iFotoVideo.cz

Description:

RSS export článků z portálu iFotoVideo.cz

URL:

http://www.ifotovideo.cz/

Catalog:

Kultura → Foto

Publishes:

2.4 items/day

FOTOKURZY | Podzimní krajina 2019 | ČESKÉ ŠVÝCARSKO, MORAVSKÉ TOSKÁNSKO

15:37
Fotografování krajiny patří mezi nejpokročilejší a současně nejpopulárnější fotografické disciplíny. Cesta k atraktivní krajinářské fotografii není v některých případech jednoduchá, je třeba se vybavit jistou dávkou znalostí nejen o fototechnice. Podzim máme za dveřmi, neváhejte tedy a využijte naší nabídky fotokurzů pod vedením profesionálních lektorů.

Hvězdná porota soutěže CEWE FOTOKNHA ROKU

15:37
Jako v každém ročníku soutěže CEWE FOTOKNIHA roku se v porotě objeví spousta zajímavých tváří a známých osobností. Na koho se můžete těšit v novém ročníku soutěže?

Jak jednoduše sestavit CEWE FOTOKNIHU A4?

15:37
Vytvořit CEWE FOTOKNIHU není vůbec složité, ale abychom vám usnadnili její tvorbu co nejvíc, rozhodli jsme se, že pro vás poskládáme článek s krokem po kroku.

Ty nejlepší vzpomínky z letošní dovolené v CEWE FOTOKNIZE

13:51
Byli jste letos na dovolené u moře? Uchovejte si své vzpomínky v rodinné knize. Můžete vybírat z několika formátů a provedení. Jaká bude ta vaše?

Výstava J/P/K Jasanský Polák Karny v Domě fotografie

1:45
Galerie hlavního města Prahy si Vás dovoluje pozvat na výstavu J/P/K Jasanský Polák Karny v Domě fotografie.

SHARP demonstruje Windows collaboration display na celoevropském eventu

18.September
Propojením kanceláří Microsoft v Belgii, Francii, Itálii, Polsku, České republice a Spojeném království do jednoho společného eventu pomocí MS Teams prezentoval Sharp první videokonferenční a kolaborační platformu svého druhu – Windows Collaboration Display. Tato další generace 4K Ultra HD interaktivních displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Spojuje v sobě oceňovanou dotykov...

SOUTĚŽ CEWE FOTOKNIHA ROKU ODSTARTOVALA!

18.September
CEWE FOTOKNIHA ROKU je soutěž, kterou pro vás připravujeme již devátým rokem. Tisíce krásných knih, spousta výher a nové auto pro tvůrce té nejlepší knihy. Zkusíte své štěstí letos i vy? Kdy začínáme? Soutěž CEWE FOTOKNIHA ROKU odstartovala 1. 9. 2019 a své soutěžní knihy můžete zasílat až do 31. 8. 2020, takže budete mít spoustu času přihlásit i několik knih.

Nejen o O HMYZU s makrofotografem Pavlem Krásenským

18.September
Povídání s nejlepším českým makrofotografem a entomologem Oblastního muzea a galerie v Mostě. Pavel Krásenský je autor mnoha článků a fotografií a bude mluvit nejen o focení, ochraně či zajímavostech o hmyzu, ale i o dalších bezobratlých - jedné z nejohroženějších skupin živočichů.

Televizor Samsung The Frame se umí proměnit na obraz

17.September
Česko je od září další ze zemí, kde Samsung začal prodávat lifestylový televizor The Frame, který má dvě podoby. Když je zapnutý, jde o standardní televizor, po vypnutí se změní na obraz.

Daniel Kopečný – Baví mě experimentovat

17.September
Posledních pár let fotografuji převážně lidi.Baví mě experimentovat a zafotit si témata, která se běžně nefotografují…

Vložte si k nám své portfolio. Daniel Kopečný – baví mě experimentovat

17.September
Víte, že si k nám na web můžete vložit své portfolio?Kam a jak? Fotografie a text lze zaslat k nám do redakce e-mailem. Více informací najdete v sekci Portfolia.

Sedm rozhovorů v zářijovém FotoVideo

16.September
Napsal Petr Lindner Opakuji to na stránkách Nikonblogu stále dokola, ale nemůžu si pomoci – mám moc rád rozhovory. Rád je dělám a rád je čtu. Proto mě velmi potěšilo zářijové vydání časopisu FotoVideo, v němž jsem napočítal celkem sedm interview. To je pěkné číslo na 108stránkový časopis, kam se musí vejít ještě spousta dalších informací.

Nové chytré produkty TCL včetně televizorů s rozlišením 8K

16.September
[Berlín IFA – 9. září 2019] Společnost TCL představila na probíhajícím veletrh IFA 2019 ucelenou nabídku inovativních a inteligentních produktů pro chytrou domácnost od značkových mobilních telefonů, sluchátek, soundbarů, až po nové modely televizorů. Jednotícím prvkem nových produktů je spojení umělé inteligence a internetu věcí „AI x IoT. Oprávněný zájem vzbudily nové modelové řady televizorů...

Dvacátý Fotograf roku! Jubilejní, dvacátý ročník se otevírá!

15.September
Už v loňském roce jsme si slibovali, že tuhle neuvěřitelnou dvacítku pořádně oslavíme. Vybrali jsme trochu jiná témata, posílili porotu a napínáme svaly v redakci tak, abychom přilákali další významné partnery, kteří by nám pomohli s cenami pro ty nejlepší. Už dnes víme, že jen u nových témat a několika klasických kategorií nezůstaneme. Ale nechte se překvapit a sledujte nás na tomto místě v ča...

Samsung Electronics umožňuje nasazení technologie 8K HDR10+

15.September
Společnost Samsung Electronics dnes oznámila, že bude jako první na světě podporovat obsah ve formátu 8K HDR10+, a to na základě partnerství s významnými evropskými streamovacími službami. Tímto oznámením se společnost Samsung stává průkopníkem v oblasti technologie HDR (High Dynamic Range). CHILI, The Explorers a MEGOGO – tři klíčoví poskytovatelé služeb OTT (over-the-top) v Evropě – nasadí sp...
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes