15
new stories - click to show

Jen Ženy.cz

URL:

http://www.jenzeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

2.5 items/day

Desetiletá holčička má IQ 162 a studuje dvě vysoké školy. Je geniálnější než Einstein

15:03
Desetiletá dívka Adhara Pérez Sánchez z Mexika se pyšní nadmíru vysokým IQ. V IQ testu dosáhla celkem 162 bodů. Toto geniální dítě, které v současnosti studuje dvě vysoké školy, v IQ testu o 2 body překonalo dokonce Alberta Einsteina a Stephena Hawkinga.

Fáze burčáku: Je dobré vědět, kdy je burčák nejlepší

10:38
Nedáte dopustit na burčák? Potom je dobré vědět, kdy je tento kvašený nápoj z hroznového vína nejlepší. Jelikož burčák stále pracuje, projde během svého kvašení celkem pěti fázemi, z nichž každá má specifickou chuť. Která z nich je tou pravou pro vás?

Máslová dýně vypadá jako velká hruška. Používejte ji v receptech jako dýni Hokkaido

10:38
S chladnějším podzimním počasím nastává čas dýní. Klasikou je dýně Hokkaido. Velmi vás však svou chutí překvapí také máslová dýně, kterou si můžete koupit nejen v obchodě, ale i snadno vypěstovat. Jak máslová dýně vůbec vypadá, jak poznáte, že je zralá, a jaké recepty stojí za to z ní vyzkoušet?

Máte neustále chladné ruce a nohy? Můžete trpět vzácnou chorobou

9:10
Pokud i vy jste jedním z těch, kteří mají bez ohledu na počasí téměř neustále studené ruce a nohy, můžete být jedni z mála, kteří trpí onemocnění s názvem Raynaudův syndrom.

Chyby při osobní hygieně, které si často ani neuvědomujete

9:10
Většina z nás má pocit, že osobní hygienu provádíme na jedničku. Co je na tom pravidelně se osprchovat, vyčistit si zuby, umýt si vlasy, ostříhat nehty, anebo si oholit přebytečné chloupky? Jenže, přiznejte si, i tak děláte nevědomky chyby, kterými svému tělu ubližujete. Které to jsou?

Nejhorší vlastnosti znamení zvěrokruhu: Beran je arogantní a Lev se rád chlubí

17.September
Každý z nás máme své silné a slabé stránky. To, jací jsme, ovlivňuje také datum našeho narození. Chcete se o sobě dozvědět co nejvíc? Přinášíme nejhorší vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.

4 důvody, proč se muži neomlouvají: Slovo “Promiň!” od nich uslyšíte výjimečně

17.September
Omluva má úžasnou moc. Hojí rány, odstraňuje zášť, podporuje odpuštění, potvrzuje emoce a snižuje stres. Slovo “promiň” nebo “omlouvám se” však častěji uslyšíte z úst žen nežli mužů. Vrtá vám hlavou, proč se váš partner nebo manžel vyhýbá omluvě, i když je podle vás slůvko “promiň” na místě? Zde jsou hlavní důvody, proč tomu tak je.

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim nejsilnější osobnosti

16.September
Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?

Co se děje s vaším tělem, když se mazlíte s partnerem?

16.September
Pro nás ženy je mazlení samo o sobě velmi příjemnou záležitostí. Věděla jste ale, že mazlení prospívá i našemu zdraví? To je další z důvodů, proč bychom si jej měly pravidelně dopřávat plnými doušky!

26letý muž Manpreet Singh je uvězněný v těle dítěte. Měří 58 centimetrů a vypadá jako batole

16.September
Když se chlapeček Manspreet Singh narodil v roce 1995 v Indii, všechno nasvědčovalo tomu, že z něj vyroste zdravé dítě. Jenže v jednom roce svého života přestal z ničeho nic růst. Lékaři později Manspreetovi na dálku diagnostikovali Laronův syndrom, který způsobuje nanismus a který dnes 26letého muže uvěznil v těle batolete.

Česnek pod polštářem? Má to jedno obrovské plus

15.September
O česneku se říká, že je to životabudič, efrodisiakum a má léčivé schopnosti, které znali již ve starověku. Kvalitní česnek totiž obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které dokážou s naším tělem doslova divy.

Alergie na roztoče: Jak jejich výskyt eliminovat a co nedělat?

15.September
Alergií na roztoče trpí spousta z nás. U člověka způsobuje alergickou rýmu, která když je neléčená, může přejít až do alergického astmatu, a to už je závažné onemocnění. Bohužel roztoči jsou všude kolem nás a především v našich domovech.

Jak se rychle zbavit rýmy: Pomohou osvědčené postupy i babské rady

15.September
Rýma a ucpaný nos se v současné době skloňují snad ve všech pádech. Také jste těmto zdravotním potížím, které jsou způsobeny virovým onemocnění, neunikli? V tom případě uvítáte několik tipů, díky nimž se co nejrychleji zbavíte nepříjemné rýmy a ucpaného nosu. Co vše vám pomůže?

Matka šla na rodičovskou schůzku. Vyhodili ji kvůli nevhodnému oblečení

15.September
Atraktivní kolumbijská maminka Isabel Castro ani v nejhorším snu nečekala, co ji potká, když zavítá na rodičovskou schůzku do synovy školy. Do areálu školního zařízení se vůbec nedostala. Když personál školy spatřil její outfit, okamžitě ji poslal domů, aby se převlékla. Také si myslíte, že bylo její oblečení na rodičovskou schůzku nevhodné?

Covidový jazyk v podobě vředů na jazyku: Jeden z příznaků covidu-19

15.September
V souvislosti s koronavirovou mutací delta britský epidemiolog Tim Spector dlouhodobě upozorňuje na další příznak covidu-19. Jde o covidový jazyk neboli přechodnou lingvální papilitidu, která se vyznačuje zvětšenými papily na jazyku připomínající vředy.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes