KarieraWeb.cz

Popis:

Kariéra - vše

URL:

http://Kariera.iHNed.cz

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

2,2 položek/den

Daniel Frémund výkonným ředitelem společnosti Sabris shared services

25.května
Sabris shared services, dceřiná společnost Sabris Holdingu, poskytující profesionální outsourcingové služby s využitím ICT řešení, oznámila změnu na pozici CEO. S platností od 1. dubna 2018 zastává pozici výkonného ředitele Daniel Frémund, který zde nahradil Vladimíra Sýkoru.

Michal Šťastný bude šéfem útvaru Segmenty, produkty a rozvoj vztahového bankovnictví ČSOB

24.května
Útvar Segmenty, produkty a rozvoj vztahového bankovnictví ČSOB bude mít od 1. června 2018 nového šéfa. Tuto pozici bude zastávat Michal Šťastný, který doposud vedl útvar Projekty a Enterprise architektura ČSOB. V nové funkci nahradí Pavla Prokopa, jenž přijal roli předsedy představenstva a generálního ředitele ČSOB Leasing.

Tomáš Pivoňka ze skupiny ČEZ znovuzvolen do čela Českého institutu interních auditorů (ČIIA)

24.května
Ředitel útvaru interní audit Skupiny ČEZ Tomáš Pivoňka byl opět zvolen prezidentem Českého institutu interních auditorů. ČIIA zvolila Tomáše Pivoňku svým prezidentem již potřetí. Funkční období je dvouleté.

David Pavlík IT ředitelem ve společnosti Kiwi.com

24.května
Do společnosti Kiwi.com nastoupí David Pavlík. Od července 2018 bude zastávat pozici ředitele IT (CIO). Přichází z americké technologické společnosti SpaceX, kde v pozici Software Automation Program Managera se jako jediný Čech podílel na plánech vesmírných technologií společnosti.

Anetta Franková HR manažerkou ve skupině NEXTCLINICS Czech

24.května
Novou posilou skupiny NEXTCLINICS se na začátku května stala Anetta Franková. Zkušená HR manažerka s bohatou profesní praxí bude mít na starosti nastavení a optimalizaci veškerých HR procesů na mezinárodní úrovni v rámci celé skupiny.

Příběhy z dětských domovů: bez rodičů k doktorátu na ČVUT

23.května
Eva Ptáčková strávila dlouhou dobu v dětském domově se svými třemi sestrami. Nejstarší z nich byla prvním obyvatelem domova, který dokončil střední školu. Eva je dnes doktorandkou na ČVUT.

Lidé se kvůli nástupu robotů o práci bát nemusí, jen ji ulehčí, říká šéfka české pobočky ABB Tanja Vainiová

22.května
V Česku působí firma ABB v osmi lokalitách a má zde také čtyři výzkumná a vývojová centra. Zaměstnává na 3500 lidí. Nástupu robotů se podle šéfky ABB Tanji Vainiové lidé bát nemusí - díky nim zmizí nebezpečné a špatně placené práce. Navíc zkušenosti ukazují, že v zemích, kde je vysoké zastoupení robotů, není velká nezaměstnanost.

Marek Tomčík a Karel Šultes ve vedení společnosti Home Credit

21.května
Do funkce vedoucího divize Obchod pro Českou republiku a Slovensko povýšil Marek Tomčík, který na této pozici nahradil současného generálního ředitele Home Creditu Luďka Jírů. Divizi CRM neboli Management vztahů se zákazníky nově povede Marek Šultes. Zpět do Česka přichází s bohatými zahraničními zkušenostmi z ruského či běloruského Home Creditu.

Jan Zápotočný rozšířil vedení společnosti E.ON Energie

21.května
Představenstvo společnosti E.ON Energie ohlásilo novou tvář ve svém týmu. Jan Zápotočný považuje energetiku za rychle se vyvíjející obor, který skýtá zajímavé obchodní příležitosti. Jan je nově zodpovědný za podporu a řízení obchodu, konkrétně za prodej zákazníkům z řad domácností a středních i velkých podniků.

Děti z "děcáků" často studují obory, které je nezajímají

21.května
Více než polovina středoškoláků v dětských domovech studuje obor, který je nezajímá. Důvodem je to, že vychovatelé nemají na kariérní poradenství příliš času. Mnohdy také nabízejí jen ty studijní obory, které vyučují školy v okolí. Najít pro mladého člověka z dětského domova uplatnění není problém. Složitější je jej v zaměstnání udržet na delší dobu.

Alexandra Tomášková první Češkou v čele Skanska Property Czech Republic

19.května
Alexandra Tomášková převezme od 1. června 2018 vedení Skanska Property, přední developerské společnosti kancelářských nemovitostí v Praze. Nahradí Marii Passburg, která se vrací do švédské společnosti Skanska. Alexandra Tomášková se díky své nové pozici stává členkou managementu divize Commercial Development Europe. I nadále bude působit jako Leasing & Asset Director pro Českou republiku.

Eva Usai Blumental posílila řady poradenské společnosti Arthur D. Little

19.května
Řady odborníků poradenské společnosti Arthur D. Little posílila v březnu Eva Usai Blumental. Bude zodpovědná za všechny aktivity firmy v oblasti komunikace a marketingu v regionu střední a východní Evropy.

Štěpán Soukeník rozšiřuje tým agentury Communication Lab

19.května
Komunikační agentura Communication Lab posiluje svůj tým. Na pozici konzultanta nastoupil počátkem dubna Štěpán Soukeník. V týmu karlínské agentury má na starosti především korporátní komunikaci a strategické poradenství pro klienta Facebook.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes