zlín nabídl po odstoupení Hulína z divize. Šanci na postup však ještě živí ve Zlechově… „Osvětimany postup odmítly, podle mých informací jsou pro ně atraktivnější zápasy se soupeři z I.

Brodfest přivítá revivaly Nightwish, Lucie, Queen a Nirvany

25.June
Každý z nás si alespoň jednou přál vidět svou milovanou kapelu naživo. Nemohli jste však cestovat po světě nebo utrácet nehorázné peníze za vstupenky? Pak je tady pro vás Brodfest aneb Noc světových legend v podání předních revivalů, která se koná v sobotu 29.

To chce potlesk! David Vozár našlapal za měsíc 5155 kilometrů

25.June
I když mu několik dní zkřížil plány déšť, předvedl obdivuhodný výkon. David Vozár z Uherského Hradiště se premiérově zapojil do výzvy „Do práce na kole“ a strčil do kapsy všechny soupeře.

Regatu ovládl King Kong a Včelka Mája

25.June
Víkendu vládl devátý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata. Jako každý rok byl i letos festival dvoudenní a navštívilo jej přes 16 tisíc návštěvníků.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes