15
new stories - click to show

JenProMuže.cz

Description:

Každé ráno na vás čeká ještě lepší zábava - holky, celebrity, auta, hračky, vtipy...

URL:

https://www.expres.cz/jenpromuze

Catalog:

Lifestyle → Muži

Publishes:

12.6 items/week

Golfová sezóna nikdy nekončí!

5.December
Co potřebuje začínající golfista? Kam by měly směřovat jeho první kroky? Tyto otázky a mnohé další napadají nováčky ve světě golfu. Poradíme vám, co byste měli mít s sebou, jak se na greenu chovat a čemu se naopak vyhnout. Průvodcem vám bude mladá nadějná golfistka Debi Dopitová.

Martin’s Barrel, česká whisky zrající 5 let a jeden den

4.December
Martin’s Barrel, unikátní single malt whisky, která je vyrobena z českého nakuřovaného sladu a vody ze Zámecké palírny v Blatné, představuje svou exkluzivní 5letou variantu, které bylo letos vyrobeno pouze 2994 kusů.

Sváteční atmosféra ve Starbucks

4.December
Do kaváren Starbucks dorazila během svátečního období i limitovaná nabídka zrnkových káv a kávových kapslí, se kterými si můžete vychutnat vánoční atmosféru Starbucks i doma. Na všechny tak čeká nejen oblíbená zrnková káva Christmas Blend, ale také Christmas Blonde Roast a limitovaná nabídka kávových kapslí Holiday Blend.

Brazilka s vyplazeným jazýčkem, holý pupík i dokonalá Srbka! Meganálož sexy fanynek z Kataru

4.December
Pomalu a jistě se z nás stávají fotbaloví experti. Doufáme, že si toho všimnou na Kavčích horách a příště budeme v televizním studiu místo Pavla Čapka či Tomáše Pešíra.

Obohaťte svůj pitný režim o SHOTY DrWitt

3.December
Nejen zdravý jídelníček posiluje imunitu a doplňuje potřebné vitamíny, ale stejně důležité je dbát i na správný výběr nápojů. Základem je vždy voda, kterou lze doplňovat např. smoothie, energetickými nápoji, funkčními nápoji, kávou, čaji nebo např. vitamínové SHOTY.

Iqos párty roku přenesla své hosty do nové dimenze a přivezla do Prahy hvězdu č. 1 Johna Newmana

30.November
V pražských Letňanech proběhla akce pro více jak 1500 lidí a bezesporu se jednalo o párty roku pořádanou ke příležitosti představení nového zařízení na nahřívaný tabák Iqos Iluma, který vstoupil na český a slovenský trh. Toto bezdýmné zařízení využívající revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění, bylo slavnostně představeno během akce, kde nechybělo s…

Boty Nike – x tipů, jak je zakomponovat do outfitu, aby vypadaly módně

29.November
Pokud chcete být v letošní sezóně in, nezapomeňte do vašeho šatníku zařadit i stylové boty od věhlasné značky Nike. Pokud nejste zrovna módní guru, nemusíte zoufat. Na následujících řádcích si povíme, jak boty Nike zakomponovat do vašeho outfitu, aby byl dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!

Nelamte si hlavu nad vráskami. Máme řešení

28.November
Přemýšleli jste už někdy nad tím, proč se u někoho objevují první vrásky už po dvacítce a jiný člověk má hladký obličej i před čtyřicítkou? Jasně, vliv má na to i genetika a nikdo z nás nebude navěky mladý. Ale rozhoduje i to, jak o sebe pečujeme, co jíme, jaký máme životní styl. V posledních letech se stoupající životní úrovní se lidé stále více zajímají také o výživové doplňky.

Pařížský malíř mongolského původu - ZHANG vystavuje svá díla v Praze!

28.November
Díla mongolsko-francouzského umělce Hongyu Zhang jsou k vystavena v galerii UNTITLED-ART- Zborovská 64, Praha 5, do konce listopadu.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes