15
new stories - click to show

www.kudyznudy.cz

Description:

Akce Výstavy

URL:

http://www.kudyznudy.cz

Catalog:

Kultura → Výstavy

Publishes:

4.1 items/day

Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech

10:42
Výstava je ukázkou práce lidových tvůrců, kteří vystavují své obrazy, grafiku, samorosty, keramiku, dřevořezby, práce z kovu a dřeva, paličkování, výšivky, háčkování, šperky a jiné ukázky lidové tvorby.

300 km/h show

9:26
13 dravých závodních motorek, 6 extrémně rychlých supersportů a další unikátní exponáty, které voní benzínem. Dvě z nich vyzkoušeli Belmondo i McQueen ve filmu.

Sraz veteránů – Výstaviště Kroměříž

5.July
Neděle 4. září bude již pojedenácté patřit na Výstavišti v Kroměříži všem nadšencům Auto moto a krásných nablýskaných veteránů. Opět bude k mání vše, co se týká motorismu – náhradní díly, součástky, komponenty na zemědělskou techniku, ale i starožitnosti či vojenské a hasičské sběratelské předměty.

Výstava denivek v Mravíně

5.July
13. ročník výstavy denivek v Mravíně je věnován květině, která okouzlila tisíce Čechů a stala se jednou z nejpěstovanějších trvalek na světě.

Výstava a coursing dalmatinů

5.July
Klub přátel dalmatinů, z.s. vás srdečně zve na přátelskou akci do Vranova u Brna, kde se uskuteční výstava a coursing dalmatinů.

Barvolam – Umění inkluze

4.July
Během prázdninových měsíců pobočka městské knihovny v Praze Artotéka představí výtvarnou tvorbu z různých projektů.

Mistrovská díla Obrazárny Pražského hradu v Císařské konírně

4.July
Mistrovská díla Obrazárny Pražského hradu jsou k vidění v sousední Císařské konírně. Jedná se 68 mistrovský děl.

Hvězdné nebe

4.July
Výstava Hvězdné nebe, která mapuje spolupráci královédvorského textilního továrníka Josefa Sochora a jeho synů s vůdčími osobnostmi tehdejší umělecké scény, bude od 10. července k vidění v Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře.

Pouťová výstava drobného zvířectva a kaktusů

3.July
Zveme na výstavu králíků, holubů a drůbeže a spojenou s prezentací výpěstků kaktusů a dalších sukulentů od místního klubu kaktusářů. K vidění budou i expozice s exotickým ptactvem, s terarijními zvířaty a prodej akvarijních rybiček.

Prohlídka růží na poli

3.July
Přijďte si prohlédnout růže v plném květu. Pěstujeme více než 110 odrůd růží, včetně odrůd Kordes Rosen. Nabízíme růže: keřové – velkokvěté, mnohokvěté, půdopokryné, sadové a ponoucí. Stromkové – velkokvěté, mnohokvětné, převislé. Pro letošní rok máme připravenou kolekci růží PARFUMA Kordes Rosen.

Paňďuláci, piňduláci a Plachý

1.July
Výstava představí roztodivné postavičky a světy, které Jaromír Plachý vytvořil ve svých počítačových hrách, ale i knížkách nebo animovaných filmech.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes