15
new stories - click to show

Living.cz

Description:

Living.cz - online magazín o bydlení

URL:

http://www.living.cz/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

2 items/day

Nápady na vánoční dekorace z pomerančů

4.December
Vánoce musí vonět a to zajistí právě dekorace z pomerančů, které nejenže krásně vypadají ale hlavně mají úžasné aroma. Navíc jsou jednoduché, že je můžete vyrábět s dětmi a zpracováváte hlavně slupky, které byste jinak bez užitku vyhodili. Přinášíme hromadu inspirace na pomerančové dekorace.

Iluzi přepaženého prostoru vytvoří skleněné příčky

4.December
Sklo nepatří jen do oken, ale dá se báječně využít formou dveří a příček při rozdělení interiéru. Oceníte ho v menších bytech, kde skvěle nahradí stěny. Stejně dobrou službu udělá i ve velkých interiérech, které díky sklu neztratí svoji velkolepost a vy získáte potřebné oddělení prostoru.

Ministromek do minibytu. Naučte se vyrobit vánoční stromeček z větviček tújí

4.December
A nejen do malého bytu. Díky našemu návodu můžete mít stromeček v každém pokoji, což ocení zejména děti, které budou mít radost ze svého soukromého stromku. Na jeho výrobu stačí malá větvička túje, za což bude ráda příroda.

Koberce a jiné doplňky. Jak zútulní vaše bydlení?

3.December
Koberce a koberečky dělají útulno, hřejí na pohled i na dotek a do bytu patří. Mohou být skoro neviditelné, nebo zásadně ovlivňovat vzhled pokoje. Bez koberců by se nám bydlelo hůř.

Víte, jaké existují druhy zárubní a kování? Pomůžeme vám se v tom zorientovat

2.December
Při vybírání dveří se zaměřujeme na dveře samotné a často zapomínáme, že jejich vzhled ve velké míře také určují zárubně a kování. Věděli jste, že mezi standardní obložkovou zárubní a zárubní pro bezfalcové dveře je v jejich vzezření velký rozdíl? Proto přinášíme základní přehled zárubní a kování, abychom vám usnadnili výběr ideálního designu dveří pro váš interiér.

Sedací nábytek dnes a zítra. Co je vlastně moderní?

2.December
Nábytek neměníme každou sezónu jako oblečení, musí vydržet léta a desetiletí a tomu odpovídá i jeho vývoj. Jaký ale vybrat, aby ani po dlouhé době nebude vypadat nepatřičně? Toť otázka.

Kuchyňka jako dlaň aneb Jak vytěžit maximum z malých prostor

1.December
Chtělo by se říct, že na velikosti nezáleží, protože i velká, ale špatně zařízená kuchyně se může stát pro hospodyňku noční můrou. Mnohem důležitější než velikost je šikovné uspořádání a využití místa. V případě malých kuchyní se musí počítat s každým centimetrem.

Zatočte se zimními depresemi. Pořádně si rozsviťte!

1.December
V zimě trpíme špatnou náladou, depresemi a únavou mnohem častěji a intenzivněji než po zbytek roku. Důvodem je úbytek slunečního světla a změna v jeho barevném spektru, které navozuje pocit spánku i během dne. Zaplavíte-li prostory, v nichž pobýváte světlem, budete se cítit mnohem lépe. Často stačí jen pár drobných, mnohdy finančně nenáročných změn a vaše emoční rozpoložení se zlepší hned o něk...

Marek Hrstka: Madeira? Byla to neskutečná jízda!

30.November
První vlnu koronavirové epidemie prožil daleko od rodiny – na Madeiře, kde studoval turismus a marketing. I přes nepříjemnou situaci si Marek Hrstka studijní pobyt užil a domů si přivezl celou řadu krásných vzpomínek.

Voňavé Vánoce aneb Jak si vyrobit vánoční dekorace v přírodním stylu

30.November
Vánoční dekorace nemusí být drahé a blyštit se pozlátkem. Mnohem příjemnější efekt získáte, použijete-li přírodní materiály, které také nádherně voní. Nejlepšího efektu dosáhnete použitím materiálů a rostlin, které nám poskytuje v této době příroda. Mají svůj význam a symboliku a k Vánocům patří.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes