15
new stories - click to show

Lifee.cz

Description:

Vše o kvalitní gastronomii, domácnosti, psychologii, cestování a DYI

URL:

https://www.lifee.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

13.6 items/day

Naučte se správně fotit jídlo s Davidem Tureckým

14:01
Předvánoční čas přímo vybízí k tomu, abychom se na sociálních sítích pochlubili našimi gurmánskými výtvory. Chcete, aby vaše vánoční cukroví vypadalo na fotce ještě lépe než v reálu? Stačí se řídit následujícími tipy od předního fotografa Davida Tureckého.

Vítězka SuperStar Sabina Křováková: Po dredech a rudé hřívě si poprvé v životě ostříhala dlouhé vlasy

13:26
Zpěvačka Sabina Křováková (30) vyhrála v roce 2013 televizní soutěž Česko Slovenská SuperStar. Po devíti letech změnila účes a v rozhovoru pro Lifee.cz prozradila, jak hodlá trávit letošní Vánoce. Cukroví sice Sabina peče, ale největší úspěch s ním slaví u táty námořníka, který jej vrhá do moře, aby s kolegy zjistili, kdo dál dohodí.

Bětka (34): Tchyně by vnukovi snesla modré z nebe. Pak na něj zapomněla kvůli novému chlapovi

12:18
Bětce nebylo po chuti, když se po porodu musela o syna "dělit" s tchyní Libuší. Ta u nich byla pečená vařená. Po nějaké době však její zájem o vnuka opadl. Libuše se totiž zamilovala a má plnou hlavu jiného muže.

PORADNA: Kdy a jak říct dítěti, že je adoptované? Rozhodně s tím neotálejte a nevymýšlejte si, nabádá koučka

11:42
V dřívějších dobách se dítě o tom, že je adoptované, nezřídka náhodně dovědělo až v dospělosti. Dnes už ovšem zákon adoptivním rodičům ukládá sdělit to potomkovi nejpozději před zahájením povinné školní docházky. Jak dítěti tuto skutečnost oznámit, radí koučka Sylvie Mobagi.

Vousatá dáma Annie Jones: S porostem na tváři se prý již narodila, říkali jí nemluvně Ezau

11:06
Annie Jones, která se proslavila jako vousatá dáma, zajistila impresáriovi P. T. Barnumovi docela slušný zisk. Patřila mezi to nejlepší, co mohla divákům nabídnout jeho show. Jaký ale byl skutečný život Annie a proč zarůstala již v kolébce?

Petr (54): Manželka tajně utratila naše úspory. Chápu její důvody, ale mohla u toho víc přemýšlet

10:30
Petr věděl, že jeho manželka Helena hrozně ráda pečuje o nemocná zvířátka. Nevadilo mu, že finančně podporuje útulky. Vlastně na ni byl kvůli tomu hrdý. Netušil ovšem, že za poslední měsíce utratila za tuto bohulibou činnost jejich úspory.

Barvou roku 2023 je Viva Magenta: Vyvolává přírodní síly a pomáhá budovat vnitřní sebejistotu

9:19
Zatímco barvou roku 2022 se stal výrazný odstín fialové Very Peri, po Silvestru převezme podle společnosti Pantone vládu Viva Magenta. V Česku bychom tuto barvu označili nejspíš názvem karmínová, fuchsiová nebo purpurová. Proč Pantone vybrala zrovna tento odstín?

Hudebník Petr Spálený (78) slaví 55 let na scéně koncerty s manželkou Miluškou Voborníkovou

8:13
Muzikant Petr Spálený (78) letos slaví 55 let na hudební scéně a jak jinak než koncerty. V rozhovoru pro Lifee.cz zve čtenáře na blížící se vystoupení v Hradci Králové a vypráví, na které okamžiky své kariéry je nejvíce pyšný. Prozradil, že manželka Miluše Voborníková (72) pečuje o jeho kondici a radost mu dělá také dcera Pavlína Wolfová (50), která je úspěšnou moderátorkou CNN Prima News.

Lucka (26): Bydlení s kamarádkou se pro mě stalo noční můrou. Nebaví mě poslouchat její ložnicové hrátky

7:06
Lucce se zalíbil nápad společného bydlení s kamarádkou Vandou. Nenapadlo ji, že se z toho stane noční můra. Vanda si totiž bez okolků vodí domů chlapy a hlasitě s nimi souloží. Na Lucčinu prosbu, aby nebyla tak sobecká, reagovala Vanda poměrně nečekaně.

Úplněk ve znamení Blíženců: Sebevědomí získáte v těch činnostech, kterých se bojíte

6:33
Co přináší poslední úplněk roku 2022? Podívejte se, ve kterých oblastech vás ovlivní a na co byste si měli dát pozor. Fyzicky bude působit na ramena, paže, hlavu a také srdce. Na pozoru by se tak měli mít především kardiaci, ale i nadšenci do sportu. Pokud se budete úmyslně přetěžovat, hrozí vám nepříjemný úraz.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes