Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

8,4 položek/týden

Svatební přání je dárek sám o sobě

18:18
Ne tedy ten klasický svatební dar, ale rozhodně to je věc, která má své kouzlo i váhu. Vlna předtištěných srandiček na účet budoucího soužití páru je už pasé.

Ideální řešení pro malé i velké nabízí mKonto

14:03
Osobní účet je dnes samozřejmostí. Jedná se o jeden ze základních druhů bankovních účtů. Bez účtu se prakticky již v dnešní moderní době nelze obejít.

Chcete udělat radost? Zařiďte doručení květiny!

11:57
Udělat někomu radost nemusí být vůbec složité. Stačí si jenom najít vhodný způsob, jak druhého potěšit. I maličkosti jsou významné a skvělou pozorností mohou být například květiny.

Sháníte zaměstnance? Buďte napřed před ostatními zaměstnavateli

11:57
Současná hospodářská situace pozvedla ekonomickou úroveň České republiky na historické maximum. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dokonce i v nejhůře obsazovatelných krajích se daří nalézt uplatnění lidem v mnoha profesích.

Francouzština v Belgii - jak se tam s ní dorozumíte?

7:45
Přestože belgická francouzština není tak rozdílná jako např. kanadská, jisté výrazy nás mohou zaskočit. Díky vlivu jiných jazyků, např. holandštiny, se belgická francouzština může chlubit termíny jako dringuelle či baraki.

Skutečná jména slavných osobností překvapí

17.června
Byl to William Shakespeare, kdo napsal: „Co je po jméně? Co růží zvou i zváno jinak, vonělo by stejně.” Nicméně pro většinu umělců je jméno důležitou součástí kariéry. Víte, kým jsou dnes Ilyena Mironoffová či Eric Bishop.

Cestování s malým miminkem - jak si užít dovolenou s těmi nejmenšími

16.června
Nastala doba dovolených a mnoho rodičů řeší otázku, zda vycestovat s malým miminkem do zahraničí. Bojí se hlavně zdlouhavé cesty, na které je mohou potkat až několikahodinové zácpy a neví, jak se na dovolenou připravit.

Zvládněte inkontinenci levou zadní

15.června
Těhotenství a následný porod dokáží obrátit život maminek naruby. Příchod nového člena rodiny představuje velkou životní změnu. O radostech z novorozence se mluví hodně, ale poporodní fáze dokáže některé ženy i potrápit.

Vieste a Peschici - perly italského Gargana

15.června
Navštivte malebný kousek Itálie, který vás okouzlí typickou jižanskou atmosférou. Najde zde úchvatnou přírodu i ospalá městečka vybudovaná na skalnatých výběžcích, která nabízí krásné výhledy na přilehlé pláže.

Proč se někdy opijete rychleji než obvykle?

14.června
Znáte dobře svou míru alkoholu? Víte, kdy máte dost a neopíjíte se? Nebo se vám naopak stává, že se opijete mnohem rychleji než ostatní? A jak je vlastně možné, že na někoho působí alkohol rychleji?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes