Karlovarský deník

Popis:

Moje Karlovarsko - Karlovarský deník (denik.cz)

URL:

http://karlovarsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Karlovarský

Publikuje:

2,8 položek/den

Unikátní projekt vrátí horskému rašeliništi jeho původní vlastnosti

12:07
Pernink – Unikátní projekt realizovaný státním podnikem Lesy ČR vrátí původní vlastnosti v minulosti značně poškozenému krušnohorskému Perninskému rašeliništi.

Nenastoupil k výkonu trestu

13.srpna
Karlovarsko – Do věznice k výkonu trestu nenastoupil bez závažného důvodu sedmadvacetiletý muž, který tak ignoroval výzvu okresního soudu.

Lidí bez práce v regionu přibylo. Podle odborníků nic neobvyklého

13.srpna
Karlovy Vary – Po několika měsících, kdy počet lidí bez práce trvale klesal a také přibývalo volných míst, nastal v červenci obrat.

Jak cestovali prezidenti republiky? Jejich vlak míří do Karlových Varů

12.srpna
Karlovy Vary – Na Horní nádraží v Karlových Varech již brzy dorazí Prezidentský vlak. Návštěvníci si ho budou moci prohlédnout v pondělí 13. srpna od 13 do 18 hodin a 14. srpna, od 10 do 18 hodin.

Opravená Zámecká věž bude pro turisty atraktivní i mystická zároveň

12.srpna
Karlovy Vary - Už příští rok by Karlovy Vary chtěly začít s opravou Zámecké věže ze 14. století, jedné z nejstarších památek ve městě.

Město žádá o přezkum sejmutí památkové ochrany z keramky

12.srpna
Karlovy Vary - Rozhodnutí Ministerstva kultury, které na žádost krajského úřadu sňalo památkovou ochranu z budovy střední průmyslové školy keramické a sklářské, se pokusí zvrátit karlovarský magistrát.

FOTO: Řídím a nepiji. Někteří ale pili

11.srpna
Karlovarsko – Akce s názvem Řídím, piju nealko pivo se uskutečnila napříč Karlovarským krajem v průběhu července a na začátku srpna.

Primáře Macháčka přivedla k práci kniha a knihu i napsal

11.srpna
Sokolov - „Nikdo z nás si asi nezvykne na pitvu dětí. Ještě horší je posuzování poranění týraných dětí,“ říká primář oddělení soudního lékařství ze sokolovské nemocnice MUDr. Rudolf Macháček.

Letní kino čeká na nový projektor

10.srpna
Teplička - Letnímu kinu v Tepličce, které už čtyři roky nepromítá, není tak úplně konec. Prozatím pozastavený provoz by mohl být obnoven po nákupu nového projektoru.

Nejdřív oheň, pak voda. Hasiče zaměstnalo v kraji řádění živlů

10.srpna
Karlovarský kraj – Zásahy všeho druhu, jejichž původce bylo řádění živlů, si vyzkoušeli ze středy na čtvrtek hasiči v Karlovarském kraji. Zaměstnal je nejen oheň, ale také prudký vichr a přívaly vody.

Město zasáhl skandál. Padala obvinění za úplatky a pletichy

9.srpna
Karlovy Vary – Pletichy při zadání veřejné zakázky, podplácení a přijetí úplatku. Za tyto přečiny kriminalisté obvinili tři muže a dvě firmy. Jak to souvisí s karlovarským magistrátem?

Koncertní sál v Císařských lázních není utopie

9.srpna
Karlovarský kraj - Už koncem letošního roku by mohla začít rekonstrukce Císařských lázní. Tu zahájí kraj, který provádí stavebnětechnický průzkum objektu a na opravu už nyní vyhlásil soutěž na technický dozor.

Spor o městské krematorium eskaluje

9.srpna
Karlovarský kraj - Rozhodnutí karlovarských radních, že Karlovy Vary už nebudou provozovat krematorium, kritizovala hejtmanka Jana Vildumetzová (ANO).
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes