Kladenský deník

Popis:

Moje Kladensko - Kladenský deník (denik.cz)

URL:

http://kladensky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

2,5 položek/den

OBRAZEM: Pochod proti diabetu prošel Kladnem

16:23
Kladensko – K nevyléčitelným nemocem a zabijákům jedenadvacátého století, které sužují život 425 milionům lidí, patří také diabetes melitus, lidově cukrovka.

Kladenskou nemocnici povede Jaromír Bureš

16:22
Kladno, Praha - Ve výběrovém řízení na člena představenstva Oblastní nemocnice Kladno uspěl Jaromír Bureš, zkušený ekonom a současný pověřený ředitel Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

Kladenští zastupitelé se sejdou ve středu odpoledne

11:09
Kladno – Přesně za týden, tedy 21. listopadu, se uskuteční ustavující zasedání kladenských zastupitelů. Zasedání se koná od 14 hodin ve velkém konferenčním sále objektu Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT na Sítné v Kladně.

Kominíci jsou nyní na roztrhání. I v tomto případě, pozor na podvodníky!

9:25
Kladensko - Přestože je možné nechat si povinnou kontrolu komína udělat prakticky kdykoli, většina lidí ji nechává na podzim, na začátek topné sezóny.

Nedonošené děti hlídá v Kladně pět nových inkubátorů

13.listopadu
Kladno - Na jednotku intenzivní péče nedonošeneckého oddělení kladenské nemocnice přibylo pět nových moderních inkubátorů. Do těch zdravotníci umisťují nezralé novorozence nebo novorozence vyžadující intenzivní péči.

O městské byty je na Kladensku stále velký zájem

13.listopadu
Kladensko - Mezi priority, které během života řeší každý, je zajistit si střechu nad hlavou. Někdo nemovitost zdědí. Jiní řeší situaci tím, že se upíší k celoživotnímu splácení půjčky a dům či byt si koupí. Někteří se však kloní (nebo nemají jinou možnost) k pronájmu. Byt lze pronajmout od soukromé osoby, ale i od města. A právě o městské byty je stále zájem.

OBRAZEM: Památku válečných veteránů uctili také v Kladně

12.listopadu
Kladno - Statutární město Kladno, Československá obec legionářská Kladno (ČsOL), Spolek pro zachování odkazu českého odboj a TJ Sokol Kladno uspořádali v pondělí hodinu před polednem pietní akt u pomníku na náměstí Svobody v Kladně u příležitosti Dne válečných veteránů a jako připomínku ukončení 1. světové války. Památku válečných veteránů uctili přítomní hosté položením věnců a květin a zapále...

Lidé zatápějí a obce se dusí. Situace se přesto rok od roku zlepšuje

12.listopadu
Kladensko - S příchodem sychravého počasí a topnou sezónou se bohužel i letos města a vesnice na Kladensku nevyhnout nepříjemnému důsledku topení pevným či velmi nekvalitním topivem. Přestože byl i středočeský venkov v posledních dvou desetiletích z velké části plynofikován, lidé ve snaze uspořit, se často navracejí ke klasice a kromě uhlí a dřeva spalují kde co.

OBRAZEM: Královičtí už mají také svoji lípu republiky

12.listopadu
Královice - U příležitosti 100. výročí založení Československa a nedělního Dne válečných veteránů vysadili Královičtí na návsi jihočeskou Vlčickou lípu.

OBRAZEM: Pamětní desku věnovali obětem velké války

11.listopadu
Slaný - V neděli 11. listopadu 1918 byla takzvaným příměřím z Compiègne ukončena první světová válka. Téhož dne podepsal rakouský císař Karel I. abdikační listinu, znamenající definitivní rozpad rakousko-uherské monarchie, naší tehdejší vlasti.

OBRAZEM: Ocenění významných osobností Slaného v městském divadle

11.listopadu
Slaný - U příležitosti 100. výročí založení Československa byly tradičně v Městském divadle ve Slaném oceněny významné osobnosti města, které se zasloužily o jeho rozvoj v různých oblastech.

Kam na výlet v době zimního spánku?

11.listopadu
Kladensko - Skončila letošní sezona pro mnoho památek i zajímavých míst napříč celou republikou. Takovým případem na Kladensku je třeba letní sídlo českých prezidentů - zámek Lány. Jeho park bývá přístupný veřejnosti pouze od dubna do konce října. A jinak tomu není ani letos. Přesto ovšem zůstávají místa, kam se veřejnost může podívat klidně i v zimě.

I na Kladensku se můžete zapojit do potravinové sbírky

9.listopadu
Kladno – Celkem na pěti místech v Kladně a jednom ve Slaném se 10. listopadu uskuteční šestý ročník Národní potravinové sbírky. Darovat můžete trvanlivé potraviny, nebo také drogistické zboží. Letošní sbírka má ukázat na nelehkou situaci matek samoživitelek. Mnoho z nich nemá peníze na běžný nákup.

Most ve Slaném už je průjezdný

9.listopadu
Slaný - Most v ulici Olgy Scheinpflugové ve Slaném, který byl řadu měsíců rekonstruován, je konečně průjezdný.

Chytré autobusové zastávky usnadní cestujícím v Kladně život

9.listopadu
Kladno - Největší změnou pro cestující hromadnou autobusovou dopravou by se mohly stát v Kladně nové autobusové zastávky. Radnice chce vybavit jednačtyřicet nejvíce frekventovaných zastávek hromadné dopravy šestašedesáti označníky s displejem, šesti LED informačními panely, sedmdesáti hlásiči pro nevidomé a sedmdesáti otřesovými čidly.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes