15
new stories - click to show

KINOTIP2.cz

Description:

Bez KINOTIPU by byl internet o něco chudší.

URL:

https://www.kinotip2.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

4.7 items/day

Některé filmové skvosty by měly zůstat bez nového zpracování. Po nové Popelce dostanou diváci i Pyšnou princeznu

17:30
Nová doba přináší nové ambice. Ve filmovém průmyslu to ale nemusí být vždy dobrá volba. To už jsme viděli v případě prodeje práv k národnímu klenotu – pohádce Tři oříšky pro Popelku, ze které vznikla v roce 2021 pohádka Tři přání pro Popelku. Zbytečně.

Jestli bude po mamince, bude to podrazák: O Erikovi z Ulice se divoce spekuluje už teď

16:25
Ve skutečnosti není tak špatný, jenom trpí tím, že se mu rozpadá rodina a že ho máma přesunula na jinou školu. Anebo taky ne – určitě z něj vyroste manipulátor a podrazák. Sotva se Sonin syn objevil v Ulici, už vyvolává u diváků vzrušené dohady. Někteří mu ale drží palce.

Výměna manželek: Chudák kluk. Náhradní maminka se nestačila divit, kde se to ocitla

12:02
Za zavřenými dveřmi bytu se často dějí věci, ze kterých může být i úplně cizím lidem smutno. Tentokrát si soucit vysloužil osmiletý Janin syn, který musel být neustále k dispozici své dvouleté sestře. Otec to tak chtěl!

KVÍZ: Na lovu – Dopřejte si chvilku zábavy i poučení s otázkami z vašeho oblíbeného pořadu

9:51
Ve vědomostní soutěži Na lovu se snoubí poučení, napětí, humor a zábava, což je důvod, proč dokáže zaujmout prakticky kohokoli, diváky různého věku i rozličných zájmů a znalostí. Je to vzdělávací pořad a zároveň vzrušující show. Připomeňte si, proč máte Na lovu rádi, v našem kvízu.

Ve čtvrteční Ulici se Blanka s Kristýnou rozhádají kvůli článku, který ještě ani nebyl napsán

7:41
Kristýnu těší Daliborův zájem o skupinu anonymních alkoholiků, na kterou Evžen začal docházet. Novinář by rád rozšířil povědomí o této zajímavé alternativě k běžné terapii, ale Blance se jeho zájem o čistě rodinné záležitosti ani trochu nelíbí. Vypadá to, že Kristýnu využívá.

Herecké řady Ulice rozšíří osobitý renesanční umělec. Nová postava způsobí v Ulici pořádné pozdvižení

5:32
Pro někoho pohádkový dědeček, pro jiné herecká legenda a uznávaný dramatik, to všechno je populární Arnošt Goldflam, jehož jistě znáte mj. z filmů Dědictví aneb Kurvahošigutntág či Lotrando a Zubejda. Odteď bude svou přítomností těšit také diváky seriálu Ulice.

Survivor Česko & Slovensko: Boj o oheň, Michalův kolaps a první lži a spojenectví

1:17
Začátky na ostrově nejsou moc zábavné, na účastníky pobytu čeká první soutěž, hodně deště a stavba přístřeší. U Lovců všechny vystraší Michal, který dostane blíže nespecifikované záchvaty a musí být dopraven do nemocnice. Snad se dozvíme o jeho stavu něco víc.

Dnes v Ulici: Kristýna znovu randí a začíná to být vážné

28.February
Někdy se ukáže, že vše zlé je nakonec k něčemu dobré. Přesně to může říct Kristýna, která zažívá velmi romantické období. Už na Valentýna byla s novinářem Daliborem Tomáškem na schůzce. Teď nastal čas jejich vztah opět o kousek posunout.

Ondřej Havel z Ulice přistižen s jinou – těhotná manželka ho nachytala přímo na natáčení

27.February
Diváci jsou jistě rádi, že se Jirka Hložánek a jeho přítelkyně Martina konečně zase usmířili. Jediný člověk, kterému by to mohlo být proti srsti, je těhotná manželka herce Ondřeje Havla. Zamilované vrkání s jinou ženou se mu rozhodla malinko osladit nečekanou návštěvou přímo na place Ulice.

Survivor Česko & Slovensko je tady a servíruje se první exotická ochutnávka

27.February
Dnes večer na Voyo odstartuje první díl, ve kterém proti sobě stanou dva kmeny: Titáni a Lovci. Více než 70 dní se budou snažit jeden druhého přelstít a přehrát. Už v prvním díle dojde ke kolapsu jednoho ze soutěžících.

Ve středeční Ulici se oteklá a polepená Eva zamiluje do plastik a Milošovi přivodí málem infarkt

27.February
Ve středu si Eva ze svého manžela pěkně vystřelí, aby mu ukázala, kam až mohou vést jeho stupidní nápady. Důsledky nepromyšleného jednání budou strašit také Vendulu a Pavla, kteří vyvádějí kvůli naivnímu Máriovi. Nejhorší je, že Ája neodbytně slídí a prahne po informacích o svatbě.

Dnes v Ulici: Vítek vpluje do role uzurpátora a Lumírovi ukápne slza nad Lexíkovou samostatností

27.February
Děti jsou pestrá starost na celý život. V každé fázi rodiče řeší něco jiného. Ne každé období musí být krásné. O tom se dnes v Ulici přesvědčí tatínkové Vítek i Lumír. Zatímco Michal je vyloženě na facku, Lexík dojímá tím, jak roste.

Fotokvíz: Zkuste poznat nejoblíbenější české filmy roku 2023 podle fotografií

26.February
Přinášíme vám kvíz s fotografiemi zachycujícími scény z nejoblíbenějších českých filmů minulého roku. Půjde o to poznat, které filmy to přesně jsou. Pokud si myslíte, že dokážete odhalit správné názvy a roztřídit uvedené fotky, směle do toho. Je to i dobrá relaxace.

Drbárna ze ZOO: Kamil jen o chlup utekl před rolí striptéra a Julie před pozorností reportérů s kamerou

26.February
Adamovu hezkou chvilku ráno přerušil telefonát od známého profesora. K plazům se chystá odborná komise. Vyděšený byl spíše Albert. Zbytečně. Děti od Elišky jako by ani nechodily do školy, a tak musí stále pracovat v ZOO. Trochu se už začínají bouřit. Svatební přípravy Heleny se nevyhnou problémům.

V úterní Ulici dostane Eva takový dárek k narozeninám, že ten šok bude muset spláchnout panákem

26.February
Eva je u svého praštěného manžela zvyklá na ledacos, ale ukáže se, že kreativní Miloš ji po všech těch letech stále dokáže překvapit – ne vždy příjemně. K padesátinám si pro ni připravil dáreček, který bude rozdýchávat hodně dlouho. S neméně šokujícím překvápkem se vytasí i Mário.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes