15
new stories - click to show

IToday.cz

Description:

Byznys, IT & Tech zprávy z dění na českém trhu

URL:

http://itoday.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

6.3 items/week

Kyberpodvodníci zkouší okrádat fotbalové fanoušky

9:53
Kyberbezpečnostní společnost Check Point Software Technologies varuje, že šílenství kolem fotbalového mistrovství světa se snaží využít i kyberpodvodníci. Článek Kyberpodvodníci zkouší okrádat fotbalové fanoušky se nejdříve objevil na IToday.cz .

Lemonero ve spolupráci s Comgate oficiálně spouští službu Podnikatelský úvěr

9:53
Fintech startup Lemonero, poskytovatel embedded financování pro malé a střední e-shopy, ve spolupráci s Comgate oficiálně spouští službu s názvem Podnikatelský úvěr. Článek Lemonero ve spolupráci s Comgate oficiálně spouští službu Podnikatelský úvěr se nejdříve objevil na IToday.cz .

„ZIP“ soubory před dokumenty Office jako nejčastější typ škodlivého souboru

5.December
Podle reportu HP Wolf Security Threat Insights Report jsou nejčastějším typem souborů zneužívaným k šíření malwaru archivní formáty – například soubory ZIP a RAR, které poprvé po třech letech předstihly soubory Office. Článek „ZIP“ soubory před dokumenty Office jako nejčastější typ škodlivého souboru se nejdříve objevil na IToday.cz .

Google v reakci na nový zákon omezí náhledy zpráv

5.December
České zastoupení internetového giganta Google v reakci na nový zákon omezí náhledy zpráv a zruší licenční program pro média. Článek Google v reakci na nový zákon omezí náhledy zpráv se nejdříve objevil na IToday.cz .

Seyfor akvizicí získal slovenskou společnost Commander Services

2.December
Technologický holding Seyfor, který vznikl rebrandingem IT koncernu Solitea, akvizicí získal 100% podíl ve slovenské společnosti Commander Services. Článek Seyfor akvizicí získal slovenskou společnost Commander Services se nejdříve objevil na IToday.cz .

Fond eMan Innovations rozšiřuje investiční portfolio o chytré domy

1.December
Investiční fond pražského softwarového domu eMan oznámil další investici v řádu vyšších jednotek milionů korun. Se 45% podílem vstupuje do společnosti Juooh. Článek Fond eMan Innovations rozšiřuje investiční portfolio o chytré domy se nejdříve objevil na IToday.cz .

EU varovala Muska, že Twitteru kvůli moderování obsahu hrozí zákaz

1.December
EU varovala Muska, že twitteru kvůli moderování obsahu hrozí zákaz, píše FT Článek EU varovala Muska, že Twitteru kvůli moderování obsahu hrozí zákaz se nejdříve objevil na IToday.cz .

Dvě třetiny malých a středních firem se loni setkaly s únikem dat

29.November
Dvě třetiny malých a středních firem se v uplynulém roce setkaly s únikem dat. Článek Dvě třetiny malých a středních firem se loni setkaly s únikem dat se nejdříve objevil na IToday.cz .

Analýza DDoS útoků na české firmy: Napadány jsou servery provozující služby či weby

29.November
DDoS útokům se české firmy nevyhnuly ani v říjnu – oproti září se dokonce navýšila jejich intenzita. Článek Analýza DDoS útoků na české firmy: Napadány jsou servery provozující služby či weby se nejdříve objevil na IToday.cz .

Internetový prodej v USA na Black Friday dosáhl rekordních 9,2 miliardy USD

28.November
Tržby na internetu ve Spojených státech o letošní slevové akci Black Friday patrně dosáhly rekordu. Článek Internetový prodej v USA na Black Friday dosáhl rekordních 9,2 miliardy USD se nejdříve objevil na IToday.cz .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes