15
new stories - click to show

Kafe.cz

Description:

Pohodové čtení pro ženy - kosmetika, móda, soutěže, horoskopy, testy, proměny, celebrity, poradna

URL:

http://www.kafe.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

7.8 items/day

Patrik Děrgel na to šel chytře, s líbací strategií před manželkou stejně pohořel

15:19
Dalšími hosty, které si moderátor Honza Dědek pozval do Švandova divadla, jsou manželé Markéta a Patrik Děrgelovi, moderátor Patrik Hezucký, herečka Štěpánka Fingerhutová a kapela Čechomor s Ondrejem Kandráčem. Premiérový díl sledujte v úterý 6. prosince ve 21.35 na Primě.

Petr Kolečko dostal od Vignerové poslední šanci: Ta promluvila o zásnubách

13:04
Modelka Aneta Vignerová nakonec přece jen vzala svého nevěrného expartnera Petra Kolečka na milost a rozhodla se mu odpustit. Nyní už dvojice znovu pracuje na tom, aby si k sobě mohla najít cestu a hlavně obnovit narušenou důvěru. Mají před sebou ale ještě spoustu k vyřešení.

Voxel dojemně o novorozené dceři: Všichni se tu zamilováváme

11:55
Populární zpěvák Voxel alias Václav Lebeda se na sociální síti pochlubil tou nejradostnější novinkou. Se svou manželkou Marií se dočkali už třetího společného potomka. Tentokrát se jim narodila krásná holčička, ze které mají radost nejen pyšní rodiče, ale i její dva starší bráškové.

Pavla Tomicová zoufale touží po lásce, dopomoci jí k ní mají kouzla a čáry

9:31
V současné době mohou diváci vidět v kinech nový snímek režiséra Šimona Holého s názvem A pak přišla láska… Představí v něm Pavlu Tomicovou jako psycholožku Kristýnu, která zoufale hledá lásku a štěstí v životě.

Slabý odvar v Pelíškách? Jiří Kodet měl být ve skutečnosti ještě choleričtější

6:10
Legendární herec, který měl talentu na rozdávání, je slavný hlavně díky roli ve filmu Pelíšky, kde se předvedl jako cholerický otec, který nešel pro ránu ani nadávku daleko. Jaký ale byl Jiří Kodet ve skutečnosti?

Nové centrum cirkulární módy vytváří udržitelnou budoucnost průmyslu

0:46
Nové centrum cirkulární módy společnosti Remix vytváří udržitelnou budoucnost průmyslu Jeden z největších prodejců módy v Evropě představuje svou nejmodernější provozní základnu

Karel Gott kdysi šokoval svou otevřeností: Slova o sexu po letech Ivanu štvala

19:06
Když v roce 1992 vyšla kniha s názvem Jak to vidí Gott – rozhovor na lodi, kterou napsal spisovatel a novinář Rostislav Sarvaš, fanoušci zlatého slavíka se nestačili divit, co vše se v ní dozvěděli. Zpěvák v ní totiž otevřeně popisoval některá ze svých sexuálních dobrodružství. Kontroverzní dílo po letech dostávalo do varu i jeho manželku Ivanu. Ne ale zrovna v tom pozitivním slova smyslu.

Perkausová ukázala vyřízeného manžela: Malý Kilian jim dává zabrat

18:01
Eva Perkausová teprve před týdnem přivedla na svět svého prvorozeného syna a po porodu se rychle dostává do formy. Novopečená maminka se na Instagramu pochlubila svou první vyjížďkou s kočárkem.

Dara Rolins prožila týden hrůzy: Nejdřív děsivé napadení, pak smrt kamaráda

5.December
Zpěvačka Dara Rolins vždy působí tím nešťastnějším dojmem, rozdává úsměvy na všechny strany a texty, které sdílí na sociální síti, jsou vždy plné pozitivních slov. Jenže posledních několik dní pro ni rozhodně příjemných nebylo. Během jednoho jediného týdne musela řešit ty vůbec nejhorší záležitosti.

Denisa Nesvačilová je po kopačkách od Kolečka na dně: Zničil jí pověst a lhal jí

5.December
Petr Kolečko se po provalené nevěře s herečkou Denisou Nesvačilovou opět vrátil k Anetě Vignerové, se kterou má syna Jiříka. Scénárista ale podle nových informací vztah s milenkou neukončil sám a o rozchodu se herečka dozvěděla teprve z bulváru.

Jak šel čas s Andreou Verešovou: Po čtyřicítce vypadá lépe než ve dvaceti

5.December
Pro někoho je vzorem a ikonou, pro jiného zlatokopka, která se přisála na bohatého právníka, jehož přízeň si drží vařením v podpatcích a pestrým intimním životem. Ale i její největší odpůrci musí uznat, že Verešová vypadá rok od roku lépe a čas jako by se u ní zastavil.

Hana Gregorová ukázala výzdobu domu: Dojemná vzpomínka na Radka Brzobohatého

5.December
První adventní neděle probudila v celebritách vánočního ducha. I herečka Hana Gregorová se nechala unést vánoční náladou a pustila se do zdobení domu. Se svým výtvorem se pochlubila fanouškům na sociálních sítích, její dům v maďarské obci Rajka připomíná hotový vánoční ráj.

Heluš a Bobo jsou minulostí: Randová a Zounar září v lechtivé komedii

5.December
Herečka Martina Randová zmizela ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála po boku Martina Zounara sympatickou Heluš. Fanoušci oblíbeného televizního páru ovšem nemusí smutnit, dvojice se nyní objevuje společně na divadelním jevišti.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes