15
new stories - click to show

Kulturio.cz

Description:

Společnost a kultura

URL:

https://kulturio.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

2.1 items/week

Pokrmy, které odlehčí váš jídelníček

14:49
Vánoce jsou definitivně za námi a poslední zbytky cukroví nebo chipsů ze silvestrovské noci jsou už zaručeně snědené. The post Pokrmy, které odlehčí váš jídelníček appeared first on Kulturio.cz .

Seriál Lupin (2021): Moderní lupič-gentleman

14:49
Arséne Lupin je literární postava, která je ve Francii nesmírně populární. V oblibě ji má také hlavní hrdina nového francouzského seriálu Assane. The post Seriál Lupin (2021): Moderní lupič-gentleman appeared first on Kulturio.cz .

Film Duše (2020) aneb Jak se projazzovat ke spokojenosti

16.January
Co je mým posláním? Kam se mám vydat? Pro co stojí za to zemřít? A žiji správně? Tyto a jiné otázky si zvláště v posledních měsících kladou miliony lidí. The post Film Duše (2020) aneb Jak se projazzovat ke spokojenosti appeared first on Kulturio.cz .

“Šetrně k tělu i Zemi”, to je gastro projekt Baví

14.January
V Praze se objevil projekt, který boří předsudky o tom, že veganská strava je nudná a monotónní. The post “Šetrně k tělu i Zemi”, to je gastro projekt Baví appeared first on Kulturio.cz .

Recenze: Seriál Cobra Kai – 3. série (2020) – Netflix má nový hit, který musíte vidět

11.January
Před třemi lety YouTube zčistajasna oživil 25 let přes třicet let starého Karate Kida v podobě nového seriálu s názvem Cobra Kai. The post Recenze: Seriál Cobra Kai – 3. série (2020) – Netflix má nový hit, který musíte vidět appeared first on Kulturio.cz .

Co dělat v roce 2021 aneb Je čas na…

6.January
Udělat za rokem 2020 tlustou čáru bude vyžadovat trochu víc než jeden Silvestr a přechod do nového roku. The post Co dělat v roce 2021 aneb Je čas na… appeared first on Kulturio.cz .

Deset prosincových videoklipů, které nás v roce 2020 zaujaly

6.January
Rok se sešel s rokem a na nás je povinnost představit vám poslední klipy podivného roku 2020. The post Deset prosincových videoklipů, které nás v roce 2020 zaujaly appeared first on Kulturio.cz .

V roce 2020 prožívali Češi na Netflixu plejádu pocitů.

6.January
V roce 2020 se zájem Čechů o téměř každý žánr na Netflixu skokově navýšil. Nejsledovanější u nás za uplynulý rok byla dramata, komedie a akční filmy. The post V roce 2020 prožívali Češi na Netflixu plejádu pocitů. appeared first on Kulturio.cz .

Podcasty, které stojí za poslech – díl druhý

5.January
I když se svět vlivem pandemie koronaviru částečně zpomalil, konzum a masy informací, které se na nás dennodenně valí ze všech stran, neustávají. The post Podcasty, které stojí za poslech – díl druhý appeared first on Kulturio.cz .

Jak se v pořadu Šéfové na cestách zrodila nová bageta: Ochutnejte novinku Bageterie Boulevard podle šéfkuchaře Chrise Chu

1.January
Bageterie Boulevard má nový přírůstek do své nabídky. Je jím limitovaná edice zapečené bagety Teriyaki kuře. The post Jak se v pořadu Šéfové na cestách zrodila nová bageta: Ochutnejte novinku Bageterie Boulevard podle šéfkuchaře Chrise Chu appeared first on Kulturio.cz .

22 zajímavostí o rodině Sopránů aneb Věděli jste, že…

31.December
10. ledna 1999, přesně před 22 lety, vstoupil mafiánský boss do psychiatrické ordinace a navždy přepsal historii takzvané „quality TV“ produkce. The post 22 zajímavostí o rodině Sopránů aneb Věděli jste, že… appeared first on Kulturio.cz .

Seriál 30 stříbrných (2020) – Španělská produkce ukazuje to, čeho se Hollywood bojí

31.December
Předplatitelé Netflixu nejspíš již zaznamenali celosvětový úspěch seriálu Papírový dům a možná narazili i na chválenou Díru. The post Seriál 30 stříbrných (2020) – Španělská produkce ukazuje to, čeho se Hollywood bojí appeared first on Kulturio.cz .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes