15
new stories - click to show

Marketing&Media

Description:

Týdeník o komerční komunikaci v marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích.

URL:

http://mam.cz/

Catalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publishes:

4.3 items/day

Czech On-line Expo: jak na expanzi či věrnostní systém a na co si dát pozor

17:04
Jen během prvního dne Czech On-Line Expo se na deseti tematických konferencích vystřídalo více než 60 řečníků. Článek Czech On-line Expo: jak na expanzi či věrnostní systém a na co si dát pozor se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Loni navštívilo McDonald’s v Česku 50 milionů zákazníků

15:59
McDonald's Česká republika představil na tiskové konferenci svůj minulý rok. V roce 2023 narostl počet restaurací i zákazníků – těch přišlo více než 50 milionů. Článek Loni navštívilo McDonald’s v Česku 50 milionů zákazníků se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Seriál ČT Smysl pro tumor oslovil téměř tři miliony diváků

12:42
Příběh životem zkoušeného mladého medika si dokázal udržet publikum i při premiéře finálové epizody. Seriál se stal jedničkou nedělního vysílání osmkrát za sebou. Článek Seriál ČT Smysl pro tumor oslovil téměř tři miliony diváků se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Mediální skupina A 11 koupila podíl v marketingové agentuře Influence Lab

12:42
Společnost A 11 Group kupuje podíl v marketingové agentuře Influence Lab, která se specializuje na influencer marketing a zastupuje tvůrce napříč obory, včetně módy, kosmetiky, fitness, gastronomie nebo cestování. Článek Mediální skupina A 11 koupila podíl v marketingové agentuře Influence Lab se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Simona Kijonková: nějaký plán samozřejmě mám

12:42
Odcházející šéfka a zakladatelka Zásilkovny a skupiny Packeta Simona Kijonková v rozhovoru pro Marketing & Media vzpomíná na začátky svých značek, jejich úspěchy i nezdary. Článek Simona Kijonková: nějaký plán samozřejmě mám se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Young Lions startuje podcasty Shine bright like a star

26.February
Sérii 20 podcastových rozhovorů spouští platforma českých Young Lions. Přihlášky do letošního ročníku soutěže lze zasílat do 8. března. Článek Young Lions startuje podcasty Shine bright like a star se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Bordel z garáže musí pryč, říká Reponio v kampani od Jinýho Gangu

26.February
Nový spot značky Reponio v režii Vojty Kotka s produkcí Stink Films chce zamávat s nepořádkem a „neřestmi“ v garážích. Článek Bordel z garáže musí pryč, říká Reponio v kampani od Jinýho Gangu se nejdříve objevil na Marketing & Media .

JRD má nové logo. Vzniklo ve spolupráci se studiem Najbrt

26.February
Skupina JRD představuje nové logo. To si nadělila při příležitosti dvacetiletého výročí svého založení. Nové logo je ústředním prvkem nové firemní vizuální identity, pro jejíž přípravu si JRD vybrala známé české grafické studio Najbrt. Článek JRD má nové logo. Vzniklo ve spolupráci se studiem Najbrt se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Milion předplatitelů na šesti trzích. Voyo za tři roky vyrostlo sedminásobně

26.February
Platforma Voyo mediální skupiny CME překročila tři roky po svém restartu hranici jednoho milionu platících předplatitelů v rámci šesti trhů, na kterých působí. Nejvýraznějšího přírůstku dosáhla v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku. Článek Milion předplatitelů na šesti trzích. Voyo za tři roky vyrostlo sedminásobně se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Jiří Bartoška se stal MAM Osobností roku

26.February
Na základě nominací od čtenářů a širší veřejnosti zvolila redakce oborového týdeníku Marketing & Media vítěze ankety MAM Osobnost roku. Stal se jí Jiří Bartoška, prezident Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Článek Jiří Bartoška se stal MAM Osobností roku se nejdříve objevil na Marketing & Media .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes