15
new stories - click to show

Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

9.1 items/week

Rýmovník na okenním parapetu na okrasu, v čaji pro zdraví

7:00
Na okenním parapetu pěstujeme mnoho rostlin, květin a bylin. Zatímco některé jsou opravdu jen na okrasu, jiné mají pozitivní účinky na zdraví. Takový rýmovník je však obojí - krásně zdobí interiér i prospívá zdraví.

Neustálá únava a špatné hojení ran. I to způsobuje nedostatek bílkovin

18.January
Jezte plnohodnotné, vyvážené a zdravé jídlo - to je rada, kterou vám dá každý odborník na zdravé stravování. A je dobré ji mít neustále na paměti. Jen tak zajistíme tělu dostatečný přísun potřebných bílkovin.

Zoohit recenze aneb Jak se nakupuje na jednom z největších e-shopů pro domácí mazlíčky?

16.January
Ecoblog opět testoval. Blog, jenž se zaměřuje na testování ekologických a zero waste produktů, se tentokrát zaměřil na sortiment pro zvířata a jeden z největších e-shopů tohoto zaměření.

Již v březnu dojde ke změně některých energetických štítků. Zmizí kategorie A s plusy a nově přibude QR kód

16.January
Nové energetické štítky platné od března mají přinést lepší informovanost spotřebitelům, a tudíž i snadnější orientaci při nákupu nových spotřebičů. Promítne se však tato změna také do jejich ceny?

Jak na bílé zuby přirozeně a bez chemie

15.January
Mít krásný úsměv s bílými zuby je přáním asi každého z nás. Ačkoliv dentální hygiena je dnes na vysoké úrovni a nabízí nejrůznější procedury, existují i přírodní způsoby bez chemie, jak dosáhnout zářivě bílých zubů.

Fobie, které nejvíce trápí hlavně ženy

14.January
Fobie dnes nejsou nic neobvyklého. Každý člověk se něčeho bojí. Zatímco někdo se bojí pavouků nebo tmy, jiný má strach z bakterií nebo ze stísněných prostor. Čeho se však nejvíce obávají právě ženy?

Krásné a levné dekorace všude kolem nás

13.January
Kouzelný domov plný lásky si zaslouží něco víc než jen nábytek a spotřebiče. Hitem letošní sezóny jsou dekorace, které dokáží rozzářit každou místnost.

Když tělo volá o pomoc. Varovné signály, které nebrat na lehkou váhu

13.January
Lidské tělo je dokonalý mechanismus, který moc dobře ví, co chce. Naší povinností je ho poslouchat a v okamžiku, kdy vysílá varovné signály, zbystřit. Tělo nás totiž samo upozorní, pakliže je s ním něco v nepořádku.

Je dnes vůbec možné se vyhnout používání Google?

12.January
Ať už používáte mobilní telefon, tablet, nebo stolní počítač, zpravidla se nevyhnete, speciálně u mobilů, používání Google služeb. Kdo by rád zkusil i něco jiného, než je Google, má překvapivě spoustu plnohodnotných variant.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes