inStory.cz

Popis:

inStory.cz – inStory.cz - Politika, business, finance, média. Vidíme věci jinak!

URL:

http://instory.cz

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,6 položek/týden

Kam se zachráněnými 450 migranty? Babiš i Hamáček mají jasno

5:14
„Naše země žádné migranty přijímat nebude. Na Evropské radě jsme pro relokaci prosadili princip dobrovolnosti a toho se budeme držet,“ uvedl Babiš pro ČTK.

Uber zavádí změnu. Má to ale jeden háček

14.července
Povinnost se ovšem bude týkat pouze nových řidičů, kteří začnou pro společnost jezdit po zavedení EET. Firma se k tomu ve čtvrtek zavázala podpisem daňového memoranda.

V Praze kolabuje doprava. Silničáři pro to mají vysvětlení

13.července
Situaci pro Radiožurnál popisuje generální ředitel správy komunikací, Petr Smolka. „My jako Technická správa komunikací hlavního města Prahy máme na starosti technický stav těchto komunikací a jsme ve složité situaci.

Komunista Filip má novou funkci

12.července
Řekl, že se tak rozhodl spontánně mimo jiné proto, aby ho měl kdo zastupovat v době, kdy po vysvědčení odjížděl na dovolenou za dětmi. „Žádný obchod v tom nebyl,“ uvedl ke spekulacím kolem možným ústupkům ANO směrem ke KSČM, která ve středu ve sněmovně podpoří vznik menšinové vlády ANO a ČSSD.

Ministr spravedlnosti nevidí problém v tom, že vládu vede stíhaný premiér

11.července
Malá svůj odchod zdůvodnila tím, že nechce poškozovat hnutí ANO ani novou vládu. Malá čelí podezření, že opsala část svých diplomových prací, na což upozornil investigativní tým Radiožurnálu.

Chcete zrušit, nebo zachovat letní čas? Občané mohou hlasovat v dotazníku

10.července
„Vědecké důkazy nasvědčují tomu, že k zajištění řádného fungování vnitřního trhu jsou velmi důležitá společná pravidla EU v této oblasti. Aby mohla být tato společná pravidla zajištěna i v budoucnosti, kterou z těchto alternativ byste podpořili?“ ptá se například komise v dotazníku, který je dostupný i v českém jazyce.

Duka označil zdanění náhrad za skandál a věří ve svědomí poslanců

9.července
Ve středu se bude ve Sněmovně hlasovat o důvěře vládě. Komunisté avizovali, že podpoří menšinový kabinet hnutí ANO a ČSSD, již dříve to podmínili také zdaněním církevních restitucí.

Pod Malou se houpe židle. Babiš připouští její konec

8.července
Malá čelí podezření, že opsala části dvou svých diplomových prací, sama ministryně uvedla, že nevidí důvod k rezignaci a že má ve vztahu ke studiu svědomí čisté. Minulý týden vyvstaly pochyby o diplomové práci Malé při studiu práv na soukromé Panevropské vysoké škole v Bratislavě, v níž experti podle médií objevili opsané pasáže.

Češi utrácejí jak o život. Klesá ale poptávka po automobilech

5.července
Navíc zatím Češi nepociťují obavy z nějaké zásadní změny dosavadního příznivého trendu ve vývoji celé ekonomiky, o čemž svědčí jejich letošní historicky rekordní spotřebitelský optimismus. Dynamika tržeb v oblasti nepotravinářského zboží přispěla ke květnovému růstu maloobchodních tržeb výrazněji než dynamika v oblasti potravinářského zboží.

Jak platit kartou na dovolené a neprodělat? Pozor na největší nástrahy

4.července
V prvé řadě bychom si před dovolenou měli zjistit, co je v oblasti, kam jedeme na dovolenou, běžné. Záleží i na tom, jestli se budeme pohybovat jen v turisticky atraktivních místech – tam je možné očekávat, že lze používat platební karty, nebo zda se vypravíme někam, kde se s turisty tak často nepotkávají.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes