15
new stories - click to show

Lifee.cz

Description:

Vše o kvalitní gastronomii, domácnosti, psychologii, cestování a DYI

URL:

https://www.lifee.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

15.7 items/day

Vzorný manžel a vrah Harold Henthorn: Jeho žena Toni se prý nešťastnou náhodou zřítila na romantickém výletě z hory

11:29
Navenek působili manželé Henthornovi jako spokojený a stále zamilovaný pár. Toni byla úspěšná oftalmoložka, Harold řídil neziskovku, která sháněla peníze pro kostely a nemocnice. Krátce po svatbě v roce 2000 se přestěhovali do Denveru, aby žili pod horami. O pět let později se jim narodila dcera. O sedm let později ale Harold shodil Toni z útesu.

Objevte sílu retinolu v bio kosmetice

10:57
V poslední době se v oblasti péče o pleť hodně mluví o retinolu. Tato složka, která je odvozena od vitamínu A, se stala jednou z nejpopulárnějších v bio kosmetice díky svým účinkům na obnovu pokožky a mladistvý vzhled. V tomto článku se podíváme na to, co retinol je, jak funguje a v jakých bio kosmetických produktech ho najdeme.

Žaneta (27): S přítelem jsme se rozhodli žít na čas odděleně. Chybí nám samota a prostor

10:24
Žaneta bydlí s přítelem téměř od seznámení. Po třech letech mají oba chuť zkusit bydlet odděleně, protože jim chybí prostor. Okolí to považuje za začátek konce.

Nesmrtelná červená rtěnka: Žhavý trend roku 2024 a stálá obyvatelka všech kosmetických taštiček bude slušet i vám

8:14
Perfektně nalíčené červené rty, to je trend roku 2024, který ovšem jen tak nezestárne. Nosily je elegantní a dokonale upravené krasavice na začátku minulého století a stejně úspěšné jsou rudé odstíny rtěnky i dnes. Sluší totiž bez rozdílu všem a navíc prý vyvolávají pocity touhy i žádostivosti. A to stojí alespoň za vyzkoušení!

Oskar (38): Na loňské prořezávání stromů nikdy nezapomenu. Omylem jsem dědovi způsobil vážný úraz

7:10
Oskar každý rok pomáhá svému dědovi při jarní údržbě ovocných stromů. Ruční pilou provádí omlazující řez stromů. Loni ale nešťastnou náhodou způsobil dědovi ošklivý úraz a dodnes mu při té vzpomínce přeběhne mráz po zádech.

Trendy saténová sukně 6x jinak: Stylistka představuje outfity pro ženy všech velikostí

6:07
V dalším díle Lifee.cz pořadu 3 minuty stylu se podíváme na to, jak a s čím oblékat saténové sukně. Must have na jaro/léto 2024 se hodí na všechny příležitosti a stylistka Nikola Marková vás ve videu naučí, jak tuto sukni stylově zařadit do outfitu.

Nadějná baletka Helena Růžičková: Ve čtyřech letech už vystupovala v Národním divadle

5:35
Herecká legenda Helena Růžičková (†67) vzpomíná v knize Otakara Brůna Ecce homo Helena Růžičková na své šťastné dětství. V knize z roku 1994 nechybí unikátní archivní fotografie, na kterých je herečka zachycena v době, kdy bývala baletkou nebo školou povinným děvčátkem. Nechybí ani historka o tom, jak ji maminka nachytala žebrat před cirkusem. Pojďte si s námi legendární herečku, která zemřela př…

Matěj (29): Když mě opustila přítelkyně, rodiče mi nedovolili vrátit se domů. Řekli, že jsem dospělý a musím si s tím poradit s

4:30
Když Matěj dostal kopačky, octl se doslova na ulici. Neměl kam jít, protože mu i rodiče zavřeli dveře před nosem. Proč to vlastně udělali? A jak si s tím poradil?

Denní horoskop na 18. dubna 2024: Raky neopustí dobrá nálada, Panny se mohou spolehnout jedině na svůj úsudek

1:17
Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 18. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Lea Nikki Bacharach: Dcera slavného páru nesnášela vrtulníky a sekačky, Aspergerův syndrom ji dotlačil k sebevraždě

16:38
Burt Bacharach a Angie Dickinson byli ve své době velmi populární. On byl úspěšným autorem písní, ona slavnou herečkou. V osobním životě však zažívali trápení. Šlo o jejich dceru Leu Nikki...
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes