manipulatori.cz

Description:

Hoaxy, manipulace a propaganda pod lupou

URL:

http://manipulatori.cz

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

2 items/day

Ministr zdravotnictví Prymula lhal, kapitula žádné soukromé prostory v místě nemá

19:25
Ministr zdravotnictví se na dnešní tiskové konferenci snažil vysvětlit, proč ho ve středu před půlnocí zachytil deník Blesk, jak odchází z restaurace Rio’s na Vyšehradě. Porušoval The post Ministr zdravotnictví Prymula lhal, kapitula žádné soukromé prostory v místě nemá appeared first on Manipulátoři.cz .

Rober Šmuk a Jana Peterková aneb Když konspirace hraničí s diagnózou

23.October
Na internetu najdeme i veskrze bizarní projekty, které šíří konspirace a z pandemie se snaží vytěžit pozornost. Mezi ně patří bezesporu dvojice Robert Šmuk a The post Rober Šmuk a Jana Peterková aneb Když konspirace hraničí s diagnózou appeared first on Manipulátoři.cz .

Dopis pěti set vědců – nekonečný příběh

22.October
O tzv. dopisu pěti set (klimaskeptických) vědců jsme naposledy psali už 15. října v článku Dopis pěti set vědců? Hra na odbornost. Vycházeli jsme z textu a The post Dopis pěti set vědců – nekonečný příběh appeared first on Manipulátoři.cz .

LEŽ TÝDNE: Aplikace eRouška slouží ke šmírování obyvatelstva

22.October
Aplikace eRouška v aktuální verzi 2.0 ve skutečnosti byla navržena tak, aby neobsahovala žádné osobní údaje a aby nebylo možné sledovat lokalizaci jejích uživatelů. Tato The post LEŽ TÝDNE: Aplikace eRouška slouží ke šmírování obyvatelstva appeared first on Manipulátoři.cz .

Dozvuky demonstrace v Praze: Dezinformace z pódia, hoax o policejním provokatérovi a perlička na závěr

21.October
Jak náš web již jednou psal, v neděli se v Praze uskutečnila demonstrace, která se po ukončení zvrhla v boj mezi chuligány a policií. Účastnilo se jí asi The post Dozvuky demonstrace v Praze: Dezinformace z pódia, hoax o policejním provokatérovi a perlička na závěr appeared first on Manipulátoři.cz .

Dr. Carrie Madej a „Varování pro lidstvo“: Internetem se šíří šílená videa varující před vakcínami na COVID-19

21.October
Dezinformační weby, projekty a konspirátoři bojují proti současným protiepidemickým opatření, na stranu druhou však varují i před vakcínou, která by mohla vést k tomu, že The post Dr. Carrie Madej a „Varování pro lidstvo“: Internetem se šíří šílená videa varující před vakcínami na COVID-19 appeared first on Manipulátoři.cz .

COVID a HIV

20.October
Ten příval konspiračních teorií, nesmyslů, polopravd, lží a dezinformací, který se v souvislosti s covidem vyvalil z hlubin českého internetu a který sdílejí i jinak The post COVID a HIV appeared first on Manipulátoři.cz .

OBRAZEM: Ještě jednou k otevřenému dopisu lékařů a konfirmační zkreslení

20.October
O otevřeném dopise Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize jsme psali 5. října 2020 v článku Zrušte opatření, žádá petice. Kdo The post OBRAZEM: Ještě jednou k otevřenému dopisu lékařů a konfirmační zkreslení appeared first on Manipulátoři.cz .

HOAX Sputnik News: Evropa dala zelenou používání Boeingu 737 MAX

19.October
Dezinformační server Sputnik zveřejnil 17. října zprávu, která se týká letounu Boeing 737 MAX. Tento typ letounu je zakázáno používat na celém světě kvůli dvěma The post HOAX Sputnik News: Evropa dala zelenou používání Boeingu 737 MAX appeared first on Manipulátoři.cz .

Demonstrace konspirátorů a chuligánů v Praze

19.October
Včera se v Praze uskutečnila demonstrace proti opatřením, která mají zabránit nekontrolovanému šíření nemoci COVID-19 v české společnosti. Akce z počátku probíhala pokojně. Kolem 15:30 The post Demonstrace konspirátorů a chuligánů v Praze appeared first on Manipulátoři.cz .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes