idobryden.cz

Popis:

Zprávy ze Slovácka.

URL:

http://www.idobryden.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony

Publikuje:

8,2 položek/den

Premiérové vítězství trefil Tomáš Olbert

0:04
Florbalisté Spartaku Hluk při historické premiéře v Národní lize ostudu neudělali. Z venkovního dvojzápasu přivezli dva body za vítězství v prodloužení na půdě Snipers Třebíč.

Rochus provoní dobroty z jablek

0:04
Na Rochusu to zavoní tak, jako to kdysi vonívalo v chalupách našich babiček a tetiček. Na Slováckém festivalu chutí a vůní v sobotu 22.

Požár seníku ohrožoval telata

0:04
Červený kohout zakokrhal v Nedakonicích! Poklidný večer v obci přerušil rozsáhlý požár seníku zemědělského družstva, který si vyžádal zásah osmi hasičských jednotek a vyhlášení druhého stupně poplachu. Jako zázrakem unikla smrti telata, která „usínala“ v těsné blízkosti.

Cenou města se pyšní Jurnykl, Chmelař a Pavlica

0:04
Laureáty třetího ročníku Ceny města Staré Město jsou Josef Jurnykl, František Chmelař a Jiří Pavlica. Ocenění kromě pamětní rytiny od Jaroslava Tvrdoně obdrželi také pětitisícovou odměnu.

Lucka Rybnikářová novou tváří zlínského divadla

0:04
Lucie Rybnikářová, pěvecký talent našeho regionu, který znáte z koncertů CM Harafica a šansonových recitálů, se stala novou posilou ansámblu Městského divadla Zlín. Jaká byla cesta malé zpěvačky lidových písniček z Hluku, která před sedmi lety vyhrála celostátní soutěž Zpěváček, až do zlínského divadla? Myslím, že to byl celkem přirozený vývoj.

Démoni Malinové a Válka

0:03
Třetí výstava lidového dua Světlany Malinové a Jiřího Válka Démoni se i s vyústěním našeho jemenského seriálu, který jste po čtyři týdny mohli v DOBRÉM DNU sledovat, koná v sobotu 22. září v 17.

Divadlo uvede Přelet nad kukaččím hnízdem

0:03
Slovácké divadlo pomalu odhaluje trumfy příštího roku. „Chceme se vrátit k silným příběhům a k velkým emocím,” říká ředitel uherskohradišťské scény Michal Zetel, který už před prázdninami prozradil, že soubor v novém roce nastuduje světoznámý muzikál Chicago.

Kunovjanky slaví cenný bod

14:54
I když ještě v květnu prvoligové házenkářky SHK Kunovice netušily, jestli naskočí do prvoligového kolotoče, nakonec naplnily kádr a na prahu nové sezony si připsaly cennou remízu s UP Olomouc. KUNOVICE - Olomouc 27:27 „Léto bylo skutečně hektické, hráčky jsme lanařili až do posledních minut před uzavírkou přihlášek,“ potvrdil trenér Miroslav Slovák, který nakonec zlákal tři hráčky z nedalekého ...

Trefa do černého! Putovní pohár si vystřílel Matěj Horka

14:19
Pátý ročník vzduchovkového přeboru uspořádalo Honební společenstvo Lovecká obec Stříbrnice na místním dětském hřišti. Pořadatelé připravili čtyři střelecká stanoviště.

Prohráli jsme zaslouženě

10:18
Slavia na Slovácku sice potvrzovala svoji kvalitu, ale dlouho ji nedokázala přetavit v gólové příležitosti. Dvacet minut byl soupeř pohyblivější, rychlejší.

Hodová práva zářila novotou

7:26
Stárci a stárky jsou stále v mnoha slováckých obcích nedostatkové zboží. Své o tom vědí i v Kostelanech nad Moravou.

Školáci vybírali chutě snacku

19.září
Ovocný snack EasyFruit je novinka v nabídce Hamé, která byla uvedena na trh v loňském roce. Na jejím vývoji a výběru finálních chutí se podíleli samotní školáci.

Albatros „přistál“ v Kunovicích

19.září
Aero L-39ZA Albatros, malý bitevní letoun Československé a České armády, je novým přírůstkem do expozice Leteckého muzea v Kunovicích. Stroj muzejníkům zapůjčili kolegové z pražského leteckého muzea Kbely.

Dva dny plné zdraví a krásy

19.září
Šestý ročník BRODexpo - veletrhu uherskobrodských firem nabízí téma „Zdraví, krása, volný čas a zdravý životní styl“. Návštěvníci od pátku 21.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes