idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

9 položek/den

Děti ohrožovali chovanci psychiatrické léčebny

7:15
Světla pohasla, temnota zaplnila ulice a různá zákoutí obce a ze všech koutů se začínají slézat roztodivná stvoření mířící do svých doupat, opuštěných domů, odlehlých míst i nedalekého mlýna. Jalubí v pátek obsadili pavouci, bludičky, chovanci psychiatrické léčebny, krvelační kuchaři nebo loupežníci.

Poštovní úřednici zlákaly cizí peníze. Půjde sedět?

16.listopadu
Až dva roky vězení hrozí mladé poštovní úřednici, která nedávno zpronevěřila cizí peníze. Nešlo přitom o žádnou vysokou částku.

Kohútek oslavil narozeniny

16.listopadu
V pátek hostila sportovní hala v Bánově narozeninovou oslavu v podání FS Kohútek. Ten si připomněl 45.

Cesta ke zdravým zubům!

16.listopadu
Kdo by nechtěl mít zoubky bílé jako perličky, zdravé a krásné? Myslím, že každý! Ale k tomu, abychom měli zdravý chrup, nestačí jenom si zuby vyčistit kartáčkem. Nesprávná a nedostatečná zubní hygiena často totiž vede k zubním kazům.

Fíha tralala

16.listopadu
Oblíbený skřítek Fíha se svými pohádkovými kamarády provede nejmenší diváky všemi ročními obdobími. V pondělí 19.

Peter Nagy zahraje piánko

16.listopadu
Baví mě stát na pódiu, slyšet a vidět, že lidé mé písně znají. Přenáší na mě úžasnou hudební energii.

Svatý Martin na Rochusu

16.listopadu
V netradiční páteční podvečerní čas se otevřel skanzen na Rochusu, aby návštěvníkům nabídl Svatomartinskou muzejní noc. Se svátkem svatého Martina se totiž pojí hned několik pranostik.

Naplnili papírové prognózy

16.listopadu
Prvoligoví volejbalisté VSK Staré Město lídra soutěže a hlavního aspiranta na postup do baráže o extraligu Black Volley Beskydy nezaskočili, vymalováno bylo po třech setech. Stejně rychle si však svěřenci kouče Petra Karabce poradili s brněnskou Teslou.

Kamil Střihavka & Leaders

16.listopadu
Akustický koncert českého Ježíše, kterého si po premirovém úspěchu v unplugged verzi fanoušci doslova vyprosili, vás naladí do vánoční pohody. Kamil Střihavka, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, The Leaders! a Supergroup, přiveze 10.

Slovácká svatební show nabídne nejnovější trendy

16.listopadu
Ve svatebním svatostánku to i tentokrát bude vonět noblesní atmosférou, nevěstami v bílém, svatebními účesy, líčením, dekoracemi, květinovou výzdobou a leskem šperků..

Death metalový večírek vyvrcholí Aborted!

15.listopadu
Brutální death metalový večírek v podání těch nejpovolanějších! Aborted přivážejí svojí novotinu TerrorVision , stejně tak Cryptopsy s albem The Book of Suffering. Nejnovější Dogs Always Bite Harder Than Their Master EP přivážejí Benighted a to vše za doprovodu šílených Cytotoxin! Line up 18.

K výročí učitelka napekla dorty ve tvaru vlajky

15.listopadu
Mateřská školka Husova běžného typu a mateřská škola s křesťanskou výchovou se zapojily do projektu k oslavě 100. výročí vzniku Československa.

Auto bouralo ve dvou ulicích. Řidič se vypařil

15.listopadu
Dopravní policisté řeší nehodu, k níž došlo za nejasných okolností ve středu večer v Hluku. „Prozatím neznámý řidič vozidla Nissan Almera jel kolem jedenadvacáté hodiny ulicí Závodní a zřejmě se dostatečně nevěnoval řízení.

Hradišťské "íčko" je první v kraji

15.listopadu
Anketa Informační centrum roku 2018, jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku, v říjnu představila vítěze. Ve Zlínském kraji zaznamenalo prvenství Městské informační centrum v Uherském Hradišti, které za sebou nechalo celé dvě desítky dalších kandidátů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes