15
new stories - click to show

Litoměřický deník

Description:

Informace a zprávy z Litoměřic a okolí

URL:

http://litomericky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

3.3 items/day

ANKETA: Co vy a ohňostroje? Máte je rádi, nebo spíš patří na smetiště dějin?

20:20
Pro jedny fascinující podívaná, pomíjivé umělecké dílo. Pro druhé zbytečný hluk a zápach široko daleko. Jak se na pořádání ohňostrojů, na sklonku roku tak hojné, díváte vy? Hlasujte v naší malé anketě.

Benefice pro Diakonii: S charitativní dražbou pomohla Chantal Poullain

16:34
/FOTO/ Již 29. benefiční aukce litoměřické Diakonie se konala ve čtvrtek 30. listopadu na litoměřickém hradě. Večerem provázela herečka a zpěvačka Chantal Poullain.

Zubní pohotovost ohrožena. Klinika s ní chce skončit, náhradu zatím hledají

11:31
Vivant Dentes nebude bez dostatečné podpory pokračovat v nedělní zubní pohotovosti pro lidi z Litoměřic i okolí. Radní žádají stomatologickou komoru o zapojení dalších zubařů z okresu, zatím bez výsledku.

V Lovosicích nepůjde elektřina. Bez proudu budou někteří lidé zhruba dvě hodiny

10:16
V několika lokalitách v Lovosicích a okolí bude v úterý 5. prosince přerušena dodávka elektrické energie. Odstávka má trvat zhruba dvě hodiny, informoval o tom ČEZ.

Dobrá zpráva pro otužilce v Litoměřicích. Na ostrově jim budují převlékárnu

7:45
/FOTO, VIDEO/ Otužilectví zažívá v posledních letech doslova boom. Na Litoměřicku je několik míst, kam se lidé chodí i na podzim a v zimě koupat. Přímo v Litoměřicích je to Labe u Střeleckého ostrova.

Najdi si svůj sypač. Vozy zimní údržby můžete zkontrolovat on-line na mapě

30.November
První letošní vydatnější sněžení na severu Čech opět logicky způsobilo komplikace v dopravě. A opět se ve veřejném prostoru okamžitě objevily vtípky a názory, že silničáři jsou zimou překvapeni, že nestíhají, že silnice nejsou řádně ošetřené.

Po zkrachovalé destinačce chtějí skoro 30 milionů. Konkurs ale dá jen statisíce

30.November
/FOTO, VIDEO/ U soudu v Ústí nad Labem se sešli největší věřitelé Destinační agentury České středohoří. Ta se po rezignaci ředitele dostala do tak velkých finančních problémů, že se jejím hospodařením musí zabývat kriminálka.

Nové elektrické jednotky za tři roky? RegioJet slibuje, že termín stihne včas

30.November
Místo modrých panterů zelené Pesy. Místo Českých drah RegioJet. Tak by měla vypadat páteřní železniční doprava v elektrické trakci v Ústeckém kraji za tři roky. Podle RegioJetu, který vyhrál tendr na provoz vlaků, má již výrobu nových více než dvou desítek elektrických jednotek zasmluvněnou a tři roky na jejich výrobu budou stačit. Nyní běží odvolací lhůty pro podání námitek. Pokud je žádný z dop…

Na linku z Litoměřic do Prahy vyjely větší autobusy. Cesta má být komfortnější

30.November
/FOTO/ Už od září jezdí z Litoměřic do Prahy nový spoj, který spolufinancují Ústecký a Středočeský kraj. Linka byla reakcí na prudké zdražení soukromých dopravců. Nyní linka zaznamenala další zlepšení. Začaly tam jezdit větší a komfortnější autobusy.

VIDEO: Tím územím projít musíme, řekl ministr k schvalování tras VRTky v kraji

29.November
/FOTO/ S kritiky vysokorychlostní železnice na Litoměřicku a Podřipsku i problematického ústeckého terminálu se dohadoval ministr dopravy Martin Kupka.

Litoměřice mají nový navigační systém. Nahradil dvacet let starý a neaktuální

29.November
Město Litoměřice nasadilo do ulic nový navigační systém, sladěný s vizuální identitou města. Přidalo do něj nové turistické cíle a provázalo je s turistickou sekcí na webových stránkách.

Litoměřice přichystaly dárek pro děti, nové multifunkční hřiště v Růžovce

29.November
V ulici Růžovka v Litoměřicích je pro děti připravené nové multifunkční hřiště. Na konci letošního roku prošlo rozsáhlou rekonstrukcí.

Nové jízdní řády přinesou na Litoměřicku od prosince drobné změny

29.November
Jen s nepatrnými změnami musí cestující veřejnou dopravou na Litoměřicku počítat od nových jízdních řádů, které začnou platit v neděli 10. prosince.

Roudnice už má vánoční strom. Smrk přijel z Bechlína, rozsvítí se již v neděli

28.November
/FOTO/ Do Roudnice nad Labem dorazil vánoční strom. Slavnostní rozsvícení proběhne v neděli 3. prosince, na stejný den se chystají adventní farmářské trhy.

Litoměřice už mají vánoční strom. Přijel z Michalovic, rozsvítí se v neděli

28.November
/FOTO/ Do Litoměřic dorazil vánoční strom. Poprvé ho lidé rozsvícený uvidí v neděli 3. prosince. Chystá se bohatý doprovodný program, přijede Vánoční kamion Coca-cola, zazpívá Kamila Nývltová.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes