Magazín Legalizace

Popis:

První magazín pro konopnou kulturu.

URL:

http://www.magazin-legalizace.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

5,6 položek/týden

Uruguay jako první země na světě, která zlegalizovala konopí, nezvládá uspokojovat rostoucí poptávku

13:08
Laura Andradová před nedávnem vyšla z jedné lékárny v Montevideu a pěkně si při tom zanadávala – nemohla si tam totiž legálně zakoupit konopí.

Hra Autofarmer k předplatnému Legalizace

21.června
K předplatnému magazínu Legalizace si můžete vybrat z devíti balíčků, mezi kterými nechybí ani zábavná karetní hra s ilustracemi od známého brněnského umělce Slakinglizarda.

Kanadská legalizace bez legalizace

20.června
Jedna rada ohledně nadcházející legalizace konopí v Kanadě – nedoufejte v zázraky. Jestli jste čekali, že se z druhé největší země světa stane huličův ráj, budou pro vás následující řádky nejspíše studenou sprchou.

Španělský Ústavní soud zrušil rozsudky soudů nižších instancí proti konopnému klubu Pannagh

19.června
Ústavní soud dal za pravdu argumentům členů spolku Pannagh, kteří byli Nejvyšším soudem shledáni vinnými z výroby drog a zločinného spolčení. Po zrušení výroku o vině i trestu se zdá, že se šest let trvající proces chýlí ke konci.

I technické konopí má významné protirakovinné účinky

18.června
Na odborné konferenci Experimental Biology 2018, která se konala ve dnech 21. až 25. dubna v kalifornském San Diegu, zveřejnili dva doktorandi z Lékařské fakulty Sullivanovy univerzity v Kentucky nejnovější výsledky svého bádání v oblasti možných antikarcinogenních vlastností technického konopí.

Recenze knihy: Halucinace

17.června
Světoznámý britský neurolog Oliver Sacks publikoval své první lékařsko-filozofické dílo Migréna již v roce 1970 a od té doby byla každá jeho nová publikace očekávána s velkým napětím. Poslední kniha Halucinace vyšla v roce 2012 a v oblasti studia lidského mozku a duše představuje další zásadní dílo, které by byla škoda opomenout.

Co bude znamenat historicky první hodnocení konopí Světovou zdravotnickou organizací pro globální legalizační hnutí?

16.června
Zástupci Světové zdravotnické organizace (WHO) se na začátku června sešli ve švýcarské Ženevě, kde projednávali znění historicky prvního přehledu bezpečnosti a zdravotních účinků konopí. Příznivci prohibice z předběžného závěru, podle nějž je konopí „relativně bezpečná droga“, mít radost nebudou, zatímco bojovníci za legalizaci mohou začít doufat v ukončení globální války proti této rostlině.

Semínka odrůdy Bubble Gum k předplatnému Legalizace

15.června
Serious Seeds patří mezi naprostou světovou špičku, pokud jde o kvalitu jimi vytvořených odrůd. Jejich produkce je prakticky bezchybná. V nabídce nemají ani jednu linii, která by mezi pěstiteli i uživateli neměla status legendy. Stejně tak je to i s novinkou Bubble Gum, která sklízí ocenění v prestižních konopných soutěžích po celém světě. Spolu s ročním nebo dvouletým předplatným našeho magazí...

Praha bude hostit setkání světových kapacit v oblasti výzkumu psychedelik

13.června
Expertní skupina Beyond Psychedelics a Národní ústav duševního zdraví pořádají druhý ročník globální multidisciplinární konference o psychedelických látkách, duševním zdraví a změněných stavech vědomí, včetně souvisejících technologií. Jde o jednu z největších akcí tohoto typu na světě. Ve dnech 21.-24. června tak Praha přivítá na 120 předních výzkumníků a odborníků z celého světa, kteří přijed...

Devět nejšílenějších konopných zvěstí z poslední doby

13.června
Je známým paradoxem, že zatímco konopí samotné dle osobních zkušeností i odborných výzkumů nikterak nepodněcuje agresivitu – a naopak dokonce posiluje soucit, empatii a mírumilovné naladění –, protikonopná propaganda odedávna s oblibou tvrdí, že pod vlivem „marihuany“ se i z pokojného beránka stane krvelačná bestie.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes