15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Celebrity

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

6.1 items/day

Kvíz: Walker, Texas Ranger proslavil zejména Chuck Norris. Nemusíte ale patřit mezi jeho fanoušky, abyste se znovu podívali na

10:12
Kdo by si nevzpomněl na seržanta Cordella Walkera, jakmile se řekne Walker, Texas Ranger? Společně se svým parťákem Jimmym řeší náročné případy pomocí svého bojového umění. Připomeňme si jeho nevšední život.

Svatební peklo v pondělní Ulici: Vilmě se do vdávání nechce a Hermanův dárek rozčílí Jirku

7:39
Svatby by měly být důvodem k radosti, ale ani u Nyklových, ani u Jirky a Gábiny to tak v dané chvíli nevypadá. Zatímco Lumír s Vildou napjatě vyčkávají, jak se Vilma ohledně žádosti o ruku vyjádří, soudce Herman přichází za synem s opravdu speciálním a troufalým svatebním darem.

Zlatá labuť plná otazníků: V doslova elektrizující atmosféře budou diváci čekat na závěrečnou epizodu seriálu

0:08
Co se to stalo s bombou? Proč nevybuchla? Kdo to odnese? Otázky se jen hrnou. Pokud někdy tvůrci trochu děj natahovali, tak poslední tři epizody jsou doslova nahuštěné dějem. Co všechno se asi ještě musí stát, aby se osudy herců uzavřely?

My všichni školou povinní: Nostalgie pro starší generace, úsměvné vzpomínky na první dny ve škole i na učitele

17:56
Seriál z roku 1984, který natočil Ludvík Ráža, je propracovaný do posledního detailu. I přes nějaké to oslovení „soudružko“ je to krásný návrat ke kvalitní řemeslné práci, kdy ani minuta času není promarněná a každá postava se svým osudem dává smysl.

Leonard, Sheldon nebo Penny? Vyzkoušejte si, jaká jste postava z Teorie velkého třesku

11:42
Seriál Teorie velkého třesku patří k těm nejoblíbenějším. Diváci v něm nahlížejí do života vědců. Sheldon a Leonard se zabývají fyzikálními zákony na špičkové úrovni.

Filmové putování po krásách české vlasti: Cesta z města, Čertí brko, Pod jezevčí skálou a Na pytlácké stezce

25.May
I druhá návštěva po krásných místech Plzeňského kraje, která mohou diváci obdivovat ve filmech, je plná lákavých nápadů na rodinné výlety. Obzvláště místa, kde pobýval Tomáš Holý během natáčení trilogie o soužití Vény s dědou, jsou i po mnoha letech stále v centru zájmu filmových turistů.

Ulice: Vojtův trenér si drze řekne o úplatek. Do boje proti němu povolá Karla novináře Tomáška

25.May
Když si trenér z Vojtova klubu řekne o úplatek, aby chlapci vůbec umožnil účastnit se zápasů, v Karle se probudí zlá policistka. Je jasné, že to tomu mizerovi nesmí projít, ale vyzrát na něj bude oříšek. Naštěstí ji kolega Jirka přivede na nápad oslovit redaktora Tomáška.

Příští týden v Ulici: Soudcův nevhodný dárek, Vandina prozrazená lež a Sonina další úspěšná taktika

25.May
Herman starší zvolí při výběru svatebního daru pragmatický přístup. Bohužel se mu to vrátí i s úroky, stejně jako Vandě její lži o tom, kde a s kým tráví čas. Potkan Nyklových se vydá na výlet do bistra, kde kvůli němu Kaštan způsobí poprask. Soně se podaří vnést svár mezi Magdu a Irenu.

Film týdne: Vrací se Záměna – nadčasová komediální klasika okořeněná ztřeštěným satirickým humorem

24.May
Časopis Premiere zařadil tento film mezi 50 nejlepších komedií všech dob. Eddie Murphy se k roli dostal úplně náhodou, když měl původně obsazený Richard Pryor nehodu a musel od natáčení odstoupit. Doporučil za sebe náhradu. Režisér John Landis neměl vůbec tušení, kdo Eddie Murphy je.

Dobře odvedená práce se může pro herce stát prokletím. Sova, Irenka nebo Bruna by mohli vyprávět

24.May
Pro herce je popularita důležitou součástí profese. Někdo se k ní propracuje téměř náhodou, když má štěstí na roli už v mládí, a někdo si na ni musí počkat. Existuje jedna skupina herců, která se v očích diváků se svou filmovou a seriálovou rolí ztotožnila až moc. Role jim ovlivnila nejen kariéru, ale i život.

KVÍZ: Na lovu – Vyzvěte Kalkulátora k boji prostřednictvím náročného kvízu

24.May
Pokud rádi sledujete pořad Na lovu a patříte k fanouškům Kalkulátora, možná si s chutí vyzkoušíte zodpovědět pár záludných otázek, které během soutěžení překvapily i jeho. Prohry se nebojte, s naším kvízem o žádné peníze nepřijdete.

Celebrity pod lupou: Je to už padesát let, co zemřel milovník piva a velice výrazný herec Jan Libíček

24.May
Dalším z herců, který se neproslavil rolemi hrdinů a milovníků, a přesto se nám vryl do paměti, je Jan Libíček. Herec, který měl rád whisky a také dobré české pivo, jež si uměl sám zručně načepovat, se dožil pouhých 42 let a opustil tento svět 24. května roku 1974.

Zlatá labuť: Zlomená srdce, Irena klečící před Gruberem a nevybuchlá bomba

24.May
Sourozenci debatují o tom, jak velký problém pro ně Toni představuje. Petr je ujišťuje, že Toni nic zásadního neví. Irena už plánuje dopředu a seznámila se s možným nástupcem Grubera. Přijde jí ostrý, ale v rámci možností spravedlivý.

Dnes v Ulici: Vilmu zaskočí nečekaná žádost a Vojta už může fotbal hodit za hlavu

24.May
Zatímco u Nyklů se řeší Vildova nestydatá chamtivost po Vilmině majetku, u Marečků se nemluví o ničem jiném než o fotbale. Vojtovi může konečně spadnout kámen ze srdce. Do Neklanu už nemusí a děda se z toho nehroutí.

Žít celý život v kůži jedné filmové nebo seriálové postavy není legrace

23.May
Obsazení některých rolí bývá občas pro režiséry i castingové agentury oříškem. Zatímco nevýrazné role v nekonečných komediálních seriálech se obsazují snadno, protože představují pro herce stálý dlouhodobý příjem, záporné figury se obsazují hodně komplikovaně.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes