idobryden.cz

Description:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

4.8 items/day

Nečekaná rošáda. Uhlíře střídá Matoušek

14:42
Fotbalisté TJ Nivnice mají po roce opět nového trenéra. Už je to skoro tradice. I když… Poprvé za rošádou nestojí nespokojenost klubu s dosaženými výsledky. Kouč Václav Uhlíř na lavičce končí kvůli povinnostem v prvoligovém Slovácku. Osiřelé taktovky se chopil Libor Matoušek, který naposledy trénoval Buchlovice.

Na Kreml padlo trestní oznámení!

14:42
Starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha podal trestní oznámení na neznámého pachatele za instalování světelné reklamy s nápisem v azbuce – Kreml s rudou hvězdou, která se včera večer objevila na fasádě domu na náměstí Míru.

Brodské pivo vaří Černá Hora? Majitelé mlží

14:05
Na zdraví všem UB Patriotům. Reklamní slogan, který vás vítá na webu Pivovaru Uherský Brod, oslavuje pivo, jež se tam vařilo od roku 1894. Jenomže. Podle informací DOBRÉHO DNE se výroba už brzy přesune o více než sto kilometrů dál, do Černé Hory. Kdy a proč? Majitel brodského provozu, holding Pivovary Lobkowicz Group, se k tomu nevyjádřil.

Školky se plní, ve Veletinách nepřišel k zápisu nikdo

12:15
Zatímco ve městech mají ředitelé mateřských škol o předškoláky postaráno, třídy tam často praskají ve švech, na venkově mnohdy bojují o každé dítě. Kuriozitou je situace ve Veletinách, kde ke květnovému zápisu nepřišlo jediné dítě.

Pohár Nivnici vystřílel Straňák

9:53
Z vítězství v premiérovém ročníku turnaje o Pohár starosty obce Boršice se radovali fotbalisté Nivnice (žáci) a Tupes (přípravka), kteří shodně nepoznali hořkost porážky. Patronem klání pod Buchlovem byl Michal Sadílek z PSV Eindhoven, který se neúnavně podepisoval talentovanému potěru.

Vyprodané Buchlovice rozvášnil Monster Meeting

0:32
Buchlovské hudební léto odstartovalo pěkně zostra. Kulturně vyhladovělé rockové publikum se na Monster Meeting sjelo i ze vzdálených koutů republiky.

Petici za čisté Hradiště podepsalo 2 727 lidí!

0:32
2 727! Tolik lidí podepsalo petici Za čistou variantu teplárny CTZ v Uherském Hradišti, kterou její signatáři ve středu odevzdali starostovi města. Obyvatelé tak vyslali jasný signál, že chtějí stávající uhelný prach vyměnit za zemní plyn a odmítají spalovnu nebo bioplynovou stanici.

Jazzový večírek s Kristinou Bárta a Event Horizon

0:32
Pianistka a skladatelka Kristina Barta patří k mladé generaci zajímavých jazzových umělců. Je držitelkou několika prestižních ocenění u nás i v zahraničí. Její koncerty bývají velkým zážitkem, o čemž se můžete přesvědčit ve čtvrtek 9. července od 19.30 v Redutě.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes