15
new stories - click to show

investicniweb.cz

Description:

Zpravodajský portál pro investory. Vše o burze, ekonomice, akciích, fondech, komoditách, FX a nemovitostech. Videa, grafy, rozhovory, indexy.

URL:

http://www.investicniweb.cz/

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

6 items/month

Další utažení měnových kohoutů v USA investoři přežijí. Sazby ale nesmí zůstat vysoké dlouho, říká stratég

24.August
Hlavní americké akciové indexy v srpnu výrazně ztrácejí, podle analytiků mimo jiné kvůli nejistotě stran dalšího vývoje úrokových sazeb Fedu. Dan Greenhaus, hlavní stratég Solus Alternative Asset Management, připouští, že americká centrální banka může sazby ještě zvýšit, takový případný krok však nevnímá jako problematický.

Zapomeňte na krátkodobé tržní vlny. Toto je pět perspektivních dlouhodobých investic podle Goldman Sachs

24.August
Investoři by se měli s většinou portfolia soustředit na dlouhodobý horizont, zdůrazňuje Luke Barrs z Goldman Sachs Asset Management. Jak vybírá atraktivní investice? A kterých pět konkrétních v současném prostředí preferuje?

Hledáte atraktivní nemovitosti? Zkuste Polsko!

19.August
Polsko má pro Čechy punc levné země. Tento půvab si drží i v případě nemovitostí, které se dají v řadě případů pořídit o polovinu levněji než v tuzemsku. Cena ovšem není jediný důvod, proč se zajímat o polské reality. Tamní trh je totiž k zahraničním investorům velice vstřícný.

IQ vs. EQ aneb o inteligenci v tradingu

12.August
Když se řekne inteligence, většina lidí si vybaví takzvanou racionální inteligenci, tedy IQ. Ne každý ale již zná koncept dělení inteligence na racionální a emoční. Nejen v případě tradingu je přitom důležitější ta druhá jmenovaná. Proč?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes