iUHLI.cz

Popis:

Váš průvodce světem uhlí

URL:

http://iuhli.cz/

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

3,5 položek/den

Polský prezident v Berlíně kritizoval Nord Stream 2

0:01
Polský prezident Andrzej Duda se při své včerejší návštěvě Berlína znovu jasně postavil proti plynovodu Nord Stream 2, který má po dně Baltského moře spojit Rusko přímo s Německem

Poslanci se pustí do teplárenství

0:01
Sněmovní Podvýbor pro energetiku má ve čtvrtek 25. října na programu těžká témata snižování emisí v EU a jeho projekce do teplárenství.

Kryty civilní obrany měly odolat i raketám Pershing

0:01
Pozůstatky z období studené války se strašákem atomového útoku zlých imperialistů na mírumilovné Československo lze ještě dnes nalézt pod Elektrárnou Mělník.

Východ Německa: Odchod od uhlí za 60 miliard eur

8:10
Hlavní německý politický proud se po posledních volbách potácí a uhlí na východě se tak stává žhavým tématem.

Hornické sympozium Jihlava 2018

8:10
DIAMO, státní podnik, pořádal pod záštitou a odbornou garancí Českého báňského úřadu, Zaměstnavatelského svazu důlního a naftového průmyslu a Těžební unie v Jihlavě Hornické sympozium 2018.

Situace v teplárenství je velmi vážná

23.října
Členové Teplárenského sdružení ČR se na svém posledním setkání v Praze shodli, že situace v teplárenství je velmi vážná.

Sokolovská uhelná investuje do mýdla

23.října
V Citicích na Sokolovsku zahájí zkušební provoz jediná továrna na průmyslovou výrobu toaletního mýdla v České republice. Jejím spoluvlastníkem je Sokolovská uhelná.

RWE bude chtít náhrady, pokud se odstaví uhelky

22.října
Energetická firma RWE vyčíslí vzniklé škody, pokud se Německo rozhodne okamžitě vypnout uhelné elektrárny.

Na východě Číny došlo k nehodě v uhelném dole

22.října
Při nehodě v uhelném dole ve východní části Číny v provincii Shandong zemřeli dva horníci, osmnáct jich zůstalo uvězněno.

Rusko postaví v Uzbekistánu jadernou elektrárnu

22.října
Ruský prezident Vladimir Putin s uzbeckým prezidentem Šavkatem Mirzijojevem dali prostřednictvím videokonference pokyn k zahájení výstavby první jaderné elektrárny ve středoasijské zemi.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes