Katalog:

Sport → Hokej

Publikuje:

4,6 položek/den

Máme důvod si věřit. Můžeme třineckou nadvládu zlomit, věří po pátém finále pardubický útočník Radil

11:28
Během pěti minut z celkem hodiny hry bylo hotovo. Hokejisté Pardubic porazili v dalším finále extraligy Třinec 3:0 a v sérii vedou 3:2 na zápasy. Už v pátek mohou slavit v Třinci, který titul znovu obhajuje.

Boston podruhé porazil Toronto v play off, k výhře 4:2 pomohla asistence Pastrňáka. Náskok navýšilo i Vegas

8:36
Útočník David Pastrňák ve třetím zápase prvního kola play off NHL přispěl asistencí k výhře Bostonu na ledě Toronta 4:2. Bruins se v sérii ujali vedení 2:1. Hokejisté Vegas zvládli v Dallasu i druhý duel. Golden Knights porazili Stars 3:1 a na cestě za obhajobou Stanley Cupu vedou 2:0 na zápasy.

Prolomí Finsko kletbu českého čtvrtfinále? ‚Náš hokej je v dobrém rozpoložení,‘ hlásí legendární Kurri

19:42
V seriálu Radiožurnálu Sport pokračuje představování účastnických zemí mistrovství světa v hokeji. Řada přišla na Finsko, které na předchozích dvou šampionátech v Česku vždycky skončilo za očekáváním ve čtvrftinále. V roce 2015 slavně padlo 3:5 s domácím výběrem, o jedenáct let dřív těsně nestačilo v prodloužení Kanadě.

ŽIVĚ: Hokejisté Pardubic hostí v pátém finále Třinec, Radiožurnál Sport vysílá v přímém přenosu

18:16
Finálová série play-off hokejové extraligy se za nerozhodného stavu 2:2 na zápasy vrací do Pardubic. Utkání začalo v 18 hodin a stanice Radiožurnál Sport jej vysílá v přímém přenosu. Server iROZHLAS.cz duel sleduje v podrobné online reportáži.

‚Ostrava je blízko, přijedou tisíce Lotyšů.‘ Obránce Hradce si přeje zopakovat historický bronz z Tampere

13:52
Jednou z účastnických zemí hokejového šampionátu v Praze a Ostravě bude Lotyšsko. Země s necelými dvěma miliony obyvatel už dávno není v hokeji trpaslíkem. Na loňském šampionátu dokonce vybojoval její tým vůbec první medaili z mistrovství světa.

24.dubna
Florida v derby s Tampou Bay zvládla i druhý duel, v němž vyhrála 3:2 v prodloužení. Panthers ve druhé třetině ztratili dvoubrankový náskok a nebýt gólmana Sergeje Bobrovského, mohli dokonce prohrávat. Ruský brankář ale ve 35. minutě skvělým zásahem lapačkou zády ke střílejícímu Mattu Dumbovi odmítl obrat.

Rangers na domácím ledě otočili zápas proti Washingtonu, Hronkův Vancouver poprvé prohrál

24.dubna
Hokejisté Colorada porazili Winnipeg 5:2 a srovnali stav série prvního kola play off NHL na 1:1. Avalanche o své první výhře rozhodli ve druhé třetině, v níž nasázeli čtyři góly. NY Rangers v sérii s Washingtonem vyhráli i druhý zápas. Stejně jako Florida v sérii s Tampou Bay. Vancouver s Filipem Hronkem nestačil v domácím prostředí na Nashville a poprvé v play off prohrál.

Čpavek nebyl nic pro mě. S Paterou jsme se před zápasem nabudili panáčkem rumu, říká Procházka

23.dubna
Hokejisté Pardubic v neděli srovnali finálovou sérii extraligy s Třincem na 2:2 a rozjelo se hodně zákulisních emocí. Co říká Martin Procházka na výstup Marka Zadiny směrem k médiím? Vytrácí se během bitvy o titul mezi hráči duch fair play? Jaký názor má Petr Tomášek k zařazení Jakuba Vrány do reprezentačního kádru? Čím se Procházka nejčastěji nabudil před začátkem utkání? Poslechněte si Čistou hru.

Zadina zaplatí za kritiku rozhodčích a Antoše. Trenér Pardubic dostal pokutu 75 tisíc korun

23.dubna
Trenér Pardubic Marek Zadina dostal od disciplinární komise hokejové extraligy pokutu 75.000 korun za znevážení jména soutěže. Kouč Dynama po čtvrtém utkání finále play off zpochybnil nezávislost rozhodčích, komise rozhodčích a tvrdil, že ji ovlivňuje televizní expert a bývalý útočník Milan Antoš. Asociace profesionálních klubů o tom informovala v tiskové zprávě.

Hokejový útočník Voráček potvrdil konec kariéry. Mistr světa z roku 2010 se loučí ve 34 letech

23.dubna
Hokejový útočník Jakub Voráček v rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, že se po dlouhodobých zdravotních problémech na led už nevrátí a jeho kariéra skončila. Později však své prohlášení zmírnil. Serveru sport.cz řekl, že konec jeho hráčské kariéry ještě není definitivní, ale na 99 procent už hráč nebude. 34letý mistr světa z roku 2010, který v NHL odehrál přes tisíc zápasů, absolvoval poslední sou…

Hertl se trefil v play off po pěti letech a Vegas zdolali Dallas 4:3. Pastrňákův gól Bostonu nestačil

23.dubna
Útočník David Pastrňák dal po nahrávce Pavla Zachy svůj první gól v aktuálním play off, prohru Bostonu 2:3 s Torontem ale neodvrátil. Maple Leafs srovnali sérii na 1:1 na zápasy. Vstup do vyřazovacích bojů zvládli úspěšně obhájci Stanley Cupu z Vegas, kteří v úvodním duelu i díky zásahu Tomáše Hertla vyhráli na ledě Dallasu 4:3.

K hokejové reprezentaci se do přípravy zapojí Vrána, podle trenérů si zaslouží zabojovat o šampionát

22.dubna
Do přípravy hokejistů před mistrovstvím světa v Praze a Ostravě se zapojí i útočník Jakub Vrána, který dohrál sezonu v nižší zámořské soutěži AHL. Vedení národního týmu o tom informovalo v tiskové zprávě.

ŽIVĚ: Hokejisté Kladna si mohou zajistit záchranu v extralize, čtvrté utkání vysílá Radiožurnál Sport

22.dubna
V Brně počtvrté hrají v baráži o účast v extralize hokejisté Vsetína a Kladna a Rytíři si už mohou zajistit záchranu v nejvyšší soutěži. Tým se stále hrajícím majitelem Jaromírem Jágrem vede v sérii 3:0 na zápasy. Zápas začal v 18 hodin a stanice Radiožurnál Sport ho vysílá v přímém přenosu.

22.dubna
V nedělním 4. finále hokejové extraligy Pardubice ukázaly, jak se má hrát přesilovka. V úvodní třetině hned tu první dokázali využít za pouhých šest sekund. Šlo o secvičený vzorec, nebo Východočeši jen využili zaváhání třinecké čtveřice? Gólovou akci rozebírá na Radiožurnálu Sport úterní pořad Čistá hra Martina Procházky.

Zadina se pustil do hokejového experta Antoše. ‚Má vliv na působení rozhodčích,‘ kritizuje trenér Pardubic

22.dubna
I když Pardubice vyhrály ve čtvrtém utkání finálové série na ledě Třince 6:2 a srovnaly v sérii na 2:2 na zápasy, nezněl jejich trenér Marek Zadina po utkání příliš radostně. Celkem osm vyloučených hráčů Pardubic ho vytočilo. Nejprve zaútočil na tiskové konferenci na Českou televizi a hokejové experty.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes