Liberecký deník

Popis:

Moje Liberecko - Liberecký deník (denik.cz)

URL:

http://liberecky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Liberecký

Publikuje:

6,8 položek/den

Liberec ovládly bosé nohy. Výstřednost, nebo návrat k přirozenému?

18:18
Liberec – Možná jste si jich už také všimli. Pětiprsťáků. Bot s tenoučkou podrážkou, pro které se vžil název „bosá noha“. Fenomén dneška.

ROZHOVOR: Jaroslav Bernardt ukazuje klukům, jak plést pomlázky

16:05
Liberecký kraj – Přinášíme další díl nového seriálu Příběhy pamětníků z Libereckého kraje. Projekt vznikl za podpory Libereckého kraje. Další díl vyjde za dva týdny, opět v sobotním vydání Deníku.

Frýdlant v sobotu ukázal, že se umí bavit

12:43
Frýdlant - Kapela Jelen byla hlavní hvězdou sobotní akce Frýdlant se baví. Program byl ale daleko pestřejší. Konal se souběžně na čtyřech místech - na náměstí, v městském parku, v kostele Nalezení svatého Kříže a v areálu Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant.

Turistka si při pádu propíchla nohu holí

10:25
Krkonoše – Hned dvě zranění si vyžádal dálkový turistický pochod Krakonošova stovka. Jeden z účastníků si při pádu způsobil tržné rány, další z účastnic upadla tak nešťastně, že si propíchla nohu trekingovou holí. U obou případů musela zasahovat Horská služba Krkonoše ve spolupráci s polskými kolegy.

Pozemky autobusového nádraží již patří městu

16.června
Liberec – Vyplývá to z údajů v katastru nemovitostí. Pozemky se staly předmětem rozepře mezi primátorem Tiborem Batthyánym a jeho náměstkem Janem Korytářem.

Zlatavý mok. Pivovarů na mapě kraje stále přibývá

16.června
Liberecký kraj – Pivo se v kraji vařilo už od 14. století. Rok od roku teď přibývá lidí, kteří se do práva várečného, které kdysi udělovala vrchnost, rozhodli pustit sami.

Příznivci francouzské hudby z Jablonce a Liberce zamířili do klubu Na Rampě

16.června
Jablonec - V pátek v jabloneckém klubu Na Rampě proběhl už druhý ročník Festivalu francouzské hudby, který pořádá Alliance Française Liberec.

FOTO: Řezbáři obsadili Dlaskův statek

16.června
V sobotu máte poslední šanci nahlédnout pod ruce řezbářů a sledovat, jak zvládnou kus hrubě tesaného dřeva proměnit v umělecké dílo.

Spanilá jízda připomene také výrobce motocyklů ze Svijan

16.června
Svijany – Svijany nejsou proslulé jen výrobou piva. Do roku 1926 byly známé také svými motocykly značky Perun.

Frýdlant se bude v sobotu znovu bavit, na náměstí zahraje kapela Jelen

15.června
Frýdlant – Kapela Jelen bude hlavní hvězdou akce „Frýdlant se baví“, která se uskuteční v sobotu 16. června 2018. Vystoupí od 18.00 hodin na náměstí T. G. Masaryka.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes