15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Celebrity

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.1 items/week

Je už v televizi opravdu „přeburešováno“?

19.May
Není to nic neobvyklého, že si diváci spojí seriálovou roli s hercem, který ji představuje. Dokonce to není ani trendem poslední doby. Na podobné situace by měl být herec připravený a možná by ho mělo i těšit, jak dokonale roli hraje.

Zemřel jeden z nejuznávanějších českých herců současnosti, Josef Abrhám

17.May
Další z ikonických českých herců se odebral do hereckého nebe. Bylo mu 82 let a po smrti své ženy Libuše Šafránkové se stáhl do ústraní. Zanechal v české kinematografii nesmazatelnou stopu a patřil k největším hereckým profesionálům divadelní i filmové scény.

Tereza Blažková ze seriálu Zoo: Mladá herečka za sebou má už tři vysoké školy a desítky filmových i divadelních rolí

14.May
Talentované herečce Tereze Blažkové, kterou můžete znát ze seriálu Zoo jako pracovnici v kavárně a infocentru, kromě půvabu nechybí ani vzdělání a pořádná dávka zkušeností. Není tedy divu, že na televizních obrazovkách i divadelních prknech se objevuje čím dál častěji. V jakých rolích už hrála?

Štěpánka Fingerhutová: Mladá herečka z Devadesátek má na kontě už pořádnou řádku rolí. Co říká na roli prostitutky?

9.May
25letá herečka Štěpánka Fingerhutová v poslední době zazářila v novém seriálu Devadesátky, kde si zahrála prostitutku Janu. Natáčení bylo tedy rozhodně zajímavé, ať už díky kulisám nebo hereckým kolegům. Jak herečka natáčení zvládala? A odkud ji ještě můžete znát?

Sabina Laurinová ze seriálu ZOO na place oslavila narozeniny a setkala se s bývalou matkou

9.May
Sabina Laurinová hraje v seriálu Zoo Alici, snachu nekompromisní Sidonie Novotné, s níž má překvapivě velmi pěkný vztah. Stejně dobře si rozumí i s její představitelkou Janou Švandovou, s níž se takhle před kamerou setkává po devíti letech

Laďka Něrgešová jako sympatická dohazovačka zábavné seznamovací show

28.April
Za popularitou zábavné reality show, která má už více než desetiletou historii, stojí také empatická moderátorka Laďka Něrgešová, která dodává této netradiční, ale fungující seznamce přidanou hodnotu.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes