Kinobox.cz

Popis:

Filmové recenze, novinky v kinech, české filmy - Kinobox.cz

URL:

http://www.kinobox.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

10,3 položek/den

Premiéry v kinech: Co dělat, když promítají hned dva skvělé komiksové filmy? Navíc od největších konkurentů...

18:03
Odpověď se nabízí sama: "Vyrazit na oba"! Řeč je o Aquamanovi (2018) a animovaném Spider-Manovi: Paralelní světy (2018). Po týdnech, kdy kiny proplouvaly neslané nemastné tituly, jdou prosincové premiéry do mocného finiše.

Trailer: Temný případ 3 se snaží zapomenout na druhou sérii

18:02
Druhá série Temného případu byla zklamáním. Osobně si nemyslím, že by šlo až o takový propadák, jak se někteří fanoušci tváří, ale laťce první série se nepovedlo ani přiblížit a finále bylo všechno možné, jen ne uspokojivé.

Jan Žižka obětí marketingového "středověku" aneb Velkofilm s dost podivným mezinárodním názvem...

16:43
Po necelých třech měsících od začátku natáčení padla v Nymburku poslední klapka filmu Jan Žižka. Režisér Petr Jákl vymění třísetčlenný štáb za práci ve střižně a postprodukci. Do kin se snímek dostane v roce 2020. Další informace a sérii nových fotek najdete v článku.

Trailer: Sitcom Brooklyn 99 konečně naplno vzdává hold Smrtonosné pasti

15:23
Kdo sleduje Brooklyn 99, ten moc dobře ví, že hlavní hrdina Jake Peralta je ohromný milovník Smrtonosné pasti a nejednou v seriálu o slavné akční sérii mluví (a stejně jako ostatní fanoušci dělá, že žádný pátý díl neexistuje).

Hraný Sonic má první plakát a fanoušci z něj mají legraci

12:41
Ježek Sonic zkusí příští rok dobýt plátna kin v celovečeráku, který bude kombinací hraného filmu a animovaných scén. Je ale otázkou, jestli je na co se těšit.

Jodie Foster došla trpělivost a bude ženou na válečné stezce

11:21
S Jodie Foster už se na velkém plátně moc nesetkáváme. Letos se sice po pětileté pauze vrátila do kin v Hotelu Artemis, ale to byl těžko comeback, v jaký fanoušci doufali (a vlastně není ani moc pochopitelné, proč hrála právě v tomhle průměrném fláku).

První trailer na Avengers: Endgame je za námi. Co nám prozradil?

9:58
Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali. Studio Marvel vydalo první upoutávku na očekávaný poslední díl Avengers a potvrdilo jím i oficiální název filmu. Avengers: Endgame ukončí hru jednou provždy a nám nejspíše zůstanou oči pro pláč, stejně jako hrdinnému kapitánovi Stevu Rogersovi.

Překlep v novinách dopřál Julii Roberts ten nejtrapnější a současně nejvtipnější okamžik kariéry

7:26
Bůh ví, že nehodlám ukazovat prstem, protože i na Kinoboxu umíme v rámci psaného slova udělat pěkně šťavnaté překlepy. Ale to, co se stalo Julii Roberts, je až příliš dobré na to, abychom se s vámi o tuhle chybičku nepodělili.

Náhoda, které se těžko věří: slavné osobnosti, které zemřely ve stejný den

7:26
Otázka smrti je pro každého člověka velkou záhadou, neznámou a i strašákem. Bojíme se jí a občas v ní hledáme více, než že se jedná pouze o přirozený koloběh života.

Recenze: Aquaman - velkolepá akce, laseroví žraloci, bubnující chobotnice a Dolph Lundgren!

21:04
Na počátku 80. let uprchla z Atlantidy na souš mořská královna (Nicole Kidmanová, ano NICOLE KIDMANOVÁ). Zde se o ni postaral strážce majáku (Temuera Morrison) a stihl jí udělat dítě, než se královna musela vrátit zpět.

Trailer: Český cestovatel a filmař dokázal, že k projetí celého světa stačí dva trabanti

12.prosince
Jeden z nejznámějších českých cestovatelů současnosti Dan Přibáň uzavře v dubnu příštího roku na plátnech kin svou jedenáctiletou cestu kolem světa. Poslední adrenalinová výprava žlutého cirkusu s názvem Trabantem tam a zase zpátky (2019) se napojuje na trasu první expedice, na cestě z Asie do...

Jak se žije Maďarům v zemi, kterou už osm let vede Viktor Orbán? Odpověď hledá česká režisérka

12.prosince
Snímek Iluze režisérky Kateřiny Turečkové měl premiéru na dvaadvacátém ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava a do kin jde v rámci distribučního projektu Česká radost v českých kinech.

Solo byl prostě zrozen k neúspěchu - nyní ho vyřadili i z oscarového klání

12.prosince
Všichni víme, že to se Solem nedopadlo. Reakce sice nebyly z nejhorších (když si vezmeme velké porodní bolesti), ale v rámci tržeb jde o katastrofu a první oficiální propadák s nálepkou Star Wars. A tím Solova smolná etapa nekončí.

Tísňové volání: Strhující "pokec na telefonu" se dočká amerického remaku

12.prosince
Překvapuje tahle novinka vůbec někoho? Jakmile se objeví výborně hodnocený film, u kterého by museli Američané číst titulky, hbitě zasáhnou hollywoodští producenti a ušetří tamním divákům "trápení" se čtením písmenek tak, že zkrátka natočí lokální remake. Takže nás čeká americké Tísňové volání.

Užijte si filmy i doma na gauči, stačí k tomu pořádná technika

12.prosince
Pokud zrovna nemáte čas jít do kina, můžete si filmy užít třeba i doma na gauči. Bude to chtít ale pořádnou aparaturu, aby filmy stály za to. Na co se soustředit při výběru a jaké jsou vaše možnosti?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes