15
new stories - click to show

ladyweb

Description:

Magazín pro ženy 21. století

URL:

https://ladyweb.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3 items/month

Aspergerův syndrom: Co to je, jak ho poznat – příznaky a léčba

1.June
Sociální interakce je pro lidi velmi důležitá. Pro některé z nás je ale složitější než pro jiné. Stačí, […] The post Aspergerův syndrom: Co to je, jak ho poznat – příznaky a léčba appeared first on ladyweb .

Vysazení antikoncepce: Je čeho se bát? Otázky, na které hledáte odpověď

30.May
Pokud zatím neplánujete dítě, pravděpodobně užíváte hormonální antikoncepci. (Případně se spoléháte na jinou z metod ochrany proti početí.) […] The post Vysazení antikoncepce: Je čeho se bát? Otázky, na které hledáte odpověď appeared first on ladyweb .

Oxytocin – hormon lásky: jeho účinky a jak ho lze zvýšit?

21.May
Divila jste se někdy, jak je možné, že se ve vás probudí pocity náklonnosti a velké lásky, kterou […] The post Oxytocin – hormon lásky: jeho účinky a jak ho lze zvýšit? appeared first on ladyweb .

Dukanova dieta: Její 4 fáze, recepty a zkušenosti

17.May
Aktualizováno redakcí 17. 5. 2021 Uvažujete o tom, že byste chtěla shodit pár kil? Pak určitě víte, že […] The post Dukanova dieta: Její 4 fáze, recepty a zkušenosti appeared first on ladyweb .

Střevní mikrobiom: Co to je, k čemu slouží, jak ho obnovit?

21.April
Od mládí nás všichni učí, že patogeny a mikroorganismy jsou špatné a měly bychom se jim vyhýbat. Pravda […] The post Střevní mikrobiom: Co to je, k čemu slouží, jak ho obnovit? appeared first on ladyweb .

Bílé fleky na nehtech – víte, co znamenají?

2.April
Aktualizováno redakcí 2. 4. 2021 S nehty jsou neustále nějaké potíže. Jedné ženě se nadměrně lámou. Další bojuje […] The post Bílé fleky na nehtech – víte, co znamenají? appeared first on ladyweb .

Domácí maska na černé tečky – návod na přípravu

26.March
Aktualizováno redakcí 26. 3. 2021 Naše tváře, ale i pokožka celého těla, jsou pokryté nespočítatelným množstvím pórů, které […] The post Domácí maska na černé tečky – návod na přípravu appeared first on ladyweb .

Trápí vás lámavé nehty? Pomůže správná výživa

10.March
Aktualizováno redakcí 9. 3. 2021 Skoro každá žena touží po pěstěných, silných a hlavně dlouhých nehtech. Ty z […] The post Trápí vás lámavé nehty? Pomůže správná výživa appeared first on ladyweb .

Hormony štěstí – přináší štěstí, pomáhají s depresí nebo snižují bolest – jak je získat?

24.February
Každý z nás se chce cítit šťastný. Možná to je ten důvod, proč je tolik lidí závislých na […] The post Hormony štěstí – přináší štěstí, pomáhají s depresí nebo snižují bolest – jak je získat? appeared first on ladyweb .

Jak si vyrobit šípkový olej u vás doma

8.February
Aktualizováno redakcí 8. 2. 2021 Abychom byly co nejdéle pěstěné a krásné, musíme se starat jak o vzhled […] The post Jak si vyrobit šípkový olej u vás doma appeared first on ladyweb .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes