ITPOINT.CZ

Popis:

Zpravodajství z IT a telekomunikací, hledání na internetu a další zajímavé informace ...

URL:

http://www.itpoint.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

12,6 položek/týden

Jak zavést ve firmě EMM systém

9:19
Prvním krokem je vždy detailní analýza požadavků a současného stavu firmy. Také je dobré zadávací požadavky na EMM systém lehce nadsadit, neboť IT technologie jdou hodně rychle dopředu a dnešní řešení již umožňují daleko více funkcionalit. System4u a.s.

Internetové rádio a další funkce ve vypínači LARA

9:19
Dovedete si představit, že vám ve vypínači hraje rádio, hudba a domlouváte se přes něj s rodinou nebo s návštěvou u dveří? Ano, je to možné - vše se podařilo implementovat do jednoho zařízení o velikosti vypínače. iNELS Professional, s.r.o.

ČTÚ rozhodl první spor o přístup k infrastruktuře

9:19
Po roce a půl od účinnosti zákona č. 194/2017 Sb., o opatřeních ke snížení nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací, vydal ČTÚ první rozhodnutí o návrhu na uzavření smlouvy o přístupu k fyzické infrastruktuře uvnitř budovy. Český telekomunikační úřad

Nástroje účinné kontroly zaměstnanců při práci z domova pomáhají rozptýlit obavy z Home Office

21.ledna
Pokud se zaměstnavatel obává, že umožněním práce z domova ohrozí výkonnost svých zaměstnanců, měl by si zajistit jejich účinnou kontrolu. Lidé, kteří využívají Home Office, nemusí nutně dodržovat konkrétní pracovní dobu - důležité jsou výsledky jejich práce. Easy Software s.r.o.

Program kurzů Akademie CZ.NIC pro rok 2019

21.ledna
V nabídce je nyní 31 kurzů se zaměřením na DNS, zabezpečení DNSSEC, IPv6, verzovací systém Git, nařízení eIDAS, router Turris Omnia, operační systém Linux i bezpečnost - internetovou nebo mobilních a webových aplikací. CZ.NIC, z.s.p.o.

Reakce ÚOOÚ na podnět dTestu ke shromažďování dat o poloze uživatelů

21.ledna
Podnět zdůrazňuje, že Google jedná při zpracování osobních údajů netransparentně - v důsledku toho vznikají dále pochybnosti o zákonnosti daného zpracování a o plnění dalších povinností stanovených správci obecným nařízením GDPR. Úřad pro ochranu osobních údajů

Nežádoucí aktivity zaměstnanců na sociálních sítích ohrožují integritu firemních sítí

18.ledna
Podle zjištění GFI Software bylo v segmentu obchodních firem jen v USA za první polovinu loňského roku zaznamenáno 309 případů, což je podstatně více než u zdravotnických organizací, veřejných institucí a škol. GFI Software

M-Files pomáhá řídit správu firemního obsahu investiční skupiny KKCG

18.ledna
Implementace jednoho z nejlepších DMS/ECM systémů pro středně velké a velké firmy do prostředí společnosti KKCG proběhla velmi rychle. Prvotní analýza celého projektu byla dokončena během 2 týdnů a vlastní nasazení systému do ostrého provozu trvalo zhruba dva měsíce. Digital Resources a.s.

Red Hat Ansible Tower 3.4 zjednodušuje úkoly v komplexní infrastruktuře hybridního prostředí

18.ledna
Red Hat Ansible Tower 3.4 je nejnovější verze podnikového nástroje pro automatizaci IT včetně infrastruktury, sítí, cloudu a bezpečnosti. Představuje nový způsob práce i bezpečnostní standardy a sjednocuje automatizaci správy napříč hybridním cloudem. Red Hat Czech s.r.o.

Úkoly a priority ČTÚ pro rok 2019

17.ledna
Hlavními prioritami úřadu pro rok 2019 jsou podpora fungujícího trhu mobilních služeb a vytváření podmínek pro rozvoj moderních přístupových sítí nové generace, včetně podmínek budoucího rozvoje mobilních sítí 5. generace. Český telekomunikační úřad

Konference G2B TechEd 2019 představí nejen žhavé novinky Microsoftu

17.ledna
Konference G2B TechEd 2019 během dvoudenního cyklu přednášek a prezentací představí novinky Microsoftu a řadu dalších témat z oblasti správy a vývoje IT řešení i počítačové bezpečnosti. Akce se koná ve dnech 4. - 5. 2. 2019 v hotelu Holiday Inn Brno. GOPAS, a.s.

Jednoduchý a rychlý přenos uživatelských dat z mobilu na mobil

17.ledna
S aplikací Phone Clone můžete snadno přenést všechny zprávy, kontakty, fotky a další svůj obsah na nový telefon, aniž byste museli čerpat mobilní data. Průvodce aplikací vás krok za krokem seznámí s tím, jak ji používat a výměna telefonů proběhne hladce a bez problémů. HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o.

VoIP produkty Snom v distribuci JOYCE ČR

16.ledna
Snom je přední světová značka inovativních VoIP telefonů pro profesionální a business využití - JOYCE ČR je autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Partneři, reselleři a zákazníci budou profitovat z výhod Snom partnerského programu, promo akcí i vzdělávacích aktivit. JOYCE ČR, s.r.o.

SUSE Linux Enterprise Server pro SAP HANA aplikace

16.ledna
Uživatelé SAP HANA mohou nyní využívat výhody vysokokapacitních pamětí Intel Optane DC persistent memory - SAP aplikace běžící v datových centrech na SUSE Linux Enterprise Serveru využívají tuto novou technologii. SUSE LINUX, s.r.o.

Online hra poradí, jak chránit osobní data na internetu

16.ledna
Než řekneš ANO - to je nová online interaktivní hra, která pomáhá překonávat nástrahy související s bezpečností přístupových hesel, nakupováním v e-shopu nebo komunikací na sociálních sítích. Na internetu hrozí nástrahy, které si lidé mnohdy ani neuvědomují a zneužití osobních údajů je přitom čím dál častější. dTest, o.p.s.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes