15
new stories - click to show

Kutnohorské listy

Description:

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o vašem městě

URL:

https://kutnohorskelisty.cz

Catalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publishes:

2.4 items/day

Sedmý ročník Gastrofestivalu přilákal na Palackého náměstí milovníky nejrůznějších pokrmů mezinárodní kuchyně

17:32
V sobotu 27. května po celý den mohli lidé ochutnávat zajímavá jídla a nápoje. Palackého náměstí zaplnily stánky s nejrůznějšími pokrmy a nápoji mezinárodní kuchyně, ale také s lokálními produkty. […] The post Sedmý ročník Gastrofestivalu přilákal na Palackého náměstí milovníky nejrůznějších pokrmů mezinárodní kuchyně appeared first on Kutnohorské listy .

Pohádková Barbora: Žáci ZŠ Žižkov provedli návštěvníky říší pohádek v zahradách GASKu

17:32
V sobotu 27. května dopoledne oslavili žáci ZŠ Žižkov Den dětí tradiční akcí s názvem Pohádková Barbora v zahradách GASKu. Děti si připravily pro návštěvníky mnoho vystoupení, která ztvárňovala jimi […] The post Pohádková Barbora: Žáci ZŠ Žižkov provedli návštěvníky říší pohádek v zahradách GASKu appeared first on Kutnohorské listy .

Z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru byl v kraji až do odvolání vyhlášen zákaz pálení

26.May
Vážení občané, z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru platí od dnešního poledne na území kraje zákaz pálení až do odvolání. Informoval o tom HZS Stč. kraje: V návaznosti na výstrahu ČHMÚ […] The post Z důvodu zvýšeného nebezpečí vzniku požáru byl v kraji až do odvolání vyhlášen zákaz pálení appeared first on Kutnohorské listy .

Letošní Stříbření s bohatým programem a novinkami

26.May
Přípravy 29. ročníku akce Královské stříbření Kutné Hory jsou v plném proudu. O víkendu 24. a 25. června se město a s ním všichni návštěvníci pomyslně přenesou o 620 let zpět, do […] The post Letošní Stříbření s bohatým programem a novinkami appeared first on Kutnohorské listy .

Město letos dokončí i obnovu fasády bytového domu a divadla

26.May
Obnova fasády městského bytového domu na náměstí Národního odboje č. p. 56 a obnova vnějšího pláště Městského Tylova divadla budou letos dokončeny. Souběžně s tím budou letos dokončeny obnova opěrných zdí […] The post Město letos dokončí i obnovu fasády bytového domu a divadla appeared first on Kutnohorské listy .

ZUŠ Open Kutná Hora 2023 nabídne 26. května od 17 hodin vystoupení pěveckých sborů ve dvoře základní umělecké školy

26.May
Základní umělecká škola v Kutné Hoře připravila v rámci celostátního festivalu ZUŠ Open od 22. do 26. května bohatý program, hudbu, tanec, divadlo, výstavy i workshop ve veřejném prostoru. Záštitu […] The post ZUŠ Open Kutná Hora 2023 nabídne 26. května od 17 hodin vystoupení pěveckých sborů ve dvoře základní umělecké školy appeared first on Kutnohorské listy .

Po St. Johnny Triu v Blues Café Kutná Hora vystoupí 26. května jihoafrický bluesman Gerald James Clark

25.May
Další hudební zastávkou v Blues Café Kutná Hora byl koncert skupiny St. JohnnyTrio. Kapela v současné době připravuje nové album. Některé skladby z něj představila posluchačům. Aktuálně boduje na Country […] The post Po St. Johnny Triu v Blues Café Kutná Hora vystoupí 26. května jihoafrický bluesman Gerald James Clark appeared first on Kutnohorské listy .

Součástí Jarního putování se svatým Jakubem byla i výtvarná dílna sochařky Vlasty Samohrdové a koncert Jany Veberové

25.May
Osmý ročník „Jarního putování se svatým Jakubem“ se konal 21. května pod taktovkou Hlízovského unikátního spolku, s podporou města Kutná Hora. Součástí akce byla výtvarná dílna sochařky Vlasta Samohrdové. Vše […] The post Součástí Jarního putování se svatým Jakubem byla i výtvarná dílna sochařky Vlasty Samohrdové a koncert Jany Veberové appeared first on Kutnohorské listy .

S čím může pomoci služba rané péče?

25.May
Představte si, že se vám nebo někomu blízkému narodilo dítě, které je trochu jiné. Najednou se potřebujete zorientovat ve spoustě věcí. Jak mu pomoci, aby se co nejlépe rozvíjelo? Na […] The post S čím může pomoci služba rané péče? appeared first on Kutnohorské listy .

„Ahoj, taky hraješ Fortnite?“ Minigrant Žižkovští ajťáci prohlubuje spolupráci mezi ZŠ a SŠ

25.May
Co kdyby za vámi do školy přišel někdo jen o pár let starší, kdo ještě nedávno sjížděl podobná videa a hry jako vy, má ale dnes větší know-how, v tašce zajímavé […] The post „Ahoj, taky hraješ Fortnite?“ Minigrant Žižkovští ajťáci prohlubuje spolupráci mezi ZŠ a SŠ appeared first on Kutnohorské listy .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes