Karlovarský deník

Popis:

Moje Karlovarsko - Karlovarský deník (denik.cz)

URL:

http://karlovarsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Karlovarský

Publikuje:

2,7 položek/den

Zadlužené obci pomůže půjčka od ministerstva

13:17
Karlovy Vary, Bublava - Kvůli zadlužení z minulosti vázl rozvoj obce Bublava. Dlouhé roky nemohla například čerpat dotace a realizovat nové projekty. Teď se situace mění a na úhradu zbylého dluhu ve výši 12,9 milionu korun dostala obec finanční výpomoc od Ministerstva financí.

Zasloužili se o náš region

10:46
Karlovarský kraj – Dvaadvacet významných osobností našeho regionu ocenil Karlovarský kraj v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky. Jména oceněných vzešla z ankety pro veřejnost, kterou kraj vyhlásil letos v listopadu.

Doupovské Hradiště chce krematorium

8:16
Doupovské Hradiště - Otázka rekonstrukce stávajícího a výstavba nového krematoria v Karlovarském kraji je možná zodpovězena.

Půjdem spolu za betlémy do knihovny

17.prosince
Karlovy Vary – Výstava historických i současných betlémů je k vidění v centrální hale hlavní budovy Krajské knihovny Karlovy Vary ve Dvorech.

Spoj do lázní se podařilo zachránit

17.prosince
Březová – Autobusová linka číslo sedm spojující Karlovy Vary s Březovou bude zachována. Starosta obce sousedící s Karlovými Vary o ni ale musel dost zabojovat.

Vládnoucí koalice zrušila zakázky za miliony korun

17.prosince
Karlovy Vary – Poskytování energetických služeb, stavba restaurace Kafe Rolava nebo finanční požadavky Lázeňských lesů, to byla příčina ostré debaty karlovarských zastupitelů na posledním letošním zasedání.

O čem se kdysi nesmělo ani šeptat

16.prosince
Karlovy Vary – Především příběhy, o nichž nebylo z různých důvodů žádoucí hovořit, tvoří obsah už sedmé knihy karlovarského autora Jaroslava Fikara.

Lidí bez práce je stále velmi málo

16.prosince
Karlovarský kraj – Pouhých 2,7 procenta představoval podíl lidí bez práce v Karlovarském kraji na konci měsíce listopadu.

Sociálky v kraji dostanou nová auta za 4,5 milionu

16.prosince
Karlovy Vary – Mobilita hraje prim a mobilní potřebují být i organizace poskytující v Karlovarském kraji sociální služby.

Záchrana hradu bude pokračovat

15.prosince
Andělská Hora - Šestou etapou bude v příštím roce pokračovat oprava a záchrana hradu na Andělské hoře. Zde se bude opravovat druhá brána, cisterna a zdi východního paláce, které se bortí.

Hejtmana Vildumetzová bude neuvolněná

13.prosince
Karlovy Vary - Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mráčková Vildumetzová zůstává po dnešním jednání krajského zastupitelstva nadále ve funkci, bude ale pracovat jako neuvolněná.

Jak se žije lidem ve Staré Roli?

13.prosince
Karlovy Vary - Kancelář architektury města Karlovy Vary v rámci nového cyklu KAMjdeme uspořádala již druhé veřejné setkání s občany.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes