Lifee.cz

Description:

Vše o kvalitní gastronomii, domácnosti, psychologii, cestování a DYI

URL:

https://www.lifee.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6 items/day

Nejkratší cesta k vysněné dovolené: Rady, jak správně hospodařit, aby vám na ni zbylo

16:13
Vědět, za co své peníze utrácíte, je základní předpoklad k tomu mít je pod kontrolou. Lidé si často myslí, že stačí mít hrubý přehled v hlavě, ale tak to není. Velké částky za bydlení, energie a dopravu asi známe všichni. Kolik peněz ale spolkne zábava, hračky pro děti a neidentifikovatelné drobnosti? Budete-li se řídit základními radami, zjistíte, že ušetřit si na dovolenou není možná až zase ...

Soudružko prodavačko, tu máte karafiát! Květiny, jejichž pověst zničil socialismus, k nám dovezl jeden chytrý voják

13:18
Nikdo je nepřehlédne, ty české voní po hřebíčku a někteří lidé je zrovna nemilují. Mají je totiž spojené se socialismem - rozdávaly se soudružkám za splnění plánu, během MDŽ se kupovaly po tuctech. Averze k nim je přitom trochu nefér, pěstují se u nás totiž už dvě staletí. Řeč je o karafiátech.

Netušená fakta, co se děje v těle při józe! Vědci v jedné věci stále tápou…

10:16
Vědecké studie pravidelně potvrzují blahodárné účinky jógy, jedné věci ale odborníci stále nerozumějí. Jaká jsou ta nejznámější pozitiva a v čem jóga přečnívá ostatní cvičení? A v čem stále panují nejasnosti?

Co by se stalo, kdyby si písně od Beatles pamatoval jediný člověk na světě? Připravte si bránice!

8:31
Ještě včera všichni znali Beatles. Dnes si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, dvě legendy britského filmu, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce.

Nejlepší legendy staré Prahy: Loupežníci číhali v centru, přízraky řádily v hostinci Na Bělohradě

18:13
Domy zdobí nábřeží Vltavy až od roku 1903. Do té doby to rozhodně nebylo lukrativní místo. Nacházely se tam mlýny a jircháři u vody zpracovávali surové kůže. Kromě toho tam pravidelně vyrážely strašit vážené občany přízraky, o kterých se vypráví dodnes.

Nestihli jste muzejní noc v Česku? Jeďte do Drážďan, zpřístupňují fascinující místa

19.June
Prošvihli jste muzejní noc, která se v Česku konala na přelomu května a června? Alternativou je stejná akce v Drážďanech. Začíná v sobotu 6. července 2019 od 18 hodin a vstupenky šly právě do prodeje. Zpřístupněna bude padesátka drážďanských muzeí - zámky, paláce, vily, industriální budovy i zahrady.

Velký návrat džínových sukní! Nejlepší kousky do pětistovky, tisícovky i ty dražší

19.June
Ženy si chválí jejich pohodlnost, muži zase pohled na krásné dámské nohy! Móda hlásí velký návrat džínových sukní! Koneckonců - denim byl, je a bude základním stavebním kamenem každého šatníku. Žádné ženě by v něm neměla chybět alespoň jedna džínová sukně libovolného stylu. Podívejte se na trendy léta 2019.

Pastviny, výběhy, čistý vzduch: Podívejte se, jak se žije kravám na bio farmách!

19.June
Trendem dnešní doby je dopřát zvířatům co nejvíce prostoru a přirozeného prostředí. Podívejte se, jak se chovají krávy, aby měly co nejlepší život a také zjistěte, na co se které plemeno chová.

Migrény zaháněl litry alkoholu: Představitel Old Shatterhanda Lex Barker zemřel na ulici

19.June
Herec si žil po svém, dělal prostě to, co chtěl, což mu jeho otec nikdy neodpustil. Lex byl ale šťastný, žil naplno. S představitelem Vinnetoua Pierrem Bricem ho pojilo velké přátelství i v soukromí. Když tihle pánové vyrazili na pánskou jízdu, vždy to stálo za to.

Velký dovolenkový horoskop: Hvězdy radí, kam je fajn vyrazit

19.June
Ano, milé dámy a pánové. Už přišel ten pravý čas vybrat si letní dovolené, aby pro vás byly výhodné. Určitě však zatím nevíte, co od nich očekávat a jestli se vám na ně dostane peněz. Proto vám můžeme dobře poradit, kam byste se měli vydat, abyste si chvíle volna mohli pořádně užít.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes