iUHLI.cz

Popis:

Váš průvodce světem uhlí

URL:

http://iuhli.cz/

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

3,9 položek/den

GDPR v podmínkách společnosti OKD

0:44
Dne 25. 5. 2018 vstoupí v účinnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracování osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (ve zkratce Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, nebo anglicky General Data Protection Regulation, tedy GDPR). Dotkne se i společnosti OKD.

Berlín odškodní RWE a Vattenfall

0:44
Německo odškodní energetické firmy RWE a Vattenfall za předčasné ukončení provozu jaderných elektráren. Počítá s tím spolková vláda, která včera podpořila příslušný návrh novely zákona o jaderné energetice.

Poslanci odstřelili pirátskou novelu

0:44
Pirátům se ve sněmovně nepodařilo prosadit novelu zákona, která by zakazovala udělovat výjimky z přísných unijních pravidel pro elektrárny a teplárny.

Investice do OZE v Británii výrazně klesly

10:23
Investice do takzvané zelené energie v Británii loni klesly o 56 procent na 10,3 miliardy USD (223,2 miliardy Kč). To je nejméně za posledních deset let.

Chybně označené kotle zaplatí kraj ze svého

10:23
Karlovarský kraj zaplatí ze svého lidem kotle pořízené v rámci takzvaných kotlíkových dotací, které ale byly chybně označené.

Bulharsko chce novou jadernou elektrárnu

23.května
Bulharská vláda se rozhodla požádat parlament o zrušení šest let starého zákazu výstavby jaderné elektrárny v Belene. Vláda se snaží projekt oživit a získat pro něj zahraniční investory.

ČEZ chce odměny z loňského zisku

23.května
Vedení energetické společnosti ČEZ navrhuje červnové valné hromadě firmy, aby schválila výplatu odměn představenstvu a dozorčí radě společnosti.

Česká firma zmodernizuje rakouské elektrárny

22.května
Firma ČKD Blansko Engineering společně se svou mateřskou skupinou Litostroj Power zmodernizuje dvě přečerpávací elektrárny v Rakousku.

ČEZ se soudí s firmou Noen o stamiliony

22.května
Společnost Škoda Praha Invest ze skupiny ČEZ podala dvě žaloby na výrobce velkorypadel Noen. Požaduje v nich zaplacení 228 milionů korun.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes