15
new stories - click to show

Jihomoravský Pionýr

Description:

Články z prostředí Jihomoravské krajské organizace Pionýra, o činnosti v oddílech, o našich akcích a soutěžích, o průběhu jednání orgánů krajské organizace Pionýra.

URL:

http://jihomoravsky.pionyr.cz

Catalog:

Ostatní

Publishes:

3 items/month

Fotosoutěž 2021 zná své vítěze

16.December
Stejně jako jiné roky proběhla Fotosoutěž Jihomoravského Pionýra. Letos se bojovalo v kategoriích Pionýr v přírodě, Pionýrská grafika a Video.

Ledová města

3.December
Vydejte se spolu s námi poznávat Ledová města o pololetních prázdninách 2022, tedy v termínu 4. – 6. února.

KOV – podzim 2021

25.November
V měsíci říjnu a listopadu proběhlo školení Kvalifikace oddílového vedoucího. Adepti na funkci vedoucího absolvovali čtyři přednášky, kde se zaměřili na oblast bezpečnosti práce s dětmi, pedagogiku a psychologii, zdravovědu, úvod do hospodaření a právní základ.

Instruktorský kurz - Podzim 2021

25.November
Po dvou letech proběhl znovu instruktorský kurz. Jak se tam měli a co zažili, se můžete podívat zde.

Parlament a Oslavy 30. (31.) výročí Pionýra

14.October
V neděli 10. 10. 2021 proběhl Parlament a oslavy 30. (31.) výročí Pionýra. Zajímáte se, co všechno se dělo? Jak dopadly volby do VV JmKRP? Zde se to dozvíte.

Zářijové Setkání pionýrských pracovníků 2021

1.October
V sobotu 11. září zaplnilo areál klubovny PS Vlci přibližně 80 vedoucích a instruktorů z mnoha Jihomoravských oddílů. Konalo se zde totiž jejich tradiční setkání, spojené se vzděláváním a výměnou zkušeností. Během dne si vedoucí mohli vybrat z deseti různých dílen a poskládat si tak svůj den.

Setkání pionýrských pracovníků

3.September
V sobotu 11. září proběhne Setkání pionýrských pracovníků. Nezapomeňte se přihlásit nejpozději do 9. září.

Fotosoutěž Jihomoravského Pionýra 2021

14.July
I v letošním roce vyhlašujeme krajskou Fotosoutěž. Dejte si čas, nespěchejte, klidně si sedněte nebo lehněte… zkrátka dívejte se kolem sebe. Nakonec i dobře vybírejte a upravujte drobné nedostatky. Těšíme se na vaše zážitky!

Změna úřední doby o letních prázdninách

8.July
Blíží se nám letní prázdniny a s tím i tábory, dovolené, atd. V souvislosti s tím se nám změní úřední doba kanceláře, která bude pouze každé úterý 15:00 - 19:00.

V Bošovicích na lodičkách

15.June
Bošovický rybník Škrabánov v neděli 13. 6. brázdily lodě. I když to (až na jednu) byly jen modely, vlny na rybníku vytvořit zvládly. Pionýrský oddíl v Bošovicích, který se mimo jiné zabývá stavěním modelů a rybařením, uspořádal akci pro širokou veřejnost s již 4 letou tradicí. Kromě pouštění modelů lodiček si všichni zúčastnění mohli vyzkoušet také střelbu z různých zbraní.

Stopaři počas pandemie

6.May
Čím Stopaři nahradili schůzky a výlety? Jak se jim podařilo namotivovat děti, aby úkoly opravdu posílaly? Dozvíte se zde.

Distanční činnost u Brabrouků

27.April
Jak vypadá distanční činnost u Brabrouků? I nadále pořádají pro děti výlety - jak? Stačí rozkliknout a a přečíst.

Poleťte s námi do vesmíru!

14.April
Kam až dokážeme doletět? Dostaneme se společně na Měsíc nebo ještě dál? Staňte se hnací silou pro naší pionýrskou raketu a pomozte nám společně prozkoumat vesmír.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes