15
new stories - click to show

Lifee.cz

Description:

Vše o kvalitní gastronomii, domácnosti, psychologii, cestování a DYI

URL:

https://www.lifee.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

12 items/day

Jak se v nepříznivém počasí obléct na skateboard?

18:52
Pomalu už přichází podzim a s ním se míjí teplé příjemné dny se studenými, které už rozhodně nejsou pro venkovní zábavu jako skateboarding tak moc příjemné. Jezdit se ale dá za každého počasí v případě, že se na to náležité připravíte a oblečete se přesně podle vašich potřeb.

Daniela (45): Manžel těžce snáší pandemii covidu. Pokud přijde další vlna, učiní prý zásadní rozhodnutí

16:34
Daniela na letošní lockdown kvůli pandemii koronaviru vzpomíná velmi nerada. Její rodině dal pořádně zabrat a urovnat po jeho skončení vzájemné vztahy nebylo snadné. Teď, když znovu roste počet nakažených, pronesl její manžel šokující větu.

Táňa (26): V noci jsem u máminy kamarádky cítila kouř. Až později jsem se dozvěděla, co se tam stalo

15:28
Táňa neplánovaně přespala u známé své mamky a zažila tam něco neuvěřitelného. V noci cítila kouř, jako by se něco pálilo. Jeho zdroj ale nedokázala najít. Když to vyprávěla mamce, ta jí prozradila, co se kdysi v oné místnosti odehrálo.

Tragický konec létajícího krejčího: Brzy na shledanou, řekl přátelům na vrcholu Eiffelovky

14:21
Franzi Reicheltovi rozhodně nechybělo sebevědomí. Když se mu konečně podařilo sestrojit padák, chtěl jej předvést co nejvíce lidem. A rozhodl se skočit z Eiffelovy věže. Bohužel to nedopadlo tak, jak si představoval.

Marie (35): Manželovo kouření mi vadí čím dál víc. Už nejde jen o zápach, ale i jeden dost zásadní problém

13:15
Když Marie poznala Lukáše, věřila, že ho zlozvyku v podobě kouření dokáže zbavit. Jenže chyba lávky. Po letech s cigaretou v ruce se ukázalo, že je na nich silně závislý. Tak silně, že stranou musejí jít i potřeby celé rodiny.

Prostitutky u plotny aneb Lechtivá historie italských špaget à la puttanesca

12:09
Špagety à la puttanesca lze přeložit, ovšem za použití slušného slovníku, jako špagety podle prostitutky. Jak vlastně výtečný italský pokrm z rajčat, ančoviček, kaparů a oliv získal tak vulgární název?

Čtyři nezbytnosti, které na podzim nesmí chybět ve výbavě žádného sportovce

12:09
Kdo říká, že sportovat se může jen během slunečných a teplých dnů? Právě podzim je ideálním časem pro objevování nových pohybových aktivit! Teploty jsou příjemné, vzduch je svěží a pestře zbarvená příroda je navíc dokonalým bonusem. Krátkým výběhem, cyklistickou vyjížďkou do přírody nebo objevováním turistických krás spálíte tolik kalorií, že vás nezarmoutí ani častější sváteční hodování, které...

Ve víru podzimních barev

12:09
Pro milovníky módy bývá nejoblíbenějším obdobím právě podzim. Kromě toho, že hýří všemi barvami, můžeme nakombinovat oblíbené šaty nebo sukně s teplejšími kousky jako jsou vlněné kabáty, trendy vesty nebo příjemné mikiny. Pokud si tedy chcete stylově užít poslední týdny babího počasí, inspirujte se hravými odstíny podzimu a vneste je i do svého šatníku!

Lví muž: Polák postižený vlkodlačí nemocí si liboval v chlupech a chtěl být zubařem

11:03
Lví muž Stephan Bibrowski se stal skutečnou legendou cirkusu Barnum and Bailey. Spolu s ostatními tělesně postiženými lidmi vystupoval v rámci takzvané freak show. Byl však jiný než ostatní. Nijak se netrápil svým vzhledem nebo překvapenými pohledy návštěvníků, neobvyklé zaměstnání si velmi užíval.

Kdo je Justin Bieber? Rodina z jižní Georgie ukazuje, jak se žije bez moderních technologií

11:03
Život bez internetu, televize, počítačů nebo smartphonů? Pro většinu dnešní populace něco nepředstavitelného. Tím spíše, pokud jde o USA, zemi moderním technologiím zaslíbenou. I tam ale existují výjimky. Jedním takovým příkladem je rodina Plathových, jejíž život mapuje reality show Vítejte u Plathových (Welcome to Plathville) na kanále TLC.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes