iHOT.cz

Popis:

Vaše okno do společnosti. Naleznete zde fotografie českých I zahraničních celebrit. Paparazzi foto.

URL:

http://www.ihot.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

2,8 položek/den

Barbie Myslivcová: Rozdává růžová auta

0:25
Věděli jste, že existují malá autíčka, která mohou řídit mladí lidé už od patnácti let? Jednou z tváří tohoto projektu je i česká Barbie Dominika Myslivcová, která teď takové autíčko nabízí. Pro slečny, jak jinak, než totálně pink.

Simona Krainová: Prozradila, co její chlapi vaří, když není doma

0:25
Když pracovně vytížená modelka Simona Krainová není doma, musí se její chlapi postarat sami o sebe. A samozřejmě si také uvařit něco k večeri. Její manžel Karel Vágner našel jednoduché řešení, které navíc pro jeho dva syny bylo docela vzrušující. Karel Vágner na sociálních sítích zvěčnil fotosérii z domácího vaření.

Kateřina Hrachovcová vzpomíná na dětství: Místo panenky měla vařečku

17.listopadu
Již třetím rokem spojili své síly čeští i slovenští návrháři, designové panenky Barbie a celebrity. Slavní návrháři vytvořili originální panenky, které se dražily během slavnostního večera. Díky projektu Helping Dolls se tak letos vybralo neuvěřitelných 531.000 korun, které poputují do pražského Klokánka a pomůžou dětem v nouzi.

Miss Kristýna Kubíčková: Zbožňuje relax ve vaně

17.listopadu
Jedna z nejkrásnějších žen u nás Kristýna Kubíčková Miss Earth 2016 vypadá lépe a lépe. Z drobné blondýnky vyzařuje spokojenost a odpočatost. Jak relaxuje mladinká modelka a přítelkyně hvězdy Vojty Drahokoupila?

Misska Nikol Švantnerová: V roli módní návrhářky ukázala první modely

16.listopadu
Nikol Švantnerová se poprvé ukázala v roli módní návrhářky. Navrhla a sama ušila národní kostým pro úřadující Českou Miss Leu Šteflíčkovou, která již za dva týdny odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe."Byla jsem oslovena a jsem moc ráda, že se Lee líbí a dobře se v něm cítí. Je to opravdu úplně první věc, kterou jsem v životě ušila. Bylo to velmi náročné, především časově, protože se každá kytička musela přišívat a lepit jednotlivě. Na ko...

Alice Bendová: Pochlubila se sexy fotkami z dovolené

16.listopadu
Herečka Alice Bendová si Kanárské ostrovy doopravdy zamilovala. Létá tam dokonce několikrát do roka s Canaria Travel. „Tenerife a zase zpátky v teple, 27 stupňů, voda tak 25 a je nádherně. Seberte saky paky a kupte si letenku, i prodloužený víkend stojí za to," doporučuje Bendová. Není divu, že herečka jen září, když pravidelně dobíjí energii v teple Kanárských ostrovů, kde je po celý rok teplota více než příjemná.

Rami Malek: Hvězda Bohemian Rhapsody randí se svou filmovou láskou

16.listopadu
Herec Rami Malek si svoji filmovou lásku přivedl i do reálného života. Dnes obdivovaný představitel Freddiho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody se během natáčení zamiloval do mladé herečky Lucy Boynton. Ta ve filmu hraje životní platonickou lásku zpěváka Queen, která v jeho životě byla jedním z nejdůležitějších lidí.

Kristýna Leichtová: Ukázala svoji malou Dorotku

15.listopadu
Herečka Kristýna Leichtová si užívá svoji první mateřskou dovolenou, ale protože je vždy plná energie, vyrazila do společnosti i s malou dcerkou a svojí rodinou.

Anna Brodecká: Tohle je nová hvězda českého modelingu

15.listopadu
Teprve před měsícem a něco se mladičká kráska Anna Brodecká stala vítězkou prestižní modelingové soutěže Pure Model 2018. A ze dne na den se stala vycházející hvězdou. Na českém trhu musí z jedné akce na druhou, zajímaví klienti se o ni začínají prát. Do velkého světa modelingu spadla rovnýma nohama.

Jamie Foxx: Chcete se ubránit zlodějům? Hollywoodská hvězda vám poradí

15.listopadu
Pokud chcete zvýšit pravděpodobnost, že váš dům nebo byt nebude v době vaší nepřítomnosti vykraden, nechte si poradit od hollywoodské hvězdy Jamieho Foxxe. Ten se zatím totiž na rozdíl od mnoha svých kolegů vyhnul potížím se zloději a zjevně ví, jak na to.

Norbert Lichý: Po úrazu špatně chodí, ale cigaretám holduje pořád

14.listopadu
Oblíbeného herce Norberta Lichého postihla na konci léta zdravotní komplikace, když si díky neopatrnosti a také potížemi s chůzí díky nadváze, roztříštil patu. Komplikované zranění, které si Lichý způsobil na vlastní narozeninové oslavě, měla jen jediné řešení. Devět šroubů a budoucí potíže s chůzí.

Leoš Mareš: Dvěma melouny se chlubil jen na oko

14.listopadu
Skvělý a vtipný Leoš Mareš je u nás nejžádanějším moderátorem. A tak není divu, že výška jeho honorářů raketově roste. Za moderování otevření nové parfumerie Douglas v Brně dostal 2 melouny! O takových honorářích se může běžnému smrtelníkovi jen zdát.

Kim Basinger a její dcera: Domy v Kalifornii shořely oběma

14.listopadu
Rodinu Kim Basinger postihla opravdová katastrofa, stejně jako tisíce dalších lidí. I její dům totiž pohltil požár, který zuří v Kalifornii a tentokrát se nevyhnul ani prominentním čtvrtím. Navíc její dceru ještě obvinili z rabování.

Petra Černocká: S exmanželem ji pojí dobré vztahy

13.listopadu
Zpěvačka Petra Černocká si nenechala ujít křest druhé desky projektu Mateřská.com, za kterým stojí její dcera Bára Vaculíková. A na křtu se sešla doslova celá rodina.

Lea Šteflíčková: Na nový mobil si vystála frontu

13.listopadu
Misska Lea Šteflíčková nechybí snad na žádné VIP párty. A dokonce si vyrazila do Hradce Králové, kde si nenechala ujít slavnostní otevření dalšího Mi Store značky Xiaomi.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes