15
new stories - click to show

Kudy z nudy

Description:

Akce Výstavy

URL:

http://www.kudyznudy.cz

Catalog:

Kultura

Publishes:

138.8 items/day

Den architektury v Mikulově – Ivar Otruba: Zahradní komplex

5:25
Komentovaná procházka o projektu inovativního krajinářského architekta Ivara Otruby z let 1999–2015 s krajináři architekty Petrem Veličkou a Tomášem Popelínským.

Den akcí v Bohumíně

5:25
První říjnová středa nabídne v Bohumíně hned pět akcí pro veřejnost. Navštívit můžete Den zdraví, Antikvariát pod širým nebem, Den řemesel, Den otevřených dveří a podzimní jarmark Centra sociálních služeb a Plaveckou soutěž měst.

Den architektury ve Zlínském kraji

5:25
Na přelomu září a října se koná největší architektonický festival Den architektury. Ve Zlínském kraji se do festivalu zapojuje 8 měst formou komentovaných prohlídek, výstav nebo exkurzí do zajímavých objektů.

Monoglot

5:25
Kapela Monoglot vzešla ze švýcarských hor, vulkanické krajiny Islandu a bzučícího tavícího kotle Berlína. Našla společný kreativní základ, který odmítá jednoduché hudební kategorizace.

Matiné pro rodiče a děti

5:25
Podzimní matiné pro rodiny s dětmi ve Švandově divadle představí divákům pestrou paletu hudebních skladeb doprovázenou projekcí a mluveným slovem.

Samhain v Jílovém

5:25
Netradičně a temně pojatý Mezinárodní den archeologie v Jílovém bude v letošním roce zaměřený na keltský svátek Samhain, ze kterého vzešly naše dušičky či Halloween.

Sklářský workshop Tiffany

5:25
Líbí se vám vitráže z barevných sklíček, jen jste nikdy neměli šanci se k nim dostat blíže? Nebo už jste zkušení a máte nový tvůrčí nápad, který byste si chtěli vyrobit? Tak tohle je příležitost právě pro vás!

Posvěcení kostela

5:25
Zveme na výročí posvěcení kostela Narození Panny Marie. Smyslem této oslavy je vyjádření vděčnosti místních křesťanů za to, že mají místo, kde se mohou scházet, hlavním bodem dne je proto děkovná slavnostní bohoslužba v 10:00 hodin za náš kostel, jeho stavitele, zachránce i dobrodince.

Noc vědců na Vysokém učení technickém v Brně

5:25
Noc vědců letos přináší téma tajemství. Zapojí se do ní i Vysoké učení technické v Brně (VUT). Malí i velcí návštěvníci si budou moci vybírat z široké nabídky aktivit na 8 fakultách a 3 ústavech.

Posvícení v Hlubokých Mašůvkách

5:25
Tradiční podzimní posvícení v Hlubokých Mašůvkách odstartuje už v pátek večer Předposvícenská zábava.

Den věží a rozhleden v Příbrami

5:25
Zpestřete si sváteční den návštěvou těžních věží Ševčinského a Vojtěšského dolu a vyhlídkové věže Památníku Vojna v Příbrami. Vystoupat na ně můžete v rámci Dne věží a rozhleden za symbolickou 1 Kč.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes