iHOT.cz

Description:

Vaše okno do společnosti. Naleznete zde fotografie českých I zahraničních celebrit. Paparazzi foto.

URL:

http://www.ihot.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Angelina Jolie: Jako správná máma doprovodila syna Maddoxe na univerzitu

25.August
Herečka Angelina Jolie udělala to, co obvykle matky dělají a sklidila za to hodně potlesku. Její syn Maddox totiž nastoupil do prvního ročníku vysoké školy.

Veronika Freimanová se stárnutí nebojí a ani se mu nebrání: Botox by jí zničil profesi

24.August
Patří mezi nejpůvabnější české herečky. Veronika Freimanová se volně z rolí naivek přesunula do rolí maminek a nyní dokonce babiček. Vůbec ji to ale netrápí.

Dominika Myslivcová: Objeví se v zářijovém čísle magazínu Playboy

23.August
Čtenářům Playboye v září poodhalí své sexy křivky také přední česká youtuberka a influencerka Dominika Myslivcová, která pózuje společně s Patrikem Kinclem a Petrem Vojnarem v nejluxusnějším casinu v České republice.

Designérka Eva Lhotová: Zaujala masážními koberci

22.August
Mladá designérka Eva Lhotová se stále více prosazuje v bytovém designu, ale odbornou i širokou veřejnost zaujala také svými originálními produkty. Na zakázku vyrobí svým klientům třeba ručně dělaný masážní koberec, složený z vybraných oblázků z různých krajin. Je přenosný a v nabídce jsou tři druhy barevných provedení a skvěle promásíruje všechny důležité body a orgány lidského těla.

Metallica: Daruje českým dětem 72 000 školních obědů za téměř 1,8 milionu korun!

21.August
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Metallica se rozhodla opět z vlastní iniciativy podpořit projekt Obědy pro děti. Minulý rok darovala celkem 19 000 obědů v hodnotě 475 000 Kč. Letos byla částka téměř čtyřnásobná! „Díky Metallice podpoříme dalších 360 potřebných dětí po celý školní rok, což znamená 72 000 obědů," komentuje s obrovskou vděčností Jana Skopová, manažerka charitativních projektů Women for Women o.p.s.

Finále soutěže Muž roku 2019 se blíží!: Klára Doležalová v šatech jako z pohádky

20.August
Pohádkově pojala moderátorka televize Prima Klára Doležalová svoji garderobu na finále 20. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku 2019. Návrhářka Valentina Armandi připravila pro Kláru dvoje šaty, ve kterých s Karlem Voříškem provede diváky slavnostním galavečerem.

Záchranná mise pro pleť po létě začíná

19.August
Slunce, slaná voda a party pod hvězdným nebem vykonaly své a vy v zrcadle sčítáte všechny šrámy, které letní radovánky vepsali do vaší tváře. Hoďte své pleti záchranný kruh v podobě intenzivní péče.

Miss Denisa Spergerová: Předvedla se na závodním okruhu

18.August
Kralující Miss Czech Republic Denisa Spergerová si pod vedením zkušených instruktorů zajela závodní okruh a vylepšila si tak svoji řidičské dovednosti. Rychlá auta totiž miluje a jedno taky v soutěži krásy vyhrála.

Navždy zdraví a mladí díky infuzi na míru

17.August
Cítíte se unavení, vyčerpaní, máte občas problém s pamětí či s bolestí svalů, kloubů a páteře? Čas zkrátka nezastavíme. Zatímco před pár lety jsme doslova sršeli energií a nechápali starší kolegy, proč si neustále na něco stěžují, pomalu ale jistě jim začínáme rozumět. Skvělá zpráva však je, že dnes máme možnost s tím něco udělat!

Bílá a Kubelková: Už mají svůj elixír mládí!

16.August
Není to nový partner! V tomto směru vše zůstává nezměněno. Je to životadárný a omlazující exilír, který si dávkují každý den po kapkách.

Těhotná Tereza Voříšková: S bříškem natáčí 3Bobule

15.August
Herečka Tereza Voříšková před několika týdny vyvolala spekulace o tom, že čeká chlapečka poté, co zveřejnila několik fotek s chlapeckým oblečením. Než se ale stane maminkou, má pracovní starosti. Musí dotočit komedii 3Bobule, ve kterých původně už ani hrát nechtěla.

Metallica vyprodala Letňany!: Letos opět podpoří Obědy pro děti!

14.August
Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany. Minulý rok kapela vyprodala O2 arenu, kam zavítalo okolo 15 000 lidí a 25 Kč z každé vstupenky putovalo na projekt Obědy pro děti, který si Metallica ze své iniciativy vybrala mezi projekty v ČR! Letos se rozhodla, že české děti podpoří znova! Kolik obědů daruje dětem letos?

Olga Lounová: Problémy s pletí vyřešila šnečím slizem

13.August
Když vás živí vzhled, i malá nedokonalost vás hodně rozhodí. V honbě za krásou se i české tváře nebojí experimentovat, a vyhledávají čím dál prapodivnější způsoby, jak bojovat se svými nedokonalostmi.Svým pozitivním přístupem ke zkrášlování všeho druhu se netají ani zpěvačka Olga Lounová, která podstoupila šnecí masáž. „Šnečí sliz prý obsahuje enzymy, které pomáhají s hojením jizev, například po akné.

Agáta Prachařová: Zpátky na izraelských plážích

12.August
Agáta Prachařová je se svými dětmi Kryšpínem a Miou zase zpátky v Izraeli u své matky Veroniky Žilkové. A zdá se, že v jejím manželství s Jakubem Prachařem žádný posun k lepšímu nenastal, i když se minulý měsíc chvíli spekulovalo o tom, že se dvojice potkala na dovolené v Itálii.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas: Několik dní strávili v Tatrách

10.August
Světoznámý herecký pár letos užívá dovolenou v Evropě. Michael Douglas již navštívil se svou manželkou Catherine Itálii, Wales a následně zavítal i k našim sousedům do Tater. Do pětihvězdičkového hotelu u Štrbského plesa odletěli dokonce vrtulníkem.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes