15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Celebrity

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

6.2 items/day

Pondělní Ulice: Vojta chce vidět trošku více do budoucnosti a Milena ohromuje své okolí

8:28
Až do této chvíle byla Milena spíše za zapšklou ženskou, která si umí jen stěžovat. Diváci dokonce mohli mít pocit, že její postava nebude mít v Ulici už dlouhého trvání. A hle, vše je jinak. S návratem Gábiny do Ulice se i ona dostane na výsluní a ve 4496. díle jí to bude zatraceně slušet. Sluší to i Karle, ale její čelo zdobí čím dál tím více vrásek .Vojta má totiž otázky, na které ona zatím ne…

Příští týden v ZOO: Rokl se stává sponzorem Diany, Adélka pozná utajenou manželku Pekaře a Alberta šikanuje Judith

1:05
Ani mezi Sid a Adamem není nebe bez mráčků – v poslední době se nějak nemohou sladit na jednu notu. Jedno nedorozumění střídá druhé, věčně si musí něco vysvětlovat a omlouvat se. Sid pochopila, že není jediná hezká holka na světě, a tak ztratila ve vztahu jistotu.

Sára Affašová z Ulice: Jak studentka biologie a biochemie našla lásku v divadle

17:33
Když byla Sára Affašová na gymnáziu, nevěděla, jakou další cestou se vydat. Vždy jí šla biologie a chemie, a tak se tyto předměty rozhodla studovat, ale nějak jí to nesedělo. Stále víc ji to táhlo k divadlu, kde pak potkala svou životní lásku. S Martinem Donutilem si letos v létě řeknou „ano“.

Narodila se pro role princezen a křehkých dívek. Z obrazovek Jarmila Švehlová zmizela a upadla v zapomnění

14:39
Herečka, která v únoru oslavila 67 let, se televizním divákům ztratila z očí stejně tak rychle, jako se ještě během studií dokázala prosadit. Dcera operního pěvce Zdeňka Švehly sice nešla v otcových stopách, ale po mamince, která byla baletní sólistkou, zdědila eleganci a něžný, příjemný vzhled.

Léto s kovbojem: Tohle jste o filmu zaručeně nevěděli

11:41
Film Léto s kovbojem se zapsal do srdce nejednoho diváka. Není se čemu divit – příběh začínající lásky dvou zcela odlišných lidí je totiž aktuální i dnes. Milujete snímek Léto s kovbojem i vy a pokaždé, když ho vidíte, pohladí vás na duši? Prozradíme vám pár zajímavostí o hercích i ze zákulisí celého natáčení.

Pohádkový kvíz: Ověřte si, jak dobře znáte české pohádkové klasiky

10:11
V konzumaci pohádek Češi směle drží evropské prvenství. Nikde jinde není jejich sledovanost tak vysoká. Navíc je velice zajímavé rozložení publika, neboť více než polovinu tvoří diváci dospělí.

Zlatá labuť v příštím díle: Alena jde s pravdou ven, ale ještě větší překvapení čeká na Kristýnu

27.May
A budou se dít i další zajímavé věci, které změní osudy mnoha lidí. Největší problém bude mít asi Markéta Ditrichová. Kvůli ní bude na Petra namířena zbraň, ale ona příchod nezvané návštěvy vezme překvapivě klidně. Spoléhá na vlivné rodiče, nebo se smířila s osudem?

V červnu v ZOO: Vyměněný zámek u Adamova bytu uvrhne Sid do paniky. Viky a Filip nemají odvahu si lásku přiznat

27.May
V červnu se můžeme těšit na zajímavé životní situace oblíbených hrdinů. Některé dobré úmysly nebudou dobře pochopeny, a tak nedorozumění ohrozí i jeden z nejpopulárnějších seriálových vztahů. Těžkou hlavu bude mít i Marek, ale jeho problémy budou úplně jiného rázu. Podnikat v pohostinství není nic snadného.

Otík z komedie Vesničko má středisková bavil diváky po celém světě

26.May
Oblíbená komedie Jiřího Menzela zdobila v roce 1986 pětadvacátý ročník karlovarského festivalu. Už tenkrát na jedné z debat padla věta, že tento film vlastně patří celému světu. Během festivalu na sebe strhával pozornost a psalo se o něm jako o neoficiálním vítězném snímku (byl uveden mimo soutěž).

Herec Lukáš Příkazký nedávno zářil ve Volze, teď řádí v Agrometalu

26.May
Lukáš Příkazký je herec s pravděpodobně nejčastěji komoleným jménem. Určitě ho znáte hned z několika filmů a seriálů. Na obrazovkách se v posledních letech objevuje hojně. Zahrál si třeba v seriálech Specialisté, O mě se neboj, Volha či Agrometal. V tom posledním se pokouší prorazit v muzice.

Do pořádku: Domácnost otce a syna bude velkou výzvou i pro profesionální četu, kterou vede Adéla Gondíková

26.May
Domácnost, kterou obývá otec a syn, má celou řadu chlapských nešvarů. Na pořádek si tady rozhodně nepotrpí a celá organizace domácnosti úplně chybí. Uklízí se tady vůbec někdy? Vyhraje praktičnost nad sentimentem Michala?

Alenka ze Zlaté labutě má ve své orientaci jasno, sbalila barmana ze ZOO

26.May
Simona Lewandowská zažívá v současné době právě to období, kdy se díky zajímavé roli dostává do povědomí statisíců diváků. Jako prodavačka Alena ze Zlaté labutě poutá pozornost nejen svým půvabem, ale především svým hodně žhavým milostným příběhem.

KVÍZ: Filmová pohádka Princezna se zlatou hvězdou ani po letech neztrácí své půvabné kouzlo. To, jak dobře ji znáte, zjistíte v

26.May
Princezna se zlatou hvězdou ušla veliký kus cesty, než definitivně zakotvila ve filmové pohádce režiséra Martina Friče z roku 1959.

Dnes v Ulici: Nakažlivý Lexík se k Vilmě nesmí přiblížit. Šímu štve, že Hynek rozhoduje za něj

26.May
Vilma si za Lexíkovo onemocnění připadá zodpovědná. Když se chlapec vrátí domů, pochopitelně se o něj touží starat, ale Lumír jí v tom zabrání. Být v Lexíkově blízkosti by teď pro ni mohlo být nebezpečné. Zatímco Vilma chce být s rodinou, ale nemůže, Šimon by se rád z rodinné akce na statku vyvlékl.

AZ-kvíz pro každého, kdo si chce zahrát v pohodlí domova

25.May
Strategická televizní soutěž AZ-kvíz se vysílá už od roku 1997 a pořád diváky baví. Není divu, když nabízí finanční odměnu, atraktivní ceny i napětí u pyramidové herní tabule. Pořad navazuje na podobnou soutěž Ypsilon, kterou rovněž moderoval Aleš Zbořil a jež byla určena studentům středních škol.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes