iUHLI.cz

Description:

Váš průvodce světem uhlí

URL:

http://iuhli.cz/

Catalog:

Ekonomika → Specializované

Publishes:

3.2 items/day

Lživý plakát v dole způsobil poprask

10:28
Po sociálních sítích se šíří fotografie plakátu z dolů OKD, který obsahuje lživé informace o údajných povinnostech horníků. Plakát sdílel na Twitteru třeba i pražský zastupitel za TOP 09 Jiří Pospíšil.

Polské doly opět jedou naplno

10:28
Po třítýdenní přestávce vynucené koronavirem se uhelné doly polských státních společností PGG a JSW vracejí k normální práci, uvedl na svém webu polský regionální list Dziennik Zachodni.

Česko nemá elektrocentrály pro případ blackoutu

0:08
Správa státních hmotných rezerv nemá k dispozici elektrocentrály pro případ výpadku elektrického proudu, chybí také sušené kojenecké mléko či cisterny na pitnou vodu.

Dánsko povolilo dokončení Nord Stream 2

0:08
Dánsko vydalo povolení, aby projekt plynovodu Nord Stream 2 mohl dokončit poslední úsek potrubí v dánských vodách.

Experti: Uhlí nahradí jen jádro

7.July
Nad otázkou Čím nahradit uhlí se zamýšleli účastníci diskusního setkání, které uspořádal Institut pro veřejnou diskusi (IVD) ve spolupráci s týdeníkem Ekonom a Hospodářskými novinami.

Lazečtí opraváři zrenovovali starý kombajn

7.July
Kdyby se nevyužívaný kombajn AM 50 jen tak dal do šrotu, získala by společnost OKD možná čtvrtinu toho, co jí zaplatil zájemce o uvedený stroj v provozuschopném stavu.

Němečtí poslanci schválili uhelný útlum v roce 2038

7.July
Poslanci německého Spolkového sněmu schválili dvojici zákonů potvrzujících postupný odklon Německa od uhelné energetiky.

Nový kotel stál teplárnu 300 milionů

7.July
Teplárna Otrokovice má nový plynový kotel, který nahradil jeden ze tří kotlů na uhlí. Výstavba nového kotle téměř za 300 milionů korun začala před dvěma lety.

Sokolovská uhelná se opře do developmentu

6.July
Sokolovská uhelná (SUAS), která vlastní řadu brownfieldů a nevyužitých ploch, a developerská skupina Accolade budou spolupracovat na přípravě průmyslových zón na Sokolovsku.

Testy prokázaly covid-19 u druhého pracovníka Dukovan

6.July
Testy prokázaly u druhého pracovníka jaderné elektrárny v Dukovanech nákazu koronavirem. První případ byl potvrzen ve středu.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes