iHOT.cz

Popis:

Vaše okno do společnosti. Naleznete zde fotografie českých I zahraničních celebrit. Paparazzi foto.

URL:

http://www.ihot.cz

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

3 položek/den

Václav Jiráček a Elizaveta Maximová: Překvapivé něžnosti

16.července
Václava Jiráčka a o dost mladší Elizavetu Maximovou přistihli fotografové v centru Prahy na cestě z premiéry filmu Úsměvy smutných mužů. Na tom by ještě nebylo nic podivného, protože Jiráček a Maximová se spolu znají z Dejvického divadla, kde společně hrají ve hře Elegance molekuly. Nebýt ovšem jejich nepřehlédnutelných něžností.

Michaela Štoudková: Bývalá misska takhle válí na prkně

16.července
Bývalá misska a blogerka Michaela Štoudková je snad pořád na dovolené. A protože jsou jejím živobytím sociální sítě, dává o svém cestování a o svých zážitcích taky pravidelně vědět.

Brooklyn Beckham: Syn slavných rodičů se nepovedl. Odešel ze školy a nic neumí

16.července
Devatenáctiletý Brooklyn Beckham zřejmě bude povoláním mamánek. Zatímco se svým otcem Davidem moc času netráví, se svou mámou Victorií je skoro pořád. Už to málem někdy vypadá, že jí dělá náhradního manžela. A teď už bude pořád jenom s ní.

Hana Zagorová: Léto stráví ve španělské Malaze

15.července
43 koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku stihla v první polovině letošního roku devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová, která dodnes prodala bezmála 11 milionů desek a je tak nejúspěšnější českou zpěvačkou všech dob. „Těch koncertů by ale bylo mnohem víc, kdybych nebyla za Štefanem v Londýně a v San Franciscu na jeho báječných premiérách v tamních operních domech", říká Hanka.

Sandra Parmová: Oblíbená moderátorka byla okradena

15.července
Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová se stala terčem zloděje. Ten jí sebral doklady, platební karty a peníze. Stačila chvilka a pohotový zloděj bral všechno.„Okradli mě na jihu Čechu, z kabelky mi vzali peněženku včetně dokladů," prozradila Sandra.

Kate Upton: Macatá modelka bude maminou

15.července
Topmodelka Kate Upton bude za pár měsíců maminkou. Se svým baketbalovým manželem Justinem Verlanderem čeká první dítě. Na přehlídkových molech ale chybět nebude. Kate, kterou proslavily místo kostí potažených kůží především její plnější křivky a bujný dekolt, pomalu ale jistě svoji kariéru stáčí k herectví.

Simona Krainová: Zrušila líbánky

14.července
Modelka Simona Krainová sice měla v plánu dovolenou, dokonce prozradila, že by si chtěla s manželem Karlem Vágnerem užít druhé líbánky, z těchto plánů ale sešlo. Jak Krainová uvedla na sociálních sítích, místo romantické cesty kurýruje syna Maxe z angíny.

Nikol Moravcová: Takhle jí to seklo po rozlučce se svobodou

14.července
Termín svatby modelky a blogerky Nikol Moravcové se nezadržitelně blíží. Nejen přípravy na svatbu, která by se měla konat v polovině srpna na střeše pražské Lucerny, vrcholí, ale došlo taky na tradiční rozlučku se svobodou. A jak po ní Moravcové bylo, posoudíte sami. Podle dostupných informací nechyběl striptér, ani bujarý piknik.

Ewan McGregor: Jeho dcery mu vyčítají odchod od rodiny

14.července
Herec Ewan McGregor je sice zamilovaný do své třiatřicetileté herečky Mary Winstead, u svých dcer to ale prohrál na celé čáře. A je jasné, že jeho odchod od rodiny není ani trochu v pořádku.

Jiří Macháček je gurmán: Ostatní celebrity se odbydou fast foodem

13.července
O herci a hudebníkovi Jiřím Macháčkovi se obvykle píše v souvislosti s alkoholem. To třeba když se se svou kapelou MIG 21 vloupal do restaurace a pořádně se opili, nebo když se stal tváří jednoho alkoholického drinku. Málokdy se Macháček objeví u jídla, jak se ale ukázalo, na rozdíl od celé řady dalších celebrit se oblíbený herec rozhodně neodbyde.

David Švehlík: Druhého syna zapil pivem

13.července
Mnozí se divili, proč David Švehlík na premiéře filmu Úsměvy smutných mužů, tedy filmu o chlapech, kteří se léčí z těžkého alkoholizmu, pije pivo. Švehlík ho ale pil tak trochu tajně a měl velký důvod. V pondělí se mu totiž narodil druhý syn.

Sylvester Stallone: Svoje holky "péruje" i u vody

13.července
Kde jinde oslavit dvaasedmdesátiny, než na dovolené v St. Tropez. Tam ostatně jezdí Sylvester Stallone se svou rodinkou pravidelně už mnoho let. A vždycky má k dispozici obrovskou luxusní jachtu, takže vodní radovánky jsou na denním pořádku.

Zdeněk Piškula: Změnil účes a od své Simony se nehne ani na krok

12.července
Dvacetiletý Zdeněk Piškula má za sebou navzdory nízkému věku nespočet filmových a televizních rolí a překvapivě i dost vztahů. Chodil například s dnes už vdanou Annou Linhartovou, pak se ale zamiloval do herečky z Ordinace v růžové zahradě Simony Lewandowské. Svůj vztah nějakou chvíli dokonce tajili, pak už se ale přestali skrývat a dnes svoji lásku vůbec netají.

Martin Myšička: Ožrala z Dabing Street rád mlsá. S rodinkou si vyšel na zmrzku

12.července
Herec Martin Myšička je nejen uměleckým šéfem oblíbeného Dejvického divadla, ale představitelem různorodých rolí. Z těch posledních lze Myšičku obdivovat za roli neskutečného ožraly z komediálního seriálu Dabing Street.

Shemar Moore: Bouřlivák z Myšlenek zločince sbalil holku za úplatek

12.července
Charismatický lamač dívčích srdcí, americký herec Shemar Moore se zamiloval. Jeho vyvolenou je o 17 let mladší kolegyně Anabelle Acosta, kterou oslovil prostřednictvím e-mailu. Od exotické krásky narozené na Kubě se teď ani nehne. Dokonce prý začíná uvažovat o založení rodiny.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes