Kutnohorský deník

Popis:

Moje Kutnohorsko - Kutnohorský deník (denik.cz)

URL:

http://kutnohorsky.denik.cz

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

6,3 položek/den

Loučení se Sluníčkem zakončili předškoláci slavnostním obědem v restauraci

18:28
Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Rozloučení se školkou si ve středu 20. června pěkně vychutnali všichni předškoláci z kutnohorské Mateřské školy U Sluníčka, Benešova 149/1. Prošli špalírem svých mladších kamarádů a pak je čekala 'brána do prázdnin a do školy'.

Policisté navštívili děti v Mateřské škole Křesetice

13:07
Křesetice - Policisté z Obvodního oddělení Zbraslavice navštívili ve čtvrtek 7. června děti v křesetické školce. Devatenáct dětí s pedagogy přivítalo policisty Tomáše Jirovského a Veroniku Hatákovou na školní zahradě.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

11:46
Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 18. do 24. června naposledy rozloučí se svými blízkými.

OBRAZEM: Operní týden nabídl druhý hudební večer

10:25
Kutná Hora - Druhý hudební večer festivalu Operní týden Kutná Hora se konal v úterý 19. června v zahradách Galerie Středočeského kraje.

Pavel Novák přednášel v Čáslavi o zahradách rodu Chotků

10:25
Čáslav – Pavel Novák přednášel na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské“ na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“. Přednáška se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.

Dopravní hřiště v Kutné Hoře dostane nový kabát

9:03
Kutná Hora - Je to definitivní. Dopravní hřiště v areálu Domu dětí a mládeže (DDM) Dominik Kutná Hora se dočká kompletní rekonstrukce. Potvrdil to starosta města Josef Viktora.

Dvě nuly pod Hradem a strašidelná perníková ruina: prohlédněte si videa dne

7:43
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 19. června 2018.

Šachový kroužek se rozloučil se školním rokem

19.června
Kutná Hora – Konec školního roku se pomalu blíží, a tak zájmové kroužky napříč všemi organizacemi pomalu ukončují svou letošní činnost.

Už jste četli Kutnohorský týden? Další číslo nového týdeníku je tu pro vás

19.června
Kutnohorsko - Vážení čtenáři, dovolíme si vás upozornit na další číslo našeho nového čtyřiadvacetistránkového barevného týdeníku Kutnohorský týden. Každé úterý je součástí Kutnohorského deníku, v dalších dnech ho pak v trafikách a obchodech koupíte samostatně, i s vloženou přílohou TV Magazín.

Začalo mezinárodní cvičení Sky Avenger 2018

19.června
Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Mezinárodní cvičení Sky Avenger 2018 začalo prvními letovými akcemi včera v odpoledních hodinách na 21. základně taktického letectva v Čáslavi.

Na Votvíráku se bavilo několik desítek tisíc návštěvníku

18.června
Milovice /FOTOGALERIE/ - Na bývalém vojenském letišti Boží dar v Milovicích se 15. až 17. června konal tradiční festival Votvírák, kterým oficiálně začíná letošní festivalová sezóna.

Druhý Sklenářův den přilákal rodiny s dětmi

18.června
Kutná Hora - V pořadí druhý Sklenářův den se konal v neděli 17. června ve Sklenářově dolíku na Horním Žižkově v Kutné Hoře. Přišly hlavně rodiny s dětmi, pro které byla připravena celá řada soutěžních disciplín. Na akci, kterou pořádala Oblastní charita Kutná Hora ve spolupráci s Denemarkem, kutnohorským sdružením Junák – český skaut Kutná Hora, Kaňkovským sedlem a Městskou knihovnou Kutná Hora...

OBRAZEM: V Petrovicích II si lidé užili letní kino

18.června
Petrovice II - „Pohádky pro Emu“ je rodinná komedie, kterou v sobotu zhlédli návštěvníci putovního letního kina v Petrovicích II u Uhlířských Janovic. Celou akci zorganizovala především místní starostka Marcela Dejlová.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes