15
new stories - click to show

InMagazin.cz

Description:

InMagazin - to je životní styl(lifestyle), bydlení, celebrity, moda, zdravý životní styl, vaření, volný čas, články o ženách a mužích a pousta informací, aby jste byli vždy in.

URL:

https://www.inmagazin.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

2.1 items/week

Havanský psík je milý, přátelský, hravý a společenský pes, se kterým nebude nikdy nuda

23:12
Havanský psík se datuje od 15. století na Kubě. Je to malý a robustní pes s hravou a láskyplnou osobností. Celkově jsou tito chytří psi dobromyslní a dělají skvělé rodinné psy.

Rotvajler se stává čím dál více oblíbeným psím plemenem

23:12
Rotvajler je velký, svalnatý a drsný pes s pracovitým a sebevědomým chováním. Rotvajler, pocházející z mastifů římských legií, může být dobrým přítelem, navzdory své pověsti, že je nebezpečná. Toto plemeno velmi inteligentní, ochranné a loajáln&iacut...

Karolína (40) si z lázní odvezla strach

23:12
Karolína (40) měla po loňské operaci nárok na pobyt v lázních a hodlala si jej pořádně užít a odpočinout si. Ale vše se vyvinulo jinak, než čekala.

Na tohle překvapení nezapomenu

4.April
To co Petr (42) uslyšel, když přišel domů, ho vyděsilo. Ale co uviděl, když vstoupil do ložnice , to si bude pamatovat navždy.

Co je Ketotifen AL

18.November
Ketotifen AL je lék používaný při léčbě astmatu a alergií. Obsahuje účinnou látku ketotifeni fumaras (ketotifen-fumárát).
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes