15
new stories - click to show

Kulturio.cz

Description:

Společnost a kultura

URL:

https://kulturio.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

7 items/week

ROCK FOR PEOPLE 2024

16.June
Festivalová sezóna začala. A začala velkolepě 12. června v Hradci Králové tradičním festivalem Rock For People. The post ROCK FOR PEOPLE 2024 appeared first on Kulturio.cz .

Bonjour léto! Česká televize naladí program do barev francouzské trikolory

15.June
Během léta prostoupí francouzská tematika všemi programy České televize. Diváci se mají rozhodně na co těšit! The post Bonjour léto! Česká televize naladí program do barev francouzské trikolory appeared first on Kulturio.cz .

KONCERT: RYTMUS

15.June
Legendární rapový král Rytmus usedne 14. září 2024 na svůj trůn. V tento den vystoupí Rytmus poprvé sólově v O2 areně. The post KONCERT: RYTMUS appeared first on Kulturio.cz .

KONCERT: SAM TOMPKINS

15.June
Britský zpěvák Sam Tompkins začínal jako mnoho jiných muzikantů buskingem. Jeho jedinečný hlas zaujal i posluchače na TikToku. The post KONCERT: SAM TOMPKINS appeared first on Kulturio.cz .

Pět seriálů na červen 2024

14.June
Léto je skoro tady, je tedy logické, že málokdo bude trávit příjemné večery a víkendy doma na gauči a sledovat seriály. The post Pět seriálů na červen 2024 appeared first on Kulturio.cz .

Krvavý měsíc na břehu řeky Svratky

12.June
Řekněme si rovnou, že Brno žádnou pořádnou řeku nemá. A z těch dvou, které přes něj tečou, je literárně úspěšnější Svratka. The post Krvavý měsíc na břehu řeky Svratky appeared first on Kulturio.cz .

André Rieu in Prague 2024: zážitek s velkým Z!

12.June
Po roce se do pražské O2 areny vrátil nizozemský houslista André Rieu spolu se svým orchestrem Johanna Strausse. The post André Rieu in Prague 2024: zážitek s velkým Z! appeared first on Kulturio.cz .

Novinky na hudební scéně #7

7.June
Další várka nejnovějších a aktuálních skladeb nejen z pera českých interpretů je tu. Která z nich si získá vaše srdce? The post Novinky na hudební scéně #7 appeared first on Kulturio.cz .

FESTIVAL: PRAGUE SOUNDS

7.June
Velká světová jména jazzu, soudobé vokální hudby, elektroniky, alternativního hip hopu i world music... The post FESTIVAL: PRAGUE SOUNDS appeared first on Kulturio.cz .

Forbidden Society vydává album pod prestižním labelem VISION

7.June
DJ a producent Forbidden Society se z pozice DJe a producenta proměnil v platformu pro svou značku. The post Forbidden Society vydává album pod prestižním labelem VISION appeared first on Kulturio.cz .

FESTIVAL: METRONOME PRAGUE

6.June
Tep hudebních nadšenců napříč žánry se zrychluje v radostném očekávání, největší metropolitní hudební událost roku Metronome Prague 2024 je za dveřmi! The post FESTIVAL: METRONOME PRAGUE appeared first on Kulturio.cz .

Proces: kočkolap Josef K. a advokát na klíček

6.June
Stoleté výročí úmrtí Franze Kafky připomíná divadlo Kolowrat uvedením dramatizace románu Proces. The post Proces: kočkolap Josef K. a advokát na klíček appeared first on Kulturio.cz .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes