15
new stories - click to show

Marketing&Media

Description:

Týdeník o komerční komunikaci v marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích.

URL:

http://mam.cz/

Catalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publishes:

3 items/day

PR Klub: Kdo v kampaních „hází špínu“, není profesionál

26.January
Výkonný výbor PR Klubu se vymezuje vůči způsobu vedení prezidentské kampaně týmem Andreje Babiše. Chce s politiky jednat o kultivaci komunikace. Článek PR Klub: Kdo v kampaních „hází špínu“, není profesionál se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Robbie Williams zpívá s kocourem Felixem pro značku Purina

26.January
Známý zpěvák oslavuje život koček skladbou „It’s Great To Be a Cat“ s maskotem značky kočičího krmiva ze skupiny Nestlé. Článek Robbie Williams zpívá s kocourem Felixem pro značku Purina se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Petra Jankovičová je novou prezidentkou AKA

26.January
Asociace komunikačních agentur na valné hromadě zvolila na další dva roky za svou prezidentku někdejší ředitelku agentury Triad. Článek Petra Jankovičová je novou prezidentkou AKA se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Daniela Chovancová míří po odchodu z Alzy do Kiwi

26.January
Kiwi.com hlásí další posilu. Do interního komunikačního týmu přichází Daniela Chovancová, která dříve působila v Alza.cz na pozici tiskové mluvčí. V Kiwi.com bude mít na starosti komunikaci s médii a koordinaci agentur v regionu CEE. Článek Daniela Chovancová míří po odchodu z Alzy do Kiwi se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Galerie: to nejlepší z české sportovní fotografie

26.January
Nejlepší sportovní fotografie má letos Petr Slavík. Dostal Cenu Jaroslava Skály od Klubu sportovních novinářů za sérii fotografií ze Světového poháru v biatlonu 2021–22. Článek Galerie: to nejlepší z české sportovní fotografie se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Art Directors Club vyloučil Marka Prchala kvůli prezidentské kampani

26.January
Klub reklamních profesionálů vyloučil nekoho ze svých řad poprvé ve své třicetileté historii. Vytvoří také etický kodex politické reklamy. Článek Art Directors Club vyloučil Marka Prchala kvůli prezidentské kampani se nejdříve objevil na Marketing & Media .

A 11 mění obchodní tým i vedení redakcí

25.January
Obchodním ředitelem mediální skupiny A 11 pro regiony se stal Richard Fajtl, ředitelkou redakcí a obsahu Bára Štanglová a na pozici Business Project Manager nastupuje Kateřina Bejčková. Článek A 11 mění obchodní tým i vedení redakcí se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Asko – Nábytek odhaluje maskota i strategii: Místo letáku masivní TV kampaň

25.January
Nový maskot, útlum printových aktivit a ještě masivnější podpora už tak intenzivních televizních kampaní. To je strategie společnosti Asko – Nábytek pro rok 2023. Článek Asko – Nábytek odhaluje maskota i strategii: Místo letáku masivní TV kampaň se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Shoptet navázal spolupráci s Woltem

25.January
Přepravní služba Wolt navázala spolupráci s Shoptetem, který zastřešuje více než 31 tisíc online podnikatelů v Česku. Doplněk Wolt Drive umožní e-shopům rozvoz zboží k zákazníkům v řádech desítek minut. Mezi prvními se do expresní dopravy zapojily restaurace Ambiente. Článek Shoptet navázal spolupráci s Woltem se nejdříve objevil na Marketing & Media .

Enehano má novou divizi pro marketingovou automatizaci, řídí ji Lysáček

25.January
Výrazně rostoucí zájem o automatizaci marketingu přiměl společnost Enehano vytvořit speciální divizi. Nově vzniklý tým v čele s Jakubem Lysáčkem bude mít za úkol rozšíření nástrojů a řešení pro marketingovou automatizaci do nových segmentů a standardizaci cloudových produktů pro potřeby marketingu. Článek Enehano má novou divizi pro marketingovou automatizaci, řídí ji Lysáček se nejdříve objevil …
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes