15
new stories - click to show

Prima Ženy

Description:

Prima Ženy je portál pro každou moderní ženu. Nechte se inspirovat ze světa módy, domova, financí, zdraví či diet. Prozkoumejte odborné poradny, recepty, čerstvé novinky a mnoho dalších užitečných informací.

URL:

http://zeny.iprima.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

13.5 items/day

Jan Faltýnek si vzal herečku Tichou, v manželství ji podváděl. Před smrtí oslepl

15:34
Jan Faltýnek patřil k legendám českého herectví a dabingu. Byl rovněž znamenitým vypravěčem a bavičem. Jeho soukromý život byl bouřlivý. Měl nemanželskou dceru, která se stala rovněž herečkou, ale nevídal se s ní. Konec života kvůli vážné nemoci protrpěl. Zemřel ve věku 59 let.

Tereza Pergnerová natáčí na Filipínách nový pořad. Jsem nadšená, pochvaluje si

14:28
Tereza Pergnerová je aktuálně na Filipínách, kde se připravuje nový pořad. Usměvavá moderátorka popsala své pocity z natáčení a prozradila, jak se jí tu líbí.

Viktor Sodoma o Krylovi: Nejdřív mě zbil, pak jsme se spřátelili. Gotta velmi zklamal

14:28
Písničkář a básník Karel Kryl se během života stačil dvakrát oženit. První manželství s emigrantkou Evou Sedlářovou se rozpadlo po dvou letech, osudovou ženou se stala až Němka Marlen, s kterou se seznámil v roce 1976 a žil s ní až do své smrti. Jak ale vyšlo najevo, milostných románků měl daleko více.

Průměrná délka mužské chlouby ve světě: Češi vévodí Evropě, stejně dopadli Senegalci

12:17
Ne že by šlo o nějakou soutěž, ale nejen muži jsou jistě zvědaví, jak jsou na tom jejich chlouby ve srovnání se zahraniční konkurencí. Nově zveřejněná online mapa vycházející z vědeckých studií nám toto srovnání poskytuje, a to s přesností na dvě desetiny.

Komikům pátý den vaření dojde humor. U Tigrana bude dusno mezi Danem a Arnoštem

12:17
Páteční hostitel Tigran pohostí své kolegy stand-up komiky u sebe doma. Každá legrace jednou končí. Nebude poznat, kde končí vtip a začíná opravdová nevraživost. Po pěti dnech už je toho asi na všechny dost. Kdo nakonec zvítězí?

Jsem rád, že mi partnerka neutekla, přiznává Don z grilovací reality show

11:12
Don taktizuje i v soukromém životě. Jeden z nejkontroverznějších soutěžících v rodinné grilovací show se přiznal, že se před jejím vysíláním stihl zasnoubit. Měl pro to lišácký důvod.

Jiří Krampol se už domů nevrátí, kývnul na pečovatelský dům. Jsem smířený, říká

10:08
O tom, že by se měl ze svého bytu natrvalo odstěhovat do pečovatelského domu, nechtěl Jiří Krampol ještě před několika týdny ani slyšet. Nyní však na doporučení lékařů a svých nejbližších názor změnil. Herec, kterému bude v červenci 86 let, je smířený s tím, že domů už se nikdy nevrátí.

Nejradši bych vymlátila zrcadla, přiznala Anna Slováčková. Je alergická na komplimenty

10:08
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (28) je známá tím, že i v boji se zákeřnou nemocí se svými fanoušky sdílí realitu bez příkras. Nyní otevřela téma vzhledu, které jak sama uznala, může někomu připadat banální, ale je pro onkologické pacienty také důležité. Přiznala, že má chuť rozmlátit všechna zrcadla.

Jakub Prachař se chtěl cítit jako na fotbalu. Místo klobásy dostal Titanic z chlebu

7:59
Stůl s občerstvením už k oblíbené soutěži v čele s kapitány Jakubem Prachařem a Vojtou Kotkem neodmyslitelně patří. Občerstvení obvykle bývá stejné, tentokrát ale došlo k mírné obměně a místo klasických jednohubek či pařených sýrů se na stole objevily prostorově výraznější pochutiny. Původně tam ale mělo být ještě něco jiného.

Znamení, která mají obchodního ducha: Lvi a Váhy vám prodají i nos mezi očima

6:55
Někteří lidé mají k prodeji čehokoliv doslova talent. Ani se nemusí nijak moc snažit a přesto by prodali i vám váš vlastní nos mezi očima. Dokážou parádně komunikovat a mají jedinečnou schopnost přesvědčit ostatní, aby koupili jejich produkty nebo služby. Je jasné, že svou roli v tom hraje také znamení, ve kterém se narodili.

Osmadvacítky se nedožiju, předpověděla Amy Winehouse. Krátce před smrtí se pochválila

6:55
Talentovaná zpěvačka, zlomená duše a bohužel také členka nechvalně proslulého Klubu 27. Amy Winehouse se hudbou začala naplno živit v pouhých 19 letech a právě náhlá sláva pro ni byla příliš velkým soustem. S psychickými problémy se vyrovnávala alkoholem a drogami, což se jí nakonec stalo osudným. Její nejbližší kamarád nyní promluvil o tom, co řekla pár hodin před smrtí, kterou si podle něj také…

Andělské poselství na víkend od 12. dubna 2024: Otevřete své srdce léčivé energii

5:51
Velmi dynamické dny budou naplněny láskou, radostí a vzájemnou podporou nejbližších. Oslavujte úspěch a šťastné vztahy. Přichází šance na nové začátky. Co ještě skrývá víkendová karta za poselství?

Jiří Šlégr zavzpomínal na párty u Havlových. Dagmar vařila hokejistům grog

11.April
Zlatý olympionik Jiří Šlégr zamotá v zábavné show hlavu Dagmar Havlové a nejen jí. Přesněji, uhodnutí jeho identity. Podívejte se na exkluzivní ukázku. Zjistí soutěžící, kdo je VIP hostem?

Textař Zdeněk Rytíř randil s Vondráčkovou, Steimarovou i exmanželkou Petra Čepka

11.April
Tam u nebeských bran, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Za všechno může čas, Pověste ho vejš, Alenka v říši divů, to je jen stručný výčet textů, které pro pěvecké hvězdy české pop music napsal Zdeněk Rytíř. 11. dubna si připomínáme jeho nedožité 80. narozeniny. Mezi jeho lásky patřily velmi slavné ženy.

David versus ropušnice. Soutěžící musí pokořit jedovatou rybu připomínající Predátora

11.April
Tématem dalšího kola grilovací reality show je ryba. Když ovšem David s Vierou na ledu spatří rudou trnitou ropušnici, jen zděšeně vyvalí oči. Zdeněk Pohlreich jim kuráž nepřidá ani varováním, že je jedovatá. Na co si dát při jejím zpracování zvlášť pozor, si raději přečtěte.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes