KINOTIP2.cz

Description:

Bez KINOTIPU by byl internet o něco chudší.

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

5 items/day

Fany a pes: Animovaná pohádka o tom, jak bourali železnou oponu

14:27
Německý koprodukční film nás vrátí do předrevolučního období, kdy očima dvanáctileté školačky Fany zažijeme strachy i hrdinství končícího režimu a znovu prožijeme pád Berlínské zdi.

Whoopi Goldberg naznačila, že se chystá třetí film Sestra v akci

12:44
64letá herečka, která hrála Deloris Van Cartier ve filmu z roku 1992 a v jeho pokračování, odhalila, že šéfové „pilně pracují“ na projektu, který ji bude znovu zahrnovat.

Které díly komunisté zakázali aneb co jste nevěděli o kultovním maďarském animovaném seriálu Smolíkovi

10:19
Podivuhodná rodina Smolíkových se i po téměř 50 letech těší velké oblibě. Jejich neuvěřitelná dobrodružství pobaví jak děti, tak dospělé. Lidé si animovaný seriál natolik oblíbili, že se z něj stal kult. Podívejte se na zajímavosti o vzniku legendárního seriálu a českého dabingu.

Bojí se psů a magazíny mu chodí na jméno „Bong”. Co ještě nevíte o Chandlerovi z Přátel

7:47
Jedna z nejoblíbenějších postav slavné šestice přátel. Jméno Chandler se po odvysílání seriálů stalo velmi populární a rozšířily se řady jeho nositelů. Matthew Perry nebyl pouze představitelem, ale také spoluautorem. Tvůrci jej zvali k tvorbě scénáře, Perry tak vymyslel mnoho Chandlerových vtipů.

Jestlipak dokáže věda najít vysněného partnera na celý život. Nova přichází s novým pořadem Svatba na první pohled

28.October
Je vůbec možné, aby vědci určili, kdo se k vám hodí? Všichni jedinci si prošli několika testy a výběr partnera nechali na odbornících z oblasti psychologie a biologie. Poprvé se se svým potencionálním partnerem uvidí až před oltářem. Jak páry dopadnou?

Tísňová linka: Halle Barry v kómatu. Co se během natáčení stalo

28.October
Jeden jediný telefonát – a život telefonní operátorce tísňové linky Jordan se naprosto změní. Jednoho dne jí totiž zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan se jí snaží poradit, pak se ale telefon vypne. Následující den Jordan zjišťuje, že dívka je mrtvá.

Nejlepší mysteriózní seriály posledních let, od kterých nedokážete odtrhnout oči

28.October
Také se někdy rádi vžijete do hlavních hrdinů a snažíte se společně s nimi řešit záhadné případy? Pokud ano, tyto mysteriózní seriály vás zaručeně nadchnou. Ať už jde o policejní vyšetřování nebo nevysvětlitelné záhady.

Quibi po dvou letech fungování končí, platformu pohřbila koronavirová pandemie

28.October
Streamovací služba Quibi ukončila nezaujala a ukončila svou činnost. Online platforma paradoxně nezvládla pandemii koronaviru, chyběla jí vhodná cílová skupina.

Nový seriál Jima Parsonse a Mayim Bialik by už měl brzy vyjít. Na koho a co se těšit

28.October
Herci z Teorie velkého třesku Jim Parsons (Sheldon) a Mayim Bialik (Amy) společně připravují nový seriál. V hlavní roli zazáří právě Bialik a můžete se těšit na pořádnou porci zábavy. Kdy a kde seriál vyjde a co od něj čekat?

Bábovky aneb česká novinka letošního roku

27.October
Zda spisovatelka Radka Třeštíková věděla, že její kniha bude předlohou pro stejnojmenný film, to nevíme, nicméně vy si na tuto komedii můžete zajít do českých kin (až se tedy znovu otevřou), případně si ji pustit v teple domova.

Nový dokument na Netflixu s Davidem Attenboroughem varuje před devastací planety a ukazuje, jak jí zabránit

27.October
David Attenborough: Život na naší planetě. To je nový dokument, který předvede historii vývoje života na Zemi a to, jak se příroda stále mění. Dokumentem nás provede David Attenborough, který přijde i s vlastní vizí budoucnosti. Film je označován za nejdůležitější dokument roku. Co od něj čekat?

Seriáloví synové Kutila Tima spolu strávili dětství, ale jejich další osudy jsou hodně rozdílné

27.October
Kutil Tim je americký seriál, který vysílala americká TV stanice ABC v letech 1991 až 1999, hlavní roli vytvořil Tim Allen. Kromě známého herce si v seriálu zahráli i tři herci v dětských rolích, kteří prakticky v seriálu vyrostli.

Humor nám nikdy nechyběl: Komedie, se kterými můžete doma oslavit Den vzniku samostatného Československa

27.October
Přes všechny nástrahy jednotlivých desetiletí Čechoslováci neztráceli víru v naději a ani smysl pro humor. Pojďme se podívat na nejpovedenější komedie z dob, kdy jsme ještě se Slovenskem tvořili jeden stát.

LÁSKA, SVATBA, ZAS A ZNOVA: anglický humor v komedii, která navzdory všem, kteří by to natočili lépe, pobaví a potěší

26.October
Komedie z produkce Netflixu je našlapaná humorem a pokud čekáte od romantické komedie právě humor a romantiku, nenechte se odradit nelichotivým hodnocením. Nehledejte chyby a jednoduše si užijte film, který nemůže nikoho urazit.

Pramen života (2000): Jak se z nevinných dívek stane zdroj pro ztělesnění árijské myšlenky

26.October
České válečné drama o dospívající dívce, jež se ve stínu války stane obětí nacistického programu Lebensborn, který má bez ohledu na přirozenou ženskost a mateřství jediný cíl – zajistit čistotu rasy.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes