Kafe.cz

Description:

Pohodové čtení pro ženy - kosmetika, móda, soutěže, horoskopy, testy, proměny, celebrity, poradna

URL:

http://www.kafe.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

7.8 items/day

Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy

11:46
Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, můžete navštívit za jedno vstupné, pod jednou střechou už 27. a 28. 9. 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Čeká Vás nezapomenutelná, tělu i duši prospěšná, beauty párty plná zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech oborů spojených s krásou.

Whole30: Trend, díky kterému konečně hubnou morbidně obézní i notoričtí dietáři

11:46
Každou chvíli se ženy nechají strhnout novou dietou, která jim zajistí výstavní křivky. Whole30 není dieta, ale zdravý přístup k jídlu. Investujte do svého zdraví měsíc a nebudete litovat!

Katherine Wolf: Krásné ženě se během pár okamžiků obrátil život vzhůru nohama

11:46
Katherine Wolf se na vlastní kůži přesvědčila, že realita se může velice rychle proměnit v peklo. Její život visel na vlásku, ale přežila. Po šestnáctihodinové operaci znovu otevřela oči, ale její život už nikdy nebyl stejný jako dřív.

Muže jsem našla až v pětatřiceti, vše klapalo, pak se ale provalila jeho zrada

11:46
Muž, který se nechá ovlivňovat svou rodinou a nedokáže se postavit za svou ženu, nepředstavuje vhodný materiál pro život. Pokus o změnu je jako boj s větrnými mlýny!

Jak dnes vypadají a co dělají hvězdné topmodelky z 90. let

10:24
Když vám řeknu jména Heidi Klum, Cindy Crawford, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista, tak určitě víte, o koho se jedná. Nemusíte být z branže, abyste tyto slavné modelky znali, a to i přesto že již mají svá "nejlepší léta" za sebou. Co ale dělají dnes a jak vypadají?

Maminka Ellenky popsala porod ve 26. týdnu a boj o život vytouženého miminka

17.September
Příběh malé Ellenky nezačal zrovna šťastně, narodila se ve 26. týdnu. Zabojovala a nedávno oslavila první narozeniny.

Rozhovor s Věrou Martinovou: V roce 1986 jsem se ocitla přímo u Černobylu

17.September
Už po tři desítky let stojí v popředí popularity na tuzemské scéně country, ale i pop-music vůbec, zpěvačka a kytaristka Věra Martinová. Po třech dekádách sólové dráhy nadešel jistě dobrý čas na poohlédnutí se nazpět.

Odborník na pavouky: Tuzemská zápřednice jedovatá vás pravděpodobně nezabije

17.September
Svůj život zasvětil pavoukům. Je naším předním arachnologem. Osminohé původce nejrozšířenější lidské fobie zkoumá RNDr. Vlastimil Růžička, CSc. z Biologického centra AV ČR v Českých Budějovicích každý den. Často bere těžký batoh a vyjíždí za pavouky do přírody. K jeho oblíbeným místům patří kamenité sutě. Odvaluje balvany, prokopává se pod povrch země. A tvrdí, že nachází poklady.

Miroslava: To, co mi provedly vlastní děti, bych nepřála nikomu!

17.September
Asi není dobré, aby děti věděly, kolik jejich rodiče vydělávají. Bez ohledu na věk. Vydělávala jsem hodně a věděla to celá rodina. Už nemám žádný příjem kromě důchodu. Ani domov nemám.

Sue Eden: Její postižení je na první pohled patrné, maminka dává naději jiným

17.September
Dítě s postižením je pro rodinu ohromná zátěž. Sue Eden se ale pere jako lvice a každý den své rodiče něčím překvapí.

Jak ušetřit a získat krásné tělo? Zaměřte se na workout ve vašem okolí

17.September
Nejen v newyorském Bronxu, ale už i u nás vyrůstají venkovní posilovny. Jde o hřiště, která jsou přístupná zdarma a vznikají kolem nich celé komunity nadšenců takzvaného street workoutu. Od venkovních tréninků je neodradí ani nadcházející podzim a zima.

Pařížanky ho proslavily, letos se stal tahákem sezóny: Jak a s čím nosit baret

17.September
Barety se poprvé objevily před tisíci lety a mají za sebou vrtkavou historii, kdy byly symbolem bohatství, války i revoluce. Dnes už plní jen funkci módního doplňku, a tak se jich nebojte a experimentujte.

Marhoulovo Nabarvené ptáče bylo ČFTA vybráno do boje o nominaci na Oskara

16.September
Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) vybrala do každoročního boje o Cenu americké filmové akademie Oscar film Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Akademici hlasovali v první polovině září. Nominace od ČFTA zařadí Nabarvené ptáče do listu několika desítek nominovaných národních filmů, poté z něj budou konečnou pětku vybírat američtí akademici. Film měl světovou premiéru v Hlavní soutěži prest...

Velká narozeninová soutěž

16.September
Časopis Glanc slaví 13. narozeniny! A protože třináctka je podle nás šťastné číslo, připravili jsme pro vás soutěž plnou skvělých výher.

Hynek Čermák: Moje manželka má téměř ideální míry, je vždycky krásná

16.September
Přemluvit Hynka Čermáka k rozhovoru nebylo jednoduché, protože času má málo – jde z role do role. Nakonec souhlasil, ale přál si, abychom se zaměřili spíš na jeho fotografování než na herectví. Ovšem postavu policisty Kuneše, kterého představuje v úspěšném televizním seriálu Rapl, jsme samozřejmě nemohli nechat úplně stranou.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes