Kafe.cz

Description:

Pohodové čtení pro ženy - kosmetika, móda, soutěže, horoskopy, testy, proměny, celebrity, poradna

URL:

http://www.kafe.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

6.6 items/day

Nikdy ho neopustím: Příběh manželů Menzelových připomíná lásku jako z filmu

12:32
Milovala ho a oporou mu byla do jeho posledních dnů. Jiří Menzel však nebyl vždy zastáncem manželství a dlouhodobých vztahů a nebýt Olgy Manzelové, možná by slavný režisér zemřel sám. Jaký je příběh jejich lásky?

Petra Hřebíčková: Ke čtyřicátinám si nadělila dárek, který by jiná odmítla

11:25
Divadelní a filmová herečka Petra Hřebíčková (41) si plní životní sen. Má rodinu a práci, která ji baví. Ví, že takové štěstí nemá zdaleka každý.

Jak se má úspěšná žena chovat k mužům: Rady z 30. let by dneska určitě neprošly

10:19
Dámské magazíny jsou plné návodů, jak zapůsobit na muže a získat si jeho srdce. Nejinak tomu bylo ve 30. letech minulého století, jen ty samotné rady se od těch dnešních poněkud lišily. Jak měla slušně vychovaná dívka koketovat s elegánem meziválečné doby?

Sára: Chci se rozejít, přítel mi vyhrožuje odebráním syna. Má na to právo?

9:13
Vztah s přítelem je den ode dne horší. Sbírám odvahu k rozchodu, ale musím zajistit bezpečí našemu synovi. Bez něj neodejdu.

Vladimír Tesařík (†55): Projížďka na kole se proměnila v boj o život

8:08
Kapela Yo Yo Band vznikla už v roce 1975, ale největší slávy dosáhla až v devadesátých letech. Vladimír Tesařík (†55) si bohužel popularitu dlouho neužil.

Valérie Zawadská (62): Svou neřest provozuje už téměř padesát let

19.September
Valérie Zawadská (62) je téměř renesanční člověk. Na co sáhne, to se jí daří. Miluje herectví, dabing, zábavu, smích a cigarety. Naše dabingová hvězda se narodila 19. září 1958 ve Šternberku.

Miloš: Žena odešla za milencem, šokovalo mne, co udělala s naším synem

19.September
Snesl bych ženě modré z nebe. Ona mi místo vděku nasadila parohy a dobrovolně se vzdala syna. Nikdy to nepochopím.

Divoký život Dany a Emila Zátopkových: Stejným datem narození to jen začalo

19.September
Manželé Zátopkovi žili sportem. Jeden stíhal druhého, popichovali se, smáli se a zestráli spolu. Spojovalo je mnohem víc než jen datum narození 19. září 1922.

Milenci na pár let, přátelé navždy: Příběh lásky Freddieho Mercury bere dech

19.September
Dodnes jsou považování za jeden z nejsilnějších a nejkrásnějších vztahů minulého století. Freddie Mercury a Mary Austin tvořili nádhernou dvojici, která společně dokázala překonat mnohé, a to i v dobách, kdy spolu neudržovali milostný poměr.

Lucie Vondráčková o nové lásce: Věřím na osud a nespěchám

19.September
Lucie Vondráčková je od rozvodu s Tomášem Plekancem stále sama. I když tvrdí, že se soustředí na výchovu svých dvou synů, je jasné, že jí chybí láska. Co dělá pro to, aby si našla muže svých snů?

Lucie Bílá jen kvete: Za zvládnutým koronavirem stojí její skvělá fyzička

18.September
Jedna z nejznámějších českých zpěvaček Lucie Bílá kompletně přerovnala svůj život. Vedle svého svalnatého partnera Radka Filipiho totiž začala vsázet na zdravý životní styl a rozhodně jí to svědčí. A navíc se jí to teď, když vyhrála svůj boj se zákeřným koronavirem, opravdu vyplatilo.

Výběrová káva Ebenica: z jejich portfolia si vybere opravdu každý

18.September
Už vám doma dochází káva a říkáte si, že ta předchozí nebyla nic moc? Možná právě nyní nastal čas pro změnu.

Anna: Nechtěla jsem být matkou, ale jen biologickým rodičem

18.September
O svém životě mluvím nerada. Vím, že by mě lidé za má rozhodnutí odsoudili. Chtěla jsem být jen biologickou matkou, nestála jsem o roky starostí.

Greta Garbo (†84): Dodnes se spekuluje, na co zemřela nejkrásnější žena světa

18.September
Greta Lovisa Gustafsson (†84) se narodila 18. září 1905 a dožila se čtyřiaosmdesáti let. Byla umanutá a chladná, ale dokázala si kolem prstu omotat muže, ženy, fanoušky, režiséry, filmové kritiky i nacisty.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes