Letectví + kosmonautika

Popis:

Obsah: aktuálne spravodajstvo; rozhovory, reportáže mapujúce aktuálne dianie v letectve doma a vo svete; rubriky zamerané na históriu, súčasnosť a budúcnosť leteckej dopravy, vojenské letectvo, letecký priemysel a kozmonautiku.

URL:

http://www.vydavatelstvo-mps.sk/letectvi-kosmonautika/

Katalog:

Z domova → Doprava
Z domova → Doprava

Publikuje:

13,3 položek/týden

British Airways spojí Evropu a Durban

25.května
Cestujícím, kteří chtějí příští zimu uniknout zkracujícím se dnům a dlouhým zimním večerům, nabízí British Airways nový přímý let z Londýna do jihoafrického Durbanu. Služba se stane jedinou stálou linkou mezi Evropou a touto destinací.

Školáci stavěli z Merkuru vrtulník

25.května
Pátý ročník soutěže organizovaný Krajem Vysočina s názvem „Stavíme z Merkuru“ se letos vrátil na 22. základnu vrtulníkového letectva. Soutěž začala ve středu 23. května v 10.00 hodin v prostorech hangáru 223. letky oprav letecké techniky.

Delta zavádí nové palubní služby

25.května
u sezónních letů z Prahy do New YorkuSpolečnost Delta Air Lines zkvalitňuje a zavádí nové palubní služby, které letos přinesou větší komfort cestujícím na trase mezi Českou republikou a USA.

Samostatný štábny nácvik – Air Shield 2018

25.května
K naplánovaniu vzdušnej operácie a príprave operačných dokumentov nevyhnutných pre vykonanie Veliteľsko – štábného cvičenia s čiastočným vyvedením vojsk, Air Shield 2018, ktoré je najväčšou spoločnou výcvikovou aktivitou VzS OS SR v oblasti prípravy veliteľov, štábov a vojsk vo výcvikovom roku 2018 bol vo veliteľstve vzdušných síl za riadenia brigádneho generála Miroslava Lorinca, zástupcu veli...

Jan Klas se stal předsedou rady ředitelů CANSO

24.května
Na jednání v Bruselu byl dnes do funkce předsedy rady ředitelů CANSO (Civil Air Navigation Services Organization - Organizace poskytovatelů letových provozních služeb) v Evropě zvolen na dvouleté funkční období generální ředitel ŘLP ČR, s.p. Ing. Jan Klas.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes