KarieraWeb.cz

Popis:

Kariéra - vše

URL:

http://Kariera.iHNed.cz

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

2,4 položek/den

Michal Heřman a Michal Vereš novými členy představenstva společnosti České Dráhy

11:49
Dozorčí rada ČD zvolila dva nové členy Představenstva ČD. Členem PČD, který bude mít na starost provoz, se stal Michal Vereš (s účinností od 1. 3. 2019) a členem PČD se zodpovědností za správu majetku Michal Heřman (s účinností od 16. 1. 2019). Oba úspěšně absolvovali otevřené výběrové řízení, které společnost vyhlásila loni na podzim.

Jitka Kudrnová a Jan Lamač novými partnery poradenské společnosti TPA

11:49
Od 1. ledna 2019 se stali novými partnery poradenské společnosti TPA Jitka Kudrnová a Jan Lamač. Oba před svým nástupem na novou pozici působili ve společnosti jako senior manažeři. Jitka Kudrnová se specializuje na oblast vedení účetnictví a finančního reportingu, Jan Lamač je odborníkem na zdanění nemovitostí a due diligence.

Alina Cazachevici povede tým oceňování v oddělení hotelových nemovitostí v Cushman & Wakefield

11:49
Na pozici vedoucí týmu oceňování v oddělení hotelových nemovitostí ve střední a východní Evropě povýšila Alina Cazachevici. Z Prahy bude řídit tým analytiků a odhadců společnosti Cushman & Wakefield pro hotelový sektor.

Robin Dufek vede společnost JRK Česká republika

10:06
Jedna z největších tuzemských firem, která se věnuje hospodaření s odpady, má nového Country manažera. Společnost JRK Česká republika nově povede Robin Dufek. Ve funkci střídá zakladatele a jednatele firmy Mojmíra Jiříkovského. Ten se bude dále soustředit z pozice jednatele na strategický rozvoj firmy.

Kateřina Mandulová a Tomáš Brožek posílili advokátní kancelář Deloitte Legal

10:06
Advokátní kancelář Deloitte Legal se rozrostla o dva nové zkušené advokáty. Tým zabývající se právem hospodářské soutěže posílila Kateřina Mandulová. Oddělení daňových litigací rozšířil Tomáš Brožek.

Miroslav Kynčl ideamakerem v agentuře Česká produkční Social Media

10:06
Jako ideamaker nastoupil do týmu agentury Česká produkční Social Media Miroslav Kynčl. Bude odpovědný za tvorbu kampaní a kreativních konceptů pro jednotlivé klienty. Jako ideamaker a marketing copywriter pracoval více než dva roky v Alza.cz, kde se podílel mimo jiné na televizních reklamách se zeleným mimozemšťanem.

Více než dvě třetiny Čechů vnímají vliv technologií na jejich práci jako příležitost

17.ledna
Digitalizace je často považována za ohrožení trhu práce. Celých 71 % českých respondentů posledního globálního průzkumu Workmonitor personálně poradenské společnosti Randstad přesto vnímá zvyšující se vliv technologií na svou práci jako příležitost. Téměř 80 % respondentů chce získat více digitálních dovedností, protože věří, že si tím zajistí budoucí zaměstnatelnost, více než polovina účastník...

Lukáš Ondráček povede společnost DKV v Čechách a na Slovensku

17.ledna
Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, jmenovala Lukáše Ondráčka novým ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Lukáš Ondráček přebírá funkci po Ondřeji Pavlíkovi, který postoupil na pozici regionálního ředitele DKV pro severní, střední a východní Evropu.

Katarína Karmažinová posílila oddělení pro vztahy s veřejností a médii Colliers International ČR. Bude spolupracovat s Anetou J

17.ledna
Společnost Colliers International oznámila rozšíření svého oddělení pro vztahy s veřejností a médii pro Českou republiku. Tento krok je součástí strategie společnosti posílit vztahy s klienty a odbornou veřejností. Novou manažerkou public relations se stala Katarína Karmažinová. Společně s Anetou Ježkovou bude zodpovídat za externí i interní komunikaci společnosti a její public relations.

Alain Van Groenendael generálním ředitelem společnosti Arval

17.ledna
Předsedou představenstva a CEO společnosti Arval, která se specializuje na komplexní služby v oblasti operativního leasingu vozidel, se s účinností od 1. ledna 2019 stal Alain Van Groenendael. Po osmi letech tak ve funkci vystřídal Philippa Bismuta. Za sebou má 30 let zkušeností na mezinárodním poli, působil například v Citibank nebo v BNP Paribas Group. Byl též místopředsedou ASF a předsedou E...

Petr Štengl ředitelem IT divize Raiffeisenbank

17.ledna
Na pozici ředitele IT Operations v Raiffeisenbank nastoupil od ledna Petr Štengl. Jeho klíčovým úkolem bude úprava, zjednodušení a automatizace provozních a infrastrukturních procesů a zintenzivnění spolupráce s obchodní částí banky.

Až 75 % nespokojených zaměstnanců se poohlíží po nové práci

17.ledna
Práci si aktivně hledá 75 % nespokojených zaměstnanců, což je o téměř o 10 % více než před rokem. Práci hledají nejčastěji na pracovních portálech a prostřednictvím personálních agentur. Meziročně klesl počet lidí, kteří přijali pracovní nabídku na základě doporučení známých. Vyplynulo to z průzkumu kandidátských preferencí, který realizovala personální agentura Grafton Recruitment.

Vojtěch Čambala ředitelem závodu Hamé v Babicích

14.ledna
Novým ředitelem závodu Hamé v Babicích se od 1. ledna 2019 stal Vojtěch Čambala. Ten dosud zastával pozici ředitele kvality a vývoje Hamé. Nahradí dosavadního ředitele Petra Nesrstu, který odchází ze společnosti. V současnosti probíhá proces integrace Hamé se sesterskou společností Vitana do jedné společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko. Nové uskupení patří mezi největší potravinářské firmy v...

Aleš Krupka vede divizi Inženýrské stavitelství Skanska

14.ledna
S účinností od 1. ledna 2019 byl jmenován výkonným ředitelem divize Inženýrské stavitelství Skanska Česká republika Aleš Krupka. Na tuto pozici přichází ze závodu Betony a lomy, kde řídil provoz betonáren, lomů a oblast Betonové vozovky. Stává se zároveň i novým členem vedení Skanska Česká republika a Slovensko.

Jaroslav Povšík, Martin Lustyk a Miloš Kovář novými členy dozorčí rady společnosti ŠKODA AUTO

14.ledna
Společnost ŠKODA AUTO oznámila změny v dozorčí radě. Novými členy dozorčí rady volenými zaměstnanci se stali Jaroslav Povšík, Martin Lustyk a Miloš Kovář.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes