karlovarskénovinky.cz

Popis:

Aktuální zpravodajství, nejdůležitější z politiky a byznysu - Karlovarský kraj

URL:

http://www.karlovarskenovinky.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Karlovarský

Publikuje:

7,7 položek/týden

Karlovarské děti vytvořily „Nejkrásnější vánoční ozdoby"

19:08
Téměř stovka vánočních ozdob všech druhů vyrobených nejrůznější technikou se sešlo ve výtvarné soutěži, kterou pro karlovarské děti vyhlásila primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Karlovarský kraj se v příštím roce zapojí do řady kulturních akcí

15.prosince
Obyvatelé našeho regionu se mají v roce 2019 rozhodně na co těšit. Karlovarský kraj bude mít v květnu tu čest zahájit celorepublikový Festival muzejních nocí v nově zrekonstruovaných prostorách Muzea Karlovy Vary.

Městská policie Sokolov pozvala seniory do divadla

14.prosince
Ve čtvrtek 6.prosince 2018 uspořádala Městská policie ve spolupráci s městem Sokolov tradiční Večer pro seniory.

V Lokti by kraj mohl nabízet středoškolský obor uměleckého směru

13.prosince
Karlovarský kraj zvažuje budoucí využití Střední průmyslové školy v Lokti. Jedním ze záměrů je zavést v Lokti obor uměleckého směru, kde by mohli studovat středoškoláci, kteří jinak odcházejí na konzervatoř do Plzně nebo do Prahy.

Jak vypadala zima v Krušnohoří na přelomu 19. a 20. století

12.prosince
Před první světovou válkou a v období mezi válkami se v Krušných horách začal naplno rozvíjet turistický ruch i v zimě.

Z bytu rodičů odcizil 25 tisíc korun

11.prosince
Policisté z obvodního oddělení v Mariánských Lázních sdělili 18letému místnímu muži podezření ze spáchání přečinů Porušování domovní svobody a Krádež.

Čeští a němečtí policisté bojují proti drogové kriminalitě

10.prosince
V rámci EU Projektu se policisté z Karlovarského kraje účastnili česko-německého policejního opatření, zaměřeného na kontroly osob a vozidel s cílem odhalit protiprávní jednání, jež souvisí s neoprávněným nakládáním s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Policisté museli řešit dlouhodobý sousedský spor

9.prosince
Policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně sdělili podezření ze spáchání přečinu Porušování domovní svobody třiatřicetiletému muži a šestatřicetiletá ženě.

Radní kraje i krajského města řešili společná témata

7.prosince
Letecká škola na karlovarském letišti, krematorium i rekonstrukce Císařských lázní se staly hlavními body setkání Rady Karlovarského kraje a Rady města Karlovy Vary.

Cena ministra zdravotnictví za rok 2018 míří na Mariánskou

6.prosince
U příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených se v pondělí 3.prosince uskutečnilo v prostorách Španělského sálu Pražského hradu slavnostní předávání Cen ministra zdravotnictví za rok 2018.

Nejlepší preventivní projekt je z Karlovarského kraje

4.prosince
Hlavní cenu soutěže si z rukou zástupců Ministerstva vnitra ČR převzala ředitelka služeb RUBIKON Centra Lenka Ouředníčková.

Vánoční strom splněných přání bude dělat radost seniorům

3.prosince
Krajským Ježíškem se můžete stát snadno. Od 30. listopadu do 14. prosince 2018 bude umístěn ve vestibulu budovy A krajského úřadu v Karlových Varech Dvorech „Vánoční strom splněných přání“.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes