15
new stories - click to show

Marketing&Media

Description:

Týdeník o komerční komunikaci v marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích.

URL:

http://mam.cz/

Catalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publishes:

3.1 items/day

RozhovorČeským inzerentům dáme podporu jako platformy samotné

21.January
Nejen na Facebooku je brand živ. Ostatní platformy nabízejí zajímavější publikum i výsledky, říká Ondřej Pavelek z Httpoolu.

Action v Praze otevírá svou dvoutisící prodejnu

20.January
Diskontní řetězec s nepotravinovým zbožím Action má už po světě dva tisíce prodejen. Poslední otevřel v pražských Kbelích. Jedná se také o třetí prodejnu v Praze.

Trenér zlatého Nagana bude hokejovým expertem Nova Sport

20.January
Hokejová sekce Nova Sport má posilu v podobě bývalého trenéra české hokejové reprezentace Slavomíra Lenera, který byl i prvním českým trenérem v NHL.

Společnosti Ikea klesly tržby. Zamíří do regionů s pop-up kiosky

20.January
Ikea loni utržila v Česku 9,7 miliardy korun, což je o 7,5 procent méně ve srovnání s předchozím finančním rokem . Online prodeje se na tržbách podílely 39,5 procenty. Letos švédský řetězec představí nový formát plánovacích kiosků v krajských městech. Spustí také pilotní provoz služby Scan&Go nebo začne nabízet použitý nábytek online a doručovat objednávky elektromobily. „Uplynulý finanční rok ...

Debata o udržitelném byznysu se přiostřuje

20.January
WPP slibuje, že skončí s emisemi, vědci chtějí po agenturách bojkot klientů zabývajících se fosilními palivy a debata o byznysu s posláním dál vře.

Rossmann spustil e-shop pro členy klubu

20.January
Řetězec Rossmann je novým hráčem na poli e-commerce. V rámci e-shopu nabízí vyzvednutí na prodejně i doručení domů. Podmínkou je ovšem vstup do věrnostního programu Rossmann Club a stažení aplikace.

Motivační tweety, které se celebritám splnily. Twitter rozjel velkou OOH kampaň

20.January
Twitter se rozhodl podpořit osobnosti, které sociální síť v minulosti využili k veřejnému sdílení svých snů pro lepší motivaci a následně dokázali skutečně uspět.

RozhovorKredit si nevydobydete logem, ale na trati

20.January
Jsme jeden z největších brandů, o němž nikdo nikdy neslyšel, říká Ivan Krákora, šéf marketingu Praga Cars. Rozhovor s ním výjimečně zveřejňujeme v plné verzi i na webu.

APRA upozorňuje veřejné zadavatele: dodržet zákonné lhůty nestačí

19.January
Podle Asociace public relations jsou lhůty pro zadávání komunikačních kampaní nedostatečné, proto se do nich agentury nehlásí.

Do Darwin & the Machines přichází Marek Šulik

19.January
V hybridní agentuře bude Šulik zastávat pozici ředitele pro média a e-commerce, bude pracovat i na brandových strategiích.

Accenture: Social commerce čeká prudký růst tažený mileniály a generací Z

19.January
Předpokládá se, že k růstu nákupů přispěje především generace Z a mileniálové, kteří budou do roku 2025 stát až za 62 procenty celosvětových útrat na těchto platformách.

AdvertorialXLAB se s virtuálními eventy prosazuje v ČR i zahraničí, o marketing se nově postará agentura #mdworks

19.January
Primárním předmětem podnikání společnosti XLAB byly velké multimediální show. S nástupem pandemické situace XLAB o předmět podnikání téměř ze dne na den přišel a musel se rychle přizpůsobit novým podmínkám na trhu. V segmentu virtuálních eventů se XLAB úspěšně prosazuje v ČR i ve světe. Pro další růst si navíc vybral nového partnera, digitální agenturu #mdworks, která bude zajišťovat širokou ma...
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes