15
new stories - click to show

IToday.cz

Description:

Byznys, IT & Tech zprávy z dění na českém trhu

URL:

http://itoday.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

7 items/week

Kyber podvodníci se snaží okrást klienty Air Bank

11.July
Kyberzločinci se stále snaží všemožnými podvody získat přístup do internetového bankovnictví klientů všech bank. Výzkumníci Avastu objevili e-mailovou phishingovou kampaň zacílenou tentokrát na klienty Air Bank. Článek Kyber podvodníci se snaží okrást klienty Air Bank se nejdříve objevil na IToday.cz .

Kyber útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace

10.July
V období od prosince 2023 do května 2024 byl dle dat společnosti ESET jednou z největších hrozeb malware, který krade data. Další z hrozeb, škodlivý JavaScript zneužívající zranitelnosti ve službě WordPress, se objevil i v České republice. Článek Kyber útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace se nejdříve objevil na IToday.cz .

Izraelský Similarweb v Praze otevírá inženýrské vývojové centrum

10.July
Analýza miliardy kliků za sekundu. Izraelský Similarweb v Praze otevírá inženýrské centrum výzkumu a vývoje. Článek Izraelský Similarweb v Praze otevírá inženýrské vývojové centrum se nejdříve objevil na IToday.cz .

S rozpoznáváním a transformací řeči na text pomáhá firmám umělá inteligence

9.July
AI začíná znatelně měnit každodenní kancelářskou práci. Zefektivňuje rutinní úkony, jako je vyplňování dotazníků, generování grafů a reportů. Článek S rozpoznáváním a transformací řeči na text pomáhá firmám umělá inteligence se nejdříve objevil na IToday.cz .

Bitcoin pokračuje v propadu, klesl pod hranici 55.000 dolarů

8.July
Bitcoin minulý pátek pokračoval v propadu. Po 15:00 SELČ jeho hodnota proti americké měně klesala o 4,1 procenta na 54.839,42 USD. Dostal se tak na nejnižší hodnoty od února. Článek Bitcoin pokračuje v propadu, klesl pod hranici 55.000 dolarů se nejdříve objevil na IToday.cz .

DIGI POVEZ: Program, kde MPSV nově přispívá firmám na IT vzdělávání

8.July
Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) spustilo nový projekt podporující vzdělávání zaměstnanců - DIGI POVEZ Článek DIGI POVEZ: Program, kde MPSV nově přispívá firmám na IT vzdělávání se nejdříve objevil na IToday.cz .

SYNNEX nabídne 3M filtry k obrazovkám pro ochranu před vizuálními hackery

8.July
SYNNEX nabídne 3M filtry k obrazovkám pro ochranu před vizuálními hackery. Článek SYNNEX nabídne 3M filtry k obrazovkám pro ochranu před vizuálními hackery se nejdříve objevil na IToday.cz .

Vodafone zdvojnásobil objem dat pro roaming mimo Evropu

4.July
Vodafone vylepšil roamingový balíček pro cesty mimo Evropu. Mobilní operátor zdvonásobuje objem dostupných dat v roamingu mimo Evropskou unii v rámci balíčku Roaming na den. Článek Vodafone zdvojnásobil objem dat pro roaming mimo Evropu se nejdříve objevil na IToday.cz .

Zboží.cz zavedlo od července kategorie pro dům a byt, instalatérství a stavby

4.July
Na internetovém portálu Zboží.cz dochází k zavedení nových kategorií a parametrů pro vyhledávání zboží. Článek Zboží.cz zavedlo od července kategorie pro dům a byt, instalatérství a stavby se nejdříve objevil na IToday.cz .

Systémy digitalizace stavebního řízení plánuje MMR opravovat

3.July
Nový stavební zákon a s ním spojená digitalizace stavebního řízení pro pozemní stavby, jako jsou bytové či rodinné domy, začal platit od pondělí 1. července. Článek Systémy digitalizace stavebního řízení plánuje MMR opravovat se nejdříve objevil na IToday.cz .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes