Kroměřížský deník

URL:

http://kromerizsky.denik.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Zlínský

Publikuje:

2,2 položek/den

Spojil je netradiční koníček, rádi si pohrávají s historickými zbraněmi

10:29
Mladí nadšenci ze skupin historického šermu Mauritius a Plus Ultra se koníčku s historickými zbraněmi věnují v rozmezí tří až sedmi let. I když se jedná o dvě skupiny, jsou to přátelé a rádi si s vystoupením pomáhají. Dohromady je svedla jiná skupina, kterou začali navštěvovat už na škole.

Policista z Kroměříže v boxu vybojoval zlatou medaili

11:31
Zlatou medaili si z 1. ročníku boxerského turnaje pro policisty odvezl Pavel Mozga z obvodního oddělení v Kroměříži.

Tentokrát bez lidovců? V Kroměříži se rýsuje čtyřkoalice

16.října
Po minulém týdnu, kdy se zdála situace ohledně vzniku nové koalice v okresním městě v nedohlednu, politické subjekty začínají nacházet společnou řeč.

Nechtějí sedět u piva, raději plánují akce pro ostatní

16.října
Dvojice mladíků z Holešova – Radek Sovadina a Radek Doležel se před osmi lety rozhodla uspořádat akci, která by trochu rozvířila vody ve městě. Nyní vystupují pod názvem Akce Holešov a na svém kontě mají nespočet akcí, koncertů či diskoték.

Rusavská přehrada v kritickém stavu

16.října
Již několik desetiletí leží na hranici okresu Kroměříž za obcí Rusava vodní nádrž. Od svého vzniku, kdy ji pro své zaměstnance postavili Přerovské strojírny, až do dnešních dnů, se zde jezdí lidé koupat. Během tohoto roku však naznal ráz přehrady značného rozdílu.

Studie výstavby sportovní haly v Kroměříži je hotová

16.října
Studie proveditelnosti pro výstavbu multifunkční sportovní haly v místech za plaveckým bazénem je už hotová.

Při požáru rodinného domu byl popálen starší muž

14.října
Valící se kouř z oken jednoho rodinného domu v obci Žeranovice upoutal pozornost obyvatel v úterý okolo půl jedné odpoledne.

Umění se rozloučit: unikátní expozice, neotřelá myšlenka

14.října
Netradiční podívaná se tento víkend naskytla návštěvníkům Výstaviště Floria v Kroměříži. Na víkendové výstavě s názvem Dušičky se lidé mohli seznámit s alternativním způsobem uspořádání pohřbu.

Lidé práci městské policie chválí

14.října
Městská policie v Kroměříži je veřejnosti víceméně známá především trestáním řidičů, kteří nezaplatí parkovné. Kromě nasazování „botiček“ však musí strážníci řešit i mnohé další problémy.

Spanilou jízdu na ukončení sezony zakončili motorkáři ve Zdounkách

13.října
Nad klobáskami či třeba nealkoholickým pivem zakončili motorkáři v sobotu ve Zdounkách akci věnovanou symbolickému ukončení letošní motorkářské sezony.

Patrik Kunčar porazil i počtvrté Libora Lukáše a obhájil tak senátorský post

13.října
Patrik Kunčar, tak zní jméno staronového senátora volebního obvodu číslo 80, sahajícího od Slavičínska, přes Bojkovicko, část Uherskobrodska až k Otrokovicím.

Dětský svět: Kvalita místo čínských nekvalitních atrakcí

13.října
Kroměřížský Dětský svět se těší oblibě, bude se stále rozšiřovat a udržovat si nastavené nároky na kvalitu.

Co všechno se odehrává na tísňové lince policie, mnozí ani netuší

13.října
Průměrně 160 telefonátů denně přijmou policisté na Integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie Zlínského kraje na lince tísňového volání 158.

Ke vzniku koalice má Kroměříž ještě daleko

12.října
Před týdnem se otevřely volební místnosti, ve kterých lidé svými hlasy změnili rozložení zastupitelstva na nadcházející čtyři roky. Do dnešního dne není známo složení nové koalice. Dokonce není patrný ani žádný progres ve vyjednávání. Jisté je jen to, že vzájemné schůzky jednotlivých stran probíhají.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes