královehradeckénovinky.cz

Description:

Aktuální zpravodajství, nejdůležitější z politiky a byznysu - Královehradecký kraj

URL:

http://www.kralovehradeckenovinky.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Královéhradecký

Publishes:

7 items/week

Vládní nařízení se dotknou Památky zesnulých

8:50
Česká republika si letos poprvé bude připomínat Den památky zesnulých netradičním způsobem, svátku se totiž dotknou některá vládní nařízení.

Město Hradec Králové pořídí hasičům nová požární vozidla

23.October
Město Hradec Králové dlouhodobě podporuje jednotky dobrovolných hasičů, zajišťuje opravy jejich zázemí nebo nákupy nových vozidel v rámci obměny vozového parku.

Plánované odstávky elektřiny jsou omezeny

21.October
ČEZ Distribuce omezí plánované odstávky elektřiny kvůli vzrůstajícím požadavkům svých zákazníků na práci z domova.

Hradecká MHD jezdí od pondělí v prázdninovém režimu

20.October
S ohledem na zavedená opatření v souvislosti s pandemií koronaviru došlo k výraznému poklesu počtu cestujících linkami městské hromadné dopravy.

Bono publico získalo ocenění v rámci celostátní soutěže stavba roku

19.October
Jednu ze zvláštních cen v rámci prestižní celostátní soutěže Stavba roku 2020 získala rekonstrukce schodiště Bono publico v Hradci Králové.

V nemocnicích Královéhradeckého kraje pomáhají medici

18.October
Studenti medicíny, budoucí zdravotní sestry a ošetřovatelky – ti všichni by mohli v následujících dnech nastoupit do nemocnic a sociálních zařízení v Královéhradeckém kraji.

V netradičním podzimním termínu jsme v Jičíně uklidili Česko

17.October
Ukliďme Česko se letos v Jičíně přesunulo do září. V Jičíně se do této celostátní iniciativy připojili, a ač v menším počtu než v minulých letech, vyrazili uklidit nepořádek z veřejných prostranství.

Revitalizace okolí hradeckého zimního stadionu je v plném proudu

16.October
K zimnímu stadionu v Hradci Králové dorazily v těchto dnech bagry a začaly práce na revitalizaci rozsáhlého okolí Jiráskových sadů a sportovního stadionu. skončí v červnu 2021.

Hradec Králové dočasně ruší školní a noční linky MHD

15.October
V souladu s nařízením vlády České republiky se v Hradci Králové omezil provoz některých služeb, institucí a konání veřejných akcí.

Tendr na stavbu stadionu bude posuzovat ÚOHS

14.October
V pátek 9. října odpoledne město Hradec Králové obdrželo informaci o návrhu na přezkoumání zadávacích podmínek výběrového řízení na stavbu multifunkčního fotbalového stadionu, který byl podán na Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Hradečané třídit umí, problémem zůstávají černé skládky

12.October
Za poslední dva roky stoupá v Hradci Králové celková separace odpadu, ze kterého se vytřídí více než 50 % papíru, plastu a skla. Meziročně dochází také ke zvýšenému množství sběru elektrospotřebičů.

v neděli 11. října 2020 za sportem? Hraje se fotbal, hokej, basketbal

12.October
Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Město Hradec Králové zpřehlední dopravu na malšovickém nadjezdu

11.October
Město Hradec Králové plánuje zlepšit bezpečnostní situaci na malšovickém mostě, zpřehlední se doprava zejména pro cyklisty, kteří zde nemají vlastní cestu ani dopravní značení.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes