KarieraWeb.cz

Popis:

Kariéra - vše

URL:

http://Kariera.iHNed.cz

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

9,8 položek/týden

Andrei Baronov generálním ředitelem společnosti Veeam Software

15:16
Společnost Veeam Software oznámila jmenování zakladatele společnosti Andree Baronova na pozici CEO. Současně byl spoluzakladatel společnosti Ratmir Timashev jmenován výkonným viceprezidentem pro oblast globálního prodeje a marketingu a William Largent převzal funkci výkonného viceprezidenta pro oblast Operations. Pánové Timashev a Largent reportují panu Baronovi.

Zaměstnavatelé jsou připraveni navýšit mzdy až o 15 %

11:47
Většina společností v ČR je připravena nabídnout až o 15 % vyšší mzdy, aby tím zamezila fluktuaci, udržela své klíčové lidi a získala nové pracovníky. Růstu mezd jsou nejotevřenější firmy z výrobního a zpracovatelského průmyslu. Vyplývá to z průzkumu personálně poradenské společnosti Randstad. Nábor zaměstnanců na stálé pozice přitom plánuje 61 % oslovených firem.

Stanislav Chvála generálním ředitelem energetické a technologické firmy Nano Energies

11:47
Novým CEO české Nano Energies je od začátku listopadu Stanislav Chvála. Dosud pracoval na pozici ředitele pro strategický rozvoj. Jeho cílem je přidat další spotové trhy, na kterých firma obchoduje s elektřinou, rozšířit možnosti využití energetické flexibility pro průmyslové zákazníky a také představit v Česku inovace v podobě sdílení elektřiny mezi domácnostmi.

Jan Líbal vede nové oddělení služeb ERP v TPA

10:01
Do společnosti TPA nastoupil na pozici Senior Managera Jan Líbal. Byl pověřen vedením oddělení ERP služeb a správou nové služby poradenské společnosti TPA - implementace ERP systému HELIOS Orange. TPA se stala partnerskou společností Asseco Solutions, dodavatele ERP systémů HELIOS. Pod vedením Jana Líbala bude ERP systém v kombinaci s dlouholetou zkušeností TPA v poradenství v oblasti ekonomick...

Firmy se snaží o etičtější a odpovědnější používání umělé inteligence

10:01
Devadesát dva procent firem, které jsou lídry ve využívání AI školí své technologické experty v oblasti etiky. 74% z nich hodnotí výstupy AI každý týden, říká zpráva společností SAS, Accenture Applied Intelligence, Intel a Forbes Insights.

Dušan Jilčík obchodním ředitelem finanční skupiny Starteepo

10:01
Tým finanční skupiny Starteepo posílil na pozici obchodního ředitele Dušan Jilčík. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj služeb, a to především směrem ke klientům společnosti z řad českých podniků a privátních investorů.

Jakub Dusílek jmenován předsedou představenstva a generálním ředitelem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Funkce se uj

10:01
Dozorčí rada UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia schválila jmenování Jakuba Dusílka novým předsedou představenstva a generálním ředitelem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Jakub Dusílek do nové pozice nastoupí 2. dubna 2019 po schválení Českou národní bankou.

Petr Raboch vede divizi výrobků pro autoopravárenství ve společnosti 3M

12.listopadu
Technologická společnost 3M přivítala ve svých obchodních strukturách posilu z marketingu. Petr Raboch bude ve společnosti 3M nově působit na pozici AAD Sales supervisor pro Česko a Slovensko.

Melanie Leonore Wenckheimová novou členkou dozorčí rady společnosti ŠKODA AUTO

12.listopadu
Společnost ŠKODA AUTO oznámila, že se novou členkou dozorčí rady společnosti stala Melanie Leonore Wenckheimová. V dozorčí radě zaujala místo po Florině Louise Panticové, která dozorčí radu opustila k 5. květnu 2018

Rob Kenney ředitelem lidských zdrojů pro Plzeňský Prazdroj, střídá Catherine Sinclair

10.listopadu
Novým personálním ředitelem Plzeňského Prazdroje pro Českou republiku a Slovensko se stal Rob Kenney (37). Ten se po třech letech vrací do známého prostředí. Do roku 2015 zastával post ředitele lidských zdrojů ve slovenské společnosti Pivovary Topvar a podílel se na jeho úspěšné integraci s Prazdrojem.

Hana Ondryášová ředitelkou regionálních stanic Český rozhlas Brno a Český rozhlas Zlín

10.listopadu
Novou ředitelkou regionálních stanic Český rozhlas Brno a Český rozhlas Zlín byla Radou ČRo na návrh generálního ředitele Českého rozhlasu Reného Zavorala s účinností od 1. listopadu 2018 jmenována dosavadní editorka stanice ČRo Brno Hana Ondryášová.

Jaromír Hájek pokračuje v automobilovém byznysu jako generální ředitel SAFO Central Europe

10.listopadu
Jaromír Hájek se stal generálním ředitelem středoevropského zastoupení nadnárodní společnosti SAFO, která vyvíjí pokročilá technologická řešení pro správu firemních automobilových flotil. Pokračuje tak v oboru, kterému věnoval podstatnou část své kariéry coby zakladatel a dlouholetý generální ředitel české pobočky společnosti LeasePlan, předního hráče v oblasti péče o podnikové vozové parky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes