15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Bez KINOTIPU by byl internet o něco chudší.

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

7.6 items/day

Taková moderní rodinka – Kde jsou herci z tohoto seriálu, který je celý na Netflixu, dneska? (1. díl)

14:31
Když v roce 2009 debutoval seriál „Taková moderní rodinka“, stala se téměř okamžitě hitem. Vtipná mockumentary se točila kolem většinou funkční rodiny a jejího života v Kalifornii. Seriál skončil v roce 2020 a byl následně vysílán na Netflixu, a tak bychom se mohli podívat, co dělají herci dneska.

Princezna z cukrárny 3: Přesně k předvánočnímu času ukáže Netflix film s trojitou Vanessou Hudgensovou

13:10
Venku začíná zima, Vánoce se blíží, a proto zase nastává čas vánočních filmů a pohádek. Proto zve streamovací služba Netflix na další královský zmatek s filmem Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance – opět s Vanessou Hudgensovou ve trojité roli.

Vendula Pelcová z Ulice je ženou činu

11:52
Vendula Pelcová (dříve Maříková) z Ulice vstoupila do seriálu v roce 2016 tak trochu tajemně. Scénáristé Ulice nechali diváky chvíli tápat ohledně toho, jak se její postava vybarví. Prvotní diváckou nedůvěru však Vendula prolomila.

Ondřej Volejník z Ulice: Hereckou školu nemá, ale problémy se zákonem ano

9:15
Když na obrazovce uvidíte Ondřeje Volejníka, nejspíš si okamžitě vzpomenete na Tonyho z Ulice. Ačkoli se zatím jedná o jeho nejvýraznější roli, můžete ho vídat i v kriminálních seriálech nebo na divadelním jevišti.

Jeden den s profesorkou v Ulici: Magda bude mít neštěstí v práci, ale štěstí v lásce

7:59
Magdino ráno nezačne zrovna pohádkově. Mirek zmizel kdo ví kam a má nedostupný telefon. Magda sedí s mobilem v ruce a téměř ho prosí, aby zazvonil. A on v 4162. dílu Ulice zazvoní. Jenže místo Mirka Magdě volá ředitelka Landová a požádá ji, aby okamžitě přišla do školy.

Bombastický Pražský výběr v kině už od 9. prosince

18:01
Dokument Pražský výběr – Symphony Bizarre v režii Michaela Kocába pomůže příznivcům české hudební scény zapomenout na jednu nevydařenou hudební anketu, která zrovna proběhla. Pražský výběr je jedna z nejlepších kapel, která u nás vznikla.

Epická a velkolepá produkce Netflixu – to je Král, historický film Davida Michôda s českým dabingem

27.November
Jde o jedno z nejlepších historických dramat, které kdy Netflix svým divákům nabídl. Vizuální efekty tohoto filmu zasazeného do středověkého prostředí jsou srovnatelné s filmy točenými pro velké plátno. I přes historické nepřesnosti jde o jeden z nejrealističtějších filmů o tomto období.

„Jak jsem poznala vašeho otce“ opráší populární sitcom

27.November
Sedm let od finále „Jak jsem poznal vaši matku“ seriál nenechal tvůrce klidné. Je to definitivní, společnost Hulu na pokračování zakoupila práva a fanoušci se mohou radovat.

Jiří Kniha – nejdřív divadlo, pak Ulice

27.November
Herce Jiřího Knihu většina z nás zná ze seriálu Ulice. Ne každý ví, že začínal jako divadelní herec. A napadlo by vás, že je dokonce původem vyučený truhlář?

Meru a K2 vlastní cestou: Dva rozdílné dokumenty na Netflixu, které spojují lidské příběhy a úchvatné scenérie velehor

27.November
Z drsných, ale úchvatných záběrů se vám zatočí hlava. Jsou lidé, kteří si nemohou pomoct a doma neposedí. Díky nim se potom můžeme podívat do míst, kde má hlavní slovo stále drsná a panenská příroda, která umí člověka pořádně potrápit.

Amálie Pešková se v Ulici vrací do minulosti

27.November
Amálka Pešková přišla do Ulice coby matka lékaře Libora Seidla – tehdy ještě nebyla Pešková, ale Seidlová. Postupem času se stala stabilní postavou a aktuálně má v Ulici výraznou linku okolo chaty v Harasově.

Z Bedřicha v Ulici je znovu chlap: Léčba Aničkou zafunguje dokonale

27.November
Když se něco nedaří, nemá smysl na to nijak tlačit. Mohlo by to být ještě horší. Naopak funguje hodit všechno za hlavu a výsledek se paradoxně dostaví téměř okamžitě. Stejným způsobem se svému osudu odevzdá i Bedřich v 4161. dílu Ulice.

Víkendové lenošení s Netflixem (27.–28. 11.) v rytmu novinek

26.November
Máme před sebou volné dny, a tak stejně jako slepice, které mají kvůli ptačí chřipce zákaz vycházení, je lepší zůstat doma a udělat si filmový víkend, odpočinout si a načerpat sílu pro příští týden.

Eva Hacurová z Ulice mění erotickou linku za pedagogický sbor

26.November
Mladou herečku Evu Hacurovou (28) znají diváci především jako sympatickou motorkářku a zpěvačku Alici z Ulice. Teď se objevuje také v novém komediálním seriálu Pan profesor jako energická Bára Růžičková.

Vánoce v Česku: ČT chystá novou pohádku, která konečně nebude o čertech

26.November
Se současnou covidovou situací to vypadá na další Vánoce hlavně u televize. Co má pro nás ČT nachystáno letos? Nové sváteční pohádky i závěrečnou epizodu Marie Terezie.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes