15
new stories - click to show

InHaus.cz

Description:

Jedinečná inspirace pro bydlení. Tisíce fotografií kuchyní, koupelen, zahrad, osvětlení a dalších pokojů. Nechte se inspirovat v bydlení a vylepšete si svůj byt nebo dům.

URL:

http://inhaus.cz

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

4.2 items/week

Únor na zahradě

14:49
V únoru se pomalu připravujeme na vegetační sezónu. Co je vhodné právě v tomto období na zahradě udělat? Připravili jsme několik tipů a rad.

Jak probíhá výroba dřevěné podlahy

26.January
Pokácet za chalupou buk, odvézt na pilu, přivézt prkna, položit v setnici na štěrkový základ a natřít? Bejvávalo. Je to sice romantika, dnes už se ale dřevěné podlahy dělají tak, aby se nekroutily, nesesychaly, nevrzaly, vypadaly desítky let stejně dobře a hodily se nejen na chalupy, ale i do bytů. Moderní podlahy jsou celodřevěné, třívrstvé, s montážním zámkem pro přesnou a snadnou pokládku.

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

26.January
Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti sedacích souprav do bytů a rodinných domů?

22.January
Chystáte se na pořízení nového nábytku do vaší domácnosti a chcete jít s dobou, aby vybavení bytu či rodinného domu působilo moderně a šlo s nejnovějšími trendy? Asi nejdůležitější a vyjma ložnice nejvyužívanější místností každé domácnosti je obývací pokoj. V něm zpravidla hraje prim sedací souprava. Jak na její výběr a jaké jsou v tomto směru nové trendy?

Levnější a pohodlnější svícení s pohybovými čidly

20.January
Když se řekne detektor pohybu nebo pohybové čidlo, pravděpodobně si asi řeknete, že slouží k ochraně nějakého objektu. To je sice pravda, společně s kamerovými systémy jsou skutečně pohybová čidla základem mnoha zabezpečovacích systémů, mají však i další využití, které snadno využijete i ve své domácnosti. Zajistí vám komfortnější a také levnější způsob svícení v určitých částech vašeho domu.

Multifunkční předsíňové stěny

18.January
Ačkoliv patří předsíň jednoznačně k nejmenším místnostem v bytě nebo domě, odkládáme zde až překvapivé množství věcí. Jen považte. Bundy, kabáty, čepice, šály, rukavice, veškerou obuv, sluneční brýle, klíče… Zároveň jde ale také o prostor, který vidíme nejen my, nýbrž i návštěvy jako první. Jak v předsíni udržovat pořádek a přehled o všem, co se v ní nachází? Pomocí předsíňové stěny.

Chcete bydlet u parku? Developerský projekt vám splní sen

15.January
V posledních několika letech ceny nájemného rostly, a proto se spousta lidí poohlíží po vlastním bydlení. Praha je stále nejdražším místem k bydlení, nicméně nemovitosti v metropoli neztrácí na hodnotě, ba naopak. Pokud vás však dostupné byty v historických budovách neuchvátily a preferujete spíše novostavby, nadchne vás po všech stránkách projekt Byty u parku Na Vackově.

Interiér bytu v pánském stylu

15.January
Kamarád nás oslovil, abychom mu navrhli kompletní interiér jeho bytu 1+kk s prostornou terasou v novostavbě bytového domu. Byt obsahuje vstupní chodbu, koupelnu, komoru a hlavní obytný prostor s výstupem na terasu. Chtěli jsme místo v bytě využít na ...

Návod na to, jak bojovat s horkem, inspirace Íránem

14.January
O Íránu toho v televizi slyšíme hodně. Pravdou ale je, že tato blízkovýchodní země je úplně jiná, než jak ji popisují média. Můžeme ji přirovnat k České republice za doby socialismu. Vláda drží otěže pevně v rukou a nemazlí se s nikým, kdo porušuje pravidla. Díky tomu je zde bezpečno a klid.

Využijte sezónních výprodejů ve stavebninách a hobby marketech

13.January
Nakupovat zboží mimo hlavní sezonu se vyplatí zejména u oblečení. Ale ušetříte také ve stavebninách a hobby marketech, když víte, kam a kdy vyrazit. Týká se to třeba koupelen či toalet. Plánujete-li v nejbližší době rekonstrukci, zimním nákupem ušetříte i třetinu ceny. Koupelny se totiž nejčastěji rekonstruují přes léto, kdy můžete využít azylu na chalupě či odjet na dovolenou, zatímco je vaše koupelna nepoužitelná.

Domek v domě

12.January
Hlavním úkolem řešení interiéru bylo zajistit 3 funkce do dvou téměř shodných pokojů. Zadní pokoj v průchozí dispozici, který dříve sloužil jako ložnice, byl vyčleněn pro tříletého kluka. Do druhého pokoje se tedy musel vejít obývák a ložnice. Z mnoh...

Vila u Sázavy

12.January
Dostali jsme za úkol navrhnout novostavbu moderní vily nedaleko řeky Sázavy, kde se nachází mírně nepravidelný obdélníkový pozemek. Jeden z limitů bylo dodržet uliční čáru, která byla mírně zalomená stejně jako severozápadní strana pozemku. Přání a p...

Jak vybrat ideální povlečení? Držte se těchto rad

12.January
Kvalita povlečení je stejně důležitá jako samotné provedení postele a tvrdost matrace. Těžko se budete cítit odpočatě a plní energie po spánku, z něhož vás neustále budila kousavá peřina. Pojďte si přečíst několik rad, nač si dát při výběru ideálního povlečení pozor.

LED osvětlení se v běžné domácnosti vyplatí. Jaké jsou výhody a možnosti LED světel?

11.January
Úspory je v dnešní době zapotřebí hledat všude. Ceny energií jdou vzhůru, což se samozřejmě negativně projevuje na nákladech za provoz domácnosti. Vhodným prvkem, který sníží spotřebu elektřiny a přináší i řadu dalších výhod, je využívání moderního LED osvětlení.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes