15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Bez KINOTIPU by byl internet o něco chudší.

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

5 items/day

Dnes se v Ulici objeví nová postava, Martina se vrátí z Itálie a Šimon schytá facku

0:16
Do Ulice dnes zavítá nová postava – terapeutka Kristýny Volákové. Jestli jí ale dokáže pomoct s panickou atakou, se teprve ukáže. Martina se nastěhuje ke Kateřině a Šimon se rozhodne ignorovat domluvu s mámou. Nemá ani dost slušnosti, aby se za to omluvil. Konečně tak sklidí, co zasel…

Veronika Čermák Macková z Ulice vyměnila pohodlí za obdivuhodné dobrodružství v Kongu

18:32
Nejen Magda Procházková z Ulice má v sobě hluboce zarytou potřebu ochraňovat přírodu a všechno živé. I před její představitelkou Veronikou Čermák Mackovou bychom mohli smeknout klobouk. Je odvážná a inspirativní.

Ulice: Kryštof překvapí Dominiku i Karlu. Do poradny půjde

11:42
Když Karla poprvé navrhla manželskou poradnu, Kryštof její nápad rázně smetl ze stolu. Ani teď není tak docela přesvědčený, že by jim to mohlo pomoct. Nechce se svěřovat cizímu člověku. Nakonec pochopí, že by to měl kvůli dětem alespoň zkusit.

Tereza Nekudová slaví narozeniny. V Ulici si střihla roli svérázné Saši

9:30
Už je to řada let, ale třeba si ještě vzpomenete na postavu Saši Třešňákové, alespoň v souvislosti s plachým policistou Kamilem Bařinkou nebo s vážnou autonehodou, jíž se účastnili Kryštof Mareček a Tereza Jordánová. Představitelka Saši dnes slaví 44 let.

Ulice: Dohody se mají dodržovat, jen Šimon to nechápe a schytává facku

5.February
Pondělní díl Ulice se nese ve znamení návratu, vzájemné shody, ale i facek. Čím Šimon popudí svou matku natolik, že ta se vykašle na svou respektující výchovu a bez skrupulí Šimonovi vlepí facku? A jak se Kristýna posune v řešení svých nenadálých úzkostných atak?

ZOO: Návrat Haďáka je na spadnutí a Filip má před sebou důležité rozhodnutí

4.February
Překvapivě to nakonec bude mladý fotograf, kdo dá v rodícím se vztahu s mladou ošetřovatelkou hadů zpátečku. A vypadá to, že právě včas. Haďák už možná našel odpovědi na všechny své otázky a vrací se domů.

Ulice: S tátou měla Gábina vždy složitý vztah. I po letech spolu bojují

4.February
Radek Mastný nikdy nebýval vzorem ctností. Pravidla obcházel a rodinu opustil kvůli Denise, kterou však podváděl. Bývaly doby, kdy si ani s vlastní dcerou příliš nerozuměl. Ani dnes se na některých věcech neshodnou, třeba na výchově puberťáka Šimona. Přesto mají poněkud vřelejší vztah než dřív.

Jiří Dvořák má dnes narozeniny. V Ulici hrál novináře, jehož dcera se pokusila o sebevraždu

4.February
Oblíbený český herec Jiří Dvořák se narodil 4. února 1967 v Brně, dnes tak oslaví krásných 56 let. Při zmínce jeho jména se vám jistě vybaví vykutálený čert Uriáš z pohádky Anděl Páně, případně hlavní padouch ze seriálu Chlap. Kdysi dávno hrál také v Ulici, a to manžela Báry Jordánové.

Příští týden v Ulici: Kristýna najde koučku, Šimon dostane facku a Bára si podá Skyler

4.February
V Ulici budou příští týden létat nejen ostrá slova, ale i facky – přinejmenším jedna, kterou Gábina uštědří drzému synovi. Kristýna se seznámí s koučkou Julií, jež jí snad pomůže zvládat panickou ataku. Vendula se vrátí domů o den dříve a Bára si to konečně vyřídí se Skyler.

Tento týden v Ulici bylo velkým tématem společné bydlení. Kateřině a Prokopovi se do něj nechtělo

4.February
Lumír měl za to, že jakmile se Ingrid odstěhuje do Málkova, nastoupí na její místo Kateřina. V tom se ale spletl. Kateřina zatím stěhování k Lumírovi odložila na neurčito a nepříjemně ho tím překvapila. Podobně drsně zaskočil Prokop Magdu, když jí vyložil svůj názor na manželství i společné bydlení.

Ženy a život: Gábina Pumrová z Ulice se potkala ve filmu s Viky Janečkovou a Marií Roklovou ze ZOO

3.February
Pro Evu Burešovou to bylo úplně první natáčení celovečerního filmu, které jí nabídl Petr Zahrádka, režisér oblíbených seriálů Doktor Martin, Ordinace v růžové zahradě nebo Letiště. Zahrádka už má za sebou pár vztahových komedií a tentokrát vsadil na seriálové hvězdy.

Jan Vlasák slaví osmdesátiny. Před lety si herec s nezaměnitelným hlasem zahrál v Ulici

3.February
Dnes, 3. února 2023, slaví oblíbený český herec a dabér Jan Vlasák úžasných osmdesát let. V poslední době zazářil v několika seriálech, např. ve Špuntech na cestě nebo v Hlavě Medúzy. Zřejmě jen málokdo si ale vzpomene na jeho malou roli v seriálu Ulice, kde se sešel s Lenkou Termerovou.

Iva Klímová a Robert Dušek, další adepti na nevěru v Ulici

3.February
Tvůrci Ulice prostřednictvím nevěry zničili snad každý vztah, který tu kdy byl. Zatím odolávají Vendula s Pavlem, vlastně také Mário s Ájou, avšak i tady se kvůli atraktivní Martině schyluje k bouři. Manželství Vítka a Ivy pevně drží, neohrozila ho ani krásná Dita z banky. Ale třeba to změní Dušek.

Survivor Česko & Slovensko 2023: Došlo už i na čmuchání v cizím batohu, zda se tam neskrývá skrytá imunita

3.February
Johanka vytrvale u Rebelů upozorňuje na manipulaci Jirky. (Pozor, článek obsahuje spoiler ke 4. epizodě) Dokonce i Lída se svěřuje, že ji v noci Jirka objímal a tvrdil, že ji nechce vyřadit a nejraději by rozbil dvojici, kterou utvořila Hana a Johana.

Dnes v Ulici: Návrat Veroniky, ťafka pro Kristýnu a hysterický výstup Duškové

3.February
Veronika se dnes vrací do Ulice a také do role vrby pro nešťastnou Blanku, která jí podrobně popíše Kristýniny problémy. Zatímco Kristýně se v navázání romantického vztahu nedaří, Šimon zavětří naději – Valerie přijme jeho pozvání do kina. Dušková se u Klímových potká s manželem a spustí bandurskou.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes