15
new stories - click to show

iFotoVideo.cz

Description:

RSS export článků z portálu iFotoVideo.cz

URL:

http://www.ifotovideo.cz/

Catalog:

Kultura → Foto

Publishes:

2.5 items/day

#732×244 – Dejte branku Vaclíkovi - finální šance

16:05
Finále bylo každý měsíc a teď přijde to velké.... Podívejte se na inspirativní snímky speciální kategorie soutěže FOTOGRAF ROKU – #732×244 – Dejte branku Vaclíkovi. Soutěž probíhá už jen do 4. prosince 2020! Na konci každého soutěžního měsíce byla vybrána ta nejlepší fotografie, jejíž autor obdržel soundbar TS5000. Absolutní vítěz pak bude vyhlášen ještě v prosinci 2020. A odnese si hlavní výhr...

3. téma - Hodiny, stroje času

16:05
Běží a nezastaví se. Hodiny krájejí čas na stravitelnější kousky, někdy jednoduše a stroze jako natahovací Primky na ruce, jindy okázale a velikášsky jako zdobený orloj či věžní hodiny.

Nejnovější DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU FOTOVIDEO – už jste si vybrali?

14:23
Nemůžete sehnat časopis FotoVideo ve „vašem stánku“? Zvolte předplatné a k tomu si vyberte dárek! Vybírat můžete hned z několika lákavých benefitů, výrazně ušetříte, a navíc budete mít svůj časopis ve schránce o den dříve, než bude oficiálně v prodeji… Šetříte s námi!

Roční předplatné + kniha Země Altairu

12:34
Autorka, fotografka Jana Pechlátová. Příběh o lásce, naději a víře, o síle lidského odhodlání i lehkosti pochybení. Kniha vypráví svůj děj pomocí fotografií doprovázených psaným slovem.

Spánek rozumu plodí příšery

12:34
Knihu rozhovorů s Janem Konvalinkou rámují fotografie karantény z jara 2020, které Šibík pořizoval od prvního do posledního dne.

Tipy na vánoční dárky pro muže

1.December
Nevíte, co pod stromeček? A kde to koupit, ideálně online? Pojďte se nechat inspirovat a podívejte se na dárky, které by mohly zaujmout nejen jedince mužského pohlaví.

New York, High Line – galerie současného umění v parku na Manhattanu

1.December
Metropole New York má od roku 2009 neobvyklý park, který se nachází na místě původní visuté železniční trati.

JANA PECHLÁTOVÁ – kniha Země Altairu

30.November
Byla to náhoda, nebo ne? Setkali jsme se dávno před vydáním a zaujal nás nápad. Řekli jsme si společně: „Jdeme do toho, je to nádherný nápad.“ A pochopili to i ti, kteří přispěli a umožnili vydání novinky, jež se podle našeho názoru bude velmi líbit.

Respekt k přírodě – blahopřejeme nejlepším

30.November
Jistě si vzpomínáte na nedávno ukončenou soutěžní kategorii Fotografa roku s názvem Respekt k přírodě. Společně se společností BUSHMAN jsme jí vyhodnotili a odeslali poukazy na nákup zboží prvním třem v pořadí.

BenQ uvádí 4K HDR chytré projektory s oficiálním OS Google Android TV

29.November
Společnost BenQ uvádí novou řadu chytrých projektorů pro domácí kino s Android TV. Inovované modely staví na svých předchůdcích a přináší vylepšení v podobě 4K rozlišení, multiplatformní bezdrátové projekce, dětem přístupného obsahu a možnosti spustit veškerý obsah z obchodu Google Play.

Monitor EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3146 získal ocenění Engineering Excellence Award 2020 udělované sdružením Hollywood Profess

28.November
Renomované sdružení Hollywood Professional Association (HPA) udělilo monitoru EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3146 uznávanou cenu „Award for Engineering Excellence 2020“.

Roční předplatné + Sluchátka LAMAX Blaze B-1 Black Edition

28.November
Bluetooth sluchátka, která zaujmou vyváženým zvukem, kvalitní izolací okolního hluku a výkonnou baterií, díky které hrají na jedno nabití nepřetržitě až 8 hodin, případně vydrží až 180 hodin v režimu standby. Jejich stylový design se dá lehce upravit změnou barvy náušníků.

Roční předplatné + Autokamera LAMAX C3

28.November
Autokamera LAMAX C3 pořizuje a ukládá záznamy v interpolovaném Full HD. Díky tomu Vám neunikne žádný detail a v případě nehody budete mít dostatečný důkazní materiál pro policii i pojišťovnu. Samozřejmostí je G-senzor nebo funkce parkovacího režimu či detekce pohybu.

Rozhovor – SILVIE LINTIMEROVÁ

28.November
Do jejích fotek jsem se nějak zakoukal a otázky napsal zvědavé a prý příliš dlouhé. Tak posuďte sami, je to teď zase minimálně měsíc na vás…

Rozhovor – DAVID TURECKÝ

27.November
Je to výborný chlap a je s ním dokonalá pohoda. Zastihl jsem ho sice v „době homeofficové“, ale přesto rychle odpověděl a samozřejmě ve svém stylu. Co mě na něm zaujalo?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes