iHOT.cz

Description:

Vaše okno do společnosti. Naleznete zde fotografie českých I zahraničních celebrit. Paparazzi foto.

URL:

http://www.ihot.cz

Catalog:

Bulvár

Publishes:

9.8 items/week

Martina Balogová: Hvězda Superstar má novou lásku

16:18
Zpěvačku Martinu Balogovou si každý pamatuje z první řady Superstar. Svého úspěchu v soutěži ale nikdy naplno nevyužila, i když to z počátku vypadalo, že by se jí v showbyznysu mohlo dařit.

Marcela Březinová: Šokovala přiznáním, že chodila do klášterní školy

19.May
Zpěvačka Marcela Březinová ani na chvilku nezaváhala, když dostala nabídku doprovodit finalisty Muže roku na jejich soustředění do Tuniska s Fantasy Travel. Sbalila svoji dceru Vandu a celá natěšená si užívala sluníčka a všeho dění kolem krásných mužů.Marcela také přiznala, že k Africe má velice blízko. Jako dítě tady strávila celé tři roky.

Zuzana Bubílková: Co byste do ní neřekli? Co zvládá o dovolené?

19.May
Uznávaná moderátorka Zuzana Bubílková nejela do Tuniska na soustředění Muže roku jen lenošit. Jako jedna z mála natáhla sportovní oblečení a vyběhla do ulic. Tunisané se nestačili divit!

Dáda Patrasová: V Tunisku řádí se zajíčky

19.May
Moderátorka Sandra Parmová evidentně ráda zaexperimentuje. Je to vlastně přesně rok, co se pochlubila růžovými vlasy, i když tahle image byla opravdu jen krátkodobá. Teď se ale Parmová k růžové zase vrátila

Sandra Parmová jako Barbie?: Napodobuje Myslivcovou

19.May
Moderátorka Sandra Parmová už několikrát dokázala, že nemá problém si občas zaexperimentovat. Přesně před rokem se například pochlubila růžovými vlasy, i když tahle image byla opravdu jen krátkodobá. Teď se ale Parmová k růžové zase vrátila.

Gábina Partyšová: Z Čech utíká na Floridu

18.May
Moderátorka Gábina Partyšová se chystá na Floridu. Se svým prvním manželem Josefem Koktou, se kterým má syna Kristiána, tam dokonce kdysi měla dům, to je ale už dávná minulost. Přesto se právě tam Partyšová ráda vrací, i když v oblíbené dovolenkové destinaci už žádnou nemovitost nevlastní.

Elton John: S Rocketmanem vzal Cannes útokem

17.May
"I kdyby ten film nevydělal ani cent, je to film, který jsem chtěl udělat, a to se nestává často, "řekl ve čtvrtek Elton John po premiéře filmu Rocketman, která se uskutečnila v rámci filmového festivalu v Cannes.

Richard Krajčo: Konečně s manželkou na veřejnosti

16.May
Richard Krajčo strávil začátek roku načítáním audioknihy s názvem Za sny, kterou napsala jeho manželka, režisérka a scénáristka Karin Krajčo Babinská. A právě tenhle projekt společně představili na nedávném Světě knihy.

Klára Melíšková: Čím se živila, když nebyla slavná?

15.May
Klára Melíšková je v posledních letech sice naší nejobsazovanější herečkou a taky oporou kultovního Dejvického divadla. A v neposlední řadě je taky držitelkou už tří sošek Českého lva.

Petr Čtvrtníček: Prozradil, jak se dostal za mříže

14.May
Herec Petr Čtvrtníček se rozhodl stát se členem kapely, která je tak trochu nezvyklá. Jmenují se Wsedě a všichni její členové momentálně pobývají v kuřimské věznici. „Neměli bubeníka, ten asi odešel do civilu, za dobré chování, tak jsem se osmělil a nabídl jsem se, že bych šel na konkurz. A obstál jsem," popisuje svou cestu k netradičnímu bandu.

Demi Lovato: Sexy křivky v trendy bikinách

13.May
Demi Lovato se právě dovolenkuje na Bora Bora, odkud zásobovala fanoušky snímky, které publikovala na sociálních sítích.26-letá zpěvačka sdílela v sobotu první fotografii ze své tropické dovolené, která ukázala zpěvačku v sexy póze v bikinách se zvířecím vzorem. A takové fotky dřív Demi moc nedávala, neboť díky svým psychickým problémům se sebepoškozovala, či trpěla poruchami příjmu potravy. ž

Kryštof Hádek: Při natáčení nového sitcomu trpěl jako zvíře!

12.May
Přestože v novém seriálu Všechno je jinak není o vtipné scény nouze a z úst Kryštofa Hádka (37) zazní nejedna hláška, samotný herec se při jeho natáčení zrovna dvakrát nebavil. Krušné chvíle mu nepřipravili herečtí kolegové, kterými byli Eliška Křenková, Viktor Tauš a Jan Stejcovský, ani dva režiséři, kteří se na tvorbě sitcomu podíleli. Mohl za ně bolavý zub moudrosti!

Jennifer Lopez a A-Rod: Čtyři děti a jedna svatba

11.May
On býval považován za pořádného proutníka, jehož postelí prošla nejméně polovina hollywoodských hereček. Ona zase ne a ne najít partnera, se kterým by jí to vydrželo. A nakonec tihle dva budou tvořit krásnou rodinku se čtyřmi dětmi.

Ivana Korolová: Hvězda Krejzových pořád touží po kariéře zpěvačky

10.May
Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila nový videoklip, který vypovídá o touze po žádosti o ruku. Písnička s názvem Kruhy je takovou malou zpovědí zpěvačky, ve které si opět zahrál její manžel, hudebník Jiří Veselý.

Nový fenomén: Men's Physique

9.May
Jiří Vilímek v minulosti závodil v klasické kulturistice (men´s classic physique). Nyní je účastníkem mezinárodních soutěží v kategorii men's physique. Co si myslí a o nové kategorii a jaký je jeho pohled na vývoj a rozdíl mezi těmito kategoriemi?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes