Aktuální sportovní výsledky, reportáže, komentáře, videa, zajímavosti ze všech zajímavých sportů.

Publishes:

8.4 items/day

Cyklistika má nového mistra. Vládl tým Elkov, největší hvězdy ztratily

17:57
Mistrem republiky v silniční cyklistice v závodě s hromadným startem se stal poprvé v kariéře Michael Kukrle. Druhý dojel na společném česko-slovenském šampionátu v Bánovcích nad Bebravou jeho kolega ze stáje Elkov-Kasper Dominik Neuman a třetí byl Daniel Turek (Felbermayr-Simplon Wels).

ONLINE: Česko - Chorvatsko. Basketbalistky hrají na ME o všechno

17:57
České basketbalistky hrají na mistrovství Evropy přímý duel o do kvalifikace play off. Češky zatím dvakrát prohrály, stejně jako jejich soupeřky z Chorvatska, matematika je tedy jasná - o čtvrtfinále si zahrají jen vítězky, které v pondělí narazí na jednoho z trojice Bosna a Hercegovina, Belgie, nebo Slovinsko. Duel Česko - Chorvatsko sledujte od 18 hodin ONLINE na iSport.cz.

Verstappen slaví! Odvážná strategie, Hamiltona předjel před koncem

17:25
Nizozemský pilot Max Verstappen vyhrál Velkou cenu Francie a zvýšil náskok v čele mistrovství světa formule 1 na 12 bodů. Třiadvacetiletému pilotovi Red Bullu se vyplatila na okruhu Paula Ricarda strategie dvou zastávek a v předposledním kole předjel do té doby vedoucího Lewise Hamiltona. Verstappen vedle třetího vítězství v sezoně získal i prémiový bod za nejrychlejší kolo. Třetí skončil jeho ...

Šťastná trefa šampiona. Vémola se diví: Otřesný zápas, Buday neměl zuby

15:46
Překvapivý vývoj, očekávaný konec. Tak lze mluvit o hlavní bitvě turnaje Oktagon 25. Slovenský bojovník Martin Buday byl prakticky od ohlášení duelu s Kamilem Mindou považován za jasného favorita. Větší část zápasu se ale zdálo, že má navrch polský pořízek. Nakonec ale rozhodl fatální úder do tváře a Buday se tak stal šampionem těžké váhy. „Katastrofa!“ říká ale o výkonu vítěze Karlos Vémola a ...

Skvělá Fišerová znovu na stupních. Titul na VŠ, krátký trénink a stříbro

14:09
Kanoistka Tereza Fišerová obsadila na Světovém poháru ve vodním slalomu v německém Markkleebergu druhé místo. Česká olympionička nestačila ve finále jen na domácí Andreu Herzogovou, za kterou zaostala o více než čtyři sekundy.

Žádný fyzický kontakt, rozkázali v Tokiu. Ladem leží 160 tisíc kondomů

13:36
Navzdory dlouholeté tradici sportovci na hrách v Tokiu nebudou mít v olympijské vesnici k dispozici kondomy. Důvodem je zákaz tělesného kontaktu kvůli koronaviru, za jehož porušení hrozí přísné tresty včetně vyloučení.

Salač pole position nevyužil. Zradila ho technika, závod nedokončil

12:31
Český motocyklista Filip Salač po prvním startu z pole position dnešní Velkou cenu Německa nedokončil. Stejně jako v minulém závodě Moto3 v Barceloně ho zastavily technické problémy.

Dominance Korejské zombie v UFC! Jung porazil Igeho a zlomil prokletí

10:50
Zlomil prokletí pětikolových bitev. Tři po sobě prohrál, na turnaji UFC on ESPN 25 v komplexu APEX už ale Chan Sung Jung zvítězil nad Danem Igem na body (49-46, 49-46, 48-47). Válečník z Jižní Korey dominoval zejména wrestlingem a stále živí sen stát se prvním šampionem UFC své země.

Ostrá sprinterka dojala. Po smrti matky je na olympiádě: Šílený rok

10:17
Před měsícem v Ostravě se chovala jako drzý spratek a novináře dokola učila správnou výslovnost svého jména. Teď americká sprinterka Sha'Carri Richardsonová ukázala, jak se staví protivenství. Na americké kvalifikaci v Eugene si stovkou za 10,86 sekundy zajistila olympádu a poté oznámila, že v minulém týdnu přišla o svou biologickou matku.

Milwaukee přetlačilo Brooklyn a postupuje, Durantův rekord nestačil

8:37
Až prodloužení rozhodlo v play off NBA o prvním finalistovi Východní konference, kterým se stali basketbalisté Milwaukee. V rozhodujícím sedmém utkání zvítězili na palubovce Brooklynu 115:111. Domácím nepomohlo ani 48 bodů Kevina Duranta, který předvedl nejlepší střelecký výkon v jakémkoli sedmém utkání v historii ligy. Hosty táhl se 40 body Giannis Antetokounmpo.

Oktagon 25: Buday šampionem těžké váhy, Mindu knokautoval ve 2. kole

0:27
Slovák Martin Buday knokautoval na večeru MMA v Brně Poláka Kamila Mindu a získal pás šampiona organizace Oktagon v těžké váhové kategorie. Devětadvacetiletý bojovník, který se v soutěžním zápase představil po téměř dvou letech, 59 sekund před koncem druhého kola rozhodl vyrovnanou bitvu dvěma tvrdými údery.

Crouser je rád za „čistý“ rekord: Ve fantazii jsem to dokázal tak tisíckrát

19.June
Byl už tak blízko, že šlo možná jen o otázku času. Americký koulař Ryan Crouser v noci na sobotu při národní olympijské kvalifikaci v Eugene zlomil jeden z nejstarších atletických rekordů. 7,26 kilogramů těžkou koulí vrhnul 23,37 metru a z tabulek o působivých 25 centimetrů po 31 letech vymazal jméno dopingem pošpiněného krajana Randyho Barnese. „Spadlo ze mě závaží,“ usmíval se Crouser.

Kvalifikaci na VC Francie ovládl Verstappen, Hamilton odstartuje z druhého

19.June
Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Francie formule 1 vyhrál vedoucí jezdec mistrovství světa Max Verstappen z Red Bullu. Na druhém místě skončil obhájce titulu Lewis Hamilton z Mercedesu.

Přestřelka v hlavním zápase? V akci i škrtič, který porazil Peštu

19.June
Pérová divize po delší době opět rozčeří své vody. V centru APEX na okraji Las Vegas se totiž utkají Chan Sung Jung a Dan Ige v rámci hlavního střetu galavečera UFC on ESPN 25. „Pokud je připravený na přestřelku, tak s ní taky nemám žádný problém," vzkázal soupeři Jung, kterému nikdo neřekne jinak než „Korejská zombie."

Životní kvalifikace Salače! Poprvé bude startovat závod z prvního místa

19.June
Motocyklista Filip Salač poprvé v kariéře odstartuje do závodu mistrovství světa Moto3 z prvního místa. Devatenáctiletý český jezdec dnes vyhrál kvalifikaci nejslabší třídy šampionátu na Sachsenringu v Německu.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes