idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

8,7 položek/den

Nové koupaliště nabídne i raritu, plošinu pro vozíčkáře!

0:09
Už jen detaily zbývají k dokončení nového Rekreačního areálu Vlčnov, projektu za zhruba 30 milionů korun. Ten od pátku 29.

Ať je léto nebo zima, do práce jezdí na kole

0:09
Olga Běhávková, Lenka Klečková, Pavlína Hřibová, to jsou vítězky regionálního kola soutěže Do práce na kole. Cyklotým Uherskohradišťské nemocnice zabodoval v kategorii Týmová pravidelnost.

Zbojnická lúka ožije po třiceti letech

0:09
„Zdá se, že to není až tak dávno, co se zámeckým parkem naposled nesla znělka strážnických slavností. A už je před námi další, tentokrát 73.

Kouč Zdeněk Šebesta ve Strání skončil, potřebuje dobít baterky!

0:09
I když záchranářskou misi zvládl, končí! Kouč Zdeněk Šebesta po sedmi letech opouští lavičku Strání. Už je unavený.

Surf Arena Praha

15:37
Kdo nevyzkouší, nepochopí! Surf Arena, jediný indoor trenažer surfování v ČR, je místo, kde si přijde na své každý. Protože Surf Arena není jenom o surfování.

Rodáci vzpomněli na vznik republiky

14:26
Během letošního setkání rodáků byli účastníci svědky slavnostního aktu, a to odhalení památného kamene u Švehlovy lípy. Celkem se letošního setkání účastnilo třiačtyřicet rodáků z této obce.

FORD v Uherském Hradišti je od května 2018 v novém!

13:52
Dealerství značky Ford v Uherském Hradišti, které se nacházelo na třídě M. Malinovského, patří po dlouhé roky k tradičním, oblíbeným a zažitým autorizovaným prodejcům nových vozů ve Zlínském kraji.

Ostrožané reprezentovali v Srbsku

13:18
Ostrožská Šermířská a divadelní společnost Memento mori se vrátila ze Srbska. Na víkendovém festivalu cestovního ruchu v Bělehradu reprezentovala Českou republiku ve společném historickém bloku spolu s účinkujícími ze Srbska, Ruska a Maďarska.

Poslední delikatesa ve Hvězdě

12:08
Posledním titulem sezóny Kulturních delikates bude osudová Šestá z Berlína. Dirigent Sir Simon Rattle, jehož manželkou je česká mezzosopranistka Magdalena Kožená, opustí koncem roku nadobro Berlín, aby se vrátil do rodné Anglie a trvale působil v čele Londýnského symfonického orchestru.

Oslavenec skóroval za oba týmy

12:08
Oslavit padesáté narozeniny není jenom tak. Své by o tom mohl vyprávět bývalý fotbalista Hynek Vaněk ze Zlechova, pro kterého si jeho bývalí spoluhráči připravili překvapení.

Slovácké divadlo nasadilo komedii Rodina Tótů

11:34
Poslední předprázdninovou premiérou ve Slováckém divadle byla v sobotu uvedená hra Rodina Tótů v režii u diváků oblíbeného Igora Stránského. „S Rodinou Tótů jsem se setkal dvakrát a pevně se usadila v mém podvědomí.

Lúčnica přivezla do Kunovic skvělou show

10:24
Jedním z vrcholů pětadvacátého ročníku Mezinárodního dětského folklorního festivalu Kunovské léto bylo vystoupení slovenského uměleckého souboru Lúčnica. „Tento soubor se vyznačuje mnoha charakteristikami.

Chinaski na Regatu připlují v nové sestavě

10:24
EXKLUZIVNĚ Už o víkendu se rozjede velký rodinný mejdan Holešovská regata, která už poosmé přiveze spousta kvalitní hudby, bohatý doprovodný program pro celou rodinu, soutěž v přejezdu vodní lávky, soutěžní přehlídku netradičních plavidel a mnoho dalšího. Hvězdami letošního ročníku budou Chinaski, Mirai, BSP - Pavlíček, Baláž a Střihavka, Lenny, David Koller, Mig 21, Polemic, Milan Peroutka a P...

Za branou budou všechny atrakce zdarma

9:49
Holešovská regata nabídne kromě zmiňovaných koncertů zajímavost v podobě historického vojenského ležení napoleonských vojsk. „Chceme tak hravou formou připomenout historii, která prošla i okolím Holešova,“ prozradil Michal Žáček.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes