15
new stories - click to show

KupiMagazín.cz

Description:

Lifestylový magazín největšího českého nákupního rádce Kupi.cz, který pomáhá každý měsíc 1,5 mil. uživatelům s jejich každodenními nákupy.

URL:

https://www.kupimagazin.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

4.5 items/day

Vyplatí se kupovat pro psy drahé granule? Poradíme, jak poznat ty opravdu kvalitní

12:44
Jak jistě víte, kvalitní krmivo je jednou z nejdůležitějších věcí pro šťastný a spokojený život psů. Dnes najdeme na trhu spoustu granulí různých značek, vybrat si ty správné tudíž nebývá úplně snadné. Poradíme vám, jak se zorientovat v nabídce, na co se zaměřit a podle čeho vybírat.

Milujete vajíčka? Pak byste měli vědět, jaký je nejzdravější způsob jejich přípravy

10:35
Vysoký cholesterol a obsah tuku – není tomu tak dávno, co se společnost vajíček obávala a odborníci doporučovali maximálně jedno vejce týdně, ideálně pouze jeho bílek. Této hysterii kolem vajec už naštěstí odzvonilo, přesto se však stále najdou tací, kteří se jim vyhýbají. Jsou jejich obavy oprávněné?

Cordyceps: Čínskou houbu, která vyrůstá z housenek, by měl znát každý sportovec

8:27
Slyšeli jste už o houbě Cordyceps neboli housenici? Pokud se věnujete sportu a fitness, nebo vám poslední dobou chybí energie a soustředěnost, pak by rozhodně neměl tento vzácný a pozoruhodný poklad z hloubi čínských horských lesů uniknout vaší pozornosti. V jaké podobě se Cordyceps prodává a užívá, jak příznivě působí na naše zdraví a pro koho je jeho konzumace vhodná?

Zelná šťáva je lékem i vitamínovou bombou. Jak si ji vyrobit čerstvou i fermentovanou?

6:17
Zájem o zdravý životní styl rok od roku roste a v rámci jeho podpory vyhledává mnoho lidí nejrůznější produkty, které dokážou podpořit detoxikaci a správné fungování organismu. Zelná šťáva je více než jen zdravý nápoj, jde o všelék, který znali už naši předkové. Je levná, snadno dostupná a každý si ji může vyrobit svépomocí. Jak na to?

Jak se zbavit akné v dospělosti? Nejčastější chyby, kterými si ho způsobujeme

9.June
Trápí vás akné, a přitom již dávno nejste v pubertě? Toto kožní onemocnění se netýká jen teenagerů – může se objevovat i v dospělosti, a to z mnoha příčin. Co jej způsobuje a jak proti akné bojovat?

Jak se zbavit komárů doma i na zahradě?

9.June
S prvními teplými večery si užíváme grilování, ale s tím přichází také hostina, při které jsme jídlem my. Komáři začínají útočit. Večerní posezení na terase se stává dobrodružstvím, kdy se snažíme uhájit svou krev před vysátím. A přesto existují efektivní řešení, při kterých se ani otevřená okna nestanou pozvánkou pro nezvaný hmyz.

Jahody jsou zdravé, ale víte jak moc? Zjistěte, proč je v létě konzumovat každý den

9.June
Někteří je milují se šampaňským, jiní je mlsají namočené v čokoládě i jen tak samostatně. Jahody patří mezi nejoblíbenější ovoce pěstované po celém světě. Když získají svou neodolatelně červenou barvu, je těžké odolat pokušení a neochutnat. Víte ale, jaké mají přínosy pro zdraví? Pojďme se na ně blíže podívat.

Znáte kolové ořechy? Jsou plné kofeinu a díky nim vznikla Coca Cola

9.June
Ořechy jsou nesmírně zdravým a snadno dostupným zdrojem mnoha živin. Zajisté dokážete během chvilky vyjmenovat alespoň deset druhů. Existují ale i ořechy, které jsou málo známé, a přitom se vyskytují všude kolem vás. Pokud máte rádi kolu, měli byste znát také kolové ořechy, díky kterým tento nápoj vznikl a v 19. století byly jeho klíčovou součástí. I když je dnes většina kolových nápojů jen chemi…

Penny market změnil otevírací dobu v některých prodejnách. Jak budete nově nakupovat u vás?

8.June
Penny Market, jedna z největších maloobchodních sítí v Česku, přichází s dobrou zprávou pro své zákazníky. Od 1. června 2023 prodlužuje otevírací dobu svých prodejen. Tato změna přináší větší flexibilitu pro zákazníky a umožňuje jim nakupovat v Penny Marketu i v pozdějších hodinách. Společnost tím reaguje na poptávku a potřeby zákazníků, kteří ocení možnost nakoupit potřebné zboží i po pracovní d…

Stažení výrobků v obchodech: Pozor na dětskou šunku, pažitku a zvlhčovač vzduchu

8.June
Obchodní řetězce oznámily v těchto dnech prostřednictvím svých webových stránek stažení hned několika výrobků z prodeje. O které jde?

Proč by měli děti i dospělí pít kopr před spaním nebo po jídle?

8.June
Koprovka, tzatziki či omáčka k lososu. Ale i čaj proti nadýmání nebo lék na nespavost a psychické problémy. Aromatický kopr nás baví v kuchyni, má ovšem i celou řadu příznivých účinků pro náš organismus. Poznejte tuto bylinku také z její léčivé stránky a objevte, jak zelenou nať i semena využívat pro posílení fyzického i psychického zdraví.

Seznam nejhorších dárků, které byste nikomu neměli kupovat

7.June
Zajisté budete souhlasit s tím, že vybírání dárků není nic snadného. Čím méně danou osobu znáte, tím více se výběr komplikuje. Většina lidí se snaží být originální, a to často nedopadá dobře. Existují dárky, které jsou zcela nevhodné, nemusí být obdarované osobě k užitku, a dokonce ji mohou urazit nebo ponížit. Jsou případy, kdy je lepší nekupovat vůbec nic než vybrat věc, která je zcela špatná. …

Prodejci sází na vlastní pekárny

7.June
Ze zmrazeného polotovaru. Tak tuto hlášku si přečtete u většiny pultového pečiva v českých supermarketech. Jsou ale i obchody, které chtějí změnit pověst pečiva ze supermarketu a ve své vlastní pekárně chystají pro své zákazníky to nejčerstvější pečivo. Svou vlastní pekárnu vybudoval začátkem roku i online supermarket Rohlík a ta Globusová dokonce na podzim loňského roku oslavila už 15 let.

Sušené maso si můžete vyrobit sami. Jak na poctivé domácí jerky?

7.June
Vedle mražení a konzervování je sušení dalším oblíbeným způsobem uchovávání některých potravin. V našich končinách je běžně zvykem sušit v létě houby, nejrůznější bylinky, ovoce a zeleninu. Napadlo vás ale, že byste zkusili nasušit i maso? Tento způsob úpravy využívaly už pradávné lovecké národy, aby na svých taženích zakonzervovaly maso k pozdější konzumaci. I vám stačí kvalitní kus hovězího, do…

Krádeže nákupních vozíků: Problém, který řetězce stojí statisíce ročně

7.June
Krádeže nákupních vozíků nejsou v Česku žádnou novinkou. V poslední době jich ale přibývá, a tak se u popelnic na sídlištích, v parcích nebo v potocích objevují až desítky vozíků ročně. Nejen, že to nevypadá zrovna pěkně, ale také tím řetězcům vznikají statisícové škody. Jaká je motivace zlodějů? A mohou se supermarkety nějak bránit?
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes