ITPOINT.CZ

Popis:

Zpravodajství z IT a telekomunikací, hledání na internetu a další zajímavé informace ...

URL:

http://www.itpoint.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

12,6 položek/týden

Kvalitní internetová telefonie s VoIP telefony Yealink řady SIP-T4x

15.června
Řada T-4x VoIP telefonů Yealink se skládá z přístrojů SIP-T40G, SIP-T41S, SIP-T42S, SIP-T46S, SIP-T48S, které jsou charakterizovány pojmy IP a PoE. IP představuje oblíbený způsob přenosu hlasu přes internet a PoE označuje napájení přes ethernetový port. JOYCE ČR, s.r.o.

Osvětlení veřejných prostor s ovládáním pomocí IoT

15.června
Základem je infrastruktura bezdrátové datové sítě, která poskytuje konektivitu pro jednotlivá IoT zařízení, světla jsou pak ovládána povely z řídícího serveru. Řešení pak mimo jiné dokáže regulací intenzity světla městům ušetřit až 35% nákladů za energie na veřejné osvětlení. ELKO EP, spol. s r.o.

Pět fází inteligentní správy velkého objemu dat

15.června
Platforma Veeam Hyper-Availability Platform zajistí kontinuitu podnikání, urychlí inovace a omezí rizika v éře IoT technologií, umělé inteligence, strojového učení i blockchain databází díky masivní škálovatelnosti, která bude snadno použitelná pro inteligentní správu dat. Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Chytré brýle Moverio pro práci i zábavu

14.června
Epson uvede na evropský trh ke komerčnímu použití nejnovější verzi brýlí BT-35E. Uplatní se ve zdravotnictví, pilotování komerčních dronů, strojírenství i zábavě. Model BT-35E bude k dispozici od července 2018. Epson Europe

Chytré firemní parkoviště zvyšuje plynulost odbavování kamionů

14.června
Chytré parkoviště výrobního centra společnosti CS Beton v obci Velké Žernoseky je propojeno s kompletním vyvolávacím systémem včetně automatické detekce vozidel dle SPZ. Řešení současně pomáhá se zlepšením dopravní situace v samotné obci. ČD - Telematika a.s.

Bezpečné úložiště pro archivaci kamerových záznamů

14.června
Nová služba Long Term Archiv je výhodná příznivou cenou a extrémně vysokým zabezpečením dat proti poškození či ztrátě - lze využít prostor až pro 10 PB dat. Služba je určena např. pro kamerové záznamy, archivní spisy nebo televizní archivy. České Radiokomunikace a.s.

Nová distribuce VMware Integrated OpenStack 5 pro operátory a datová centra

13.června
VMware Integrated OpenStack 5 je nejnovější distribucí systému OpenStack s integrací technologií VMware založenou na vydání OpenStack Queens. K dispozici bude ve verzích pro operátory a datová centra. VMware INC

Golfový turnaj pro partnery eD system

13.června
První turnaj Fun Golf Tour pro své partnery připravil distributor eD system společně se svou sesterskou společností Dileris. Golfoví nadšenci se sešli poslední květnový den v golfovém resortu na Karlštejně. eD system a.s.

Jak se z malé firmy stala středně velká a jaké výzvy v oblasti hodnot to přináší

13.června
tesena už má něco za sebou a je potřeba si uvědomit a ujasnit, kdo je tou společností, co jako firma potřebuje a co chce. S tím souvisí i otázky z oblastí smýšlení a hodnotové orientace. tesena s.r.o.

Optimalizace síťového provozu s podporou šifrování osobních a citlivých dat

12.června
Nová verze Exinda Network Orchestrator 7.4.7. - nástroje pro optimalizaci síťového provozu, nyní obsahuje funkcionalitu šifrování sbíraných a ukládaných osobních a citlivých dat. Vyhovuje tak nejnovějším požadavkům na ochranu osobních údajů včetně GDPR. GFI Software

Nové možnosti správy zvukových konferenčních zařízení v cloudu

12.června
Nová platforma Polycom Cloud Services se sadou cloudových služeb Polycom Device Management Services (PDMS) zjednodušuje správu téměř 15 milionů instalovaných desktopových a konferenčních telefonů po celém světě. Do konce roku 2018 Polycom do těchto služeb zahrne i svá videokonferenční zařízení. GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o.

Objektivy Canon pro profesionální fotografy

12.června
Canon modernizoval dva objektivy z nejoblíbenější modelové řady L. Objektivy EF 70-200mm f/4L IS II USM a EF 70-200mm f/2.8L IS III USM tak lze využít v mnoha situacích - od snímání portrétů až po pořizování fotografií divoké zvěře. Canon CZ s.r.o.

Cvičné testy k přípravě na ISTQB zkoušku

11.června
Pokud se připravujete na zkoušku ISTQB, doporučujeme vedle studia sylabu a dalších materiálů věnovat čas i vyplňování cvičných testů. Seznámíte se tak se strukturou zkoušky a formátem jednotlivých otázek. tesena s.r.o.

Evropské firmy nejsou připravené na trend umělé inteligence

11.června
Podle průzkumumné studie agentury PAC může nedostatečné zaměření na technologie umělé inteligence pro Evropu znamenat, že jí ujede vlak včasné transformace. Studie vychází z výsledků sběru dat z 240 evropských firem zejména z oblastí automotive, retailu a výroby. Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Red Hat Fuse 7 - nová verze distribuovaného cloudového integračního řešení

11.června
Společnost Red Hat nově uvádí i Fuse Online - plně hostovanou nízkoúrovňovou integrační platformu jako službu (iPaaS), která představuje jednotné řešení pro vytváření, šíření i nasazování kontejnerizovaných integračních služeb v prostředích s hybridními cloudy. Red Hat Czech s.r.o.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes