15
new stories - click to show

Kutnohorské listy

Description:

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o vašem městě

URL:

https://kutnohorskelisty.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publishes:

2.3 items/day

Zasedání Zastupitelstva města Kutné Hory se uskuteční 25. června od 16 hodin v Rytířském sále Vlašského dvora

17:09
Zasedání Zastupitelstva města Kutné Hory se uskuteční v úterý 25. června od 16 hodin v Rytířském sále Vlašského dvora. Sledovat zasedání bude možné opět v přímém přenosu on-line. Odkaz bude […] The post Zasedání Zastupitelstva města Kutné Hory se uskuteční 25. června od 16 hodin v Rytířském sále Vlašského dvora appeared first on Kutnohorské listy .

Stříbření po třicáté s novinkami

17:09
Již tento víkend 22. a 23. června ožije historické centrum Kutné Hory tradiční historickou slavností. Jubilejní třicátý ročník Královského stříbření přinese tradiční program spojený s návštěvou krále Václava IV. i několik […] The post Stříbření po třicáté s novinkami appeared first on Kutnohorské listy .

Klimeška přivítá v mimořádném florbalovém kempu českou reprezentaci žen, juniorů a mužů

15:18
Měsíc červen je v kutnohorské sportovní hale mimořádně plodný na tréninkové pobyty a tento i příští týden bude navíc ve znamení opravdu výjimečného kempu. S Českým florbalem spolupracuje Klimeška de […] The post Klimeška přivítá v mimořádném florbalovém kempu českou reprezentaci žen, juniorů a mužů appeared first on Kutnohorské listy .

Děti si ve Sklenářově dolíku užily den plný her a soutěží

10:02
Sklenářův den přilákal 16. června do Sklenářova dolíku více než tři stovky zájemců. Společně si přišli užít krásné odpoledne. Děti si společně s rodiči nebo a kamarády zasoutěžili na 16 stanovištích […] The post Děti si ve Sklenářově dolíku užily den plný her a soutěží appeared first on Kutnohorské listy .

Hudební léto u Dačického 2024

15.June
Kutnohorský spolek Kultura do města pořádá v letní sezoně 2024 další ze série tradičních pátečních koncertů na zahradě restaurantu Dačický v Rakově ulici 8. Koncerty se uskuteční v termínech 28. […] The post Hudební léto u Dačického 2024 appeared first on Kutnohorské listy .

Kutnohorská plovárna zahajuje provoz již tento víkend, v sobotu 15. června

14.June
Kutnohorská plovárna plánuje zahájit provoz již tento víkend 15. června. Krytý plavecký bazén bude uzavřen od pátku 28. června, čtvrnáct dní tedy budou v provozu krytý bazén i plovárna. Jak […] The post Kutnohorská plovárna zahajuje provoz již tento víkend, v sobotu 15. června appeared first on Kutnohorské listy .

Obrazem: MŠ Benešova II se rozloučila s předškoláky v kostele sv. Jana Nepomuckého

14.June
Mateřská škola Benešova II, která spadá pod příspěvkovou organizaci Mateřské školy Kutná Hora, pořádala 11. června v kostele sv. Jana Nepomuckého tradiční slavnostní rozloučení s předškoláky, šerpování školáčky. Součástí programu, […] The post Obrazem: MŠ Benešova II se rozloučila s předškoláky v kostele sv. Jana Nepomuckého appeared first on Kutnohorské listy .

Divadelně-hudební maraton Makačíno přinese závan barokního a klasicistního světa na zámek Kačina

14.June
Všechny milovníky divadla i hudby a tradice klasicistního divadla propojí bohatý program 7. ročníku malého kačinského festivalu Makačího, který se odehraje na zámku Kačina už tento týden od čtvrtka 13. června […] The post Divadelně-hudební maraton Makačíno přinese závan barokního a klasicistního světa na zámek Kačina appeared first on Kutnohorské listy .

Obrazem: Jubilejní desátý ročník Olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře byl zahájen 13. června na stadionu Olympia

14.June
Jubilejní 10. ročník Olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře odstartoval na stadionu Olympia 13. června tradičním ceremoniálem. Olympijský oheň letos zažehli olympijští vítězové – česká atletka, oštěpařka Barbora Špotáková […] The post Obrazem: Jubilejní desátý ročník Olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře byl zahájen 13. června na stadionu Olympia appeared first on Kutnohorské listy .

Akademie Gym Fitu, minivolejbalový kemp a akce Českého florbalu

14.June
Nadcházející víkend v polovině června nabídne na Klimešce pestrou škálu sportů a obě haly s ubytovnou pojedou na plný plyn. Už v pátek začne od rána v kutnohorské sportovní hale […] The post Akademie Gym Fitu, minivolejbalový kemp a akce Českého florbalu appeared first on Kutnohorské listy .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes