iUHLI.cz

Popis:

Váš průvodce světem uhlí

URL:

http://iuhli.cz/

Katalog:

Ekonomika → Specializované

Publikuje:

3,2 položek/den

Zaměstnanci budou před Temelínem protestovat kvůli mzdám

11:01
Kvůli vyjednávání s vedením společnosti ČEZ o nárůstu mezd se dnes u sejdou zaměstnanci jaderné elektrárny Temelín. V 10:30 se shromáždí před jednou z budov v areálu.

Další nehoda v čínském dole přinesla 7 obětí

9:40
Při nehodě v uhelném dole na jihozápadě Číny zahynulo v sobotu sedm lidí a další tři utrpěli zraněni. Informovala o tom státní agentura Nová Čína.

Evropské environmentální šílenství pokračuje

0:38
„Čím dražší a těžší to pro firmy v EU bude, tím lépe“. Je možné, že se takovým heslem řídí Evropská komise?

ČEZ: Odchod Británie oslabí v EU země s jádrem

0:38
Odchod Velké Británie z Evropské unie oslabí skupinu států v rámci unie, které využívají k výrobě elektřiny jaderné elektrárny, tzv. jaderný blok. Británie se svými plány na výstavbu nových jaderných zdrojů byla v EU v tomto směru Česku výrazným partnerem a spojencem.

Zákazníci innogy si připlatí za plyn

16.prosince
Největší distributor plynu v ČR, společnost innogy, zvýší části zákazníků od 22. ledna cenu zemního plynu. Platba průměrné domácnosti měsíčně stoupne o 2,8 procenta.

Slováci opraví vedení do Česka

16.prosince
Provozovatel energetické přenosové soustavy na Slovensku, společnost SEPS, připravuje rozsáhlou modernizaci stávajícího vedení vysokého napětí ze severu země do České republiky.

Zaměstnanci SD demonstrovali za vyšší mzdy

15.prosince
Zaměstnanci Severočeských dolů dnes demonstrovali před budovou ředitelství společnosti. Požadují zvýšit měsíční mzdy průměrně zhruba o 3000 korun. Jednání odborářů se zaměstnavatelem nicméně zatím nebyla úspěšná.

V Indii se pohřešuje 13 horníků

15.prosince
Třináct mladých horníků pravděpodobně zahynulo při propadu a zatopení šachty v uhelném dole na severovýchodě Indie, kde ilegálně pracovali. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na místní policii.

Elektromobily připraví Němce o práci

14.prosince
Přechod na elektromobily připraví Německo do roku 2035 o 100 tisíc pracovních míst. Také o ta dobře placená a nejen v automobilovém odvětví.

Rozšíření těžby na Bílině projednali v Mostě

14.prosince
Kritikům plánovaného rozšíření těžby uhlí na dole Bílina se nelíbí zpracování záměru, některé údaje jsou podle nich nepravdivé.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes