15
new stories - click to show

Kulturio.cz

Description:

Společnost a kultura

URL:

https://kulturio.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

3.5 items/week

Temná turistika: nejděsivější místa na světě

26.January
Běžní lidé se strašidelným místům vyhýbají, ale někteří je přímo vyhledávají. Právě tento jev se označuje jako temná turistika. The post Temná turistika: nejděsivější místa na světě appeared first on Kulturio.cz .

Netflix představuje filmové novinky pro letošní rok

25.January
Nový rok znamená také nové filmy na Netflixu. Je čas otevřít kalendář, můžete si uložit data vydání nejdůležitějších titulů. The post Netflix představuje filmové novinky pro letošní rok appeared first on Kulturio.cz .

Za metr knih i 4 000 korun. Začněte nový rok úklidem knihovny a knižní výzvou

23.January
Někdo začíná sportovat, někdo hubne nebo chce začít šetřit, jiné novoroční předsevzetí nechává chladnými. The post Za metr knih i 4 000 korun. Začněte nový rok úklidem knihovny a knižní výzvou appeared first on Kulturio.cz .

TRILOBIT 2023 – Vyhlášení cen filmového a televizního svazu

23.January
Ceny TRILOBIT udílené Českým filmovým a televizním svazem FITES za mimořádná audiovizuální díla byly vyhlášeny 21. 1. 2023. The post TRILOBIT 2023 – Vyhlášení cen filmového a televizního svazu appeared first on Kulturio.cz .

Vinohradská Balada pro banditu

23.January
Premiéra vinohradské inscenace Balada pro banditu se uskutečnila před více jak dvěma lety, nepřestává veřejnost lákat ani dnes. The post Vinohradská Balada pro banditu appeared first on Kulturio.cz .

Film Babylon (2022). Dramata vyčerpaná délkou

14.January
Pro diváky znamenal nástup zvukového filmu doslova revoluci. Najednou dostal zážitek v kinosále úplně jinou dimenzi. The post Film Babylon (2022). Dramata vyčerpaná délkou appeared first on Kulturio.cz .

Vzhůru do hor s botami od Deichmann!

12.January
Ačkoli to venku vypadá na předčasný příchod jara, v českých horách si můžete sněhové radovánky stále ještě užívat. The post Vzhůru do hor s botami od Deichmann! appeared first on Kulturio.cz .

Rusalka ve spárech bratří Cabanů

12.January
Bratři Michal a Šimon Cabanovi patří k významným českým divadelním režisérům. Jejich tvorba sklízí v mnoha ohledech úspěch. The post Rusalka ve spárech bratří Cabanů appeared first on Kulturio.cz .

William Haines: Hollywoodský herec a designér, který odmítl zapřít svou sexualitu

4.January
William Haines patřil na přelomu dvacátých a třicátých let mezi nejúspěšnější hvězdy Hollywoodu. The post William Haines: Hollywoodský herec a designér, který odmítl zapřít svou sexualitu appeared first on Kulturio.cz .

Niacinamid, univerzální pomocník v péči o pleť

4.January
Další z kosmetických hrdinů Niacinamid, respektive vitamín B3 se hodí pro každého a na všechno. The post Niacinamid, univerzální pomocník v péči o pleť appeared first on Kulturio.cz .

Zajímá vás móda let minulých? Tak začněte sledovat tyto influencerky

4.January
Chcete zjistit více o historii módy? Nosíte vintage oblečení? Doporučujeme sledovat YouTube a Instagram. The post Zajímá vás móda let minulých? Tak začněte sledovat tyto influencerky appeared first on Kulturio.cz .

VIVA MAGENTA 18-1750: Barva roku 2023

4.January
Barva roku Pantone, Viva Magenta 18-1750, vibruje elánem. Je to odstín zakořeněný v přírodě pocházející z červené rodiny. The post VIVA MAGENTA 18-1750: Barva roku 2023 appeared first on Kulturio.cz .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes