ITPOINT.CZ

Description:

Zpravodajství z IT a telekomunikací, hledání na internetu a další zajímavé informace ...

URL:

http://www.itpoint.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

2.6 items/day

Virtualizace infrastruktury a cloud computing na vForum 2019

10:05
VMware vForum vám pomůže na cestě k digitální transformaci. Dynamická konference s podtitulem Transformace v akci bude největším a nejobsáhlejším vForem v historii. Akce se koná 5. 6. v Praze. VMware INC

ERP pro řízení diskrétní výroby

10:05
ERP systém Infor SyteLine je speciálně vyvinutý pro řízení výrobních firem s diskrétní výrobou. Jeho velkou výhodou je začlenění modulu pokročilého plánování a rozvrhování (APS) do jádra systému a připravenost pokrýt specifické potřeby doplňkovými nástroji. ITeuro, a.s.

Pravdy mýty o cloudu

8:24
Kolem cloudových prostředí koluje celá řada polopravd a mýtů - data v cloudu nejsou v bezpečí, je to jen pro velké firmy apod. Firma specializující se na provoz serverů v datacentru se však může na jejich bezpečnost soustředit mnohem lépe, než firma se svým vlastním serverem. Algotech, a.s.

HackerFest 2019 - konference o praktikách hackingu dnešní doby

8:24
Již 7. ročník bezpečnostní konference představí IT Security experty i etické hackery a přinese aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu osobních i firemních dat. Konferenci doprovodí praktický workshop, akce se koná ve dnech 16. - 17. 9. 2019 v Praze. GOPAS, a.s.

Výroční zpráva ČTÚ za rok 2018

22.May
Podpora trhu mobilních služeb a vytváření podmínek pro rozvoj moderních přístupových sítí nové generace, a to včetně podmínek pro budoucí rozvoj mobilních sítí 5. generace byly v roce 2018 pro Český telekomunikační úřad prioritní. Český telekomunikační úřad

Neviditelné reproduktory EOGO

22.May
Reproduktory EOGO můžete instalovat pod tapetu, dřevěné obložení nebo vrstvu omítky - jsou naprosto neviditelné pod libovolným podkladem. Tato novinka se hodí se pro hudbu na pozadí, domácí kino, reprezentativní prostory, zasedačky, chodby, obchody a hotely. PROJEKTMEDIA s.r.o.

Inovace a zjednodušení partnerského programu VMware Partner Connect

22.May
Díky programu VMware Partner Connect získají partneři větší flexibilitu při naplňování potřeb zákazníků a budou moci lépe využít příležitosti k prodeji technologií a služeb VMware. Bude spuštěn začátkem roku 2020. VMware INC

Modicon odstartoval dějiny PLC automatizace

21.May
Vynález programovatelného automatu přinesl výhodu ve snadné a rychlé instalaci a jeho jednoduchém grafickém programování, které ve zlomku původního času dokonale nahradilo manuální propojování reléových systémů. Modicon 084 byl poprvé úspěšně nasazen do provozu v březnu 1969 v General Motors k řízení výroby automatických převodovek. Schneider Electric CZ, s.r.o.

Platforma Red Hat Enterprise Linux posiluje růst globální ekonomiky

21.May
Podle studie IDC se očekává, že SW a aplikace provozované na platformě Red Hat Enterprise Linux v roce 2019 přispějí ke světovým globálním podnikovým výnosům částkou vyšší než 10 biliónů dolarů a stanou se univerzální technologickou platformou pro přibližně 5% světového hospodářství. Red Hat Czech s.r.o.

Inovační laboratoř pro testování AI aplikací a strojového učení

21.May
V Innovation Labu mohou firmy otestovat metody pokročilé analýzy dat včetně umělé inteligence a strojového učení - získají tak možnost objevit nová a lepší řešení. Laboratoř vytvořil SAS Institute ve spolupráci se společností Analytics Data Factory. SAS Institute ČR, s.r.o.

Mobilní a bezpečný přístup k dokumentům zvyšuje efektivitu pracovníků na cestách

20.May
Acronis File Advanced umožní rychlé a komfortní sdílení dokumentů a dalších výstupů nad různými platformami se zabezpečením dat na vlastní infrastruktuře ve společnosti MECOM GROUP - předního zpracovatel masa ve střední Evropě, která současně nasadí i řešení Acronis Backup pro zálohování firemních serverů a pracovních stanic. Acronis

Produkční tiskárna Océ Colorado 1650 pro tisk z role na roli

20.May
Nová tiskárna Océ Colorado 1650 si poradí s aplikacemi, jako jsou samolepicí vinyly, tapety, plátna, soft signage dekorace a grafika osvětlovaná zepředu nebo prosvětlovaná zezadu, které vyžadují vysokou flexibilitu pro rámování a montáž. Canon CZ s.r.o.

Kontrola vstupenek návštěvníků velkých akcí pomocí mobilních technologií

20.May
S mobilní aplikací a technologií pro správu mobilních zařízení Samsung Knox, kterou implementovala společnost System4u, zvládli pořadatelé kontrolu vstupenek 150000 návštěvníků 115. narozenin Harley Davidson v roce 2018 na pražském výstavišti. System4u a.s.

Novicom představí významné novinky na svém semináři Síťová visibilita a integrovaná správa sítě

17.May
Novicom zve na představení významných novinek ve svých produktech na semináři Síťová visibilita a integrovaná správa sítě - nezbytná podmínka pro budování bezpečnostního dohledu. Seminář s oznámením těchto produktových aktualit proběhne ve středu 5. 6. 2019 v Konferenčním centru GreenPoint v Praze. Novicom, s.r.o.

3D obraz vašich produktů se bude díky MagicFan vznášet nad hlavami zákazníků

17.May
MagicFan je nový reklamní nástroj pro tvorbu holografického obsahu s efektem 3D obrazu libovolných rozměrů v prostoru. Dokáže tak revolučním způsobem přitáhnout pozornost a dá se jednoduše a velmi efektivně využívat na akcích s velkou návštěvností lidí - nákupní centra, kina, hotely, výstavy, kongresy apod. PROJEKTMEDIA s.r.o.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes