Kafe.cz

Popis:

Pohodové čtení pro ženy - kosmetika, móda, soutěže, horoskopy, testy, proměny, celebrity, poradna

URL:

http://www.kafe.cz/

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

5,1 položek/den

I totálně zničené vlasy může šikovný kadeřník zachránit. Tady máte důkaz!

15:02
V galerii najdete neuvěřitelné vlasové proměny, ve většině případů jde doslova o záchranu vlasů a často také o záchranu duševního zdraví jejich majitelky. Šikovný kadeřník nebo kadeřnice dnes totiž dokážou s vlasy doslova kouzlit.

Asijský recept na věčný mladistvý vzhled není prý pro každého

11:20
Lure Hsu a její ojedinělý vzhled uhranuly na sociálních sítích už půl milión lidí z celého světa, ti hltají každou její fotografii, každý střípek z jejího života. A Lure se ráda o vše podělí.

Tohle říkejte svým dětem každý den: Jednou vám to vrátí a bude se vám to líbit

23.června
Zkuste někdy celý den sledovat, co všechno dětem za celý den říkáte? Možná zjistíte, že je to jeden příkaz za druhým. Vyčisti si zuby! Dojez to! Tohle nedělej! Udělej si úkoly! Ukliď si! Jdi už spát! A to není dobré, jen jim tím znepříjemňujeme život a do budoucna to není přínosné pro nikoho...

Kouzlo okamžiku: Toto bylo vyfoceno zcela náhodou, i když to tak nevypadá

23.června
Zpestřete si den prohlížením fotografií, které někdo vyblejsknul v ten pravý okamžik. Udělat to o chvíli později nebo dřív, neměli bychom o zábavu postaráno.

Nejlepší recept na víkend: Hříšně dobré palačinky

23.června
Palačinky nemusí být fádní, to ani omylem. Stačí jen málo a můžete z nich vykouzlit vynikající dezert. My pro vás máme i recept na nejlepší francouzské palačinky!

FOTOGALERIE: Takhle šílené věci se mohu stát jen v Rusku...

22.června
Není divu, že Rusko se považuje za nejdivnější místo na planetě. Tady doslova platí pořekadlo, jiný kraj, jiný mrav. Ostatně, přesvědčte se sami co za "normální" se v této zemi považuje. Prohlídněte si fotogalerii těch doslova nejbláznivějších fotografií!

FOTOGALERIE: Jak vypadá TĚLO PO PORODU? Nebojte, není to vždy ÚPLNÁ KATASTROFA!

22.června
Tímto článkem nechceme nikoho odradit od těhotenství, to v žádném případě. Každopádně je ale dobré vědět, že to, když se žena stane matkou, zkrátka má na její tělo vliv. Ovšem ne vždy to musí být změna k horšímu! Prohlédněte si fotografie v naší galerii. Uvidíte tam reálné proměny žen po porodu.

Inspirace pro maminky: I takhle lze vypadat s dvěma, třemi nebo pěti dětmi

22.června
V povědomí lidí stále zůstává obraz několikanásobné matky coby unavené ženy, která na sebe nemá čas, nemá snad ani chuť o sebe dbát, touží jen po občasném tichu, nepřerušovaném spánku a dojít si na záchod bez společnosti svých dětí.

Historické snímky, které ukazují těžké okamžiky z života našich předků

22.června
Možná si někdy zoufáte, že jste se narodili do strašné doby a že dříve bylo lépe… V některých ohledech možná ano, ale fotografie v galerii vás zřejmě přesvědčí, že naši předci to opravdu neměli jednoduché.

Tibetská dívka je senzací internetu: Vypadá jako žijící Avatar! Souhlasíte?

22.června
Mladá žena si říká jednoduše Tsunaina a v posledních týdnech se stala doslova senzací sociálních sítí. Její vzhled je totiž tak jedinečný, že okamžitě upoutá pozornost.

Rodiče svou dceru vykrmili do morbidních rozměrů. Ovšem dnes byste ji nepoznali!

21.června
Nikki Webster vážila ve svých 33 letech neuvěřitelných 294 kilogramů! Dnes už ví, že byla závislá na jídle, jehož množství ji ale zabíjelo. Vše začalo v dětství... Nikki byla vždy silnější než její spolužáci. Jak říkají její rodiče, vždy jí chutnalo a oni neměli sílu jediné dceři cokoliv upřít. Bohužel ale jejich "láska" vedla k tomu, že se Nikki projedla k téměř třem metrákům živé váhy.

Zamilovaná Ester Geislerová: Je to celý vzácný, jsem šťastná!

21.června
Herečka Ester Geislerová (34) sice vydala knihu plnou rozchodových vět, momentálně ale září štěstím. Je znovu zamilovaná! Rozchody nejsou příjemnou záležitostí, jak ale říká Ester v našem rozhovoru, není důvod se kvůli tomu zbláznit. „Za sebe můžu říct, že mně pomohla rodina, přátelé, děti a taky práce, a hlavně čas.“ Terapií vám může být také to, že se s traumatem z rozchodu anonymně svěříte n...

Octů je několik druhů. Umíte je správně používat?

21.června
Při přípravě pestrých pokrmů by ve vaší kuchyni nemělo chybět několik druhů octa. Každý má jinou chuť, a proto se hodí i do jiných receptů. Jak se v octech vyznat a použít je tak, aby jídlo doladily co nejlépe?

Vyškrabávání a další hity nehtového designu: Tohle požadujte po své manikérce

21.června
Nehty patří mezi první části těla, kterých si všímáme při kontaktu s jinými lidmi. Jejich vzhled totiž o člověku prozradí mnohé. Ženy mají skvělou možnost své okolí ohromit perfektní manikúrou. Aby vaše nehty byly nejen krásné, ale také upravené podle aktuálních trendů, připravili jsme pro vás galerii toho, co je teď in.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes