15
new stories - click to show

Magazín.cz

URL:

http://magazin.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

11.9 items/week

Čeká vás rekonstrukce? Sanace zdiva by měla být na řadě jako první

13:03
Rostoucí cena nemovitostí nás opět vede k nákupu těch starších s tím, že budeme postupně investovat do jejich rekonstrukce. Prvním krokem při rekonstrukci by však měla být kontrola funkčních zemních izolací.

Jak vyzrát na menstruační bolesti – pomáhá teplo i hořčík

8:45
Určitě to většina žen zná. Zvláště ty, které na tyto menstruační bolesti trpí. Proč vlastně mají některé z nás bolestivou menstruaci a jak na ni?

5 mýtů o kotlech na tuhá paliva

26.January
Možná si pamatujete staré zaprášené kotelny. Nebo znáte alespoň z vyprávění, kolik lopat uhlí bylo třeba přeházet do sklepa, aby se mohlo pravidelně přikládat.

Uncharted: Legacy of Thieved Collection pro PS5 se připomíná novým videem

26.January
Vydání Uncharted: Legacy of Thieved Collection na konzoli PlayStation 5 se kvapem blíží a při té příležitosti společnost Sony uvolnila nový trailer.

Jak zvýšit návštěvnost vašeho webu

25.January
Webové stránky jsou v dnešní době naprostou nezbytností pro každého podnikatele. Stejně tak jsou ale běžné osobní tematické webové stránky určené pro lidi se stejnými zájmy, koníčky apod.

Jak úspěšně pěstovat kaktus

25.January
Vždycky jste byli těmi, co obdivovali nádherné kaktusy v obchodech a říkali jste si, že byste si také chtěli nějaké vypěstovat?

Naučte se ovládat své sny pomocí lucidního snění

24.January
Ve spánku můžeme snít prakticky o čemkoliv. Většinou je to o něčem, co se nám honí hlavou těsně před spánkem. Jak se ale můžeme naučit své sny ovládat?

Jak si vybrat ten správný model letadla a proč jde o skvělý dárek

23.January
Chcete vybrat originální dárek, který potěší a přinese zábavu na několik večerů? Zvolte plastikové modely letadel.

Dráhy Hot Wheels jsou mezi dětmi hit! Jako dárek k narozeninám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři

23.January
Pokud chcete mít jistotu, že se po rozbalení balíčku v ozdobném papíru dětské oči opravdu rozzáří upřímnou radostí, vsaďte na hračky, které právě teď patří mezi ty nejpopulárnější.

Sugardating jako stále oblíbenější vztah

23.January
Sugardating, nebo chcete-li cukrové randění, je název vztahu mezi mužem a ženou, kde je markantní věkový rozdíl a i finanční poměry obou ve vztahu jsou většinou značně rozdílné.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes