15
new stories - click to show

Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

10.5 items/week

Regulátory napětí od A. Eberle: Klíč ke stabilitě a efektivitě elektrických systémů

14:36
V dnešní době, kdy elektrická energie hraje klíčovou roli ve všech oblastech našeho života, je nezbytné zajistit, aby napětí v elektrických sítích zůstalo konstantní a stabilní.

Předlohou Draculy nebyl jen transylvánský kníže, ale i irský trpaslík

8:08
Vždy se myslelo, že inspirací Brama Stockera byl transylvánský kníže Vlad Tepeš (Tepes). Nyní však vychází najevo, že předlohu pro krvelačnou bestii hledal autor mnohem blíže svému domovu – v Irsku. Kdo byl domnělý irský upír?

Vyrobená za dva dny, cena 380 tisíc dolarů. Zajímavosti o Birkince, která dobyla svět

26.September
Není to tak dávno, co zemřela femme fatale a zároveň také módní ikona Jane Birkin. Britská herečka se však dostala do povědomí hlavně díky stvoření ikonické kabelky Birkin, která je zajímavá nejen příběhem jejího vzniku.

Ofina omlazuje obličej a může slušet každému

25.September
Chtěli byste trochu pozměnit svoji image bez nějakého většího zásahu? Zkuste si nechat ustřihnout ofinu, která vám dodá šmrnc a promění váš okoukaný účes během chvilky. Jaké jsou její benefity a pro koho je vhodná?

Poplatek za veřejnoprávní televizi a rozhlas se bude zvyšovat

24.September
Poplatek za televizi se bude pravděpodobně od ledna 2024 zvyšovat o dvacet pět korun na částku sto šedesát korun. Rozhlasový poplatek se navýší o deset korun na částku padesát pět korun.

Kojení na veřejnosti není zakázané, mnohé ale pohoršuje

23.September
Právo matky nakojit dítě, respektive nakrmit hladové dítě, nikdo nikomu neupírá. Otázkou je, zda je vhodné kojit dítě na veřejnosti.

Zpestřete si podzimní dny v komfortním penzionu v Kroměříži, Luhačovicích či Zlíně

22.September
Nenechte nic náhodě a rezervujte si relaxační pobyt v jednom z luxusních penzionů ve Zlínském kraji.

Jak využít včelí produkty pro kosmetické účely – med k hydrataci, mateří kašičku k výživě, propolis na hojení

22.September
Od starověku až dodnes jsou včelí produkty používány pro své blahodárné účinky. Jaké pozitivní účinky mají na naši pokožku?

Jak ušetřit v domácnosti?

21.September
Jste nuceni šetřit? Nejste sami. Vysoká míra inflace k úsporám nutí spoustu rodin. Zatímco ceny potravin, pohonných hmot a základních životních potřeb stále rostou, příjmy většiny lidí zůstávají stejné.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes