Marketing Journal

Popis:

zajímavosti moderního marketingu

URL:

http://www.m-journal.cz

Katalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publikuje:

2,3 položek/den

Nejroztomilejší vánoční reklama? Erste Group přišla s animovaným příběhem ježka

2:34
Animovaný kraťas s ježečkem zahřeje u srdce i ty největší morouse. Kampaň má již přes 30 milionů zhlédnutí.

Sázka na sebevědomé ženy se vyplácí čím dál víc. Platí to pro hlavní role v Hollywoodu i pro reklamy

1:06
Co mají společného #MeToo, #TimesUp, #HereWeAre, #LikeAGirl, Wonder Woman, Odvážná Vaiana a Kráska a zvíře? Sebevědomou ženu v hlavní roli! Tvůrci filmů i reklam si všimli opomíjené cílové skupiny, a příjmy rostou.

Co lidé hledali v Česku na Googlu v roce 2018

13.prosince
Olympiáda, Drahoš, Ledecká, Mercury, cuketa a třeba i snaha zjistit, kdo je Světlana Witovská. Podívejte se na lidi a věci, které hledali Češi na Googlu nejvíce.

Myslíte si, že s přáteli trávíte dost času? Virální španělská kampaň vás vyvede z omylu

13.prosince
Za 40 let lidé v průměru stráví 6 let u televize a 8 let na internetu. Hádejte kolik času stráví spolu se svými přáteli? Kampaň španělského likéru Ruavieja tomu nastavuje tvrdé zrcadlo.

Virál: nová kampaň Volkswagenu dosáhla během pár dní přes 33 milionů zhlédnutí

12.prosince
Volkswagen pomocí virálního marketingu představil vylepšené bezpečnostní funkce jejich nového Pola. Díky virálu zaujal mladé lidi i bezpečností nového vozu, která mezi populární aspekty spíše nepatří.

Facebook celosvětově spouští Stories pro Skupiny

12.prosince
Group Stories mají pomoci k větší interakci mezi členy Skupin, správci budou rozhodovat, kdo bude moci Stories přidávat. Nově přibyly také reakce pomoci emoji.

Co je v tajných dokumentech Facebooku, které zveřejnil britský parlament

11.prosince
Interní emailová dokumentace Marka Zuckerberga a jeho kolegů mimo jiné potvrzuje rozhodování, kterým aplikacím třetích stran Facebook ponechá přístup k datům o svých uživatelích, a které odřízne. Zmiňuje také finanční možnosti tohoto propojení.

Svět venkovní reklamy se stává novým hřištěm pro RTB

10.prosince
Venkovní reklamy se vrací zpět do hry. Ve spojení s reklamami na mobilních platformách nabízejí šikovné možnosti remarketingu.

Jak funguje a co ovlivňuje vyhledávání na Facebooku

10.prosince
V novém videu Facebook objasňuje, jaké faktory mají vliv na výsledky vyhledávání na Facebooku. Je to chování uživatele na platformě a informace, které sdílí s Facebookem.

Reklama týdne: francouzský mobilní operátor exceluje vánoční oslavou otcovství

10.prosince
Rozjuchaný tanec otce vás rozhodně nebude bavit v 17 stejně jako ve 2 letech. Dojemná vánoční reklama mobilního operátora Bouyges ale ukazuje, že i to se může změnit.

Žebříček: 10 nejlépe vydělávajících youtuberů světa pro rok 2018

7.prosince
Tradiční žebříček nejlépe vydělávajících youtuberů vede osmiletý Ryan, který hodnotí hračky. Vydělal téměř půl miliardy korun za rok.

Studie Reshoper: Nejrychlejší e-shop má Erotic City

7.prosince
Rychlost načítání webu je jednou z nejzásadnějších metrik v e-commerce. Amazon dokonce spočítal, že zpomalení e-shopu o vteřinu sníží obrat o 10 %. Jak jsou na tom největší české e-shopy?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes