15
new stories - click to show

Prima Ženy

Description:

Prima Ženy je portál pro každou moderní ženu. Nechte se inspirovat ze světa módy, domova, financí, zdraví či diet. Prozkoumejte odborné poradny, recepty, čerstvé novinky a mnoho dalších užitečných informací.

URL:

http://zeny.iprima.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

13.1 items/day

Poselství andělů pro neděli 28. května: Věnujte pozornost svému zdraví, je čas na změnu

6:47
Dnešní karta vás nabádá, abyste se zaměřili na své zdraví. Jíte opravdu zdravě, máte dostatek pohybu, věnujete se sami sobě a nezapomínáte ani na odpočinek? Pokud ne, pak dnes je skvělý čas s tím začít. Co dalšího karty vzkazují?

Tajemství pseudonymu Tiny Turner: Změnu měl pod palcem její manžel, vlastnil ji

6:47
Legendární rocková zpěvačka 24. května po dlouhé nemoci zemřela ve svém sídle ve Švýcarsku. Po celou její kariéru ji svět znal pod pseudonymem Tina Turner, byť na svět v listopadu roku 1939 přišla jako Anna Mae Bullock. Podle čeho si vybrala pseudonym, pod kterým se proslavila?

Velká věštba na červen pro Střelce: Nezadaní mají šanci se šťastně zamilovat

6:47
Co čeká Střelce v šestém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A které dvě bylinky vám pomohou najít odpovědi na důležité otázky? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Josef Hlinomaz nachytal manželku při nevěře. Za milenku měl Helenu Růžičkovou

5:41
Herec a malíř Josef Hlinomaz patřil k svérázným umělcům, u kterých platilo, co na srdci, to na jazyku. Před kamerou ztvárnil desítky nezapomenutelných rolí, obvykle představoval hrubiány a zlé padouchy. Dožil se třiašedesáti let, od jeho smrti letos v srpnu uplyne 45 let. Jaké bylo jeho soukromí?

Pavla Tomicová vypadá skvěle. Po těžkém období a rozchodu se jí opět daří

15:01
Oblíbená herečka Pavla Tomicová (60), kterou znáte ze seriálů ZOO nebo Slunečná, má opět úsměv na tváři. Po těžkém období, kdy od ní odešel téměř po dvaceti letech její manžel, herec Ondřej Malý (57) se jí opět daří.

Herec Ján Burda ukáže pozadí. Jako seriálový sukničkář utíká před výpraskem

8:23
Ján Burda (36) se objeví před kamerou, jak ho pánbůh stvořil. Svršky musel slovenský herec svléknout při natáčení nového seriálu, v němž ztvárňuje notorického sukničkáře Komára. Jenže když se milenčin přítel vrátí z práce domů dříve, neztrácí ani drsný rocker čas a mizí z dohledu klidně i nahý. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Sexuální obtěžování v MHD: Ženy se brání bezpečnostní vrstvou oblečení přes svůj outfit

8:23
Příchod teplejšího počasí rozjel na sociálních sítích poměrně zajímavý, ale zároveň znepokojující módní trend. Některé influencerky se totiž podělily o to, že si pravidelně při cestách MHD na svůj outfit oblékají ještě takzvanou „bezpečnostní vrstvu“, aby se vyhnuly různým formám sexuálního obtěžování.

Kdybyste byla zvíře, jaké? Bára Mottlová překvapila přirovnáním ke zmiji

8:23
Pravda je taková, že lidé mají tendenci ukazovat své já spíš v lepším světle a světu představovat vesměs ty stránky své osobnosti, kterými se lze pochlubit. Proto slova Barbory Mottlové (36) o zmiji mířené na svou vlastní adresu můžou působit překvapivě. Co za tímto výrokem herečky stojí?

Tina Turner bydlela v luxusním sídle ve Švýcarsku. Na obřím pozemku stojí deset budov

27.May
Dne 24. května 2023 ve věku 83 let ve svém domě ve švýcarském Küsnachtu u Curyšského jezera zemřela legendární zpěvačka Tina Turner. Rocková babička se už v roce 1994 odstěhovala do Švýcarska, kde spokojeně bydlela až do konce života v luxusní vile. Dům v Los Angeles, v němž žila dříve, ponechala minulosti.

Poselství andělů pro sobotu 27. května: Věnujte dnes čas sami sobě, zasloužíte si to

27.May
Dokážete sami sebe postavit za všech okolností na první místo? Většina z nás bohužel ne, ale dnes je skvělý čas na to, s tím konečně začít. Co dalšího vzkazují andělské karty?

Moderátor Jan Rosák si ženu vzal po dvou měsících známosti. Roli hrály peníze, prozradil

27.May
Legendární hlasatel Jan Rosák (75) působí ve světě médií od sedmdesátých let. V talkshow u Honzy Dědky nyní prozradil, že ještě před tím, než se rozhodl pro rozhlasovou a televizní kariéru, živil se zcela jinou profesí. Promluvil také o seznámení se svou manželkou, kterou si vzal před 46 lety po dvouměsíční známosti kvůli penězům.

Pití sladkých limonád tělu škodí více, než si myslíte. Trpí zuby i játra

27.May
Dodržování pitného režimu může být pořádný oříšek. Obyčejná voda z kohoutku či z lahve nechutná všem. Leckdo ji proto zkouší nahrazovat chutnějšími limonádami, ty ale tělu nepřináší žádné benefity. Ba naopak se na něm podepisují velmi negativně.

Velká věštba na červen pro Štíry: Hlídejte si své výdaje a vše, co máte rádi

27.May
Co čeká Štíry v šestém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jaká bylinka vás ochrání před negativními energiemi a pomůže vám vše zvládnout? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Luděk Sobota randil s Rottrovou i Vondráčkovou. Po letech manželství zjistil, že syn není jeho

27.May
Herec Luděk Sobota, který slaví osmdesáté narozeniny, v mládí rozhodně nebyl žádné neviňátko. Přízeň fanynek si dokázal náležitě užívat. Mezi jeho lásky patřilo i několik velmi slavných žen. V citech a vztazích se ale několikrát také velmi spálil.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes