15
new stories - click to show

IToday.cz

Description:

Byznys, IT & Tech zprávy z dění na českém trhu

URL:

http://itoday.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

9.1 items/week

eSport v Česku roste. Pandemie přilákala 41 % nových uživatelů

22.October
Esport je v Česku na vzestupu. Pandemie přilákala přes čtyřicet procent nových uživatelů Článek eSport v Česku roste. Pandemie přilákala 41 % nových uživatelů se nejdříve objevil na IToday.cz .

Na trh vstoupil nový fintech startup Flowpay.io s odlišným hodnocením rizika

21.October
Investoři Hastík a Jalloul spojili síly, získali investory a spustili Flowpay.io. Článek Na trh vstoupil nový fintech startup Flowpay.io s odlišným hodnocením rizika se nejdříve objevil na IToday.cz .

Dell Latitude Rugged: notebooky pro extrémní práci

20.October
Nové Dell Latitude Rugged: extrémní notebooky pro extrémní práci. Článek Dell Latitude Rugged: notebooky pro extrémní práci se nejdříve objevil na IToday.cz .

Únik firemních dat nedostatečným zabezpečením vzdáleného přístupu k webovým serverům

20.October
Firemní data unikají nejčastěji nedostatečným zabezpečením vzdáleného přístupu k webovým serverům. Článek Únik firemních dat nedostatečným zabezpečením vzdáleného přístupu k webovým serverům se nejdříve objevil na IToday.cz .

Průzkum: Výzvy firem se zabezpečením IT jsou ochrana dat a její náklady, plus legislativa

18.October
Komplikovaná IT prostředí firem se stala kvůli pandemii druhým nejvážnějším bezpečnostním problémem. Článek Průzkum: Výzvy firem se zabezpečením IT jsou ochrana dat a její náklady, plus legislativa se nejdříve objevil na IToday.cz .

Xerox zakládá software divizi CareAR oceněnou na 700 milionů dolarů

18.October
Společnost Xerox oznámila vytvoření společnosti CareAR, A Xerox Company, která konsoliduje CareAR, Inc., DocuShare a XMPie pod jednu holdingovou společnost s názvem CareAR Holdings. Článek Xerox zakládá software divizi CareAR oceněnou na 700 milionů dolarů se nejdříve objevil na IToday.cz .

Hrozba: Nová zero-day zranitelnost Windows exploit MysterySnail

15.October
Analytici upozorňují na novou zero-day zranitelnost Windows, Kaspersky odhalil exploit MysterySnail. Článek Hrozba: Nová zero-day zranitelnost Windows exploit MysterySnail se nejdříve objevil na IToday.cz .

AlzaBoxy lze otevřít i mobilní aplikací, zcela bezkontaktně

15.October
Nejnovější aktualizace nákupní aplikace Alza.cz přináší zákazníkům ještě bezpečnější vyzvedávání objednávek. Umožňuje jim otevřít AlzaBox naprosto bezkontaktně prostřednictvím mobilního telefonu. Článek AlzaBoxy lze otevřít i mobilní aplikací, zcela bezkontaktně se nejdříve objevil na IToday.cz .

KKCG investuje skrz svůj fond do izraelského startupu Cognni

15.October
Fond Sringtide Ventures ze skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka investuje do izraelského startupu Cognni. Článek KKCG investuje skrz svůj fond do izraelského startupu Cognni se nejdříve objevil na IToday.cz .

SentinelOne v Česku investuje miliardu, do nové pobočky hledá 300 developerů

14.October
Společnost SentinelOne, globální hráč v oblasti autonomní kybernetické bezpečnosti, dnes oficiálně zahájila provoz nové kanceláře a inovačního centra v Praze. Článek SentinelOne v Česku investuje miliardu, do nové pobočky hledá 300 developerů se nejdříve objevil na IToday.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes