Ráááádio Impuls

Popis:

Ráááádio Impuls - Přepisy všech pořadů

URL:

http://www.impuls.cz

Katalog:

Z domova → Ostatní

Publikuje:

5,7 položek/den

Červené trencle vstaly z popela

16:29
Červené trencle vstaly z popela a zase vlají! Na jednom domě v pražských Holešovicích plápolají ve větru symbolické trenýrky podobné těm, které nedávno spálil pan prezident. Tentokrát jsme sáhli po komentářích našich posluchačů na facebooku.

Nejnižší nejvyšší hora v EU je v Dánsku

15:20
Dánsko má nejnižší nejvyšší horu ze všech států Evropské unie. Jak si to vysvětlit? Její vrchol je zkrátka a dobře pouze 170 metrů nad mořem, což je méně než v placatém Nizozemsku. Pokořit ji by tedy měla být hračka, pokud se ale nevyskytnou nenadálé překážky, potvrzuje cestovatel a horolezec Jarda Zaoral.

Lidé musejí pro léky k sousedům, říká starosta Dětmarovic

10:40
Lékárny postupně vyklízejí prostor na českém venkově. Jejich provoz mnohdy lékárníci nemůžou utáhnout. Podobně jsou na tom Dětmarovice na Karvinsku, kde také provozovna zanikla. Zuzana Bubílková zavolala starostovi Dětmarovic Ladislavu Rosmanovi a zeptala se, jak se s tím dá žít.

Na knižním trhu máme nový bestseller

20.června
Na knižním trhu máme nový bestseller. Je to kuchařka pro chudé, přesněji řečeno Úsporná kuchařka, která přináší lidové recepty za hubičku. A taky za státní peníze. Tak jak reagují weby a sociální sítě?

Nejvyšší horu Estonska zdolám na skútru za pár minut, říká mladý cestovatel

20.června
Jmenuje se Jarda Zaoral, toho času žije a pracuje ve Švédsku a krom toho cestuje a fotí. Letos v létě chce navíc pokořit 27 nejvyšších vrcholů členských zemí Evropské unie. První tři má už za sebou. Levou zadní zvládl hory v Estonsku, Litvě a v Lotyšsku.

Proměňte své sny v realitu s knihou Koktejl štěstí

20.června
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Koktejl štěstí, která vám prozradí, jak se stát barmanem svého života.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes