15
new stories - click to show

KupníSíla.cz

Description:

Je vaše kupní síla nízká, nebo vysoká v kontextu České republiky, Evropské unie a světa? Co přesně lze koupit za průměrnou, běžnou a minimální mzdu?

URL:

http://kupnisila.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

7.7 items/week

Ortotik-protetik a ortoticko-protetický technik: platy

26.May
Bolavou končetinu, kloub nebo vaz zpevníme ortézou. Chybějící nohu, ruku či jinou část lidského těla nahradíme protézou.

Finep CZ: Projekty, byty, družstevní bydlení

26.May
Developerská společnost Finep se zaměřuje na výstavbu a prodej bytů v Praze. Klade velký důraz nejen na byty jako takové, ale zároveň i na okolí svých novostaveb. Seznamme se s developerem Finep trochu blíž. Finep Praha, Finep holding, kontakty Česká společnost Finep spol. s r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 28. února 1995 a od 6. prosince 2007 […]

Mzdové tarify ve Škoda Auto pro roky 2023 a 2024

26.May
Nejúspěšnější tuzemský exportér uzavřel se svými zaměstnanci kolektivní smlouvu. Mzdové tarify ve Škoda Auto a.s. od 1. dubna 2023 začínají na 34 294 Kč a končí na 72 040 Kč hrubého měsíčně.

Zaručená mzda 2024 podle profesí: Tabulka je tu!

24.May
Vláda zvýšila platy pomocným dělníkům, ale jinak důvěřuje svobodnému pracovnímu trhu. Pokud jste šikovní zaměstnanci a chcete více peněz, požádejte svého zaměstnavatele, aby vám přidal.

Punkevní jeskyně + Macocha: rezervace zde!

24.May
Prozkoumejme krápníkové labyrinty, třeba když na zemském povrchu příliš pálí slunce nebo prší. V Moravském krasu hnedka vedle sebe leží Punkevní jeskyně + Macocha.

Zkouknito zdarma: filmy a seriály online za 0 Kč

23.May
Platí nový autorský zákon, a proto některé problematické internetové videotéky ukončily svůj provoz. Poradíme vám, kde najdete nejlepší komedie a dramata online.

Čerpací stanice Tank Ono – ceník benzínu a nafty dnes

22.May
Plzeňská rodinná firma drží nízké marže, a proto vychází levněji než průměrná tuzemská benzinka. Litr nejžádanějšího Naturalu prodává za 34,90 Kč, naftu vám doplní za 28,90 Kč.

Důchodový věk: kalkulačka a tabulka, muži a ženy

18.May
Český stát funguje jako obrovská pojišťovna, která přeposílá peníze od pracujících občanů k seniorům. Každá generace, genderová a rodičovská skupina má stanovený určitý věk odchodu do důchodu.

Seznam zrušených poboček České pošty: Hotovo!

18.May
Státní podnik od července zavře 300 svých provozoven, aby ušetřil a nezkrachoval. Listonoše propustí zejména v Praze, Ostravě a Brně, ale škrtá také v dalších městech a obcích.

Shein CZ v Kč: recenze od České obchodní inspekce

17.May
Internetový obchod Shein nabízí oblečení, módní doplňky nebo elektroniku. Ale pokud chcete zaplatit v českých korunách, máte smůlu.

Volební preference politických stran v květnu 2023: ANO!

16.May
Na první příčku se vrátilo nejsilnější opoziční hnutí, přestože vládní pětikoalice zůstává soudržná a relativně silná.

Laboratorní asistent se najde v 7. a 8. platové třídě

16.May
Zdravotní sestra odebírá pacientům krev a žaludeční šťávy, přebírá jejich moč a stolici, aby lékař stanovil diagnózu. Vzorky však mezitím míří do laboratoře, kde jiní specialisté identifikují biologický materiál a hodnotí jeho kvalitu.

Dálniční známka ➤ Německo 2023: kalkulačka

13.May
Nejbohatší evropský stát vypadá jako motoristický ráj, který dovoluje osobní autům, aby zadarmo neomezenou rychlostí jezdila po luxusních silnicích. Ale Německo má svoje limity.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes