15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Celebrity

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

11.9 items/week

Věk je jen číslo aneb komu se podařil alespoň před kamerou návrat do dětských let

8:07
Někdy se filmařům hodí, když mohou do rolí dětí a dospívajících mladých lidí obsadit už dospělé herce. Důvodů je několik. Někdy jde o téma filmu, kde prostě děti angažovat nemohou kvůli zákonům a někdy si prostě chtějí obsadit své oblíbené herce a na nějaký ten rok navíc neberou zřetel.

Bezdůvodný surový výprask, který by si nezasloužila ani jedna z jeho záporných postav, dostal hrdina Anatomie života

19:04
Nosí ho na rukou, krmí ho, připravuje mu snídani, obléká ho, myje ho. Takhle se o herce Ondřeje Veselého stará jeho herecký kolega, Radek Valenta. Naštěstí jen na jevišti při jednom představení. Člověka až zamrazí, když si představí, že se tato péče mohla stát pro Ondřeje skutečností?

Helen Hunt: Kráska z filmu Po čem ženy touží je pryč. Je z ní vrásčitá babička

10.May
Všichni si Helen Hunt pamatujeme nejvíce právě díky roli podnikavé Darcy, která se ve filmu Po čem ženy touží zamiluje do lamače dívčích srdcí, kterého ztvárnil neodolatelný Mel Gibson. Není divu, že tomuto fešákovi ve filmu prostě neodolala. A on jí také podlehl díky její kráse. Ta je ale nenávratně fuč – zub času se totiž na Helen Hunt podepsal více, než by sama chtěla.

David Burtka aneb s jakým fešákem skutečně žije seriálový proutník Barney Stinson?

9.May
Když se řekne jméno Barney Stinson, všichni si jistě vybavíme toho největšího Don Chuana ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Na každém prstu měl deset žen, které se snažil dostat do postele. A přiznejme si, že prakticky ve všech případech se mu to povedlo.

Ve kterých filmech si zahrála Monica z Přátel

8.May
Courtney Cox se nejprve proslavila hereckou úlohou v hudebním klipu Bruce Springsteena. Zahrála si ve Zvířecím detektivovi a po úspěchu v seriálu Přátelé následovaly filmové role v hororových Vřískotech a romantických komediích.

Nejlepší kamarádi Pipi Dlouhé punčochy šíleně přibrali, opustili herectví a vrhli se do zdravotnictví a světa byznysu

8.May
Představitelé kamarádů Tomyho a Aniky se stejně jaké protagonistka hlavní hrdinky snažili prosadit ve filmu, osud však měl jiné představy. Děti vyrostly, začaly dobývat svět byznysu a pomáhat lidem.

Andrea Elsonová: Dětská herečka a modelka, která vyrůstala s Alfem, se dnes živí zcela jiným povoláním

8.May
Andrea Elsonová je nejznámější díky rolím v seriálech „Whiz Kids“ a „Alf“. I když jí dnes najdeme v úplně jiném oboru než kdysi, byla její herecká kariéra relativně úspěšná, i když ne zrovna světová.

Leonard Hofstadter a jeho fakta: Co jste o jedné z hlavních postav z „Teorie velkého třesku“ ještě nevěděli

7.May
„Teorie velkého třesku“ nás bavila 12 let novými epizodami, až do dnes se díly opakují a historky kolem šprtů a jejich kamarádky Penny nás provází každý večer. Mezi hlavní postavy patří Leonard Hofstadter a následující fakta možná ani největší fanoušci neznají.

Patrick Dempsey: Šarmantní herec, žonglér a milovník adrenalinových automobilových závodů

7.May
Nejslavnější Patrickova role byla určitě v seriálu Chirurgové, kde se objevil ve 244 epizodách jako charizmatický neurolog Dr. Derek Shepherd. Na svém vrcholu kariéry činil jeho plat 350 000 dolarů za epizodu. To vychází na zhruba 8 milionů dolarů za sezónu.

Brooke Shields: Kam se ztratilo děvče z Modré laguny

6.May
Brooke Shields uměla diváky přitáhnout k obrazovkám už jako mladé děvče. Krátce poté, co se začala objevovat pravidelně před kamerou, jí diváci začali milovat. Ve 14. letech už byla na titulní straně Vogue.

Proč si spousta žen vybere staršího muže? Své o tom ví i kráska ze Slunečné a Ordinace v růžové zahradě Veronika Arichteva

6.May
Herečka Veronika Arichteva zraje jako víno. Čím více let jí přibývá, tím více roste i její krása. Zdokonaluje se nejen vzhledově, ale i osobnostně a profesně. Představíme-li si její zprvu naivní a zdrženlivou Sylvu Petrovou, dceru Gity Petrové z Ordinace v růžové zahradě a naproti ní postavíme dceru velkotovárníka, okouzlující a rafinovanou Magdalénu Škvorovou z První republiky, jistě by v srdc...

Divoký anděl (1998): Jak dnes vypadá Natalia Oreiro? Budete zírat

5.May
Mnoho lidí se na jednu z prvních telenovel u nás dívalo tajně. Svým přátelům nikdy nepřiznali, že hltají něco tak stupidního. Sledovanost byla obrovská, celosvětově. Najednou si tuto krásnou Uruguayku oblíbila třetina zeměkoule – a mnoho lidí se začalo učit španělsky. Jak dnes Natalia vypadá?

Lucie Juřičková dala přednost divadlu a dabingu před skvěle rozjetou filmovou kariérou

4.May
Lucii Juřičkovou si všichni pamatujete z filmové série o Básnících. Byla to právě ona, kdo si zahrál brýlatou Sášu, která byla zamilovaná do Štěpána Šafránka, hlavní hvězdy této filmové série. Od té doby však už uplynulo více než 30 let – a Lucie dala přednost divadlu a dabingu před dobře rozjetou kariérou u filmu.

Zavzpomínejte na Podnikavou dívku v podání Melanie Griffith. Věděli jste, že herečka vyrostla s tygry a lvy?

3.May
Hlavní roli v tomto kasovním trháku a řadě dalších vytvořila tato americká herečka, která se později proslavila jako manželka Antonia Banderase. Po zahájení herecké kariéry se Griffith v 80. letech představila v řadě zajímavých filmových rolí, za které získala během své kariéry mnoho ocenění.

Které herečky vydělaly nejvíce peněz v roce 2020?

3.May
Přestože byl rok 2020 postižen tak jak mnoho jiných odvětví celosvětovou pandemií Covid-19, mnohé filmy se točily podle předem stanoveného harmonogramu, nebo jen s mírnou úpravou časového rozvrhu. Díky tomu si mnoho krásných žen přišlo na nemalou částku peněz. Které herečky si v tomto roce vydělaly nejvíce?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes