15
new stories - click to show

IToday.cz

Description:

Byznys, IT & Tech zprávy z dění na českém trhu

URL:

http://itoday.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

7.7 items/week

Americká obchodní komise podala antimonopolní žalobu na Amazon

27.September
Americká Federální obchodní komise (FTC) dnes podala dlouho očekávanou antimonopolní žalobu na americký internetový obchod Amazon. Článek Americká obchodní komise podala antimonopolní žalobu na Amazon se nejdříve objevil na IToday.cz .

EK zablokovala plán Booking.com převzít konkurenční eTraveli za 1,63 miliardy eur

26.September
Evropská komise (EK) vetovala návrh internetové rezervační společnosti Booking Holdings převzít za 1,63 miliardy eur (39,8 miliardy Kč) švédského rivala zaměřeného na rezervaci letů eTraveli. Článek EK zablokovala plán Booking.com převzít konkurenční eTraveli za 1,63 miliardy eur se nejdříve objevil na IToday.cz .

Chytrý software v zemědělství: na 2000 hektarech v osivech a hnojivech ušetřeno půl miliónu Kč

26.September
Chytrá řešení v zemědělství nasadili zemědělci na 2000 hektarech a na osivech a hnojivech se jim podařilo ušetřit téměř půl miliónu Kč. Článek Chytrý software v zemědělství: na 2000 hektarech v osivech a hnojivech ušetřeno půl miliónu Kč se nejdříve objevil na IToday.cz .

Laboratoře CZ.NIC připravují novou verzi aplikace mobilní Datovka

25.September
Sdružení CZ.NIC vyzývá uživatele internetu k tomu, aby otestovali aplikaci mobilní Datovka s novým UI. Článek Laboratoře CZ.NIC připravují novou verzi aplikace mobilní Datovka se nejdříve objevil na IToday.cz .

Kyberhrozby založené na AI postupně narůstají

22.September
Umělá inteligence v poslední době zažívá razantní růst ve schopnostech i v globálním využití. A to jak velké jazykové modely, tak i generativní AI. Článek Kyberhrozby založené na AI postupně narůstají se nejdříve objevil na IToday.cz .

HPE: 64 % IT lídrů ze strachu o zajištění kyberbezpečnosti nechce investovat do inovací

22.September
Podle průzkumu společnosti HPE Aruba Networking až 64 % podnikových IT lídrů věří, že obavy o zajištění kybernetické bezpečnosti negativně ovlivňují jejich ochotu investovat do inovativních technologií. Článek HPE: 64 % IT lídrů ze strachu o zajištění kyberbezpečnosti nechce investovat do inovací se nejdříve objevil na IToday.cz .

Google čelí v USA obvinění, že jeho neaktualizované mapy způsobily smrt řidiče

21.September
Americká internetová společnost Google čelí žalobě kvůli smrti muže, který se svým vozem sjel ze zříceného mostu a utopil se. Mužova rodina tvrdí, že úmrtí bylo důsledkem toho, že Google neaktualizoval své mapy. Informoval o tom dnes server BBC. Článek Google čelí v USA obvinění, že jeho neaktualizované mapy způsobily smrt řidiče se nejdříve objevil na IToday.cz .

Android: Zdrojem škodlivého kódu byly letos v létě nejčastěji mobilní hry

21.September
Mobilní hry i v srpnu zůstaly hlavními zdroji škodlivých kódů pro chytré telefony v Česku. Článek Android: Zdrojem škodlivého kódu byly letos v létě nejčastěji mobilní hry se nejdříve objevil na IToday.cz .

Bezpečnostní rizika využívání ChatGPT ve firmách

20.September
Generativní umělá inteligence se stává běžnou součástí pracovních postupů ve firmách i mezi jednotlivci. Stejně jako každá jiná technologická novinka je i tato doprovázena potřebou naučit se nové postupy. Týká se to i kybernetické bezpečnosti. Článek Bezpečnostní rizika využívání ChatGPT ve firmách se nejdříve objevil na IToday.cz .

Amazon pro pobočku v Kojetíně získal 1500 z 2000 lidí, nábor pokračuje

20.September
Internetový prodejce Amazon pro své nové distribuční centrum v Kojetíně získal 1500 z plánovaných 2000 pracovníků. Náborová kampaň pokračuje a v závěru letošního roku by už v kojetínském centru měl pracovat plný počet zaměstnanců. Článek Amazon pro pobočku v Kojetíně získal 1500 z 2000 lidí, nábor pokračuje se nejdříve objevil na IToday.cz .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes